• 16/11/2016  Вища освіта для людей з інвалідністю. Чи дає вона можливість працювати за фахом?

  Інтерв'ю журналу "Без обмежень" начальника Центру інклюзивних технологій навчання Університету "Україна" Яни Шаповалової

  автор: Олена Кириленко

  видання: Журнал "Без обмежень" №6,2015, час видання: 2016

  Докладніше

 • 23/04/2013  Закласти фундамент гідного життя допоможе Вінницький соціально-економічний інститут ВМУРОЛ «Україна»

  час видання: 2013

  Докладніше

 • 12/03/2013  Петро Таланчук: "Ми так до кінця і не визначилися, що ж, власне, хочемо реформувати в освіті України…"

  Як розвиватися освітянській галузі? Що вже зроблено і що належить зробити, аби освіта в Україні відповідала вимогам часу? На ці та інші питання редакції інтернет-видання "Трибуна Україна" розмірковує президент Університету "Україна" Петро ТАЛАНЧУК.

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2013

  адреса видання: http://ukrtribune.com/2013/03/petro-talanchuk-mi-tak-do-kincya-i-ne-viznachilisya-shho-zh-vlasne-khochemo-reformuvati-v-osviti-ukraini/

  Докладніше

 • 11/03/2013  Валерій Бебик – "Чехов українського телебачення"

  П’ять років тому в газеті "Голос України" з’явилася перша публікація професора, доктора політичних наук, проректора Університету "Україна" Валерія БЕБИКА, яка фактично дала старт резонансним дослідженням історії тисячолітньої української цивілізації.

  автор: Шарманська Ольга

  видання: "Журналіст України", 2013, № 2, С. 13-15, час видання: 2013

  Докладніше

 • 22/02/2013  ПЕТРО ТАЛАНЧУК: "Від усіх нас залежить, чи будемо ми й далі терпіти той стан речей, який "процвітає" сьогодні в Україні, чи відновимо хоч відносну соціальну справедливість"

  Тема цієї бесіди з відомим громадським діячем, першим міністром освіти незалежної України, академіком, доктором технічних наук, президентом Університету «Україна» Петром Таланчуком визначилася сама по собі. Ми, журналісти інтернет-видання «Трибуна України», говорили з нашим співрозмовником про життя: трохи про минуле, про сьогоднішні проблеми, спробували заглянути в майбутнє. Отже, відверто про наболіле…

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2013

  адреса видання: http://ukrtribune.com/2013/02/petro-talanchuk-vid-usikh-nas-zalezhit-chi-budemo-mi-jj-dali-terpiti-tojj-stan-rechejj-yakijj-procvitaeh-sogodni-v-ukraini-chi-vidnovimo-khoch-vidnosnu-socialnu-spravedlivist/

  Докладніше

 • 07/02/2013  Наш співвітчизник очолив кафедру сходознавства в Університеті "Україна"

  У діючому в Києві Університеті "Україна" створена кафедра сходознавства. Очолив нову кафедру наш співвітчизник, кандидат історичних наук, професор Фeрхад Туранли.

  автор: Зейнал Ага–заде, власкор АзерТАдж, Київ

  видання: АзерТАдж, час видання: 2013

  адреса видання: http://azertag.gov.az/ru/node/1045973

  Докладніше

 • 16/01/2013  Петро Таланчук: "В Україні відбувається дика дискримінація приватної освіти. Найбільша проблема полягає у відсутності державного замовлення на підготовку фахівців"

  Особливістю приватної освіти на пострадянському просторі є те, що вона почала формуватися у складних умовах перехідної економіки. Про те, як зароджувалася приватна освіта в Україні, і з якими проблемами доводиться стикатися керівникам недержавних ВНЗ сьогодні – наша бесіда з першим міністром освіти незалежної України, колишнім ректором Київського політехнічного інституту і нинішнім президентом Університету «Україна» Петром ТАЛАНЧУКОМ.

  автор: Тала ПРУТКОВА

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2012

  адреса видання: http://ukrtribune.com/2012/12/petro-talanchuk-v-ukraini-vidbuvaehtsya-dika-diskriminaciya-privatnoi-osviti-najjbilsha-problema-polyagaeh-u-vidsutnosti-derzhavnogo-zamovlennya-na-pidgotovku-fakhivciv/

  Докладніше

 • 22/12/2012  Петро Таланчук: "Професійні знання ‑ найкращий захист у бурхливому, розхристаному світі"

  Інтерв’ю Петра Михайловича Таланчука, президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини „Україна”.

  видання: osvita.ua, час видання: 2012

  Докладніше

 • 23/10/2012  Чи варто чекати на завтра?

  З кожним випуском нашої газети ми спостерігаємо таку картину: передвиборна тематика набирає все більшої актуальності і популярності серед постійних читачів «Нового дня» і мешканців нашого регіону. Помітними стають уже й перші симпатії виборців.

  автор: Олександр ПІТОЄВ

  видання: "НОВИЙ ДЕНЬ", час видання: 2012

  адреса видання: WWW.NEWDAY.KHERSON.UA

  Докладніше

 • 23/10/2012  Мої земляки — в селі!

  Передвиборні перегони набирають оберти. Кандидати один перед одним розповідають про свої «рятівні» для регіону програми, діляться планами на майбутнє у разі перемоги.

  автор: Олександр ПІТОЄВ

  видання: "НОВИЙ ДЕНЬ", час видання: 2012

  адреса видання: WWW.NEWDAY.KHERSON.UA

  Докладніше

 • 23/10/2012  Натхнення від Севрюкова

  Гучне свято відшуміло, відлунали урочисті фанфари на честь машинобудівників «перлини Дніпра». Але в серцях новокаховчан ще надовго залишаться приємні враження від заходів і святкових програм, що проходили в улюбленому місті 21-23 вересня.

  автор: Василь Павлик

  видання: Тижневик «Нова Каховка» №39 (1089), час видання: 2012

  Докладніше

 • 23/10/2012  Осереддя таланту, працьовитості, розуму

  Розмова по душах. Саме так можна назвати зустріч кандидата в народні депутати України Георгія Івановича Севрюкова з новокаховчанами. Затишний актовий зал гімназії насилу вмістив тих, хто прийшов, а спілкування вийшло по-людськи довірчим, питання ніхто не «фільтрував».

  видання: Тижневик «Нова Каховка» №37 12 вересня 2012 року, час видання: 2012

  Докладніше

 • 23/10/2012  Твоє головне свято ще попереду, Нова Каховко!

  День народження, як і Новий рік, — свято для всіх улюблене і довгожданне, але таке швидкоплинне і виснажливе. Все, як завжди: тривала підготовка до урочистості, зустріч гостей, сюрпризи, подарунки і відчуття спустошення від того, що все швидко пролетіло і пора знову замислитися про майбутнє.

  автор: Георгій Севрюков

  видання: Тижневик «Нова Каховка» №38 (1086), час видання: 2012

  Докладніше

 • 23/10/2012  Ветерани вірять справі

  Так уже повелося, що люди старшого покоління до слів і обіцянок політиків ставляться, здебільшого, скептично. Випробування, що випали на їх долю, навчили судити про життя і людей по конкретних вчинках і справах. У справедливості істини авторові цих рядків довелося переконатися, як то кажуть, своїми очима, причому, зовсім нещодавно.

  автор: Віталій Яченко

  видання: Тижневик «Нова Каховка» №37 (1085), час видання: 2012

  Докладніше

 • 23/10/2012  Знаємо, поважаємо, підтримуємо!

  Молодь. Пуста, безініціативна, безпринципна. Такими образливими словами нас, 25-річних юнаків і дівчат, молодих фахівців і просто хороших людей, затаврували прихильники узагальнень — соціологи, горе-роботодавці, байдужий уряд.

  автор: Випускники Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» 2009 року

  видання: Газета "НОВИЙ ДЕНЬ", час видання: 2012

  адреса видання: WWW.NEWDAY.KHERSON.UA

  Докладніше

 • 11/10/2012  Я люблю своє місто і сподіваюсь, що це взаємно!

  Моєму рідному місту 60! Навіть уявити собі важко, що ми з ним майже ровесники – з 1951 року я живу в Новій Каховці. Тому це місто я по праву вважаю своїм «другом дитинства», заради якого готовий, як кажуть, і у вогонь, і у воду. Адже, якщо замислитися, ми росли, дорослішали, вчилися життю і ставали мудрішими разом.

  видання: Газета «Нова Каховка» №15 (1078) від 11 квітня 2012 року, час видання: 2012

  Докладніше

 • 11/10/2012  Якість, перевірена роками

  Літо – пора не лише відпусток і морських пригод, але й найспекотніший сезон у роботі вищих і середніх навчальних закладів. Упродовж періоду з 2 по 31 липня випускники українських шкіл робили свій вибір на користь того або іншого місця навчання і визначалися зі своєю майбутньою професією. Щоб дізнатися, наскільки результативним щодо набору абітурієнтів виявився 2012 рік, ми звернулися до фахівців провідного ВНЗ нашого міста – Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна».

  видання: Газета «Нова Каховка» №32 (1095) від 8 серпня 2012 року, час видання: 2012

  Докладніше

 • 11/10/2012  Депутат для народу

  «Я голосуватиму тільки за ті закони, які важливі і потрібні жителям нашої країни. На жаль, у Верховній Раді зараз роблять зовсім навпаки», - говорить ректор Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна», депутат Новокаховської міськради від Компартії України Георгій Севрюков. На майбутніх виборах у Верховну Раду він висунув свою кандидатуру в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №184. Чому він наважився на цей крок, Георгій Іванович розповів в інтерв'ю «Новому дню».

  видання: «Новий день», 2 серпня 2012 року, час видання: 2012

  адреса видання: www.newday.kherson.ua

  Докладніше

 • 11/10/2012  Дорослі ігри або кому в Україні жити добре

  Тема розвитку підприємництва і малого бізнесу в Україна – невичерпна і вічно актуальна. Особливо резонансною і всюди обговорюваною вона стала після публікацій на сторінках міських ЗМІ інтерв'ю з ректором Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» Георгієм Севрюковим. Упродовж останніх двох тижнів спокійну роботу нашої редакції «порушували» дзвінки від підприємців міста і просто небайдужих новокаховчан, які зверталися до нас із єдиним проханням – передати панові Севрюкову, що його думку поділяє і цілком підтримує народ! Ми, як завжди, не могли не виконати прохання наших улюблених читачів і зустрілися з Георгієм Івановичем для передачі подяк, як кажуть, із рук у руки.

  автор: Євген Кавун

  видання: Тижневик «Нова Каховка» №31 (1094), час видання: 2012

  Докладніше

 • 11/10/2012  Від влади мільйонерів до влади мільйонів!

  Ми часто чуємо про те, що Херсонщина – неймовірно перспективна область, потенціал якої (при розумному і продуманому підході) може зробити її одним із найбільш розвинених регіонів на карті України. У зв'язку з цим редакція «Нового дня» поцікавилися у кандидата в народні депутати по 184-у мажоритарному округу Георгія Севрюкова, яким він бачить майбутнє нашого краю.

  видання: «Новий день» від 9 серпня 2012 року, час видання: 2012

  адреса видання: WWW.NEWDAY.KHERSON.UA

  Докладніше

 • 11/10/2012  Мова моя - ворог мій ?!?

  Після скандального прийняття у другому читанні 3 липня Верховною Радою «мовного» законопроекту, що визначає статус мов національних меншин, шквал думок прибічників і супротивників «лінгвістичних змін» упав на українську землю. Не стала винятком і інтелігентна громадськість Нової Каховки, що активно веде дебати з приводу перспективи багатомовності в Україні. За коментарями і роз'ясненнями ми звернулися до ректора гуманітарного інституту Університету «Україна» Георгія Севрюкова.

  видання: Тижневик «Нова Каховка» № 28 (1091) від 11 липня 2012 року, час видання: 2012

  Докладніше

 • 11/10/2012  Поки всі обіцяють – ми будуємо!

  До початку нового навчального року залишаються лічені дні, а Новокаховський гуманітарний інститут Університету «Україна» вже готовий здивувати студентів черговими звершеннями у рамках рідної alma-mater. Попри те, що ВНЗ має кращу в області матеріально-технічну базу, його творець і беззмінний ректор Георгій Севрюков твердо переконаний, що немає межі досконалості, тому не перестає вражати уяву скептиків і простих новокаховчан капітальністю своїх планів.

  видання: Тижневик «Нова Каховка» № 33 (1081) від 15 серпня 2012 року, час видання: 2012

  Докладніше

 • 11/10/2012  Шлях один — від теорії до практики!

  Закінчився черговий навчальний рік. Новокаховський гуманітарний інститут Університету «Україна» у котрий раз довів, що для роботодавців регіону він є справжньою кузнею висококласних, теоретично підкованих кадрів у сфері економіки, права, психології, інженерії і будівництва. Так, на випускному вечорі 8 червня студенти «України» з гордістю говорили, що вже працюють і ділилися своїми професійними планами на майбутнє.

  автор: Євген Кавун

  видання: Тижневик «Нова Каховка» № 25 (1088) від 20 червня 2012 року, час видання: 2012

  Докладніше

 • 11/10/2012  Відмінник - кожен п'ятий

  Такі підсумки свята, а точніше, чергового випуску в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна». Результат говорить сам за себе: з 620 отриманих нині дипломів 20% — із відзнакою. А двоє юристів просто з лави внз поповнять ряди співробітників прокуратури.

  автор: Віталій Яценко

  видання: Тижневик «Нова Каховка» №24 (1087) від 13 червня 2012 року, час видання: 2012

  Докладніше

 • 11/10/2012  Георгій Севрюков: "Я відповідаю за кожного з них"!

  Напередодні професійного свята — Дня працівників освіти — ми звернулися до куратора питань освіти і гуманітарної політики в нашому місті, депутата Новокаховської міської ради, ректора Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» Георгія Івановича Севрюкова.

  автор: Дарина Зоріна

  видання: Тижневик «Нова Каховка» № 40 (1090) від 3 жовтня 2012 року, час видання: 2012

  Докладніше

 • 10/10/2012  Мені нічого приховувати від людей! Мої двері завжди відчинені

  Прогнозоване загострення передвиборних перегонів напередодні вирішальних для країни осінніх місяців у Новій Каховці відбулося. Центральні вулиці помітно пожвавилися політичними щитами і сіті-лайтами, запорошені поштові скриньки стрепенулися від появи в них агітаційних листівок, а в тихих міських двориках почалися гамірливі народні дебати з приводу потенційних обранців у Верховну Раду.

  видання: Газета «Нова Каховка» №35 (1083) від 29 серпня 2012 року, час видання: 2012

  Докладніше

 • 10/10/2012  Георгій Севрюков: "Не люблю слово "добродійність"

  Саме з цієї фрази і розпочалася наша розмова, приводом для якої стала нещодавно отримана Георгієм Івановичем відзнака «За заслуги перед містом».

  автор: Костянтин Іванов

  видання: Газета "Нова Каховка" №23 (1086), час видання: 2012

  Докладніше

 • 28/09/2012  Сергій Товканець: "Лідер – це той, хто створює майбутнє"

  Сергій Антонович Товканець, ректор Карпатського інституту підприємництва, є корінним закарпатцем. Він народився 26 березня 1959 року в селі Ільниця, що на Іршавщині. Протягом 1974-1978 років навчався у Мукачівському педагогічному училищі. Згодом закінчив Львівський сільськогосподарський інститут та Львівську філію Української Академії державного управління при Президентові України.

  автор: Ніна Головченко

  час видання: 2012

  Докладніше

 • 28/09/2012  Надія Мякушко: "Господь Бог і природа не помилилися, що сотворили мене жінкою"

  Надія Семенівна Мякушко — одна з тих жінок, яких у суспільстві вважають успішними. І це насправді так. Надія Семенівна — заступник голови Полтавської облдержадміністрації, депутат Полтавської обласної ради. В обласній адміністрації вона відповідає за досить специфічний напрямок роботи: питання соціальної політики, освіти та охорони здоров’я. І це їй удається. Як і чудово справлятися з сімейними обов’язками, і просто залишатися красивою жінкою.

  автор: Ганна КОЗЕЛЬСЬКА

  видання: Газета "Полтавщина", час видання: 2010

  Докладніше

 • 28/09/2012  Михайло Чайковський: "Успішні люди ті, хто багато працює"

  Михайло Чайковський – ректор Хмельницького інституту соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений тренер України з традиційного карате-до.

  автор: Олександра ВОРОНЦОВА

  час видання: 2011

  адреса видання: http://ye.ua/news/news_7008.html

  Докладніше

 • 27/09/2012  Хвороба освіті не завада

  Навчання людей із обмеженими фізичними можливостями, їхня соціалізація та інтеграція в суспільство — такими були теми науково-дослідних робіт студентів Тернопільського коледжу Університету «Україна».

  автор: Вікторія МАНЬОВСЬКА,студентка відділення журналістики філологічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка

  видання: «Вільне життя плюс», №49 (15161), час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/09/2012  Майбутнє – за наукою

  19 травня відзначається День науки України. Із цього приводу ректор Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» Георгій Севрюков жартома зауважив: «У нашій країні науки поки немає. Але вона буде»!

  автор: Ольга Ляшок

  видання: Суспільно-політичний тижневик «Новини ділові« №4, час видання: 2012

  Докладніше

 • 03/09/2012  Хід впровадження проекту «Інтегрована модель управління медичною допомогою населенню» у Херсонській області

  Дайджест матеріалів офіційного сайту Скадовського району Херсонської області

  час видання: 2012

  Докладніше

 • 03/09/2012  Нова Каховка поверне минулу славу міста-саду

  Так вважає ректор Новокаховського гуманітарного інституту Київського університету «Україна», депутат міськради Г.І. Севрюков

  автор: Катерина ЮРЧЕНКО

  видання: Суспільно-політичний тижневик «Новини ділові« №17, час видання: 2012

  Докладніше

 • 31/08/2012  Георгій Севрюков: наше кредо – самовіддано служити людям та своїй справі

  Сумний, але одночасно радісно святковий 1945 рік. Сумний – тому що країна – велика Батьківщина під назвою СРСР лежить у руїнах, бо найжорстокіша війна за всю історію існування людства – війна, під час якої знищувались цілі нації і народи, пройшла по її території потужним паровим катком. Найбільше людських і матеріальних втрат під час Великої Вітчизняної війни зазнали Білорусія та Україна – за офіційною статистикою, в Білорусії «цивілізовані» арійці знищили кожну четверту людину, в Україні – кожну десяту. Ця демографічна катастрофа ще раз нагадає про себе, але вже в 60-ті роки.

  автор: Ігор Олександров

  час видання: 2012

  Докладніше

 • 08/04/2012  ХІСТ Університету Україна: Я б у психологи пішов…

  Біль фізичний можна втамувати пігулкою, а як змусити стихнути біль душевний? Адже зазвичай в таких випадках підгулки не допоможуть. Ліками можуть стати добре слово та дружня порада.

  час видання: 2011

  адреса видання: http://moyagazeta.com/news/a-5665.html

  Докладніше

 • 08/04/2012  Засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Хмельницької області

  Весна вносить корективи не тільки у свої володіння, але і в наше життя. Зазнала змін і сфера навчання у вищих навчальних закладах нашої області. Так, у п’ятницю, 13 квітня (доречі дуже чудовий і погожий день, незважаючи на забобони), відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Хмельницької області.

  автор: Діна Кушнір, студентка ІІІ курсу факультету управління та економіки, власний кореспондент газети Студентської ради "Гаудеамус"

  час видання: 2012

  Докладніше

 • 06/04/2012  Дуби з батьківщини Григорія Сковороди висадили у Хмельницькому

  У парку імені Григорія Сковороди у м. Хмельницькому висаджено дубки з батьківщини просвітника, селища на Полтавщині.

  час видання: 2011

  адреса видання: http://moyagazeta.com/news/a-5524.html

  Докладніше

 • 06/04/2012  Експерименти в освіті потрібні. На благо дітей

  За таким принципом десять років будує роботу Хмельницький інститут соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Ректора Михайла Чайковського можна назвати справжнім експериментатором. На голому, як то кажуть, місці йому вдалося створити заклад, в якому нині навчається дві з половиною тисячі студентів.

  автор: Ірина КОЗАК

  видання: Газета "Голос України" № 349 (4349), час видання: 2008

  адреса видання: http://www.golos.com.ua/article/1211808049.html

  Докладніше

 • 06/04/2012  У Хмельницькому з'явився пам'ятник Григорію Сковороді

  Десяту річницю від дня заснування відзначає Хмельницький інститут соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна". До цієї події приурочено відкриття на території навчального закладу пам’ятника видатному українському просвітителю, гуманісту, поету та педагогу Григорію Сковороді.

  час видання: 2009

  адреса видання: http://mol.km.ua/news/id/689/

  Докладніше

 • 06/04/2012  Голландці можуть, а ми?..

  - Мені навіть соромно, що найвідоміша газета міста звернула увагу на звичайний прояв людяності, – якось зніяковіло сказав Артем. А й справді, соромно, коли поняття розуміння, співчуття і підтримки зараховують до дивовижних фактів.

  видання: Газета «Подолянин», час видання: 2011

  адреса видання: http://podolyanin.com.ua/community/3546/?PAGEN_3=6

  Докладніше

 • 06/04/2012  Ректор-каратист згадав молодість

  Мистецтво розбивання будівельних матеріалів голими руками продемонстрував Михайло Чайковський, ректор Хмельницького інституту соціальних технологій Університету "Україна":

  автор: Ігор Западенко

  час видання: 2011

  адреса видання: http://www.proskurov.info/news/society/8207-2011-09-17-17-13-23

  Докладніше

 • 28/03/2012  Сергій Товканець: „Наш інститут гідно представляє Університет „Україна” в Карпатському регіоні”

  Карпатський інститут підприємництва Університету „Україна” розташований у місті Хуст (Закарпатська область) і веде свій початок від філії університету, відкритої в січні 2000 року. Нині інститут здійснює підготовку за такими напрямами денної та заочної форм навчання, як філологія (переклад, українська мова та література), соціальна робота, менеджмент (менеджмент організацій, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності), фінанси і кредит, облік і аудит, товарознавство і торговельне підприємництво, правознавство.

  автор: Ігор Олександров, журналіст

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2012

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 05/03/2012  Відбулась нарада керівників закладів освіти

  8 листопада у Святошинському управлінні освіти відбулась чергова нарада директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району.

  видання: Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за поданням управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, час видання: 2012

  Докладніше

 • 31/01/2012  Університет «Україна» представляє: кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації. Проведення практичних занять на базі Хмельницької обласної лікарні

  Аналіз стану здоров’я населення України в цілому і у Хмельницькій області зокрема свідчить про незадовільну медико-демографічну ситуацію, низьку народжуваність, зростання смертності, відсутність природного приросту населення, скорочення середньої очікуваної тривалості життя, а також поширення хвороб.

  видання: Моя газета, час видання: 2012

  адреса видання: http://moyagazeta.com/news/a-7079.html

  Докладніше

 • 31/01/2012  Університет "Україна" на Хмельниччині

  Про значення освіти для розвитку будь-якої нації та держави сказано дуже багато. Беззаперечним визнається факт, що вища освіта – це потужний фактор національно-державного розвитку.

  видання: Моя газета, час видання: 2011

  адреса видання: http://moyagazeta.com/news/a-6765.html

  Докладніше

 • 19/01/2012  Петро ТАЛАНЧУК: "Не студент іде до ВУЗу, а ВУЗ приходить до студента"

  Прийшло нове студентське поповнення до одного з наймолодших університетів у нашій державі – Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна". Це один із вузів у нашій країні, який надає можливість отримати вищу освіту молоді з обмеженими можливостями, інвалідам, юнакам та дівчатам із малозабезпечених, соціально незахищених сімей.

  автор: Віктор Логвин, заслужений журналіст України

  видання: Газета "Освіта", час видання: 2001

  Докладніше

 • 19/01/2012  Микола Перелигін: "Впровадити новації та підтримати традиції"

  Житомирський економіко-гуманітарний інститут як відокремлений підрозділ Університету «Україна» був створений у березні 1999 року, вперше – як представництво, згодом – філія, і нарешті – у 2005 році філію було реорганізовано в інститут.

  автор: Ігор Олександров

  час видання: 2012

  Докладніше

 • 18/01/2012  Александр Барно: "Молодежь нужно понять, зажечь и повести за собой"

  Своими достижениями каждый из нас должен быть обязан не только своим родителям, но и учителям, и преподавателям высшей школы. «Первая городская» решила познакомить своих читателей поближе с одним из ректоров Кировоградских ВУЗов. А именно с Александром Николаевичем Барно, доктором педагогических наук, профессором, ректором Кировоградского института развития человека Университета «Украина».

  автор: Барно Олександр Миколайович

  видання: Утренний город, час видання: 2011

  адреса видання: http://www.ugorod.kr.ua/news/

  Докладніше

 • 22/12/2011  Петро ПОЛІЩУК: "Поки криза – "Україна" будується – 2"

  У Петра Петровича Поліщука – проректора з експлуатації та розвитку матеріально-технічної бази Університету «Україна» – я останній раз брав інтерв'ю 17 лютого 2010 року. Воно мало оптимістичну назву: «Поки криза – «Україна» будується». Плани були райдужні: планувалося до 1 вересня 2010 року здати в експлуатацію 3-ій корпус і переселити туди інститути соціальних технологій, філології та масових комунікацій, права і суспільних відносин. Але, як кажуть, якщо хочеш розсмішити Господа Бога, розкажи йому про свої плани. В силу цілої низки об'єктивних причин цьому в 2010 році не судилося збутися. З тих пір пройшло неповних 2 роки, і ось я знову в кабінеті у цієї розумної, інтелігентної людини з вищою медичною освітою, з глибокими знаннями інженера-будівельника. Ми розмовляємо про те, що вже досягнуто, про найближчу і далеку перспективу розбудови Університету «Україна».

  автор: Ігор Олександров

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 22/12/2011  Валерій Сушкевич закликає студентів із особливими потребами захищати свої права

  Президент Університету "Україна" Петро Таланчук (ліворуч) та народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерій Сушкевич під час зустрічі зі студентами Університету "Україна" з особливими потребами 30 січня 2010 року в Києві.

  автор: Тарасов Володимир

  видання: Укрінформ, час видання: 2010

  Докладніше

 • 22/12/2011  На деяких київських підприємствах замість інвалідів “працюють” їх трудові книжки

  За останні кілька років населення України зменшилося на 2 відсотки, тоді як кількість інвалідів зросла на 5,5 відсотка. Нині їх – понад 2,6 мільйона (приблизно 6 відсотків від загальної кількості населення). В Києві сьогодні мешкає приблизно 140 тисяч людей із особливими потребами. Зважаючи на мізерну пенсію і тотальну дорожнечу, багато з них хочуть (а головне – можуть) працювати. Проте щастить не багатьом. Постійну роботу з більш-менш підходящим заробітком мають приблизно 30 тисяч осіб. Решта виживає, як може.

  автор: Володимир ГАЛЕГА, журналіст

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 21/12/2011  I з'їзд народних депутатів СРСР 20 років опісля: сучасний український погляд

  Під час розмови 19 травня 2009 року на тему "Перший з'їзд народних депутатів СРСР: двадцять років опісля. Сучасний український погляд" Петро Таланчук, президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", колишній народний депутат СРСР, Київ.

  автор: Ільєнко Юрій

  видання: "Українське національне інформаційне агентство", час видання: 2009

  адреса видання: http://www.ukrinform.ua/ukr/

  Докладніше

 • 05/12/2011  Доступність освіти для людей із обмеженими фізичними можливостями на Буковині

  Захід пройшов у приміщенні Сторожинецького коледжу Відкритого Міжнародного університету розвитку людини «Україна» м. Сторожинець Чернівецької області. В семінарі взяли участь: перший заступник голови Сторожинецької РДА, голова міської ради м. Сторожинець, начальник управління соц. захисту населення Сторожинецької РДА, директор Сторожинецького коледжу Університету «Україна», заст. керуючого обласним Фондом захисту інвалідів, голова громадських організацій інвалідів області, студенти Сторожинецького коледжу та люди з обмеженними фізичними можливостями Чернівецької області.

  автор: Валентина Марусенко, Голова Чернівецької обласної громадської організації інвалідів-візочників «ЛІДЕР»

  час видання: 2011

  адреса видання: http://bibliostor.cv.ua/index.php?q=shownews&id=69

  Докладніше

 • 02/12/2011  Перлинки мудрості від ПЕТРА ТАЛАНЧУКА або Уроки «українського самашедшого»

  Ідея інтерв’ю з Петром Таланчуком, президентом Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», доктором технічних наук, колишнім ректором, а нині почесним ректором Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», першим міністром освіти незалежної України, народилася після прочитання книги видатної української поетеси Ліни Костенко «Записки українського самашедшого».

  автор: Ніна Головченко

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 02/12/2011  Петро ФЕСЮК: "Університет "Україна" формує компетентну особистість, патріота, громадянина, відповідальну, творчу та гуманну людину"

  Проректор з організаційно-адміністративної роботи, Заслужений працівник освіти України Петро Васильович Фесюк працює в Університеті «Україна» більше одинадцяти років. Упродовж цих років він, беручи участь у становленні та розвитку університету, виконує покладену на нього президентом університету Петром Таланчуком відповідальну місію − участь у створенні, удосконаленні та розвитку структури організаційно-управлінських, навчальних, науково-виробничих підрозділів університету, підвищенні їх статусу та фукцій; здійснює координацію управлінської та виконавської діяльності всіх підрозділів; забезпечує планування, підготовку та проведення засідань і зборів робочих (ректорату, виробничих нарад) і дорадчих (вчена рада, конференції трудового колективу, збори засновників) органів, інших загальноуніверситетських заходів.

  автор: Ніна Головченко

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 22/09/2011  Медицина майбутнього у Скадовську вже сьогодні

  Понад 20 років українська медицина намагалася визначити вектор свого розвитку. Експерти Мінохоронздоров'я, Верховної Ради, різні групи вчених вивчали досвід Західної Європи, США і Канади. Спроби застосувати хороші напрацювання інших країн в Україні, що абсолютно відрізняється економічним і соціальним розвитком, менталітетом, не увінчалися успіхом. Проте сьогодні в Україні вже зароджується свій напрям – це інтегрована модель управління медичною допомогою населенню на адміністративній території. Вона заснована на таких принципах: кожна людина повинна отримати медичну допомогу в потрібний час, у потрібному місці, в необхідному обсязі та з мінімальними витратами. Перша ластівка цього проекту – місто Вознесенськ Миколаївської області. Другим повинен стати Скадовськ.

  автор: Тетяна ПІДГОРОДЕЦЬКА

  видання: Газета "Новий день", час видання: 2011

  Докладніше

 • 21/09/2011  Жінка у стилі бароко / або Портрет керівника епохи постмодернізму / або Таланчук: жіноча версія / або Тепер зрозуміло, чому цунамі вчені називають жіночими іменами

  автор: Ніна Головченко

  видання: Інтернет-видання «Трибуна «України», час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 20/09/2011  Віктор ОЛЕФІР: "Формування елементів університету дослідницького типу"

  Пройшов рік, як Департамент науково-дослідної та міжнародної діяльності очолив проректор з наукової роботи Віктор Іванович Олефір, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент національної Академії правових наук. За цей рік багато що змінилося: були труднощі, були успіхи, але однозначно можна констатувати, що на це місце прийшов професіонал, який уболіває за доручену справу.

  автор: Ігор Олександров, журналіст

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 20/09/2011  Майстер-клас по приготуванню бограчу на відкритому вогні в "Петрівській слободі"

  12 травня в Міжгірський професійний ліцей з’їхалися викладачі та майстри виробничого навчання з професії «кухар» із Ужгорода, Мукачева, Берегова, Тячева для участі в засіданні обласної секції педагогічних працівників професій торгівлі та громадського харчування на тему «Майстер-клас – одна з форм ефективного, активного навчання, підвищення професійного рівня педагогів».

  автор: Міжгірський професійний ліцей

  час видання: 2011

  адреса видання: http://mizgir.com.ua/majster-klas-po-pryhotuvannyu-bohrachu-na-vidkrytomu-vohni-v-petrivskij-slobodi#more-8409

  Докладніше

 • 20/09/2011  Знай і завітай у "Петрівську слободу"!

  Час міняє багато що і в позитивний бік. Ще не так давно, скажімо, туристичний шлях наших заможних співвітчизників, як правило, масово пролягав за кордон. Причина відома — там наявний суперкомфорт для відпочинку, що, на жаль, бракувало у нас. Зараз така прогалина практично зникла. Вдвічі приємно, що новими туроб'єктами висококласного ґатунку, словом, європейського зразка повниться закарпатська земля, особливо — верховинський край, яку сам Всевишній нагородив на диво мальовничою природною красою.

  автор: Василь Пилипчинець

  видання: Газета "Верховина", час видання: 2010

  адреса видання: mizgir.com.ua

  Докладніше

 • 20/09/2011  Валерій БЕБИК: "Нам треба переформатувати інформаційний простір, і створення суспільного мовлення – це тільки перший крок"

  Проректор Університету "Україна", відомий політолог Валерій Бебик очолює робочу групу із суспільних комунікацій Громадської гуманітарної ради при президенті, якій доручено створення суспільного мовлення (СМ) в Україні. Проте цей процес поки що гальмується. Чому?

  автор: Світлана ОСТАПА, журналіст

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 04/07/2011  Філія Університету "Україна" у Дніпропетровську розвивається і набирає сили

  Дванадцять років тому в Дніпропетровську була відкрита філія Університету «Україна». За цей час вона двічі успішно пройшла процедуру державної атестації та акредитації. П’ять років тому в Дніпропетровській філії відбулося певне оновлення. Його пов’язують із приходом нового керівника – Анжеліки ФЕДЬКО.

  автор: Ігор ОЛЕКСАНДРОВ

  видання: Інформаційно-публіцистичне інтернет видання "Трибуна України", час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 04/07/2011  Анжеліка ФЕДЬКО: Цицерон казав: "O tempora, o mores!"

  З липня 1999 р. у м. Дніпропетровську розпочала реалізацію освітніх програм Дніпропетровська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». За цей час двічі успішно пройдена процедура державної атестації й акредитації університету в цілому. Освітня діяльність філії забезпечує реалізацію багаторівневої системи вищої професійної освіти.

  автор: Ігор Олександров

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 04/07/2011  Заклад інтегрованого типу

  Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" - один із наймолодших закладів у нашій державі, створений рішенням Київської міської ради 7 травня 1999 року за участю Київської міської державної адміністрації, який є вищим навчальним закладом недержавної форми власності.

  видання: Газета «Освітянське слово», час видання: 2011

  Докладніше

 • 30/05/2011  Полтавський інститут економіки і права - ВНЗ затребуваних спеціальностей

  Інститут економіки і права з’явився в Полтаві відносно недавно, а вже став добре відомим серед молоді, насамперед, тим, що проводить підготовку фахівців за сучасними напрямами, яких у переважній більшості немає або не було до останнього часу в жодному вищому навчальному закладі регіону.

  автор: Ігор Олександров

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 19/05/2011  Володимир МАРКАШОВ: "Людина повинна все життя вчитися, інакше опиниться на узбіччі"

  Горлівський регіональний інститут є відокремленим підрозділом Університету «Україна». Свою діяльність інститут почав у 1998 році. З дня заснування цей навчальний заклад очолює професор Володимир Маркашов, який має великий досвід організаційної, педагогічної та наукової роботи – саме це дозволило йому згуртувати однодумців і створити серйозний навчальний заклад, який відповідає вимогам сьогодення.

  автор: Ігор ОЛЕКСАНДРОВ

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 27/04/2011  Віктор ОЛЕФІР: "Бар’єр між вузівською та академічною наукою повністю усунути не вдасться"

  В інноваційному розвитку України нині одна з провідних ролей відводиться і вищим навчальним закладам, зокрема, університетам. Про проблеми в цій справі та шляхи їх вирішення ми розмовляємо з проректором Університету «Україна», професором Віктором ОЛЕФІРОМ.

  автор: Ігор ОЛЕКСАНДРОВ

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 05/04/2011  Олександр БАРНО: "Справжня успішність людини можлива лише при поєднанні новітніх знань, необхідних навичок та умінь, і, неодмінно, духовного досвіду"

  Кажуть, що не лише людина, а й будь-яке творіння, перш ніж з'явитися на світ Божий, має випросити собі долю. Отже - доля. В Університету "Україна" вона, вочевидь, щаслива. Коли 12 років тому робилися перші кроки, розроблялися перші робочі програми, набиралися перші групи, то навіть найсміливіші мрійники у своїй уяві не перекидали ті численні мости на схід і захід, які так надійно і звично функціонують сьогодні.

  автор: Ігор Олександров, журналіст

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 05/04/2011  Роман КАРПЮК: "Ми взяли на себе відповідальну місію – навчати людей із особливими потребами"

  Cеред відокремлених навчальних підрозділів Університету "Україна" Луцький інститут розвитку людини посідає одне з чільних місць. Тут створено сприятливі умови для того, щоб студенти з особливими потребами мали змогу успішно поєднувати навчання із заняттями спортом. Від дня заснування інституту (25 січня 2000 р.) його очолює Роман Карпюк, який належить до тієї категорії людей, котрі не звикли зупинятися на досягнутому. Нещодавно йому присвоєно вчений ступінь доктора педагогічних наук, він – депутат Волинської обласної ради, Заслужений тренер України.

  автор: Ігор Олександров, журналіст

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 05/04/2011  Петро ТАЛАНЧУК: "Корупція починається з верхів. Низи ще ніколи не виявляли самі ініціативи, аби відірвати щось від себе і занести комусь нагору"

  Сама ідея зарахування у ВНЗ за результатами тестування ЗНО, з огляду на систему вступу до вищих навчальних закладів країни впродовж багатьох років, безумовно, в цілому заслуговує на схвалення. Проте, з одного боку, чинне законодавство, принаймні поточного року, залишило достатньо шпаринок для тих, хто розглядає роботу у вищих навчальних закладах як один із варіантів підприємництва. З іншого, навіть там, де не брали участі «бізнесмени від науки», не факт, що на найбільш престижні факультети «прорвалася» найрозумніша і найдостойніша молодь.

  автор: Ігор ОЛЕКСАНДРОВ

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua

  Докладніше

 • 15/03/2011  “У здоровому тілі – здоровий дух”, - кажуть у Рівненському інституті Університету “Україна”

  видання: Інформаційно-рекламний тижневик Газета „СІТІ Рівне”, №5 (19), час видання: 2011

  Докладніше

 • 15/03/2011  Університет "Україна" здатен вирішувати всі завдання сучасного вищого закладу освіти

  Попереду — незалежне тестування. Але питання "Куди піти вчитися?" вже турбує одинадцятикласників. Щоб недаремно витрачати наступні п'ять років життя, варто реально оцінити сучасний ринок праці. Про особливості вищої освіти та переваги рівненських навчальних закладів розповів ректор Рівненського інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" Олег Ставицький.

  видання: Газета „Місто” (Тернопіль та область) №22 (367), час видання: 2010

  Докладніше

 • 10/03/2011  Для психологів і не тільки надають професійні консультації та підтримку в центрі практичної психології при соціально-психологічній службі Рівненського інституту Університету „Україна”

  Високе інформаційне навантаження та надмірні стреси в сучасному світі чи не кожну людину змушують задуматися про необхідність підтримки з боку психолога. Тому соціальна роль спеціаліста цієї галузі зростає. У Рівному одним із провідних навчальних закладів, який готує психологів, є Рівненський інститут Університету „Україна”. Нещодавно для підвищення ефективності навчання тут відкрили центр практичної психології. У ньому можна і навчатися, і отримувати необхідну психологічну допомогу.

  автор: Ольга КОРНІЙЧУК

  видання: Громадсько-політична газета Рівненської області „Вільне слово”, №71 (14475), час видання: 2010

  Докладніше

 • 04/03/2011  Депутати повчатимуть… Маркса

  Хочеш стати лідером? Для цього треба лише мати бажання вчитися і… 2500 гривень. Саме стільки коштує навчальна програма «Практична політика». Автором і виконавцем цього «ноу-хау» є Вища школа політичного лідера — структурний підрозділ Університету «Україна».

  автор: Валентин КОВАЛЬСЬКИЙ

  видання: Газета «Київська правда», час видання: 2011

  адреса видання: www.kiev-pravda.kiev.ua

  Докладніше

 • 14/02/2011  Валерій Бебик: "Депутатський корпус - основа державності"

  Проблема політичного лідерства знаходиться в фокусі наукових і практичних інтересів голови Всеукраїнської асоціації політичних наук (ВАПН), проректора Університету "Україна", завідувача кафедри суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій, доктора політичних, кандидата психологічних наук ВАЛЕРІЯ БЕБИКА, який люб'язно погодився дати інтерв'ю нашому журналу.

  автор: Микола Власенко

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 14/02/2011  Людмила МАТВІЄНКО: "Знання - це капітал, що не знецінюється"

  Сьогоднішній Миколаїв важко собі уявити без Міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна». Один із наймолодших вищих навчальних закладів обласного центру можна назвати і таким, що найдинамічніше розвивається.

  автор: Ігор Олександров, журналіст

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 03/02/2011  Оксана КОЛЯДА: "Диплом купити можна. Та чи можна купити знання?"

  Про злободенні проблеми вітчизняної вищої освіти розповідає проректор зі стратегії розвитку Університету «Україна» Оксана Коляда.

  автор: Тала Пруткова

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 03/02/2011  Георгій СЕВРЮКОВ: "Наше кредо - самовіддано служити людям та своїй справі"

  Сумний, але одночасно радісно святковий 1945 рік. Сумний – тому що країна – велика Батьківщина під назвою СРСР лежить у руїнах, бо сама жорстока війна за всю історію існування людства – війна, під час якої знищувались цілі нації і народи, пройшла по її території могутнім паровим катком. Найбільше людських і матеріальних втрат під час Великої Вітчизняної війни зазнали Білорусія та Україна – за офіційною статистикою, в Білорусії «цивілізовані» арійці знищили кожну четверту людину, в Україні – кожну десяту. Ця демографічна катастрофа ще раз нагадає про себе, але вже в 60-ті роки.

  автор: Ігор Олександров, журпналіст

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 26/01/2011  Григорій Сковорода: "З усіх втрат втрата часу найважча"

  Хмельницький інститут соціальних технологий Університету «Україна» віднині живе за сонцем у прямому значенні слова: на території навчального закладу встановлено сонячний годинник, який спорудив у вигляді жертовника, на пам'ять про духовну культуру наших предків, відомий скульптор, академік Василь Корчовий.

  автор: Ігор Олександров, журналіст

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 10/01/2011  Актуальні проблеми навчання і виховання людей із особливими потребами на сторінках часопису "Вища освіта України"

  Наукова і науково-методична діяльність навчальних закладів забезпечує відповідність змісту освіти сучасним досягненням у галузі науки, техніки та культури. Йдеться про теоретико-концептуальні, психолого-педагогічні, науково-методичні засади навчально-виховного процесу. Для становлення високоосвіченої особистості, відтворення та розвитку інтелектуального потенціалу суспільства проводяться комплексні фундаментальні і прикладні дослідження. Надзвичайної актуальності при цьому набувають питання найповнішого використання наукового потенціалу системи освіти для забезпечення науково-технічного прогресу, розвитку науки, культури, розроблення науково-педагогічних технологій, вироблення конкурентоспроможної інтелектуальної науково-педагогічної гуманітарної продукції.

  автор: Воронкова Б.А. Кобченко В.І.

  видання: Актуальні проблеми навчання та виховання людей із особливими потребами: 36. наукових праць. - К.: Університет "Україна", 2004., час видання: 2004

  адреса видання: http://library.rehab.org.ua/ukrainian/psicho/aktpro

  Докладніше

 • 10/01/2011  Костянтин КАЧУРА: "Визначивши напрямки розвитку коледжу, ми й самі вчимося, як забезпечити повне дотримання сучасних вимог до форми і змісту освітніх послуг"

  Придніпровський гуманітарно-економічний коледж з’явився у Нікополі два роки тому на базі Придніпровського регіонального центру дистанційного навчання Університету «Україна». До такого кроку підштовхнула непроста ситуація, що склалася в освітянській сфері в регіоні.

  автор: Влад ВАСИЛЬЄВ, журналіст

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 24/12/2010  Дистанційне навчання для багатьох людей України – це шлях до порятунку

  Згідно з деякими дослідженнями, в Україні близько 30% навчальних закладів заявили про те, що вже мають або планують організувати навчання в режимі дистанційної освіти. Однак, найчастіше за цим стоїть звичайна заочна форма навчання. Чим же відрізняється дистанційна освіта від інших видів отримання знань і професії? Насамперед, дистанційна освіта - це відкрита система навчання, що передбачає активне спілкування між викладачем і студентом за допомогою сучасних технологій та мультимедіа. Така форма навчання дає свободу вибору місця, часу та темпу навчання. На тему сучасного стану та світових тенденцій розвитку освіти і дистанційної освіти зокрема журналіст інформаційно-публіцистичного інтернет-сайту «Трибуна України» розмовляв із Президентом Університету «Україна» професором Таланчуком Петром Михайловичем.

  автор: Ігор Олександров

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 24/12/2010  Дистанційне навчання для багатьох людей України – це шлях до порятунку

  Згідно з деякими дослідженнями, в Україні близько 30% навчальних закладів заявили про те, що вже мають або планують організувати навчання в режимі дистанційної освіти. Однак, найчастіше за цим стоїть звичайна заочна форма навчання. Чим же відрізняється дистанційна освіта від інших видів отримання знань і професії? Насамперед, дистанційна освіта - це відкрита система навчання, що передбачає активне спілкування між викладачем і студентом за допомогою сучасних технологій та мультимедіа. Така форма навчання дає свободу вибору місця, часу та темпу навчання. На тему сучасного стану та світових тенденцій розвитку освіти і дистанційної освіти зокрема журналіст інформаційно-публіцистичного інтернет-сайту «Трибуна України» розмовляв із Президентом Університету «Україна» професором Таланчуком Петром Михайловичем

  автор: Ігор Олександров

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 24/12/2010  Дистанційне навчання у вищій освіті людей із особливими потребами

  Однією з характеристик розвинутої держави є соціальне благополуччя тих категорій населення, які потребують особливої уваги та піклування. Безперечно, вагому частину з них становлять люди з фізичними обмеженнями, інваліди. Як свідчить статистика Міністерства охорони здоров'я, в Україні проживає понад 2,5 млн. інвалідів, 60 % із них становлять інваліди із загальними захворюваннями, 15 % - інваліди війни, 10 % - інваліди з дитинства та діти-інваліди до 16 років і 3 % - інваліди-чорнобильці.

  автор: Рокосовик Н.В.

  видання: Актуальні проблеми навчання та виховання людей із особливими потребами: 36. наукових праць. - К.: Університет "Україна", час видання: 2004

  Докладніше

 • 23/12/2010  Інваліди та сироти навчатимуться в Університеті «Україна» за рахунок КМДА

  Відповідне розпорядження підписав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. Згідно з документом у рамках фінансування програми «Турбота» Головним управлінням праці та соціального захисту населення міста буде здійснена компенсація оплати навчання студентів-інвалідів, студентів-сиріт та студентів із особливо важкими матеріальними умовами життя, які успішно навчаються у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна», повідомляє прес-служба КМДА.

  автор: Прес-служба КМДА

  видання: Київ.proUA.com, час видання: 2010

  адреса видання: http://kyiv.comments.ua/news/2010/12/10/092000.html

  Докладніше

 • 23/12/2010  Валерій БЕБИК: «Ми хочемо розвивати свою наукову школу політологів»

  Доктор політичних наук, професор політології, проректор Університету “Україна” Валерій Бебик очолює правління Всеукраїнської асоціації політичних наук, а як член Громадської гуманітарної ради при Президенті України зосереджений на суспільно значущих проблемах гуманітарного розвитку країни, підготовці пропозицій щодо забезпечення дотримання прав та свобод людини і громадянина у сферах освіти, науки, культури і мистецтва, охорони здоров’я, інтелектуальної та творчої діяльності…

  автор: Ігор ОЛЕКСАНДРОВ

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 07/12/2010  Віктор ОЛЕФІР: "Трансформація існуючого закладу в університет дослідницького типу і формування ядра, зародку цієї структури"

  З вересня 2010 року Департамент науково-дослідної та міжнародної діяльності у статусі проректора з наукової роботи очолив доктор юридичних наук, професор Олефір Віктор Іванович. Він люб'язно погодився відповісти на запитання журналіста Інтернет-сайту «Трибуна України», які, безсумнівно, зацікавлять наших читачів.

  автор: Ігор Олександров

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 15/11/2010  Іван ГАМРЕЦЬКИЙ: "Ми на практиці втілюємо європейські стандарти освіти"

  ”Наш університет має коротку історію — всього 10 років, — розповідає ректор Вінницького соціально-економічного інституту Університету ”Україна” Іван Гамрецький. — Але вже встиг зарекомендувати себе в Україні як потужний навчальний заклад, який дає всім охочим доступ до якісної освіти.

  автор: Тамара ТИСЯЧНА

  час видання: 2009

  Докладніше

 • 10/11/2010  Візитна картка Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій

  Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Університету «Україна» створювався, практично, на порожньому місці. За часи становлення він пройшов усі стадії від представництва до інституту, в якому сьогодні працює п’ять кафедр, укомплектованих висококваліфікованими професорсько-викладацькими кадрами, і студенти отримують вищу освіту за п’ятьма спеціальностями: «Фізична реабілітація», «Соціальна робота», «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», «Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг», «Видавнича справа та редагування»

  автор: Ігор Олександров

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 10/11/2010  Петро ЮХИМЕНКО: "Ми – оптимісти. А оптимісти (як і альпіністи) підкорюють найвищі вершини!"

  Про те, що Білоцерківський інститут економіки та управління сьогодні знаходиться в числі провідних вишів регіону, свідчить хоча б такий факт, який я виніс із бесіди з його ректором, доктором економічних наук, професором Петром Юхименком: науковим доробком професорсько-викладацького складу інституту (підручниками та науково-методичними посібниками) користуються викладачі багатьох навчальних закладів нашої країни.

  автор: Ігор Олександров

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 08/11/2010  Олег СТАВИЦЬКИЙ: «Я підтримую зв’язки з батьками студентів до того часу, поки дитина не закінчить інститут»

  За 11 років Рівненський інститут Університету „Україна" став одним із кращих ВНЗ області. Нині вища школа є конкурентоспроможною на освітньому ринку та здійснює підготовку висококваліфікованих професіоналів. У цьому, за словами працівників ВНЗ, переконані й роботодавці, які охоче беруть випускників "України" на роботу.

  автор: Ігор Олександров

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 04/11/2010  Іван ГАМРЕЦЬКИЙ: "Команда інституту здатна до креативних, нестандартних рішень"

  Вінницький соціально-економічний інститут (ВСЕІ) є відокремленим структурним підрозділом вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», який було створено на базі Вінницького територіального представництва (потім філії) відповідно до наказу Президента Університету «Україна» у 1999 році. Наприкінці минулого року інститут урочисто святкував десятиріччя свого заснування.

  автор: Ігор Олександров

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 04/11/2010  Любов МУЧНИК: "За кількістю напрямів підготовки та контингентом студентів ми - серед лідерів приватних ВНЗ"

  Історія Полтавського інституту економіки і права розпочинається з листопада 1991 року, коли в цьому стародавньому місті вперше був створений унікальний ліцей культури для старшокласників. Його появу ініціювало відоме на Полтавщині подружжя науковців – Анатолій Мусієвич і Любов Михайлівна Мучники. Через два роки на базі ліцею було засновано перший вищий навчальний заклад із недержавною формою власності, який на початку 1994 року увійшов до складу Україно-Фінського інституту (на даний час Європейський університет) як філія. З 1999 року, після внутрішніх реформ, він став структурним підрозділом тільки-но створеного у Києві Університету «Україна».

  автор: Влад Васильєв, журналіст

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 04/11/2010  Олена ДІКОВА-ФАВОРСЬКА: "Будь-яка молода людина, незалежно від свого фізичного стану, мусить реалізувати власний інтелектуальний потенціал"

  Для деяких вітчизняних ВНЗ нинішня вступна кампанія стала провальною. Далися взнаки перипетії з термінами подання документів, нечесною конкурентною боротьбою державних закладів із приватними, безлад у приймальних комісіях. Якщо заявок на вступ нині було набагато більше, ніж торік, то кількість тих, хто потрапив до вишів, виявилася меншою.

  автор: Володимир Галега

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 03/11/2010  У Києві студенти святкували День народження Махатми Ганді

  5 жовтня у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» з нагоди Міжнародного дня ненасильства відбулося урочисте зібрання та концерт «Око за око робить усіх сліпими». Захід також було проведено ще в декількох вищих навчальних закладах столиці.

  автор: Зоряна Паламарчук

  видання: ІА «Світ освіт», час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/11/2010  Наші студенти - наша гордість!

  Проблеми освіти в нашій країні стоять досить гостро. Практично платне навчання дає мізерний шанс отримати безоплатну освіту дітям талановитим і здібним із малозабезпечених сімей.

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/11/2010  Новий "професорський" імідж руху?..

  Катастрофічним падінням рейтингу «Батьківщини» та «Нашої України» на Київщині, схоже, вирішив скористатися Народний рух України, який висунув у своєму списку відомого своїми проукраїнськими публікаціями і радіопрограмами проректора Університету «Україна» ВАЛЕРІЯ БЕБИКА.

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/11/2010  Петро ТАЛАНЧУК: "Потрібен прорив у постіндустріальну епоху"

  Нинішній навчальний рік розпочався під знаком серйозних потрясінь у галузі науки та освіти. Як і раніше, продовжує лихоманити українську загальноосвітню школу, оголошено про радикальні заходи з перекроювання карти національної системи ВНЗ. Але що спільного мають здійснювані (і намічувані) кроки із реальним реформуванням галузі? Як сьогодні мусить реагувати на них суспільство і чи готове воно до цього? На такі непрості запитання читаємо відповіді першого міністра освіти незалежної України, а нині Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Петра ТАЛАНЧУКА.

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 04/10/2010  Iнтернет-технології для студентів і викладачів

  На сайт НТУУ «КПІ» часто надходять запитання від користувачів стосовно використання інформаційних технологій у навчанні – «чи є електронні підручники з певних дисциплін», «чи можна ознайомитись з робочою програмою з дисципліни», «де розміщені навчальні матеріали та курси», «на яких факультетах є дистанційне навчання», «як отримати консультацію з питання ...» та інші.

  автор: О.П.Цурін, Н.О.Цуріна

  видання: Щотижнева газета Національного технічного університету України "КПІ" Київський полiтехнiк - 21, 2007, час видання: 2007

  адреса видання: http://www.ntu-kpi.edu.ua/kp

  Докладніше

 • 04/10/2010  Полярна тематика і сучасний дизайн

  Чи є зв'язок між цими речами? У Відкритому міжнародному університеті розвитку людини (ВМУРОЛ) «Україна» відповідають на це запитання ствердно. І вже не перший рік. Результатом творчої співдружності студентів цього унікального навчального закладу, який дає можливість отримати вищу освіту молодим людям із особливими потребами, стали вже кілька спільних проектів.

  автор: Прес-служба НАНЦ

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 02/10/2010  Ірена Кільчицька відвідала Університет "Україна"

  Перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька 17 березня 2009 року відвідала Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ВМУРоЛ "Україна"). Про це повідомляє сайт Київської міської державної адміністрації (КМДА).

  час видання: 2009

  Докладніше

 • 31/08/2010  Петро ТАЛАНЧУК: "Рейтинг університету будемо підвищувати реальними справами"

  Історія Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” бере свій початок з 1998 року, коли до Петра Таланчука – першого міністра освіти незалежної України, а за радянських часів легендарного ректора політехнічного інституту – звернулися представники Регіонального фонду соціального захисту інвалідів і запропонували створити новий ВНЗ для людей із обмеженими можливостями. Нині «Україна» – серед провідних вишів країни. Напередодні нового навчального року редакція Інтернет-видання «Трибуна України» попросила Президента Університету «Україна» Петра Таланчука відповісти на запитання щодо подальшого розвитку керованого ним ВНЗ, а також української освіти в цілому.

  автор: Ігор ОЛЕКСАНДРОВ

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: ukrtribune.org.ua

  Докладніше

 • 08/07/2010  Інститут на переправі

  Від батарейки кишенькового ліхтарика до потужних термоядерних реакторів, від мініатюрних мікроприладів — до унікальних полігонів із джерелами оновлюваної енергії — таке поле діяльності сьогоднішніх випускників Київського політехнічного інституту. Закладений на рубежі нинішнього і минулого століть, КПІ і сьогодні шанує і продовжує славні традиції, що зародились у першому технічному вузі Києва. Бо ще Д.І. Менделєєв, який очолював комісію з атестації першого випуску спеціалістів, писав, що такої сукупності цікавих робіт, які він бачив у студентів, не зустрінеш у відомих йому університетах і технологічних інститутах. Нині найбільший навчальний комплекс республіки приступив до оновлення й активізації системи підготовки інженерів, здатних проводити в життя складні наукові і виробничі програми в умовах ринку. Про це розмова кореспондента Укрінформу з ректором КПІ П. М. ТАЛАНЧУКОМ

  автор: О. АЛІХАНЯН

  видання: Газета «РАДЯНСЬКА ОСВІТА», час видання: 1990

  Докладніше

 • 08/07/2010  Монополіст на істину в гіршому розумінні цього слова

  МОНОПОЛІСТОМ НА ІСТИНУ В ГІРШОМУ РОЗУМІННІ ЦЬОГО СЛОВА СТАЛА АН УРСР. ВДОМА ВОНА СТАВИТЬСЯ ДО СВОЇХ НИЗОВИХ ІНСТИТУЦІЙ ТАК САМО, ЯК ДО УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ СТАВЛЯТЬСЯ В МОСКВІ. ЩОСЬ НА ЗРАЗОК ШЕВЧЕНКОВОЇ ХАРАКТЕРИСТИКИ "А МЕНШИЙ МАЛОГО..." ЗВИЧАЙНО, В АКАДЕМІЧНІЙ НАУЦІ ЗНАЧНО БІЛЬШЕ ТИТУЛОВАНИХ УЧЕНИХ, НІЖ ЗА ЇЇ МЕЖАМИ. АЛЕ ВОНИ В СВОЄМУ МОНОПОЛЬНОМУ РУСІ ВПЕРЕД ЗАЙШЛИ... В ТУПИК. Група українських учених вирішила створити Інженерну академію. Як своєрідну альтернативу Академії наук УРСР, зокрема в галузі прикладних наук. Своїми міркуваннями з цього приводу ділиться Народний депутат СРСР, ректор Київського політехнічного інституту Петро ТАЛАНЧУК.

  автор: Ірина НАГРЕБЕЦЬКА, журналіст, депутат Жовтневої районної Ради народних депутатів міста Києва

  видання: Газета "Голос України", час видання: 1991

  Докладніше

 • 08/07/2010  "Не люблю, когда стреляют в спину"

  МУЖНІСТЬ, ДОБРОТА... Це, можна сказати, фундаментальні риси характеру Петра Таланчука. А, прочитавши ці, більш ніж десятирічної давності інтерв'ю, приходить на думку, що події, до яких він був причетний, начебто самі його «шукали», аби виявити ці риси найбільш яскраво.

  автор: Ольга ГЕРГЕЛЬ

  видання: Газета «Комсомольское знамя», час видання: 1991

  Докладніше

 • 08/07/2010  Незалежна Україна: вона народилася, як любе дитя, якого чекали

  Прийняття 24 серпня Верховною Радою Республіки Акта про державну незалежність України у прямому розумінні здійснило переворот у душах і розумі мільйонів людей. Те, що тривалий час не виходило за межі дискусій, парламентських суперечок, раптом постало з об'єктивною необхідністю і почало набувати реальних рис. Із припиненням діяльності КПРС — станового хребта адміністративно-командної системи, мабуть, усім стало зрозуміло, що подальше життя має будуватися на якихось принципово нових національно-державних, політичних, економічних і духовних засадах. Що то значить — жити у незалежній Українській державі?

  автор: Т. Бабич

  видання: Газета «Київський вісник», час видання: 1991

  Докладніше

 • 08/07/2010  Петро ТАЛАНЧУК: "Сьогодні ми маємо третій, можливо, останній історичний шанс створити свою суверенну державу..."

  Петре Михайловичу, для початку запитання, що стосується вас особисто. Кілька місяців тому офіційну пресу обійшло повідомлення: Комітет партійного контролю при ЦК Компартії України порушив питання про виключення Вас із рядів КПРС. Дальший перебіг подій і фінал конфліктної ситуації більшості наших читачів, переконана, невідомий...

  автор: Л. МАЛОВАГА

  видання: Газета "Київський вісник", час видання: 1990

  Докладніше

 • 08/07/2010  Петро ТАЛАНЧУК: "Європейський вибір ми зробили чотири роки тому"

  Коли Народний Рух тільки спинався на ноги й шукав, де провести свій перший з'їзд, ректор Київського політехнічного інституту Петро Таланчук дозволив новій громадській організації зібратися у вузівському Палаці культури. Тоді ж ректора обирають депутатом Верховної Ради Радянського Союзу. Згодом Петро Михайлович стає першим міністром освіти незалежної України.

  автор: Наталя ЗІНЧЕНКО

  видання: Газета «Хрещатик», час видання: 2002

  Докладніше

 • 08/07/2010  Ніхто нам не бажає добра, окрім нас самих....

  автор: Ольга Гергель

  видання: Газета «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІК», час видання: 1991

  Докладніше

 • 08/07/2010  Плекаємо інтелектуальну еліту

  Інтерв'ю нашого кореспондента з міністром освіти України Петром ТАЛАНЧУКОМ

  видання: Газета "Студентський вісник", час видання: 1994

  Докладніше

 • 08/07/2010  Самый человеческий институт

  Спеша на работу, на ступеньках в одном из переходов столицы встретила знакомого. Он спускался вниз. Чего это ему стоило, выдавало напряжение на его лице. О проблемах инвалидов, о том, что эта категория людей проигнорирована столичной властью даже после так называемой реконструкции Крещатика, писалось не раз. Кстати, в Украине этим вопросом комплексно не занималась ни одна государственная или общественная организация (что в конечном итоге характеризует уровень демократии и зрелости общества). Если прибавить к этому экономическому нестабильность, поражающую как физическое, так и психологическое напряжение даже здоровых людей, то проблема вырисовывается более чем острой. Вселяет оптимизм лишь то, что находятся люди, воспринимающие проблему не жалостливой гримасой на лице, а идеями и действиями, то есть активной позицией. Поводом для интервью с академиком Академии педагогических наук, профессором Петром Таланчуком послужило известие о создании Института развития человека.

  автор: Ольга Гергель

  видання: Газета «Дзеркало тижня», час видання: 1998

  Докладніше

 • 08/07/2010  Студент - головна дійова особа

  Батьки першокласників, які розпочали свій перший навчальний рік у 1991-1992 роках — на зорі незалежності України — гадки не мали, що їхні діти-випускники матимуть такий «шалений» вибір у здобутті вищої освіти. Адже, саме тоді, на початку 90-х, почали відкриватися перші недержавні вищі навчальні заклади. Деякі з них поступово набирали розмаху і з тим чи іншим успіхом прижилися в новій для нашої держави іпостасі. Інші зійшли з дистанції. Але ринок освітянських послуг протягом цих років невпинно розгалужувався. Якщо раніше ВНЗ (державні й недержавні), відкриваючи спеціальності, віддавали перевагу їх різноманіттю, то останнім часом у цьому процесі щодалі рельєфніше виглядають ті ВНЗ, де навчальний процес диференційований. Отже, на перший план виходить не книжка і навіть не викладач, а особистість студента, точніше, його запити. Такий підхід до справи — логічний, адже, перефразовуючи відомий вислів, той, хто платить, отримує потрібну йому «музику». Чи не тому започаткування в 1999 році Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» стало своєрідною сенсацією в царині освіти. Адже в ньому вперше в державі адресно було запропоновано освітянські послуги дітям-інвалідам. Про своєчасність появи цього навчального закладу свідчать такі цифри: якщо в 1999-2000 н.р. у ньому навчалося кілька сотень студентів, то нині, включаючи філії майже в усіх областях України, — понад 25 тисяч. У загальному контингенті студентів університету освіту здобуває 9 відсотків дітей-інвалідів. У 2003-2004 н.р. із 300 дітей пільгової категорії, які вступили на перший курс у базовій структурі, навчається 90 дітей із обмеженими можливостями, 23 сироти і 187 дітей із числа малозабезпечених.

  автор: Ольга Гергель

  видання: Газета "Соціальна політика", час видання: 2003

  Докладніше

 • 08/07/2010  У студентство на інвалідному візку

  Предтечею Університету "Україна" був Інститут розвитку людини, заснований нами в 1998 році. 18 лютого 1999 року Київська міська рада прийняла рішення про створення на його базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" й доручила Київській міській держадміністрації стати співзасновником. 7 травня 1999 року університет зареєстровано як неприбутковий вищий навчальний заклад.

  автор: Микола Брацлавський

  видання: Газета «Соціальна політика», час видання: 2001

  Докладніше

 • 15/06/2010  Петро ТАЛАНЧУК: "Зараз в Україні можна купити будь-який сертифікат"

  У радянській системі освіти треба було змінити небагато, щоби привести її у відповідний сучасності стан. Насамперед – забрати ідеологічну компоненту і наростити рівень технологічної підготовки. Загальнонауковий рівень знань був доволі високий, інакше наші діти не займали би перших і призових місць на світових тематичних олімпіадах. Зрештою, саме після запуску радянських космічних апаратів американці розпочали реформу своєї освітньої галузі. Це, як кажуть математики, необхідний і достатній доказ високого рівня вітчизняної освіти. Але – парадокс! Супутники літали в космосі, а ми бігали за японськими приймачами, італійськими черевиками і румунськими меблями.

  автор: Петро ТАЛАНЧУК, президент Університету "Україна"

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 14/06/2010  Університет може бути в кожному ліжку

  Своєю думкою про освітні реформи із «К:» поділився Петро Таланчук, Президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», перший міністр освіти незалежної України

  автор: Тетяна Паламарчук

  видання: Газета "Коментарі", № 157, час видання: 2009

  Докладніше

 • 14/06/2010  Вірю у великі можливості людини

  Петро Михайлович Таланчук — перший демократично обраний (голосуванням колективу) ректор Київського політехнічного інституту, перший Міністр освіти в незалежній Україні, ініціатор створення і президент Академії інженерних наук України, член трьох міжнародних академій, автор 50 запатентованих винаходів та понад 250 наукових праць у галузях технічних і гуманітарних наук, президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" — першого в Україні вищого навчального закладу, який запропонував свої освітні послуги дітям-інвалідам та дітям із особливими потребами, — доктор технічних наук, професор, академік Академії педагогічних наук України.

  автор: Ольга Гергель, журналіст, член Спілки журналістів України

  видання: Журнал «Вища школа» № 4-5, 2002, С. 34-45, час видання: 2002

  Докладніше

 • 14/06/2010  Президенту Академії інженерних наук України П.М. Таланчуку 70 років!

  Ім'я Петра Михайловича Таланчука, першого міністра освіти незалежної України, добре відоме нашим читачам. Народився він у селянській родині на Київщині у 1938 році. Після закінчення школи працював у колгоспі, служив в армії, вчився у військово-морському училищі. Згодом отримав спеціальність інженера у Київському політехнічному інституті, пройшовши в ньому шлях від аспіранта до ректора, депутат Верховної Ради СРСР.

  видання: Вісті Академії інженерних наук України, № 2 (36), 2008, час видання: 2008

  Докладніше

 • 14/06/2010  Забути про РОМАНТИЗМ в освіті

  Мабуть, багатьом доводилося бачити, як розгублений садівник даремно намагався прилаштувати, прив'язати до плодового дерева щойно відламану вітром гілку. Щось подібне відбувається нині й в освіті, коли до стовбура стереотипів учорашнього, дещо романтичного, мислення "ліпиться" прагматична реальність нових економічних і соціальних умов.

  автор: Ольга Гергель

  видання: "Українська газета", час видання: 1997

  Докладніше

 • 14/06/2010  Відкритий міжнародний університет розвитку людини "УКРАЇНА"

  Як згадує академік АПН України, доктор технічних наук, професор, президент Університету «Україна» П. М. Таланчук: «у 1998 р., до мене, як до президента Академії інженерних наук України, звернулися кіровоградські афганці з Регіонального фонду соціального захисту інвалідів із пропозицією створити вищий навчальний заклад для людей із особливими потребами, в якому вони могли б отримати знання і солідну фахову підготовку, дістали можливість самостійно заробляти на життя, а не очікувати чиїхось подачок. І ця ідея своєю актуальністю, новизною, а головне — гуманною метою мене дуже зацікавила».

  видання: Вісті Академії інженерних наук України, № 2 (36) 2008, час видання: 2008

  Докладніше

 • 02/06/2010  Наймолодший науковець з Рівненського інституту Університету "Україна"

  Попереду — незалежне тестування. Але питання "Куди піти вчитися?" вже турбує одинадцятикласників. Щоб недаремно витрачати наступні п'ять років життя, варто реально оцінити сучасний ринок праці. Про особливості вищої освіти та переваги рівненських навчальних закладів розповів ректор Рівненського інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".

  автор: Ольга Корнійчук

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 12/05/2010  Студентське самоврядування може зробити багато корисного

  Однією з особливостей, яка виділяє Університет «Україна» з-поміж інших навчальних закладів столиці, є добре розвинуте студентське самоврядування. ВНЗ, який взяв на себе клопоти з навчання людей із особливими потребами, не обійтись без продуманої системи виховання, спрямованої на розвиток студентської ініціативи, створення потужного волонтерського руху.

  автор: Єліанд ГОЦУЄНКО, журналіст

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: ukrtribune.org.ua

  Докладніше

 • 04/05/2010  Самоствердження - в навчанні та спорті

  Cеред відокремлених підрозділів Університету «Україна» Луцький інститут розвитку людини посідає одне з чільних місць. Тут створено сприятливі умови для того, щоб студенти з особливими потребами мали змогу успішно поєднувати навчання із заняттями спортом. Сьогодні наш співрозмовник – керівник цього навчального закладу Роман КАРПЮК.

  автор: Єліанд ГОЦУЄНКО, журналіст

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: ukrtribune.org.ua

  Докладніше

 • 13/04/2010  Студентський спортивний рух України — нові напрями

  Шість років тому в Києві з ініціативи Заслуженого діяча науки і техніки України професора Петра Таланчука і за підтримки Київської міської державної адміністрації був створений Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», метою якого є забезпечення рівного доступу до якісної освіти всім членам суспільства.

  видання: «Спортивна газета», №43, час видання: 2005

  Докладніше

 • 13/04/2010  Відбувся фінальний тур VІІІ-го студентського фестивалю творчості "СЯЙВО НАДІЙ"

  Студентський фестиваль творчості "Сяйво надій" проводився вже всьоме з метою соціальної адаптації та інтеграції в суспільство студентської молоді з особливими потребами, розкриття та розвитку її творчого потенціалу.

  час видання: 2038

  адреса видання: http://www.solor.da-kyiv.gov.ua/?id=480&ann=2763

  Докладніше

 • 13/04/2010  Де ви, сучасні меценати?

  Інтерв'ю з проректором з фінансово-економічної роботи - директором департаменту фінансово-економічної роботи ЖУРАВЛЬОВОЮ Валентиною Миколаївною

  автор: Ігор Олександров

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 13/04/2010  Генетика доброти

  Філії університету створюються в багатьох регіонах України. Західне представництво університету відкрито в Рівному. Очолює його досвідчений педагог, талановитий вихователь Віталій Кононович ПРОЦЮК

  автор: Елеонора КУЛЕШОВА

  видання: Газета "Освіта", час видання: 2003

  Докладніше

 • 13/04/2010  Проблеми навчання людей із особливими потребами залишаються актуальними

  В Університеті «Україна» відбулась Х Ювілейна науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей із особливими потребами в інтегрованому освітньому середовищі». Ми попросили проректора з наукової роботи університету Катерину КОЛЬЧЕНКО прокоментувати роботу цьогорічної конференції, визначити її місце в ряді попередніх зібрань.

  автор: Едуард Русяновський

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 27/03/2010  У закарпатському Міжгір'ї є квасівське "Ельдорадо"

  Чарівне Квасівське причепурилось новобудовами для відпочинку і лікування. За останні тижні два об'єкти вже здано в експлуатацію. Це - надзвичайно екзотичного типу колиба з назвою "Квасур" (назва походить від скорочень слів урочище і Квасівський) і суперкласна адміністративна будівля оздоровчо-лікувально-туристичного комплексу "Петрівська слобода", що належить відомому Відкритому міжнародному університету "Україна".

  автор: Василь Пилипчинець

  час видання: 2010

  адреса видання: http://zakarpattya.net.ua/ru_news_54223.html

  Докладніше

 • 26/03/2010  Василь КОЗАК: "Незважаючи на плітки, Карпатський інститут підприємництва Університету "Україна" працює у звичному режимі"

  У Хусті вже дев’ятий рік поспіль діє єдиний на Закарпатті соціальний вуз

  автор: Павло Білецький

  час видання: 2009

  адреса видання: http://zakarpattya.net.ua/ua_news_37601.html

  Докладніше

 • 17/03/2010  В Хусті "Україну" знають і поважають

  Карпатський інститут підприємництва Університету «Україна», попри «прописку» в Хусті, вже давно позбавився нальоту «провінційності». Про здобутки і проблеми інституту розповідає проректор з методичної роботи Віта ЧЕКУТ

  автор: Влад Васильєв

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/2010/03/v-xusti-ukrainu-znayut-i-povazhayut/

  Докладніше

 • 17/03/2010  Мова сучасних абеток: лексичний та стилістичний аспект

  Зокрема про абетку Оксани Радушинської

  автор: Думанська О.І., Українська академія друкарства, м.Львів, доцент кафедри видавничої справи і редагування

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 15/03/2010  Інститут, який іде назустріч студентам

  Якщо образ "співаючого ректора", який витворило для нас телебачення, сприймається загалом доволі скептично, то ректор-тренер, повірте, це цілком серйозно й вагомо. Бо саме таке враження справляє все, про що говорить і що робить Роман Петрович Карпюк, Заслужений тренер України, ректор Луцького інституту розвитку людини Університету "Україна"

  автор: Валентина Сергієнко

  видання: Незалежна громадсько-політична газета "ВОЛИНЬ", №169, час видання: 2004

  Докладніше

 • 15/03/2010  Село любові і надії

  До Серединки, що в Бершадському районі, з'їхалося багато гостей — розділити святкування не лише обжинків, 10-річчя започаткування свого дня села, 30-річчя будинку культури, при якому — одна з кращих у районі бібліотека, а й поклонитися пам'яті журналіста, письменника, народного філософа й людини важкої та мужньої долі Василя Думанського (1950-1996), якому 22 серпня виповнилося б 55 років

  автор: Наталка Поклад

  видання: Газета "Сільські вісті", час видання: 2005

  Докладніше

 • 12/03/2010  Право стати студентом має кожен!

  Минулого року наша газета опублікувала статтю під назвою: «ПОСПІШАЙТЕ! СТАЄ ШИРШИМ ДОСТУП ДО ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ЗАКАРПАТТІ». Отож, ми вирішили поцікавитися у викладача Поповича Василя Юрійовича, чи існує даний вуз і які його перспективи.

  видання: Газета «Правозахист», Випуск №21-24(212), час видання: 2007

  Докладніше

 • 11/03/2010  Дивитися в майбутнє з упевненістю!

  Інтерв'ю з Першим проректором Білоцерківського інституту економіки і управління ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» Шишковським Петром Вадимовичем

  автор: Андрій Биковець

  видання: Бізнес-журнал "Біла Церква", час видання: 2010

  Докладніше

 • 11/03/2010  Валерій Сушкевич закликає студентів із особливими потребами захищати свої права

  Народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів Валерій Сушкевіч відвідав Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", де зустрівся зі студентами-інвалідами, сиротами і студентами з малозабезпечених сімей

  автор: Прес-служба НКСІУ

  видання: УКРІНФОРМ, час видання: 2010

  адреса видання: http://invak.info/content/view/9793/30/

  Докладніше

 • 04/03/2010  Бажаю успіхів!

  Давно хочу висловити Вам щиру вдячність за ту титанічну працю, яку Ви докладаєте у вихованні молоді. Звичайно, Університет «Україна», який Ви очолюєте - це достойний навчальний заклад, де здобувають хорошу освіту тисячі юнаків і дівчат. Але мене, як митця, приємно вразив той факт, що у Вашому ВНЗ належна увага приділяється саме національно-культурному вихованню молоді.

  автор: Олександр Василенко, Народний артист України

  видання: Газета «Університет «Україна», № 11, 2007, час видання: 2007

  Докладніше

 • 04/03/2010  Діагноз - не хрест на собі

  У столиці відкрито Міжнародний університету розвитку людини «Україна», де навчаються інваліди. Освіта тут платна, але міська держадміністрація киянам із фізичними і сенсорними вадами фінансує навчання.

  автор: Руслана Ніколаєнко

  видання: Газета «Вечірній Київ», час видання: 2000

  Докладніше

 • 04/03/2010  Інститут розвитку людини прагне до співпраці

  ІНВАЛІДИ… Ця категорія наших громадян потребує, мабуть, найбільшої уваги з боку суспільства. Якщо долучити до цього економічну нестабільність, котра породжує як фізичну, так і психічну напругу навіть у здорових людей, то проблема постає більш ніж гостро. Додає оптимізму лише те, що знаходяться люди, які зустрічають цю проблему не жалісною гримасою на обличчі, а ідеями і діями, тобто активною позицією. Саме такою людиною є професор, академік АПН, доктор технічних наук Петро Михайлович Таланчук, який створив Інститут розвитку людини.

  видання: Газета «Закон і обов'язок», № 48, час видання: 1998

  Докладніше

 • 04/03/2010  Інвалід І групи Світлана Патра здійснила багаторічну мрію про вищу освіту

  В минулому році знайомі розповіли Світлані, що є такий університет, який приймає на навчання інвалідів і дає їм можливість навчатися на рівних зі звичайними студентами. — Я одразу ожила духом, за рік екстерном закінчила 10 і 11 класи. І вступила після співбесіди на заочне відділення, — каже Світлана. — Навіть передати не можу, як я рада, а вже мати і батько — ті взагалі на сьомому небі від щастя! Недавно батьки купили машину, тепер тато буде возити мене на сесії.

  видання: Газета по-киевски, час видання: 2007

  Докладніше

 • 04/03/2010  Мета – впровадження новітніх технологій

  З великим задоволенням ми прийняли пропозицію взяти участь у роботі міжнародного навчально-практичного семінару, який проводив Університет „Україна” за участю та підтримкою посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

  автор: Л.П. Скуратівська, В.П. Перегуда та інші освітяни Малинського району Житомирської області

  видання: Газета «Університет «Україна», №1-2, 2007, час видання: 2007

  Докладніше

 • 04/03/2010  Вони не втрачають шанс

  У хлопчика із прізвищем Островський із села Полянь Славутського району виявилось багато спільного з його славетним земляком Миколою Островським

  автор: Ірина Козак

  видання: Газета "Голос України", час видання: 2007

  Докладніше

 • 04/03/2010  Наша газета викликає інтерес

  Лист зі Львова від Голови обласного громадського благодійного об'єднана інвалідів Бориса Машталярчука, який водночас є головним редактором всеукраїнської благодійної газети для інвалідів «Повір у себе»

  видання: Газета «Університет «Україна», № 10-11, 2002, час видання: 2002

  Докладніше

 • 04/03/2010  Нехай мене навчать. Якісна освіта – справа професіоналів!

  Білоцерківський інститут економіки та управління вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»

  автор: Вікторія Гальченко

  видання: Громадсько-політична газета Київщини «Юр’ївська земля», час видання: 2010

  Докладніше

 • 04/03/2010  Освіта на засадах благодійності

  Відкритому міжнародному університету розвитку людини «Україна» виповнилося 5 років. Він гучно заявив про себе на весь світ уже з перших років роботи, бо надавав якісну освіту дітям-інвалідам, сиротам та з малозабезпечених родин.

  автор: Ганна Кулага

  видання: Газета «Вечірній Київ», № 64 (17250), час видання: 2004

  Докладніше

 • 04/03/2010  Віват, мала "Україно"!

  Так скандували бакалаври однойменного університету, в якому навчаються люди з особливими потребами. Перший випуск бакалаврів Університету «Україна»

  автор: Наталя Зінченко

  видання: Газета "Хрещатик", №94 (2301), час видання: 2003

  Докладніше

 • 04/03/2010  Перший ювілей вдався

  Університету "Україна" - 5 років

  автор: Костянтин Голубєв

  видання: Газета «Освіта», № 21, час видання: 2004

  Докладніше

 • 04/03/2010  Побачили і повірили

  Міжнародний навчально-практичний семінар „Технології пошуку джерел фінансування”

  автор: Любов Давиденко, директор Гранітнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Малинського району Житомирської області

  видання: Газета «Університет «Україна», №1-2, 2007, час видання: 2007

  Докладніше

 • 04/03/2010  Почесна відзнака

  Президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Петро Михайлович ТАЛАНЧУК нагороджений почесною відзнакою Українського фонду науково-економічного та юридичного співробітництва — Хрестом Пошани «За духовне відродження»

  видання: Газета «Президентський вісник», час видання: 2001

  Докладніше

 • 04/03/2010  Університет "Україна" відзначив п'ятиріччя

  Минулої середи у Національному палаці "Україна" в Києві відзначив своє п'ятиріччя Міжнародний університет розвитку людини "Україна".

  видання: Газета "Проскурів", час видання: 2004

  Докладніше

 • 04/03/2010  Скільки коштує склянка води в Університеті "Україна"?

  12 квітня відбулася зустріч міністра освіти і науки України Станіслава Ніколаєнка з колективом вищого навчального закладу, що має символічну назву — Університет «Україна»

  видання: Газета «Урядовий кур'єр», час видання: 2007

  Докладніше

 • 04/03/2010  Спасибі за виховання молодих талантів

  автор: Олександр Василенко, народний артист України, Світлана Мирвода, доцент кафедри менеджменту Університету "Україна", заслужена артистка України

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 04/03/2010  Студенти-інваліди "України" навчаються за кошти столичного бюджету

  Вісімнадцятирічній Оленці Сафроновій, як і ще 59 студентам-інвалідам стаціонару Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (їх на потоці 55 відсотків), дуже поталанило. Вона не платить за навчання. Попри недугу, ця дівчина навіть випереджає здорових однокурсників, а невдовзі ще й захищатиме власне дослідження з української культури на міжнародній конференції в Угорщині.

  автор: Олена Синюта

  видання: Газета «Хрещатик», час видання: 2000

  Докладніше

 • 04/03/2010  Навчаємося!

  Як бути, якщо людина має проблеми зі здобуттям освіти чи через фізичні вади, чи через матеріальне або сімейне становище? Звісно, в таких випадках не так вже і багато способів вирішення проблем щодо здобуття освіти... Якщо розглядати нашу Менщину, то не все так і погано, як здається на перший погляд. Дякуючи Відкритому міжнародному університету розвитку людини "Україна", який має і створює регіональні та локальні центри дистанційного навчання по всій Україні — люди можуть здобути освіту без особливих труднощів.

  автор: Районна громадська організація "Агенція регіонального розвитку Менщини"

  час видання: 2007

  Докладніше

 • 04/03/2010  Формування електронної документно-інформаційної бази вищого закладу освіти - важливий чинник його розвитку

  У статті розкрито процес створення сучасної документно-інформаційної навчальної бази, підходи до розроблення електронного посібника для студентів ВНЗ. На основі узагальнень і авторських пропозицій сформульовано висновки та практичні рекомендації щодо створення і використання електронної інформаційної бази в освітній галузі.

  автор: Юлія Юхименко, аспірантка Державної академії керівних кадрів культури і мистецтва при Президентові України

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 04/03/2010  Університет миру розширюється

  Вже завтра зранку буде введено в експлуатацію першу чергу першого в Україні студентського містечка безбар'єрного доступу

  видання: Газета «Хрещатик», № 125, час видання: 2006

  Докладніше

 • 04/03/2010  Університет, що відкритий для всіх

  Підтримка навчання у вищих навчальних закладах студентів із інвалідністю існує в усіх розвинених країнах світу. А як у нас?

  автор: Таїсія Святенко

  видання: Журнал «Соціальне партнерство», № 1 (1), час видання: 2004

  Докладніше

 • 04/03/2010  Університет "Україна", студенти якого мріють про Антарктиду...

  Під час сесії на четвертому поверсі нового корпусу на вулиці Львівській, 23 я зустрів в одній із аудиторій одразу п'ятьох студентів на візках. У більшості ж вищих навчальних закладів таким людям неможливо дістатися навіть до вестибюля... А тут зручні аудиторії, обладнані інтерактивними дошками та мультимедійними системами, електронна бібліотека та комп'ютерна мережа Інтернету, університетський сайт — цікавий, змістовний, пізнавальний... Для себе я знайшов статтю про мовні запозичення та діалекти в західних областях України

  автор: Володимир Бочкарьов

  видання: Журнал «Науковий світ», час видання: 2007

  Докладніше

 • 04/03/2010  В Університеті "Україна" готують висококваліфікованих фахівців

  Це визнав Фонд науково-економічного та юридичного співробітництва

  автор: Ольга Гергель

  видання: Журнал «Вища школа», час видання: 2010

  Докладніше

 • 04/03/2010  Вадим КРИЩЕНКО: непередбачена історія любові і життя

  ...Про Ваш Університет «Україна» знаю як про вуз, в якому мають можливість навчатися студенти з незаможних родин та студенти-інваліди. Це дуже важливо для нашої освіти. А Вашого керівника і Президента Університету Таланчука П. М., хоч і не мав честі знати особисто, дуже шаную ще з тих пам'ятних часів, коли він вчинив як дуже мужня людина і патріот, надавши дозвіл на проведення у приміщенні свого вузу (він, наскільки я пам'ятаю, був тоді ректором Київського Політеху) Першого з їзду Народного руху України. Тоді це був дійсно вчинок, вартий пам'яті і поваги.

  автор: Наталя Перинська

  видання: Газета «Університет «Україна», грудень 2007 р., час видання: 2007

  Докладніше

 • 04/03/2010  Відкрився новий корпус "Університету Миру"

  Донедавна в Україні не існувало вищого навчального закладу, де б комплексно реалізовувався принцип вільного доступу до якісної вищої освіти всім людям, незалежно від стану здоров'я, соціального статусу та матеріальних статків. 31 серпня, напередодні початку навчального року, в Києві сталася визначна подія — відбулися урочистості з приводу введення в експлуатацію першої черги єдиного в Україні університетського містечка безбар'єрного доступу.

  автор: Леонід Кудряшов

  видання: Газета «Віра», № 63, час видання: 2006

  Докладніше

 • 04/03/2010  Відродження – це коли в центрі уваги суспільства людина

  Є люди, з якими не обов’язково треба знайомитися, щоб сказати: «Я його знаю». Ім’я Петра Михайловича Таланчука відоме багатьом...

  автор: Віталій Абліцов

  видання: Громадсько-політичний журнал «Державна справа», час видання: 2010

  адреса видання: http://www.derjavnasprava.com/clients/ds.nsf/all/shu?opendocument&sENGINE=7BD969B8406EEEBBC22573C70043ED40

  Докладніше

 • 04/03/2010  Як міністр в Університет ходив учитися...

  Зустріч Міністра праці та соціальної політики Михайла Папієва зі Вченою радою Університету «Україна»

  видання: Газета «Голос України», час видання: 2007

  Докладніше

 • 04/03/2010  За науковими ідеями - в гори Міжгірщини

  В оздоровчо-лікувальному комплексі Університету «Україна» (урочище Квасівське, смт. Міжгір'я) відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Стратегія подальшого розвитку і становлення університету»

  автор: Зоя Василів

  видання: Газета «Верховина», час видання: 2009

  Докладніше

 • 04/03/2010  Заради спільного художнього витвору

  Петро Михайлович Таланчук — знаний учений, інтелектуал, прекрасний організатор, порядна, чуйна людина, яка хоче бачити світле майбутнє країни, і на це працює, і для цього живе. Його життєвий шлях — постійне подолання перепон і висот. Щирість і відчайдушність, здоровий глузд і впертість, навіть певний ризик у втіленні задумів допомагають Петру Михайловичу залишатися молодим і енергійним.

  автор: Олег Слєпцов, доктор архітектури, професор, лауреат Державної премії України, генеральний директор Науково-проектного архітектурного бюро "ЛІЦЕНЗіАРХ"

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 04/03/2010  "Україна" моделює толерантне суспільство

  Днями Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» вручав своїм першим випускникам дипломи молодших фахівців і посвячував у студенти першокурсників

  автор: Людмила Рябоконь

  Докладніше

 • 03/03/2010  Без комп'ютеризації - не обійтися

  Вища освіта недалекого майбутнього — це сукупність нових ВНЗ, об'єднаних глобальною віртуальною мережею. Незважаючи на те, що Інтернет засмічується величезною кількістю непотрібних даних, він стане основним засобом залучення до глобальної інформації. Цифрові освітні технології — головний шлях інтеграції регіональних вищих закладів освіти до процесів глобалізації в освітянській сфері.

  час видання: 2005

  Докладніше

 • 03/03/2010  Дистанційна освіта: починати з правил гри

  Вища освіта недалекого майбутнього — це сукупність нових вищих навчальних закладів, об'єднаних глобальною віртуальною мережею. Цифрові освітні технології — головний шлях інтеграції регіональних вищих закладів освіти до процесів глобалізації в освітянській сфері. Сьогодні у світі нараховується близько 250 мільйонів користувачів так званої повної глобальної мережі Інтернет і лише близько З тисяч — в Україні. На сьогоднішній день у Сполучених Штатах, Великій Британії, Німеччині, Швейцарії, Угорщині, Росії інтенсивно розвивається дистанційна форма навчання.

  автор: Ольга Коваленко

  час видання: 2005

  Докладніше

 • 03/03/2010  У 2009-ому у Володарському локальному центрі Університету "Україна" — перший випуск

  Непомітно збігає час. Здається ще вчора сталася у нас добра подія — у Володарці було відкрито локальний центр дистанційного навчання Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». А вже незабаром — у лютому 2009 року — в ЛЦДН перший випуск.

  автор: С. Зінов'єва

  час видання: 2009

  Докладніше

 • 03/03/2010  Шанс утвердитися в житті

  Продовжується експеримент Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України зі впровадження дистанційної форми навчання в регіонах України зі спеціальностей: правознавство, фінанси, бухгалтерський облік, діловодство.

  автор: Наталія Хоменко

  видання: Газета "Новини Полісся", Іванків Київської області, час видання: 2005

  Докладніше

 • 03/03/2010  Чому "Турбота" дає збій?

  Проректор з фінансово-економічної роботи - головний бухгалтер Університету «Україна» Валентина Миколаївна ЖУРАВЛЬОВА

  автор: Ігор Олександров

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 03/03/2010  Нові вимоги до наукової діяльності університетів

  Проректор з наукової роботи - директор департаменту науково-дослідної та міжнародної діяльності КОЛЬЧЕНКО Катерина Олегівна

  автор: Ігор Олександров

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 03/03/2010  "Україну" планують закрити. А що замість цього?

  Один із вузів, в якому навчаються херсонці, — філія Міжнародного університету розвитку людини «Україна» — опинився під загрозою закриття. араз багато говорять про реформування системи вищої освіти. Але керуючись цією благородною метою, чиновники іноді вимагають простого формалізму і не завжди уявляють собі, на що саме спрямовані ці реформи і кому вони служать. Інакше хіба могли б поставити хрест на учбовому закладі, який відіграє важливу соціальну роль у регіоні?

  автор: Аліна Дементьєва

  видання: Газета "Гривна" №4 (733), час видання: 2009

  Докладніше

 • 03/03/2010  Попри кризу "Україна" розбудовувається

  Проректор з експлуатації та розвитку матеріально-технічної бази - директор департаменту господарської діяльності Поліщук Петро Петрович

  автор: Ігор Олександров

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 03/03/2010  Валерій БЕБИК: "Тендери на державне замовлення студентів повинні відбуватися прозоро"

  Проректор з політичних комунікацій - директор департаменту політичних комунікацій, аналізу та прогнозування БЕБИК Валерій Михайлович

  автор: Віталій Курінний

  видання: Газета "Хрещатик", час видання: 2009

  Докладніше

 • 03/03/2010  Оксана КОЛЯДА: "Освіта України спіткнулася на порозі виходу на світовий ринок"

  Проректор зі стратегії розвитку університету - директор департаменту стратегії розвитку університету КОЛЯДА Оксана Петрівна

  автор: Ігор Олександров

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2009

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 03/03/2010  Благородное дело открытого университета

  Петр Таланчук. Одни его помнят как ректора одного из самых престижных высших учебных заведений — КПИ. Другие — как первого министра образования независимой Украины или как ученого, создавшего и возглавившего первую в государстве Академию инженерных наук. Четыре года назад доктор технических наук, профессор, заслуженный деятель науки и техники, действительный член Академии педагогических наук Украины Петр Таланчук снова удивил коллег-просвещенцев. Он создал и возглавия Открытый международный университет развития человека «Украина», который взял на себя ответственность на высоком профессиональном уровне предоставлять образовательные услуги детям-инвалидам, детям с особыми потребностями и возможностями.

  автор: Ольга Гергель

  час видання: 2003

  Докладніше

 • 03/03/2010  Петро ТАЛАНЧУК: "Демократія і невігластво - речі несумісні"

  — У стінах КПІ Ви зробили за тридцять років кар'єру, яка не може не викликати поваги: від студента до ректора. Причому ректора провідного технічного вузу України. Відомо, що КПІ належить до вузів, де сповідуються й активно підтримуються контакти з академічною і галузевою наукою, з промисловими підприємствами. Чи маєте намір скористатися цим досвідом, керуючи Міністерством освіти?

  автор: Михайло Сорока

  видання: Газета "Урядовий кур'єр", № 18, час видання: 1992

  Докладніше

 • 03/03/2010  Петро ТАЛАНЧУК: "Держава має забезпечити людині гідне життя..."

  Відомий науковець і громадський діяч міністр освіти України Петро Таланчук уже в ролі кандидата на пост президента країни вирішив, передовсім, зустрітися зі своїми земляками - жителями Володарського району Київської області

  автор: Анатолій Урбан

  видання: Газета "Напередодні", час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/03/2010  "Дистанційка" добре вписується в Болонський процес

  Є люди з непосидючою вдачею, котрим до всього є діло. До таких людей, безумовно, належить президент Академії інженерних наук України і водночас — президент Університету «Україна» П. Таланчук, який свого часу був призначений першим Міністром освіти незалежної України. Університет «Україна» має лише 7-річну історію, але вже досяг 43-тисячного студентського контингенту. З них майже 10 тисяч студентів, у тому числі й чимало громадян із особливими потребами (тобто інвалідів), навчається за дистанційною формою навчання. Останнє, власне, і буде темою нашої розмови з професором П. Таланчуком.

  автор: Іван Чумак

  видання: Газета "Голос України", час видання: 2006

  Докладніше

 • 03/03/2010  Дистанційне навчання - це повноцінна вища освіта

  — Петре Михайловичу, зважаючи на чималу кількість ВНЗ у нашій країні, до яких додалися ті, що з'явилися за останні півтора десятиліття, заснованих на різних формах власності, — хочеться запитати, чи допоможе це реально виконати статті Конституції України і Загальної декларації прав людини щодо однакової доступності для всіх вищої освіти.

  автор: Ольга Єрмак

  видання: Газета "Освіта України", час видання: 2006

  Докладніше

 • 03/03/2010  Добра освіта — дуже цінний капітал

  Краще вкладати гроші в навчання інвалідів, ніж у соціальну допомогу

  автор: Ігор Олександров

  видання: Газета "День", №219 (2901), час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Кардинальних реформ в освіті поки що не буде

  Петро Таланчук, екс-мiнiстр на освiтнiй нивi

  автор: Анастасія Богуславська

  час видання: 2006

  Докладніше

 • 03/03/2010  Легше любити всіх, ніж допомогти одному

  Таланчук Петро Михайлович, президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

  автор: Іван Греков

  видання: Газета "Урядовий кур’єр", № 227, час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Петро ТАЛАНЧУК: "Ми будуємо малу "Україну" в інтересах великої України"

  Життя мудріше за нас із вами. Але в цьому житті є люди, які вписують яскраві і неповторні сторінки до книги нашого буття. Такі люди намагаються піднятися вище планки, яку ставить собі буденна свідомість. Вони небайдужі і непосидющі. А ще - невиправні романтики, на яких і тримається наш бурхливий і неповторний світ. До таких людей (без усяких умовностей) належить професор Петро Таланчук, який стартував у нелегке трудове життя із простої сільської родини на Київщині, а нині є президентом Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна". Погодьтеся, мало хто може похвалитися таким послужним списком: доктор технічних наук, ректор Київської політехніки, народний депутат СРСР, перший міністр освіти України, президент Академії інженерних наук України, нині президент-ректор понад 43-тисячного Університету "Україна".

  видання: Газета "Урядовий кур'єр", № 23, час видання: 2006

  Докладніше

 • 03/03/2010  Наш університет: особливості, унікальність, перспективність

  Таланчук Петро Михайлович, президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

  автор: Наталія Лизогуб

  видання: Журнал «Пенсия», № 1, час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Не треба видавати власні амбіції за голос народу

  На запитання рубрики «Точка зору» відповідає П. Таланчук, професор, Президент Університету «Україна», народний депутат колишнього СРСР. — Як Ви оцінюєте нинішню політичну ситуацію?

  видання: Газета «Голос України», час видання: 2007

  Докладніше

 • 03/03/2010  "Освіта - живий організм..."

  Жити в суспільстві і бути від нього вільним неможливо. Ця всім відома істина так само природно звучатиме і в іншій інтерпретації: жити у світовому співтоваристві і бути від нього відокремленим, існувати за штучно вигаданими законами є не тільки нереальним, а й часто драматичним, а той трагічним для поколінь, які потрапляють під такі «жорна». І немає такої сфери людської діяльності, яка б не потрапляла під вплив їхнього нещадного «помолу». Не є винятком і освіта, хоча її традиційно називають найбільш консервативною. Та розвиток теж залежить від багатьох факторів, де невмолимо переплітаються причини об'єктивного і суб'єктивного характеру. Тож, освітянські проблеми були, є і завжди будуть об'єктом роздумів, дискусій, обговорень.

  автор: Ольга Гергель

  видання: Газета «Університет «Україна», час видання: 2006

  Докладніше

 • 03/03/2010  Петр ТАЛАНЧУК: "Понадобились годы правления Кучмы – неспособного к роли лидера нации человека, понадобилось пережить все преступления власти, чтобы растолкать народ, вырастить граждан…"

  Петр Таланчук не понаслышке знаком с массовыми акциями протеста. Проработав всю жизнь в системе образования, он имеет возможность сравнить студенческие выступления в начале 90-х и сегодня. 14 лет назад – в роли ректора КПИ и депутата Верховного Совета СССР, затем – первого министра образования независимой Украины, кандидата в президенты на выборах – 94, а сегодня – в качестве Президента Университета «Украина». «Газета...» начала разговор с Петром Михайловичем с его отношения к нынешней оранжевой революции.

  автор: Александр Иванов

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/03/2010  Петро ТАЛАНЧУК: "Робіть людям добро і воно повернеться сторицею"

  Затишний куточок Києва. Новітні високоповерхові споруди, оснащені за останнім словом техніки і прилаштовані до інвалідних візочків. У сучасних корпусах розташовані лекційні аудиторії, комп'ютерні класи, бібліотека, медичний пункт, спортзал. Це - Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", унікальний вищий навчальний заклад інтегрованого типу, що свідомо взяв на себе місію вчити людей із особливими потребами. І дуже приємно, що вже понад 10 років саме ця установа лишається вірним клієнтом банку "Хрещатик". Очолює університет відомий освітянин та обдарований учений, відомий не тільки в нашій країні, а і за її межами - Петро Михайлович Таланчук.

  автор: Тетяна Ярошенко

  видання: Вісник банку «Хрещатик» №3(24), вересень 2009, С. 28-30., час видання: 2009

  Докладніше

 • 03/03/2010  Щастя - мати таких учителів

  Нині Петро Таланчук — президент створеного ним у 1998 році Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Який поштовх він мав отримати в житті, щоб, зрештою, здолати такі висоти? З таким запитанням ми звернулись до вченого-педагога напередодні освітянського свята.

  видання: Газета «Освіта Київщини», № 2, 2005 р., час видання: 2005

  Докладніше

 • 03/03/2010  Сучасну освіту - малоімущим

  Розмова з Президентом Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» професором П.М. ТАЛАНЧУКОМ

  автор: Ольга Гергель, член Національної спілки журналістів України

  видання: Газета "Сільські вісті", час видання: 2004

  Докладніше

 • 03/03/2010  Університет для знедолених

  Петра Таланчука не треба представляти ні в науковій, а тим паче — освітянській сфері. Колишній, а нині почесний ректор КПІ (тепер НТУ «Київський політехнічний інститут»), перший міністр освіти в належній Україні — він чотири роки тому заснував і очолив Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Університет — унікальний, бо першим в Україні запропонував освітянські послуги для дітей-інвалідів, дітей з особливими потребами і обмеженими можливостями. Взяти на себе таку відповідальність у країні не тільки з нестабільною економікою, а й політикою — справа не тільки важка, а й великою мірою проблемна. Бо, практично, все треба було починати з нуля. Про найбільш важливі аспекти діяльності університету і розповів у своєму інтерв'ю доктор технічних наук, професор, академік Академії педагогічних наук Петро ТАЛАНЧУК.

  автор: Ольга Гергель

  час видання: 2003

  Докладніше

 • 03/03/2010  В "Україні" великий вибір професій

  Інтерв'ю з президентом Університету «Україна» П.М. Таланчуком

  автор: Ольга Гергель

  видання: Газета «Порадниця», час видання: 2004

  Докладніше

 • 03/03/2010  Велика справа відкритого університету

  Петро Таланчук. Одні його пам’ятають як ректора одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів — КПІ. Інші — як першого міністра освіти незалежної України або як науковця, котрий створив і очолив першу в державі Академію інженерних наук. Чотири роки тому доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки, дійсний член Академії педагогічних наук України Петро Таланчук знову здивував колег-освітян. Він створив і очолив перший у державі вищий навчальний заклад — Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», який узяв на себе відповідальність на високому професійному рівні надавати освітні послуги дітям-інвалідам, дітям з особливими потребами та можливостями.

  автор: Ольга Гергель

  час видання: 2003

  Докладніше

 • 03/03/2010  Петро ТАЛАНЧУК: "Завдання освіти полягає в тому, щоб "пересіяти" інтелектуальний потенціал нації"

  Нашу бесіду з Петром Таланчуком присвячено проблемам вищої освіти і, зокрема, підготовки фахівців бухгалтерського обліку та аудиту, що здійснюється на факультеті економіки та менеджменту.

  автор: Інна Головко

  видання: Журнал "Вісник податкової служби України", час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Жебрак принижує державу

  Кажуть, що з віком людина повертається до Бога. Хтось замолює гріхи, хтось робить богоугодні справи. Таланчук пішов іншим шляхом — його Університет «Україна» орієнтовано на найобділеніші верстви населення — інвалідів, а в перспективі — ув'язнених та військовиків. Платний заклад для найуразливіших у матеріальному та й моральному плані...

  автор: Євген Тур

  видання: Газета "День", час видання: 1999

  Докладніше

 • 03/03/2010  Петро ТАЛАНЧУК: "Якщо талановитий хлопчик з бідної родини не може вступити до ВУЗу, це - злочин перед українським народом"

  Про систему сучасної вищої освіти можна сказати, трохи перефразувавши рядки з "Фауста": "Золото там править бал". Ще б пак, аби її здобути, ні корови, ні кабанчика не вистачить; хіба що продавати власну домівку — квартиру чи хату… Але ж де тоді жити майбутньому студенту разом з його батьками? І найкращі з найкращих відмінників залишаються за бортом ВУЗів, у той час, як пещені діточки "нових українців" окуповують найпрестижніші спеціальності. Провівши студентські роки більше у барах та круїзах, ніж в аудиторіях та бібліотеці, вони здобувають дипломи... але чи велике надбання для держави — такі спеціалісти? Сьогоднішня наша розмова піде про дещо незвичайний навчальний заклад — Університет "Україна". Про його солідність відразу скажуть кілька цифр: тут навчається 11600 студентів за 28 спеціальностями, філії розташовані у 23 містах України. Таким чином, це один із найбільших навчальних закладів держави, хоча існує всього три роки. Чим же зумовлена така його популярність, чому тисячі абітурієнтів по всій Україні несуть сюди свої документи? Барометр громадської думки — річ дуже чутлива. Щоб розібратися в цьому, пропонуємо інтерв'ю із засновником університету і його президентом, доктором технічних наук, професором П.М. Таланчуком. Багато хто знає його і як депутата Верховної Ради тоді ще Радянського Союзу, і як екс-міністра освіти України.

  видання: Газета "Червона Україна", час видання: 2001

  Докладніше

 • 03/03/2010  Бачити світ, який відвернувся

  Незрячим людям, звичайно, дуже непросто. Але не тому, що «дивляться» на світ вухами і пальцями. А тому, що ми, зрячі егоїсти, зовсім не хочемо рахуватися з їх особливостями

  видання: "Газета по-київськи", час видання: 2007

  Докладніше

 • 03/03/2010  Для них відкрито багато доріг…

  Минулий рік було проголошено Радою Європи Роком людей з інвалідністю. Ця подія привернула пильну увагу суспільства до проблем людей з особливими потребами, яких, за даними Міністерства праці і соціальної політики України, в державі близько 2,7 млн.

  автор: Любомира Коваль

  видання: Газета "Урядовий кур'єр", час видання: 2003

  Докладніше

 • 03/03/2010  "Гаудеамус" - організація молодих

  Студентські роки — чи не найкращий період життя. Як яскравий спалах — посвята в студенти, коли звучить безсмертний "Гаудеамус". Скільки гордості, бажання зростати й самоутверджуватися переповнює у цю мить молоді серця! А далі — наполеглива праця, освоєння майбутньої професії. Та активна студентська молодь знаходить час не лише для навчання, а й для участі у громадському житті. Зазвичай студентство створює самодіяльні об'єднання — з метою реалізовувати свою активність, науковий і творчий потенціал. Така унікальна громадська організація вже четвертий рік діє у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна". Називається вона "Гаудеамус" і об'єднує студентів-інвалідів.

  автор: Наталя Осадча

  видання: Журнал "Соціальне партнерство", час видання: 2006

  Докладніше

 • 03/03/2010  Інваліди: без права на захист?

  Обіцяючи кожного почути і всіх ощасливити, влада сьогодні не чує тих, хто особливо потребує допомоги – інвалідів. За статистикою, в Україні проживає майже 200 тисяч громадян із вадами слуху. На обліку лише у Київській організації УТОГ стоять понад 4 тисячі мешканців столиці й області. Як і здорові люди, вони намагаються здобути освіту, знайти роботу, створити сім’ї (як правило, через оголошення у спеціалізованих виданнях) і виховати повноцінних дітей. Хоча дається це їм із кожним роком усе важче…

  автор: Володимир Галега

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2009

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 03/03/2010  Інваліди хочуть працювати

  П’ятий рік поспіль в Україні діє спеціальна національна програма, завдяки якій люди з обмеженими фізичними можливостями мають більше шансів отримати роботу. Щоправда, замість належної зарплати їм часто видають «здачу» з неї – настільки мізерно оцінюється їхня праця.

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/03/2010  Інвалідність - це вирок?

  Відповідають люди

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/03/2010  Свій бізнес сьогодні мають дев'ять інвалідів

  Указом Президента України 2003 рік оголошено Роком людей з інвалідністю. Третього грудня відзначається Міжнародний день інвалідів. Тож як сьогодні живеться людям, для яких кожен день - це боротьба з важкою недугою?

  автор: Олександр Бахун

  час видання: 2003

  Докладніше

 • 03/03/2010  "Віконечко" до повноцінного життя

  Саме таку символічну назву має клубне об'єднання для дітей із функціональними обмеженнями

  автор: Ірина Примак

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/03/2010  Ганьба

  Київська міська влада заборгувала за навчання студентів-сиріт, інвалідів та дітей із малозабезпечених сімей

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2009

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 03/03/2010  "Люди, я люблю вас усіх!"

  Тільки ви цього не знаєте, бо мій тихий голос глухне у вашому щоденному гаморі. Але його чують ті, хто схиляється наді мною. Вони вам скажуть»,— писав Василь Думанський — талановитий письменник, поет і філософ із села Серединка, що на Вінниччині

  автор: Оксана Калугіна

  видання: Газета "Голос України", час видання: 2005

  Докладніше

 • 03/03/2010  "Ми не соромимося бути "реліктовими студентами"

  Вперше побачивши в аудиторії цю літню пару, я спочатку вирішила, що до когось зі студентів прийшли батьки. І лише придивившись, зрозуміла, що вони тут навчаються

  автор: Лариса Ніконова

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/03/2010  На студентів Університету "Україна" виділено 6,2 млн. грн.

  Програма "Турбота" 2005 рік

  час видання: 2005

  Докладніше

 • 03/03/2010  Освіта без бар'єрів

  За рахунок міста 1200 інвалідів і сиріт здобувають вищу освіту

  автор: Ігор Свачій

  видання: Газета "Хрещатик", час видання: 2009

  Докладніше

 • 03/03/2010  Пандус в университеты

  "Украина" — единственный национальный вуз, имеющий интегральную форму обучения

  автор: Олеся Головко

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/03/2010  Щедрий серпень Серединки

  Започатковане це свято десять років тому, коли ще живий був письменник, журналіст і філософ Василь Думанський

  видання: Газета "Бершадський край", час видання: 2005

  Докладніше

 • 03/03/2010  Школа “Надія”

  Директор школи – Поляков Георгій Юрійович. Спеціаліст “Вищої категорії”, нагороджений в 1999 році Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за значний внесок у розроблення індивідуальних соціально-реабілітаційних програм для дітей-інвалідів, створення матеріальних та духовних цінностей.

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/03/2010  "Україна" моделює толерантне суспільство

  Днями Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» вручав своїм першим випускникам дипломи молодших фахівців і посвячував у студенти першокурсників

  автор: Людмила Рябоконь

  видання: Газета "День", №180, час видання: 2002

  Докладніше

 • 03/03/2010  В Добрий путь!

  У Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна" черговий випуск висококваліфікованих фахівців

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/03/2010  Возможность вернуться к обычной жизни

  В Украине более 2,5 млн. людей с ограниченными возможностями. Разговор с начальником управления социальной адаптации и реабилитации Открытого международного университета развития человека «Украина» кандидатом медицинских наук Сергеем Мисяком

  автор: Наталия Долина

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/03/2010  Фінансова підтримка

  На навчання малозахищених студентів Університету "Україна" столична влада спрямує у 2005 році понад шість мільйонів гривень

  час видання: 2005

  Докладніше

 • 03/03/2010  Вимоглива й сувора педагогіка

  У Бортничах ми побували в затишній, прикрашеній вишивками квартирі Ольги Григорівни Перчук та її симпатичної двадцятиоднорічної доньки Валентини

  автор: Людмила Яновська

  видання: Газета "Вечірній Київ", час видання: 2007

  Докладніше

 • 03/03/2010  Вища освіта для інваліда

  За листом до редакції

  автор: Інна Косянчук

  видання: Газета "Урядовий кур'єр", час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/03/2010  Життя прекрасне, головне — повірити в себе

  3 грудня — День інвалідів

  видання: Газета "За КИЇВСЬКИМ ЧАСОМ", №30(74), час видання: 2004

  Докладніше

 • 03/03/2010  "Ми пропонуємо київській владі скористатися нашими новими розробками"

  Наш співрозмовник – керівник служби впровадження Центру високих технологій Віктор Цикаленко

  автор: Володимир Галега

  видання: Інтернт-видання "Трибуна України", час видання: 2009

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 03/03/2010  Особливі люди — особливі долі

  Сьогодні всім не вистачає хорошого слова, допомоги та звичайної посмішки, а особливо, людям з фізичними вадами. Аби вони не відчували себе тягарем для родини та оточуючих, їм необхідна справжня і щира допомога. У розвинених країнах для інвалідів існують всі зручності. Доріжки, ліфти, підйомники, туалети зі спеціально обладнаною окремою кабінкою в кожній установі, у кожному магазині, кінотеатрі, готелі. Наші інваліди не мають і сотої долі тих умов, які мають їхні побратими за кордоном.

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/03/2010  Swientokrzyski wiadomosci (Польша)

  У липні у польському місті Островець-Свентокшиський було підписано угоду про співпрацю між Університетом "Україна" та місцевою Вищою школою бізнесу та підприємництва

  автор: Ганна Онкович

  видання: Газета "Університет "Україна", № 5, 2000, час видання: 2000

  Докладніше

 • 03/03/2010  Завдяки творчому пошуку науковців

  Понад два місяці тому наш університет відвідав Міністр освіти та науки України С. М. Ніколаєнко. Станіслав Миколайович цікавився різнобічним життям навчального закладу. Зупинився міністр і біля установки з очищення стічних вод будь-якого ступеня забруднення та водопідготовки для комунальних і технологічних потреб

  автор: Анатолій Урбан

  видання: Газета «Університет «Україна» №7-8, 2007, час видання: 2007

  Докладніше

 • 03/03/2010  Міжнародна зустріч у Вознесенську

  Наприкінці жовтня у місті Вознесенськ (Миколаївська область) відбулася міжнародна зустріч, присвячена реформуванню медичної галузі. Саме на території Вознесенську відбувся грандіозний експеримент, який довів, що медицина може працювати по-новому і працювати успішно

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/03/2010  Реформування медичної галузі на шляху до успіху

  Ми неодноразово розповідали про здобутки науковців Університету «Україна», а також про експеримент, який успішно проходив у м. Вознесенськ (Миколаївська обл.). Сьогодні один із головних розробників проекту реформування медичної галузі Анатолій Іванович Голунов із задоволенням розповідає про міжнародну зустріч, яка відбулася .у Вознесенську; про здивування і високу оцінку закордонних колег, а ще про схвалення проекту на високому державному рівні

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/03/2010  Дружба, перевірена часом

  Від Петра Михайловича завжди віє щирістю і добротою. Не зважаючи на посади, які займав і займає, будучи постійно завантажений відповідальною державною роботою, він неодмінно знаходив час провідати свою родину і друзів у рідному селі.

  автор: Володимир Пільганчук, с.м.т. Володарка на Київщині

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Інтерв'ю з продовженням

  За більш як сорокарічну роботу в журналістиці мені доводилося зустрічатися і спілкуватися з великою кількістю людей — і в нашій країні, і за її межами. Але небагато з них залишили помітний слід у моїй пам'яті і душі. Один із цих небагатьох — Петро Михайлович Таланчук.

  автор: Михайло Сорока, головний редактор газети "Урядовий кур'єр", Заслужений журналіст України

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Іскри щирості й добра не гаснуть

  Приємно і радісно усвідомлювати, що путівку в життя такій світлій людині, як Петро Михайлович Таланчук дав наш Володарський район.

  автор: Петро Бомбандьоров, м. Володарка Київської області

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Керівник, якого люблять і шанують люди

  Коли пригадуєш роки спільної праці з людиною масштабу Петра Михайловича Таланчука, то усвідомлюєш, що неможливо обмежитися лише описом безпосередньо виробничих стосунків.

  автор: Михайло Степко, перший заступник директора Інституту вищої освіти Академії педагогічних наук України, професор, член-кореспондент АПН України

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Кілька абзаців на славне 70-ліття

  Минуло майже 60 літ з тієї пори, як я і моя дружина Соня ступили на американську землю й одразу ж включилися в активне українське громадське життя. Оскільки я народився й зростав у Німеччині, до України й усього українського прилучився через свою українську дружину, яка переконала мене, що маю стати німецько - американським українцем.

  автор: Карл Г. ЦАЙНІНГЕР

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Крила дав наш інститут

  Трудовий шлях Петра Михайловича був тісно пов'язаний із Київським політехнічним інститутом. Важко переоцінити його внесок у загальнодержавне визнання нашого нинішнього університету та зростання його популярності в України і за її межами.

  автор: Михайло Згуровський, академік Національної академії наук України, ректор Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Людина, народжена створювати нове

  Петро Михайлович Таланчук із когорти тих наших сучасників, чиї імена вже сьогодні в історії незалежної Української держави. Перший міністр освіти суверенної України, великий патріот, він вніс багато професійного конструктивізму в освітню галузь, наблизивши її до європейського рівня.

  автор: Редакція тижневика "Освіта"

  видання: Газета "Освіта", час видання: 2004

  Докладніше

 • 03/03/2010  Ми вчилися і гартувалися разом

  Минуло понад сорок років від того часу, як ми закінчили навчання у складі академічної групи ПТМ-Зр механіко-приладобудівного факультету Київського політехнічного інституту.

  автор: Людмила і Геннадій Анікіни, Володимир Баранюк, Юрій Верхатуров, Валерій Добролежа, Олександр Нікітін, Станіслав Совва

  час видання: 2004

  Докладніше

 • 03/03/2010  Назавжди вписаний в історію політехнічного

  Співробітники кафедри приладобудування (приладів точної механіки) НТУУ «Київський політехнічний інститут» вітають Вас із ювілеєм, зичать міцного здоров'я, щастя і творчого натхнення. За цієї нагоди хочемо звернутися до життєвого шляху, пройденого Вами, і в першу чергу, до періоду, пов'язаного з кафедрою приладів точної механіки, на якій Ви набували знань у студентські роки. Тут відбувалося Ваше становлення як науковця і викладача, її Ви очолювали протягом багатьох років.

  автор: Михайло Гераїмчук, завідувач кафедри приладобудування НТУУ "Київський політехнічний інститут"

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Вітання

  Постать П.М. Таланчука у процесі розбудови державної незалежності України унікальна. Це він у пам'ятному 1990 році, не вагаючись, підтримав морально й матеріально студентів, які голодували на центральній площі столиці, що згодом отримала назву Майдан Незалежності. Він по праву ввійшов в історію нашої молодої держави як ректор-сміливець, ректор-провидець.

  автор: Педагогічний та студентський колективи Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», редакція тижневика «Освіта»

  видання: Газета "Освіта", час видання: 2003

  Докладніше

 • 03/03/2010  Постають, мов живі, молодії роки

  З Петром Михайловичем Таланчуком я познайомився тоді, коли він працював головою студентського профспілкового комітету Київського політехнічного інституту.

  автор: Леонід Сачков, голова Профспілки працівників освіти і науки України

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Приклад для наслідування

  Як відомо, здавна в Україні існувала добра традиція: найяскравіші якості людини викарбовувались у її прізвищі. Мабуть, і таланти, притаманні дідам і прадідам Петра Михайловича, відображено у прізвищі Таланчук.

  автор: Олена Безвесільна, доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Про людину, яка сказала: "Я зможу, тому що я сильний"

  ПРОГРАМА КАНДИДАТА У ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ Таланчука Петра Михайловича

  час видання: 1994

  Докладніше

 • 03/03/2010  Про нас почули

  Цей лист-відгук нам надіслали з редакції радіопередачі "Контрасти", в якій взяв участь президент Університету "Україна" П.М. Таланчук

  автор: В.Р. ВОЛОШИНА, пенсіонерка

  видання: Газета «Університет «Україна», № 5, 2000, час видання: 2000

  Докладніше

 • 03/03/2010  Роль українця Петра

  Ректор Київської політехніки Петро Таланчук вже був народним депутатом СРСР, вже мав у кишені тимчасове посвідчення про це, а я лишень боровся із чотирнадцятьма моїми конкурентами, до яких належав і Герой Радянського Союзу, чорнобильський пожежник Леонід Телятников. Отож, ми зустрілися з уже легендарним ректором у Москві як нардепи від міста Києва.

  автор: Володимир Яворівський, Народний депутат України, голова Національної спілки письменників України, Народний депутат СРСР (1989-1991)

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Що сіється вчасно, те сходить і родить рясно!

  Досить близьке спілкування з Петром Михайловичем протягом багатьох років і за різних обставин дає мені підстави стверджувати, що офіційні звання, посади, нагороди далеко не повною мірою характеризують його, як особистість. Як на мене, П. М. Таланчук, перш за все, — безкомпромісний патріот та відповідальний громадянин держави Україна.

  автор: Арнольд Назарчук, генеральний директор науково-виробничого об'єднання "Електронмаш" (1986-1990), голова Київської міської ради (травень-жовтень 1990)

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Сторінками яскравої біографії

  Петро Михайлович Таланчук. Доктор технічних наук, професор, дійсний член Академії педагогічних наук України, президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Заслужений діяч науки і техніки України.

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Так тримати, друже!

  Пригадую, як у далекі студентські роки ми зустрілися з Петром Таланчуком на шляхах молодіжної громадської роботи в Київський політехніці.

  автор: Володимир Коваленко, доктор технічних наук, професор, віце-президент Академії інженерних наук України, завідувач кафедри лазерної технології, коструювання машин та матеріалознавства, директор НДІ лазерної техніки та технології НТУУ "КПІ"

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Творити простір любові

  Премія «За прагнення до милосердя» вручена освітянину — президенту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», професору Петру Таланчуку

  автор: Петро Усатенко

  видання: Газета «Дзеркало тижня», № 39 (567), час видання: 2005

  Докладніше

 • 03/03/2010  У боротьбі за справедливість

  Петро Михайлович, як і його улюблені з юності герої роману Галини Ніколаєвої «Битва в путі», пройшов нелегкий життєвий шлях від допитливого сільського хлопця до студента-відмінника, від щиро відданого ідеї партійного ватажка району до Народного депутата СРСР, від першого Міністра освіти незалежної України до засновника і Президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», від подвижника освіти до громадського і політичного діяча.

  автор: Ольга Гергель

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  У мене є товариш....

  У мене є товариш — багатогранна і надзвичайно талановита від природи людина. Мій товариш має найвищу кваліфікацію інженера і освітянина, але головна його професія — Будівельник з великої літери. Мій товариш будує Україну — державу Україну: закладає її і матеріальні, і моральні, і духовні основи.

  автор: Валерій Грищук, Народний депутат СРСР (1989-1991)

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Уміння бути лідером

  Талант дається людині від Бога. А прізвище у глибокій давнині — дуже часто за її діяння, майстерність, вміння. У прізвищі закладався код життя родини, в імені — код життя конкретної людини, і, як показують життєві приклади, це майже повністю підтверджується. Звичайно, якщо код цей не поламано у попередніх поколіннях. Код талану для роду Таланчуків виявився чистим і світлим.

  автор: Анатолій Яцик, директор Інституту водогосподарсько-екологічних проблем, доктор технічних наук, професор, академік УААН, Заслужений діяч науки і техніки України, перший віце-президент Академії інженерних наук України

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Великий патріот України

  Мені пощастило мати в колі своїх близьких друзів протягом десятків років великого патріота України, видатного педагога і науковця, талановиту та щиросердну людину — Петра Михайловича Таланчука. Від кожного з нас, громадян України, залежить її доля як великої суверенної європейської держави, здатної впливати на хід світового розвитку, держави справедливості і добробуту для всіх.

  автор: Олег Білорус, Народний депутат України, Заслужений діяч науки і техніки України

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Весь у своєму дітищі

  Не так уже й часто журналістські стежки перетинаються зі шляхами людей унікальної вдачі, з долями непересічних постатей, харизматичних особистостей. З такими, скажімо, як Петро Михайлович Таланчук. У його долі сплівся вінок стількох дивовижних подій, що вистачило б, мабуть, на кільканадцять життєвих планид.

  автор: Григорій Прилуцький

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Видатний педагог і організатор

  Науковий доробок Петра Михайловича — це інтелектуальне надбання України: десятки монографій і наукових статей, авторські свідоцтва на винаходи, відома приладобудівна наукова школа. А тепер — створена під його керівництвом і очолювана ним Академія інженерних наук України, що об'єднала провідних вчених-інженерів нашої країни.

  автор: Василь Кремень, доктор філософських наук, професор, академік НАН і АПН України, президент Академії педагогічних наук України, міністр освіти і науки України (2000-2005)

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Відчуваючи пульс сьогодення

  Петро Михайлович Таланчук. Це людина, якій Богом дано тонко відчувати пульс сьогодення і його тенденції.

  автор: Валерій Сушкевич, Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, голова Національної асамблеї інвалідів України, Народний депутат України

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  Взірець активної життєвої позиції

  Кожна людина — це неосяжний Всесвіт зі своїм космосом, мікросвітом, зі своїми ясністю й загадковістю, з минулим, яке промайнуло, і майбутнім. І все-таки спробую охарактеризувати Петра Михайловича Таланчука, за життям і творчою діяльністю якого спостерігаю ось уже тридцять років. Щоправда, ця характеристика може бути не повною, оскільки він — особистість надзвичайно багатогранна.

  автор: Юрій Зіньковський, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри НТУУ "Київський політехнічний інститут", Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державних премій СРСР та України

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 03/03/2010  З біографії фактів не викинеш

  Електронною поштою з США надійшло прохання передати щире вітання Президенту нашого університету - Петру Михайловичу Таланчуку з нагоди 20-ліття Народного Руху України

  автор: Ольга Гергель

  видання: Газета «Університет «Україна», №12, 2009, час видання: 2009

  Докладніше

 • 03/03/2010  Здобуте волею і наполегливістю

  Таланчук — це прізвище органічно пасує особистості Петра Михайловича. Не так важлива його етимологія: чи то від слова талан (доля), чи то від слова талант (обдарованість) воно походить, — суті не змінює.

  автор: Віталій Карпенко, Заслужений журналіст України, Народний депутат України першого скликання

  час видання: 2008

  Докладніше

 • 25/02/2010  Доступність університетської освіти для осіб із обмеженими можливостями в сучасній Україні

  У даній статті проаналізовано феномен доступності вищої освіти для осіб із обмеженими можливостями. Визначено основні складові доступності університетської освіти. Отримано перелік проблем, які стають на заваді під час організації та реалізації вищої освіти за принципами інклюзії. Обґрунтовано неможливість організації повністю інклюзивного університетського навчального процесу на сучасному етапі становлення української держави.

  автор: Фудорова Олена Миколаївна

  видання: "Соціологія майбутнього: науковий журнал з проблем соціології молоді та студентства”, № 1’2010, час видання: 2010

  Докладніше

 • 14/02/2007  Тут здійснюються мрії

  На жаль, так уже повелося, що на проблеми інвалідів у нашій державі закривають очі. Як результат, коли вірити статистиці, майже 30 відсотків людей із фізичними вадами просто не виходять з дому. Хтось із них добровільно прирік себе на таку самотність, але більшість - полонені неготовності України забезпечити їм належне життя. І річ зовсім не в матеріальних коштах, а в створенні елементарних умов для пересування таких людей, можливості отримання ними відповідної освіти, доброї роботи тощо.

  автор: Олег Дармограй, м. Почаїв Кременецького району

  видання: Газета "Вільне життя" №5, час видання: 2007

  Докладніше

 • 01/01/2000  Студентам "України" поталанило

  Це сталося не лише тому, що ректор університету Петро Таланчук має таке знакове прізвище. Важливою ознакою вузу є суспільна спрямованість. За сприяння Міністерства праці і соціальної політики та Київської міської держадміністрації тут навчаються студенти з обмеженими фізичними можливостями, яким новітні освітні методики й технології дозволяють одержати сучасні професійні знання високого рівня.

  автор: Тетяна ХОРУНЖА

  видання: Газета "Влада і політика", час видання: 2000

  Докладніше

 • 01/01/1996  В.А. Покровский "МГНОВЕНИЯ И ВЕЧНОСТЬ" (из книги) "МОЙ ЕДИНОМЫШЛЕННИК"

  Привожу из названной статьи отрывок, который касался лично меня. Журналистка спросила ректора: "Де ви росли, і хто вас формував, хто прищепив таку інтелігентність?" П. М. Т. ответил: "Великого ідеаліста з мене зробив учитель. Це саме завдяки йому я довго жив уявленнями Рахметова. Унікальна то людина, Володимир Олександрович Покровський! ПОМНИТ ОН МЕНЯ. ПОМНЮ ЕГО И Я. ХОРОШО ПОМНЮ.

  автор: В.А. Покровский

  видання: Суспільно-політична газета "Трибуна праці", час видання: 1996

  Докладніше

 • 01/01/1994  Вершники і піші на поворотах історії

  Досягнуте професорами Петром Таланчуком і Анатолієм Погрібним на ниві дерусифікаціі України не повинно загинути

  автор: Сергій ПЛАЧИНДА, оглядач "Української Газети", письменник

  видання: "Українська Газета", час видання: 1994

  Докладніше

 • 01/01/1988  Петро ТАЛАНЧУК: Быть личностью

  В одному зі своїх інтерв'ю Петро Таланчук сказав, що він береться за справу, прогнозуючи успіх, а не провал. Так може мислити і говорити людина, яка не підлаштовується під обставини — а ні суб'єктивного, а ні об'єктивного характеру, бо "примушує" їх працювати на обрану мету. У цьому легко переконатись, ознайомившись з точкою зору Петра Михайловича на різні події, незалежно від строку їх давності. Тож чимало його ідей, висновків, переконань є актуальними не тільки 10—15 років тому, а й сьогодні. Більше того, складається враження, що Петро Таланчук стратегічно і тактично випереджає час.

  автор: Любовь САМОЙЛЕНКО

  видання: Газета "Вечірній Київ", час видання: 1988

  Докладніше