Візит Президента Університету «Україна»

Візит Президента Університету «Україна»

 

22 листопада 2013 року з офіційним візитом до Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» завітав Президент університету, перший міністр освіти і науки незалежної України П.М. Таланчук.

Візит носив і характер знайомства, адже інститут нещодавно змінив свою адресу, переїхавши у нове приміщення по вул. 2-га Військова, 22.

Президенту сподобалась атмосфера, що панує у виші. Із задоволенням він спілкувався зі студентами, викладачами, адміністративним персоналом. Побував у кожному кабінеті та аудиторії, відмітив гарне естетичне оформлення всього корпусу та наголосив на тому, що траєкторія розвитку інституту прокладена у потрібному напрямку, і треба докладати максимум зусиль, щоб не тільки втримати напрацьовані за 15 років позиції, але й розвивати та наповнювати діяльність ВНЗ новими ідеями, проектами, планами.

Деякими інноваційними технологіями, за якими стоїть майбутнє освіти, Петро Михайлович поділився із проректорами та деканами Миколаївського інституту на прес-конференції, влаштованій на честь його візиту. В адмінперсоналу навчального закладу виникла ціла низка запитань, на які президент із задоволенням відповів.

Сьогодні Університет «Україна» – потужна освітня установа, яка за чисельністю студентів посідає третє місце серед усіх вищих навчальних закладів України.

У цьому році університет відзначатиме 15-ту річницю з дня заснування. За цей час у соціальну та економічну сфери нашої країни інтегровано більше 50-ти тисяч випускників різних спеціальностей та освітньо-кваліфікаційних рівнів. Реалізовано багато наукових відкриттів та проектів, започатковано дружну, наукову, практичну співпрацю з вузами Європи й Америки.

 

Джерело: сайт Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини

видання: Сайт Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини, час видання: 2013


22/11/2013