Люди! Не будьте байдужі до доль маленьких українців

Люди! Не будьте байдужі до доль маленьких українців

 

У Києві з'явилася група ініціативних молодих людей, які вирішили зробити ремонт палат інфекційного та хірургічного відділення центральної районної лікарні міста Боярка Києво-Святошинського району Київської області (адреса: вул. 40 років Жовтня, 51, м. Боярка), залишеного без фінансування та належної допомоги з боку уповноважених органів.

Інфекційне та хірургічне відділення, як і вся лікарня, знаходиться в жахливому занедбаному стані: хворі, у тому числі і маленькі дітки разом із мамами, розміщені на старих, зламаних ліжках, у приміщенні, де на голову в будь-який момент може впасти плитка, штукатурка чи інший будівельний матеріал. Покриті іржею ванни, в яких не те що митися не можливо – на них дивитися моторошно, туалети по стану гірші, ніж у громадських безкоштовних вбиральнях, а загальна атмосфера – гнітюча та далека від комфорту.

З цією метою був створений сайт: http://magiadobra.org/, на якому розміщена інформація про стан зазначеного закладу охорони здоров'я, кошторис ремонту однієї палати, фото приміщень, а також банківські реквізити для перерахування коштів.

Приймаються не тільки грошові кошти, а й будь-яка допомога: починаючи від матеріальної (будівельних матеріалів, меблів, обладнання тощо) і закінчуючи послугами фахівців своєї справи (з ремонтних, оздоблювальних, комунікаційних робіт тощо) або просто фізичної допомоги небайдужих!

Будемо дуже вдячні за Вашу підтримку та розуміння і сподіваємося, що саме Ви зробите важливий внесок у майбутнє нашої країни.

Для більш детальної інформації та надання підтверджуючих документів звертайтеся до Сливки Миколи Миколайовича (067 402 23 89), Красного Олексія Юрійовича (063 584 23 14), електронна пошта: mykolam.slyvka@gmail.com.

Підтримуйте людей, які підтримують Вас!

 

Інна Лозко,

студентка 3 курсу

Інституту філології та масових комунікацій

Університету «Україна»

автор: Інна Лозко, студентка 3 курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна»

час видання: 2015


25/06/2015