Прозріння, перерости у дію!

 

3 листопада 2016 року

 

Сьогодні ми у важкій кризі. Прогнило все – державний устрій, суспільний лад, мораль, законність. І, на додачу, війна – страшне горе.

Але ця війна України є Вітчизняною війною проти Росії. І тому вона очищає як народ, так і суспільство. А очищати є від чого! Владу, а слідом за нею і багатьох людей засмоктала корупція, зневага до самих себе, України і своєї свободи. Зло породнилося з добром, правда обнялася з брехнею, а совість, скрутившись калачиком, заснула посеред рейдерського шляху. Тихий смуток і зневіра сповили мільйони українців, які залишають рідну землю і шукають щастя за кордоном. Провидіння послало нам це випробування – чи гідні ми мати свою суверенну державу.

Перші сигнали довели, що так. Завдяки героїзму наших чоловіків і згуртованості наших жінок. Почали виплутуватися із тенет силового поля «старшого брата». Це дуже важливо.

Бо Росія століттями висмоктувала живильні соки із нас і приписувала наші здобутки собі. Украли нашу історію і змонтували на цьому матеріалі свою. Росіяни так і не змогли сформуватися в національну державу, зате визріли в шовіністичну імперію. Манія величі призвела до втрати здорового глузду. По-іншому не вміють мислити.

Нам треба якнайскоріше одужати від російської чуми. І взятися будувати таку країну, в якій би люди жили щасливо. Якщо не всі, то, врешті-решт, значно переважаюча частина. А для цього треба працювати.

 

Петро Таланчук 

автор: Петро Таланчук

час видання: 2016


03/11/2016