Успішний навчальний рік майбутніх програмістів

Успішний навчальний рік майбутніх програмістів

Студенти напрямку «Програмна інженерія» Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» в цьому році активно брали участь у всеукраїнських та міжнародних олімпіадах із програмування. Зокрема, Максим Владимиров, Юрій Хомич, В’ячеслав Ющук стали переможцями олімпіади напряму «Комп’ютерні науки» серед усіх структурних підрозділів Університету «Україна» та 23-25 березня цього року були учасниками ІІ туру Всеукраїнської олімпіади, яка проходила у Харківському національному університеті радіоелектроніки. Студент третього курсу Максим Владимиров став призером олімпіади з інформатики в галузі «Краща програмна розробка», яка відбулась 11-13 травня на базі Харківського педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди.

Ці успіхи не є випадковими, адже викладають на кафедрі висококваліфіковані викладачі, які є фахівцями у своїй галузі, вміють зацікавити студентів, допомагають їм ставати освіченими спеціалістами з інформаційних технологій, здатними на нестандартні рішення складних задач.

Одним із практичних застосувань знань та вмінь студентів є організація та проведення ними 31 березня (під керівництвом викладачів кафедри комп’ютерних технологій) обласної олімпіади з екстремального програмування (ХР) серед школярів Луцька та області. Іван Зінчук, Юрій Коршняк, Богдан Губкович, Андрій Римарук, Олександр Ковальчук та інші підготували завдання, організували технічну підтримку та оцінювали змагання, в якому взяли участь близько трьох десятків школярів 9-10 класів із багатьох шкіл Волинської області. Олімпіада отримала офіційну підтримку управління освіти Волинської облдержадміністрації.

І вже останньою подією в цьому навчальному році, в якій брали участь студенти програмної інженерії Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», була участь у міжнародній ACM олімпіаді, відбірковий тур якої проходив 19 травня у Львові. Команда ЛІРоЛ, в якій відзначилися Юрій Фінів та Максим Владимиров, зайняла 25 місце серед усіх команд Західної України.

Крім науково-дослідної роботи майбутні програмісти вміють цінувати прекрасне, займаються спортом. Наприклад, у фестивалі-конкурсі Університетське літо-2011 отримали грамоти лауреатів група учасників козацького двобою (студенти В’ячеслав Ющук, Юрій Цьох) та фотохудожниця Наталія Дружбіна та інші.

Колектив кафедри комп’ютерних технологій і надалі сприятиме активній участі студентів у всеукраїнських олімпіадах, організації ними обласних змагань серед школярів. Навчання майбутніх програмістів, підвищення ними власних знань та вмінь, їх мотивація до отримання найсучасніших знань якраз і передбачає участь у різноманітних професійних змаганнях, де високі місця займають майбутні програмісти — студенти Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна».

 

Петро Грицан,

ст. викладач кафедри комп’ютерних технологій

ЛІРоЛ Університету "Україна"

автор: Петро Грицан, ст. викладач кафедри комп’ютерних технологій ЛІРоЛ Університету "Україна"

час видання: 2011


16/06/2011