Нарада у Вознесенську

Нарада у Вознесенську

 

11 листопада 2011 року місто Вознесенськ Миколаївської області за дорученням міністра відвідала комісія МОНМС України у складі:

- Дятленко Сергій Миколайович – начальник відділу природничо-математичної та технологічної освіти Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНМС України;

- Мельник Олександр Васильович – кандидат педагогічних наук, заступник директора з науково-дослідницької роботи Інституту проблем виховання АПН.

Метою комісії було знайомство з досвідом інтеграції зусиль медичних та освітніх закладів, принципами та підходами до питання збереження і зміцнення здоров'я дітей, що успішно реалізуються в ході багаторічної системної роботи в м.Вознесенську. Для цього були організовані зустрічі з учасниками реалізації відповідних проектів та керівниками органів місцевого самоврядування:

- Гержов Юрій Іванович – міський голова м.Вознесенська;

- Голунов Анатолій Іванович – директор Центру комп'ютерних та медико-соціальних технологій Університету "Україна", м.Київ;

- Літвін Світлана Миколаївна – заступник начальника управління освіти Миколаївської ОДА;

- Кисільова Світлана Вікторівна – начальник Управління освіти Вознесенської міської ради;

- Гоменюк Микола Анатолійович – головний лікар Вознесенської ЦРЛ.

Учасникам зустрічі були представлені доповіді та презентації:

1. Презентація медичної та технологічної складової проекту (Гоменюк М.А., Голунов А.І.).

2. Практична реалізація технологій моніторингу здоров'я дітей в сімейній амбулаторії, зв'язок зі школою (Новосадова Т.П., завідуюча амбулаторії N 3 сімейної медицини (м. Вознесенськ)).

3. Організація системи моніторингу за здоров'ям школярів (Кушнір Т.А., Гончаренко Г.Г., ЗОШ No. 8 (м. Вознесенськ)).

За підсумками проведених зустрічей та обговорення доповідей було вирішено наступне:

1. Рекомендувати до подальшого впровадження в Миколаївській та Херсонській областях апробовані в м. Вознесенську системи управління та технології моніторингу за здоров'ям учнівської молоді.

2. Залучити до співпраці ВМУРоЛ "Україна" в якості наукової, дослідницької та навчально-методичної бази.

час видання: 2011


30/11/2011