Людина, яка бачила рай

Людина, яка бачила рай

 

Мала щастя ознайомитись із живописом Галини Денеги. Це художниця, яка вміє змальовувати природу, переносити на полотно те, що проста пересічна людина не завжди помічає. Коли гортаєш альбом, здається, що переглядаєш світлини з якогось райського куточка, й неможливо повірити, що вся ця краса є на нашій рідній землі. Пані Галина, малюючи картини, приділяє кожній із них особливу увагу, це можна помітити в її завершених роботах. Вони випромінюють загадкову енергію щастя, адже коли переглядаєш альбом, якась невідома сила наче змушує мене всміхатися і ділитися з моїми друзями своїм піднесеним настроєм...

Вивчаючи кожну картину в альбомі, я звернула увагу на пейзаж “Заводь”. Чомусь саме він змусив мене поринути у спогади про раннє дитинство, коли все довкола – казка. А те, що зобразила художниця, є точним відтворенням мого уявлення про казкове місце на землі.

Відчуття кольору й ориґінальне бачення природи безпосередньо позначилось і на літературній творчості Г. Денеги, адже віднедавна художниця почала писати оповідання та новели. У цих творах детально змальовує невидимі оку звичайної людини особливості природи, в подробицях описує навколишній світ, відкриває читачам секрети флори.

 

Оксана СІЯНЧУК,

Тернопільський коледж Університету «Україна»

автор: Оксана СІЯНЧУК, Тернопільський коледж Університету «Україна»

час видання: 2012


22/12/2012