Петро Таланчук Про «Оскар», леді Гагу та ‪українців

Петро Таланчук Про «Оскар», леді Гагу та українців

(репліка)

 

31 березня 2016 року

 

Випадково потрапила до рук газета «Вести» за 1 березня 2016 року №037 (677). У розділі «Удачная охота Лео, пожизненный крем и майдан, которому не дали «Оскар» прочитав замітку «Переоценка Майдана», і мені стало гірко та образливо на душі. І сталося це не тому, що повнометражний документальний фільм про Майдан «Зима у вогні» режисера Євгена Афінієвського не отримав «Оскара». Причиною стала мізерність претензій журналіста газети «Вести», котра нав’язується пересічному українському читачеві. Адже ця проросійська «газетьонка» безкоштовно нав’язується у найбільш людних місцях Києва (і не тільки Києва), наші злиденні люди не гребують такими подачками, і читають чергову порцію тенденційної інформації…

Ми плазуємо перед Європою, щоб нам зробили безвізовий режим, плазуємо перед Америкою і вимагаємо якогось «Оскара», а забули при цьому про головне: такої сили духу, такої протестної єдності всього українського народу, такої жертовності світ давно не бачив. Під час Євромайдану ми продемонстрували неймовірний героїзм, завдяки якому неозброєний народ зніс із владного постаменту перевертня злодюгу-президента та його поплічників. І зробив цю справу мій, український народ. Зробив, передав владу іншим… і чекає на зміни.

А чекати немає чого, бо ці такі ж самі, як були ті, «попєредніки», якщо не гірші. Так що немає чого ображатися, що нас у чергове не оцінили. Нас оцінять усі, в т.ч. й американці, якщо ми:

- почнемо інтенсивно розбудовувати демократичну державу;

- зметемо всю корумповану прокурорсько-судочинну систему;

- повністю позбавимося корупції;

- створимо таку армію, яка захистить цілісність і суверенітет України;

- створимо сучасну економіку і загрузимо весь світ найякіснішими продуктами харчування, ліками, товарами наноіндустрії, кораблями, ракетами, літаками та іншими високоякісними виробами важкої промисловості.

І тоді про нас заговорить увесь світ, і тоді нас цінуватимуть і поважатимуть!

…А поки що доводиться задовольнятися тим, «що фільм про Україну показали на головній кіноцеремонії світу», або радіти з того, що Леді Гага з’явилася на «Оскар» у білому брючному костюмі, дуже схожому на вбрання Джамали, в якому вона виступала в фіналі національного відбору на «Євробачення 2016»…

Про нас заговорять тоді і тільки тоді, коли ми будемо приносити світові вагомі матеріальні і духовні здобутки.

Отож, почали ми добре, давайте успішно завершимо Революцію Гідності. І тільки тоді світ поцінує нас належним чином!

 

Петро ТАЛАНЧУК

автор: Петро ТАЛАНЧУК

час видання: 2016


31/03/2016