Голова КМДА Олександр Попов зацікавився дипломними роботами студентів Університету "Україна"

Голова КМДА Олександр Попов зацікавився дипломними роботами студентів Університету "Україна"

1 грудня 2012 року

 

Голова КМДА Олександр Попов відвідав Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Мета зустрічі – налагодження ефективної співпраці між освітньою установою та міською владою.

Як відомо, саме КМДА у 1999 році виступила співзасновником унікального для України учбового закладу, що реалізує міжнародний досвід інклюзивної освіти. В університеті упродовж 14 років послідовно реалізується загальнодержавна програма відкритості й доступності вищої освіти. Уперше в Україні розроблена, практично впроваджується і постійно вдосконалюється вітчизняна система супроводу навчання людей із інвалідністю. Щороку близько 50 місць для студентів із особливими потребами фінансується з міського бюджету.

− В університеті створені умови не лише для повноцінного навчання молоді з особливими потребами, але й для їхньої повноцінної адаптації у суспільстві. Тут виховують фахівців високого рівня, зокрема, в галузі економіки, права, IT-технологій. Це дуже перспективні напрямки, особливо в контексті реалізації у столиці низки потужних інвестиційних проектів. Переконаний, що чимало випускників цього вишу згодом реалізовуватимуть себе у проекті «Вionic-hill», – наголосив Олександр Попов.

Також очільник КМДА ознайомився із дипломними роботами студентів вишу. Особливо зацікався проектом благоустрою в’їздів до столиці, які розробили студенти. Олександр Попов запропонував винести ці проекти на розгляд містобудівної ради та за умови схвалення архітекторів реалізувати їх у Києві.

 

ДОВІДКА

За 14 років існування Університет «Україна» розвинувся у потужний освітній заклад ІV рівня акредитації. В його складі: 6 навчальних інститутів, один факультет і коледж у базовій структурі у м. Києві та 25 територіально відокремлених структурних підрозділів, де навчається біля 25 тисяч студентів, із них 1086 (4,5%) – із особливими потребами.

У базовій структурі університету в Києві за 32 спеціальностями навчається 7517 студентів, у тому числі 413 (5,5 %) із інвалідністю, 18 сиріт.

 

Джерело: Інтернет-видання «Трибуна України»:

http://ukrtribune.com/2012/12/golova-kmda-oleksandr-popov-zacikavivsya-diplomnimi-robotami-studentiv-universitetu-ukraina/

видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2012

адреса видання: http://ukrtribune.com/2012/12/golova-kmda-oleksandr-popov-zacikavivsya-diplomnimi-robotami-studentiv-universitetu-ukraina/


28/12/2012