З любов’ю до України Великої і малої

З любов’ю до України Великої і малої

Виріс я у багатодітній родині – із 14-ти осіб. Тож, закінчивши школу, не дуже сподівався отримати вищу освіту. Для моєї родини навчання у вищому навчальному закладі було дорогим, тому ніхто з моїх братів і сестер не здобув вищої освіти. Але мені пощастило вступити до Університету «Україна» на спеціальність «Українська мова та література».

Я люблю і поважаю нашу країну: її народ, його традиції і культуру. Тому залюбки пішов вчитися на факультет філології та масових комунікацій. Ця спеціальність дала мені змогу реалізувати мою мрію – бути грамотним, адже грамотна людина – це престижно і перспективно.

За весь період навчання в Університеті»Україна» я відчув себе особистістю, навчився висловлювати свої думки, прислухатися до думок інших людей. Тут я знайшов друзів, на яких завжди можна покластися. Наша група, УМ-21, була дуже дружною.

Нині я закінчую магістратуру і водночас працюю у «Правекс-банку» – спеціалістом відділу з перевірки кандидатів. У моїй роботі знання з філології дуже необхідні. Я щиро дякую викладачам університету, котрі дали мені знання і передали вміння розуміти інших людей.

Уже працюючи, я краще зрозумів, що студентські роки – це найкраща пора для розвитку особистісних цінностей та фахових знань.

Дякую Університету «Україна» за те, що дав мені можливість не тільки здобути вищу освіту, а й реалізувати себе як особистість. А поглиблене вивчення української мови та літератури ще більше зміцнило мою любов до України.

 

Павло Пантелеєнко,

студент VI курсу

(спеціальність «Українська мова та література»),

Газета «Університет «Україна», №3-4, 2008


автор: Павло Пантелеєнко, студент VI курсу (спеціальність «Українська мова та література»)

видання: Газета «Університет «Україна», №3-4, 2008 Газета «Університет «Україна», №3-4, 2008 Газета «Університет «Україна», №3-4, 2008 Газета «Університет «Україна», №3-4, 2008, час видання: 2008


27/02/2010