Кіровоградський інститут розвитку людини

Студентське самоврядування

Орган студентського самоврядування (ОСС) - це об'єднання студентів (вузу, факультету, гуртожитка тощо) для реалізації заходів, що спрямовані на задоволення потреб студентів, захист їх прав та інтересів.

 

www.institutukraine.at.ua

 

Основною метою діяльності Студентської ради є:

1. Сприяння гармонійному розвитку особистості студента, формування у нього навичок майбутнього організатора, керівника.

2. Вдосконалення навчально-виховного процесу, якісного навчання, виховання духовності і культури студентів, зростання у студентської молоді соціальної активності та відповідальності за доручену справу.

Виявлення і реалізація творчих здібностей студентів, формування кращих моральних якостей. У зв'язку з цим зростає роль студентських колективів по залученню молоді до процесу управління університетом.

 

Завдання Студентської ради:

· забезпечення і захист прав та інтересів студентів;

· забезпечення виконання студентами своїх обов'язків;

· формування у студентів національної свідомості, гідності та самоповаги, гордості за свій навчальний заклад;

· сприяння навчальній діяльності студентів, залучення їх до науково-дослідної роботи, підвищення якості навчання;

· залучення студентів до безпосередньої участі у реалізації державної молодіжної політики;

організація співробітництва зі студентами інших вищих навчальних закладів і молодіжними організаціями.

 

 

XІІІ Рада лідерів студентського самоврядування Університету "Україна"

 

16-18 жовтня 2009 року в Кіровоградському інституті розвитку людини "Україна" відбулася ХІІІ Рада Лідерів студентського самоврядування Університету "Україна". Участь у Раді брали лідери студентського самоврядування з різних регіонів: Києва, Вінниці, Горлівки, Хмельницького, Хуста, Івано-Франківська, Миколаєва, Полтави, Рівного, Тернополя, Дубно.

Метою проведення Ради було вирішення таких важливих питань: "Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі", "Розвиток художньої самодіяльності", "Механізми залучення студентів молодших курсів до роботи в ОСС", "Реєстрація скаутських осередків НОСУ", "Забезпечення ефективної комунікації між ОСС ТВСП", "Участь студентів у VІІ Студентському фестивалі творчості "Сяйво надій", "Залучення студентів із особливими потребами до діяльності та заходів студентського самоврядування".

Всі учасники брали активну участь у Раді лідерів, звітували про діяльність студентського самоврядування, обмінювалися досвідом роботи. Наші гості познайомилися з містом, відвідали заповідник-музей І.К. Карпенка-Карого "Хутір Надія", взяли участь у вечорі "Творчих особистостей".

 

ФОТОЗВІТ:

http://institutukraine.at.ua/_si/0/s88504411.jpghttp://institutukraine.at.ua/_si/0/s71927697.jpghttp://institutukraine.at.ua/_si/0/s33466932.jpghttp://institutukraine.at.ua/_si/0/s20292888.jpghttp://institutukraine.at.ua/_si/0/s21856472.jpg