Петро Таланчук: Виборчий етюд

Петро ТАЛАНЧУК: ВИБОРЧИЙ ЕТЮД

 

 Революцію готують генії, здійснюють фанатики, плодами ж її користуються подонки!

Отто Бісмарк

 

Чистий і щирий Майдан – це грандіозно! Небесна Сотня – це святе. Герої Небесної Сотні – це апостоли України в першому ешелоні, і це зробили ми – українці! Куди тій Європі разом з Америкою до нас.

Примайданники, підмайданники, майдануті та ін. – це підло і страшно! Бере кредит у банку і оформляє відразу дві довідки: перша – що він – учасник АТО, друга – що він загинув під час бойових дій.

«Волонтери» везуть у зону бойових дій усе необхідне для вояків, а назад – награбоване з обох сторін фронту АТО.

Або вкрали зібрані для поранених солдат гроші.

У мирні часи покупляли собі військові звання капітанів, майорів, підполковників запасу. Прийшла війна: щоб не служити, платять гроші, щоб їх розжалували, або імітують смертельно хворих.

Це теж ми – українці.

Горбаті ми ще для Європи. Рівняти нам себе треба. Річної паузи на європейському шляху замало.

Якість влади дуальна: ті, що служать народу, і ті, що дбають виключно про себе. Співвідношення між ними, на жаль, не на користь перших. І якщо говорити про грядущі вибори до Верховної Ради, то кожен виборець повинен визначитися, до якої категорії відносяться ті, які так домагаються депутатського мандату.

Запитайте у претендента, які у нього були статки до того, як він прийшов на «службу» народу і якими вони стали після того, як він «прослужив» одну, дві чи більше каденцій. І якщо у нього нічого немає, то перевірте, чи не на підставних осіб усе вкрадене ним оформлено.

Не ведіться на передвиборні обіцянки і різні спонсорські, гуманітарні, меценатські допомоги, пожертвування, внески тощо. Часто-густо це є не що інше, як повернення дуже незначної частини того, що було вкрадено у вас раніше. А якщо в депутати йде новенький, то необхідно з’ясувати, чого він туди пхається і як свою програму дій він збирається виконувати. Його виборці повинні попередити, що якщо він почне курвити, то його відкличуть! Ну, і звичайно, треба і в цьому випадку з’ясувати, які у нього статки, і чи зароблені вони чесною працею. Багатство, створене чесною працею, слід поважати!

Рівними у бідності ми вже були.

При доборі кандидатів не плутайте божий дар і яєчню. Ті, котрі сьогодні відносять себе до еліти – це гній українського суспільства. «Парадокс України в тому, що її еліта завжди представляла її гіршу частину, хоча має бути навпаки…» (Л. Подерев’янський). Тому постарайтеся, шановні виборці, щоб серед майбутніх депутатів було поменше, а ще краще, щоб зовсім не було «колишніх». Обирайте молодих, чесних патріотів, хоч і не досвідчених: краще хай вони протягом року потрібному навчаться, а дальше чесно працюють, ніж ті – «досвідчені», що знають відразу, як їм далі дерибанити Україну і набивати свої кишені.

Наша економіка – це Бермудський трикутник, у коловороті якого миттєво щезають бюджетні кошти. Для прикладу, господар збиткових дотаційних шахт уже протягом багатьох років є найбагатшою людиною в Україні. Майже кожен із так званої еліти має нечесно зароблені статки. Під час виборів ті, що рвуться до влади, приховують вкрадене, хто як може. Декларації про прибутки – суцільна брехня. В «еліти» немає ні сорому, ні совісті. А найстрашніше те, що, навіть виявивши цю брехню, ніяка з правових інституцій не дає їй оцінки. Нікому й на думку не спадає, що за брехню та обман виборців усіх «слуг народу» треба притягати до суду, а не садити у крісло президента, прем’єра, міністра чи депутата.

Російський лапоть (чоботи були у німців) нахабно вдерся на українську землю і цинічно топче її. Українців убивають на їхній землі. Запам’ятайте тих двадцять чотирьох негідників із Партії Регіонів, від В. Олійника і до Р. Шугала та нинішніх депутатів, які 17 вересня 2014 року їздили до Москви, щоб відстояти інтереси «русского мира и демократического будущего Украины». Не оберіть знову цих зрадників до Верховної Ради України. Дякувати Богу, що в їхніх паспортах не зазначено, хто вони по національності. Не завжди українські прізвища – Олійник, Бондаренко, Повалій, Присяжнюк, Козуб, Самойленко, Чуб, Голуб, Демедюк, Кудря, Медяник, Скарбовийчук, Шугало – є доказами того, що його носій є українцем. Ці екземпляри відносяться до підвидів чухраїнців та хохлозоїдів.

Не вірте тим кандидатам у депутати, які переконують Вас, що вони більше українці, ніж ви, виборці!

Відшукуйте серед нас самих таких кандидатів, які, ставши депутатами, зможуть закласти державницькі традиції, щоб у суспільстві появився культ освіти, взаємоповаги та сім’ї, культ якісної праці, служіння Вітчизні, героїзму і честі. Те, що допомагало нам вижити у минулому, а тепер заважає нам розвиватися сьогодні, повинно бути відкинутим.

Єдиний наш шанс сьогодні – не обрати, а здійснити добір до Верховної Ради високоінтелектуальних, моральних і професійних патріотів насамперед із числа молоді, які зможуть об’єднати і витягнути із багатовікової кризи українську популяцію, яка представляє собою (Боже, прости мені гірку правду) десятки мільйонів брехливих, малоосвічених, злодійкуватих, боязких, цинічних, а тому безмірно нещасних особень.

І тепер ми, якщо не хочемо щезнути з лиця землі, мусимо об’єднатися і через тяжкі втрати, біль і кров будувати справді свою державу і паралельно вчитися її любити!

Хай нам щастить і Господь Бог допомагає. А допомагає він тільки тим, хто в поті лиця свого сам працює!

автор: Петро Таланчук

час видання: 2014


24/09/2014