Це мій університет

Це мій університет

 

У першу чергу я хочу звернутися до першокурсників. Повірте, ви вступили до справді незвичайного навчального закладу, в якому панують любов та взаємодопомога. Коли я вперше почула про нього, то єдине, що відчула, - це недовіру і здивування: хіба бувають такі ціни за навчання? А пільги? Якщо вони і є, то явно за них треба "заплатити". Згадала я про університет аж наприкінці літа, після того, як не вступила до двох вищих навчальних закладів (як не дивно, в обох недобирала по одному балу до зарахування на державний бюджет). Можливо, це було комусь вигідно? Та річ не в тім.

Подавши документи до Університету "Україна", на іспити йшла без особливого ентузіазму. І знаєте, що мене найбільше тут вразило? Атмосфера, з якою приймають студентів. Налякана вступними екзаменами в інших навчальних закладах, я відразу відчула прихильність з боку викладачів, які приймали іспити. Це додало впевненості. На співбесіді обійшлося без проблем. Так я стала студенткою.

Та коли сказали, що ми будемо навчатися у школі та ще й у другу зміну, ентузіазм змінився обуренням. Але, повірте, не надовго. Добре ставлення викладачів, методистів та інших працівників Університету "Україна" врешті-решт переважило негативні емоції. Зараз я пишаюся тим, що навчаюсь саме тут. Це справді один із небагатьох вузів, де цінують знання, активність, талановитість, прагнення самоствердитися. Тут справді турбуються про малозабезпечених та студентів - киян і не киян - із фізичними вадами. Але найголовніше те, що в Університеті "Україна" кожен може знайти себе і спосіб самовизначитися. Якщо ти - творча постать, то твої вірші чи статті будуть з'являтися на сторінках студентської газети. Якщо ти не уявляєш свого життя без спорту - бери участь у змаганнях. Активним уболівальникам університет час від часу надає безкоштовні квитки на футбольні матчі. Звісно, вони мають бути особливо завзятими, ініціативними та працьовитими студентами.

 

Газета «Університет «Україна», №9, 2002

видання: Газета «Університет «Україна», №9, 2002, час видання: 2002


27/02/2010