Університет «Україна» запрошує вступників на навчання

Університет «Україна»

запрошує вступників на навчання

 

«Бути чи не бути, ось у чім питання» — колись шекспірівський Гамлет страждав муками вибору, не знаючи, що йому все ж таки потрібно. Сучасних абітурієнтів хвилює не менш складне питання: «Куди піти навчатись? Який заклад дасть змогу реалізувати всі реальні, і навіть позахмарні професійні мрії та сподівання у майбутньому?» Саме таким юнакам та дівчатам, яким по ночах у кошмарних снах уже сняться університети, академії, інститути і не тільки, присвячується дана стаття.

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» — неприбутковий вищий навчальний заклад недержавної форми власності IV рівня акредитації, заснований у 1998 році. Під дахом Університету об’єднано десятки напрямів та спеціальностей, безліч професіоналів своєї справи — викладачів, які займаються перетворенням сьогоднішніх студентів на завтрашніх висококласних спеціалістів. Університет «Україна» — це свого роду імперія, де є свої королі та королеви, кардинали та радники, вірні піддані та добрі феї. Наша імперія-університет — це дивовижне місце, де студентам забезпечені всі необхідні умови для продуктивного навчання, а керує всім цим процесом наш добрий геній — Президент Університету Петро Михайлович Таланчук — перший міністр освіти незалежної України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, дійсний член Академії педагогічних наук України. Саме завдяки йому студентам в Університеті живеться так комфортно та затишно.

Отож, вирушимо у невеличку мандрівку нашою імперією — Університетом, протягом якої можна буде побачити всі його дива та познайомитись із її мешканцями.

Першою зупинкою на нашому маршруті є Інститут права і суспільних відносин (напрями підготовки: правознавство, міжнародні відносини, політологія). Очолює це королівство юристів, дипломатів та політологів заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор Юрій Олегович Фрицький. Інститут має у своєму складі кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права; кримінального права та процесу; теорії та історії держави і права; цивільного та господарського права; міжнародної інформації; суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій. Інститут дає можливість своїм вихованцям не лише вивчати теорію, а й займатися практикою. Так, спільним дітищем викладачів та студентів є Юридична клініка, де безкоштовно надається юридична швидка допомога малозабезпеченим верствам населення м. Києва.

Наступним на шляху нашої екскурсії є Інженерно-технологічний інститут (напрями підготовки: автомобільний транспорт, радіоелектронні апарати, харчові технологія та інженерія, хімічна технологія, дизайн).

Очолює ІТІ доктор технічних наук, професор Віктор Володимирович Малишев. Саме ці інженерні спеціальності користуються незмінним попитом серед абітурієнтів, адже, крім потужного теоретичного підґрунтя, вони наповнені реальною практичною спрямованістю, а також гарантують випускникам працевлаштування за фахом і високу заробітну плату. А сам інститут неначе омивають теплі вітри майбутнього, зокрема кафедра хімічної технології взяла стрімкий курс на прикладні наукові розробки і розвиток в університеті напряму нанотехнологій, що є найпріоритетнішою галуззю ХХІ століття.

І хто зна, чи не ховається серед майбутніх вихованців цієї кафедри геній, який переверне з ніг на голову наше уявлення про Всесвіт?

Посеред океану інженерів своїм творчим мисленням виділяються студенти-дизайнери, без яких не відбувається практично жоден мистецький конкурс, де вони стабільно показують високі результати.

А зараз інформація для майбутніх Шумахерів та великих нелюбителів кататись на маршрутках — при кафедрі автомобільного транспорту працюють курси водіїв, на яких можна не лише отримати права на водіння легкового автотранспорту, а й оволодіти рідкісними навичками екстремального та безпечного керування автомобілем.

Ще однією областю нашої імперії є Інститут економіки та менеджменту (напрями підготовки: фінанси і кредит (спеціальності «Банківська справа», «Фінанси»); облік і аудит; маркетинг; менеджмент (спеціальності «Менеджмент організацій», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»), керівництво яким здійснює заслужений економіст України, доктор економічних наук, професор Микола Володимирович Мних.

Саме тут готують майбутніх фахівців страхових компаній, бірж, фінансових установ, концернів та корпорацій, акціонерних організацій та підприємств усіх форм власності.

Наступним на нашому шляху є царство чисел, різноманітних процесорів і материнських плат — це Інститут комп’ютерних технологій (напрями підготовки: комп’ютерна інженерія, програмна інженерія, комп’ютерні науки). Інститут очолює кандидат технічних наук Вячеслав Васильович Поліновский, який, крім цього, керує роботою Науково-дослідного інституту персоналізації технічних систем та захисту інформації, що функціонує у складі Центру високих технологій Університету «Україна». Зі стін ІКТ виходять спеціалісти, без яких сьогодні не може обійтись жодна установа чи підприємство — системні адміністратори, програмісти, WEB-дизайнери, ITІ-аналітики. І що не менш важливо — це також одні з найбільш високоплачуваних професіоналів на ринку праці.

Посеред різнобарв’я інститутів причаївся наш єдиний і неповторний Факультет біомедичних технологій (напрями підготовки: біологія, екологія), який очолює кандидат біологічних наук, доцент Черненко Оксана Дмитрівна. До дружної команди факультету входять кафедри мікробіології та сучасних біотехнологій і екології, працює навчально-наукова лабораторія мікробіології, імунології, біотехнологій та біобезпеки.

Кожна кафедра націлена на вирішення актуальних проблем взаємодії Людини із Природою, охорони здоров’я та навколишнього середовища і готує компетентних спеціалістів у відповідних галузях.

Інститут соціальних технологій (напрями підготовки: соціологія, соціальна робота, психологія, здоров’я людини) був та залишається найпопулярнішим серед усіх структурних підрозділів університету.

Саме тут, під керівництвом кандидата психологічних наук, доцента Сердюк Людмили Захарівни зростають фахівці, які, в першу чергу, бачать себе у допомозі людям — соціальні працівники, психологи, реабілітологи.

Для того, щоб студенти змогли знайти баланс між одвічними конкурентами — теорією та практикою, в Інституті діють:

— «Центр практичної психології», де студенти можуть отримати психологічну допомогу та набути власного досвіду консультативної, корекційної роботи;

— студентський науково-виробничий підрозділ «Психологічна студія «Інсайт»;

— освітній проект «Школа кар’єрного зростання», який стартував у 2010 р. за ініціативи кафедри психології. Його метою є надання молоді можливості отримати знання і практичний досвід, необхідні для побудови майбутньої кар’єри.

«Школа» здійснює свою діяльність за кількома напрямками, а саме — вибір професії, формування іміджу, навички спілкування.

І ось ми вже наближаємось до кінця нашої мандрівки, залишилось ще відвідати найзагадковіше царство Мови — це наш Інститут філології та масових комунікацій (напрями підготовки: видавнича справа та редагування, журналістика, філологія (спеціальності: «Українська мова та література», «Переклад — англійська мова»), видавничо-поліграфічна справа (спеціальність — «Технологія розробки, виготовлення та оформлення паковань»), документознавство та інформаційна діяльність). Очолює інститут кандидат філософських наук, доцент Наталія Віталіївна Барна.

Спільними зусиллями викладачів та студентів діють такі «підрозділи за інтересами»:

— студентський навчально-виробничий підрозділ «Бліц-друк», який має права видавництва. Його учасники — студенти різних курсів — самостійно здійснюють комп’ютерний набір, верстають, редагують книжкові видання, організовують випуск у світ навчальної літератури. Найкращі з них запрошуються на роботу в університетський видавничо-друкарський комплекс, де, займаючись улюбленою справою, без відриву від навчання, удосконалюють професійні навички, опановують знання із редакційно-видавничої справи;

— театральна студія «Сварга».

Учасники студії готують і проводять різноманітні культурно-розважальні заходи: літературні вечори, святкування народних свят річного циклу, концерти;

— студія звуко- і відеозапису «Талан-студіо», де студенти кафедр журналістики й української мови та літератури мають унікальну можливість отримувати досвід роботи на радіо і телебаченні.

Інститут також забезпечує функціонування загальноуніверситетського Лінгвістичного центру, який займається поглибленим вивченням іноземних мов.

При університеті працює Перша національна школа кіно і телебачення, яка здійснює курсову підготовку за спеціальностями: акторська майстерність, фотохудожник, режисер-аніматор, телережисер, телеоператор, звукорежисер, режисер монтажу, редактор телевізійних програм, директор телевізійних програм, сценарист телесеріалів і кіно, телевізійний журналіст, ведучий телепрограм, менеджер з реклами і ПР.

І, звичайно, не можна оминути увагою Коледж «Освіта», який є структурним підрозділом Університету «Україна» та здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст».

Університет має ліцензію на набір вступників на базі 9-ти класів до Коледжу «Освіта» на п’ять спеціальностей («Правознавство», «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік», «Діловодство», «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів») із одночасним наданням повної загальної середньої освіти. Випускники 11-х класів можуть бути зараховані на 2-ий курс коледжу за наявності двох, а не трьох сертифікатів, на відміну від освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».

Ось і закінчилась екскурсія нашою імперією чудес під назвою Університет «Україна». Будемо сподіватись, що все це допомогло визначитись із вибором навчального закладу, і якщо Ви вирішили приєднатись до нашої дружної сім’ї, то Ласкаво просимо!

 

P.S. Для бажаючих стати студентами Університету «Україна» буде корисною така інформація.

Строки подачі документів на денну форму навчання:

З 1 по 31 липня триває прийом документів для осіб, які вступають за результатами ЗНО.

З 1 по 22 липня відбувається прийом документів для вступників, які складатимуть вступні випробування безпосередньо в Університеті «Україна».

З 1 по 17 липня триває прийом документів для осіб, які проходитимуть творчий конкурс в Університеті «Україна» на напрямки підготовки: «Журналістика», «Дизайн», «Здоров’я людини».

Строки подачі документів на заочну форму навчання:

З 15 вересня по 15 жовтня триває прийом документів для осіб, які вступають за результатами ЗНО.

З 15 вересня по 6 жовтня відбувається прийом документів для вступників, які складатимуть вступні випробування безпосередньо в Університеті «Україна».

З 15 вересня по 2 жовтня триває прийом документів для осіб, які проходитимуть творчий конкурс в Університеті «Україна».

 

Оксана ВОЛИНЧУК,

відповідальний секретар

приймальної комісії Університету «Україна»,

 

Наталія ШНИР,

провідний фахівець приймальної комісії

 

Газета «Університет «Україна», №5 (132), 2011

автор: Оксана ВОЛИНЧУК, відповідальний секретар приймальної комісії Університету "Україна", Наталія ШНИР, провідний фахівець приймальної комісії

видання: Газета «Університет "Україна", №5 (132), 2011, час видання: 2011


03/06/2011