Есе тернопільських студентів перемогли на столичному конкурсі й увійшли до збірки

Есе тернопільських студентів перемогли на столичному конкурсі й увійшли до збірки

 

У конкурсі, оголошеному Університетом «Україна», брали участь студенти ВНЗ та його філій із усієї країни. Переможці отримали грамоти та грошові винагороди, а найкращі твори увійшли до університетської збірки. Вихованці Тернопільського коледжу виявили неабияку активність – у результаті до збірки потрапили аж п’ять їхніх статтей. Зокрема, були рецензії на книжки тернопільського письменника, редактора й викладача Богдана Мельничука, а також проблемні статті.

− Знаю, що організовували конкурс й оцінювали рівень робіт студентів фахівці дуже високої кваліфікації, − розповідає директор Тернопільського коледжу Університету «Україна» Неля Сухорукова. – Тому щиро вітаю всіх наших студентів, чиї твори надруковані у збірці, адже вони пройшли ретельний відбір.

Тернопільські переможці навчаються на спеціальності «Видавнича справа та редагування», тож передусім виявили стурбованість станом літературного процесу, ставленням українців до книжок, а також до мови й культури.

«Потрібно звертати увагу на те, що і як говориш, якої мети прагнеш досягти, який приклад показуєш іншим. Це все легко, якщо змінити ставлення до речей, подивитися на темне зі світлого боку, адже великі звершення починаються з перемоги над собою,» − стверджують другокурсниці Галина Даньків, Наталія Корнелюк і Леся Наливайко.

 

Джерело: Веб-сайт Тернопільського коледжу Університету «Україна»: http://vmurol.te.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=181:2013-01-19-16-48-16&catid=3:2010-09-30-18-55-22&Itemid=10

видання: Веб-сайт Тернопільського коледжу Університету «Україна», час видання: 2013

адреса видання: http://vmurol.te.ua/


26/01/2013