В "Україну" приїхало кіно

В "Україну" приїхало кіно

Дроздовський Богдан,

студент 1 курсу спеціальності «Журналістика»

ІФМК Університету «Україна»

 

Нещодавно в Університеті «Україна» сталася надзвичайна подія: до нас приїхало кіно.

Звичайний суботній ранок, ніби нічого особливого, але це не так. Я поспішав, біг, ніби на потяг, бо було дуже цікаво, що все ж таки відбувається у стінах нашого університету. Забігаю я до аудиторії 3-Л-2, а там: камери, прожектори, якась метушня. Перше питання: «Куди подітися?» Відбувалося щось незрозуміле.

Врешті-решт я всівся, і тут пролунала команда «мотор!», увійшов якийсь невідомий чоловік і всі зааплодували, ситуація із незрозумілої перетворилася на зовсім незрозумілу. Потім, трошки пізніше все з’ясувалося, нарешті стало все зрозуміло.

Виявилося, що це телеканал «Інтер» разом із телеканалом «НТН» знімають фільм про фінансові махінації, про те, як люди віддають останні гроші аферистам, а ті спокійно з ними зникають. Було досить цікаво послухати, подивитися, як знімають кіно, а тим паче самому потрапити в кадр. І мені таки вдалося безпосередню взяти участь у зйомках.

Десь годину потому режисер підійшов до мене, уявляєте, до мене!, і спитав, як мене звати. Я йому відповів, і він сказав мені встати і підійти до того місця, де стояв головний герой (до речі, теж відома особистість: він проводить тренінги про те, як правильно треба заварювати каву). Мені сказали, що мені потрібно зіграти економіста. Я був, мабуть, на сьомому небі від щастя. Спочатку я навіть уявити собі не міг, що буду грати якусь, хоч навіть і невеличку, але все ж таки роль. На мене почепили мікрофончик, і ось пролунала вже знайома команда «мотор!», у мене серце пішло в п’яти, я так хвилювався, що навіть мій голос (про який мені завжди казали, що він дуже голосний) став таким тихим, що мені увесь час робили зауваження, щоб я говорив голосніше, бо маленький мікрофончик, який висів у мене на комірці (до речі, вони його цікаво прозвали – «петля») не може вловити те, що я кажу. Але, не дивлячись ні на що, я все ж таки зміг перебороти своє хвилювання і виконати свою невеличку роль.

Взагалі, було дуже цікаво, але вже під кінець стало важко, бо зйомки затягнулися на 8 годин, і втома почала брати своє. Та врешті-решт, все закінчилося на вулиці, і, не дивлячись на втому, я був дуже задоволений, що приїхав сюди. Тепер я з нетерпінням очікую виходу цієї програми про фінансові афери.

Ось так цікаво я провів вихідний день в університеті.

автор: Дроздовський Богдан, студент 1 курсу спеціальності "Журналістика" ІФМК Університету "Україна"

час видання: 2012


22/12/2012