Хто винен?

Хто винен?

 

5.08.2009

Автор: Галина Заремба

 

Він, Андрій Лобода, скромний лідер запорізького гурту «Хорта» (відомий молоді хітами «Зозуля», «Небокрай», «Розповім» та ін. Стиль – «Арт-фолко-хоп»), любить життя і не любить парасольки.

- Вітаю. Вибач, дозволиш на «ти»?

- Тобі? Так.

- О котрій лягаєш і прокидаєшся зазвичай?

- О, про це не можна сказати однозначно, коли як. Лягаю, як правило, пізно, прокидаюсь, коли є така можливість 8-9 ранку. Якщо не має – тоді у 7-мій. Хоча, якщо є якась дуже важлива робота, то можу встати у скільки буде треба. Ніяких проблем із цим не маю.

- Чом не любиш парасольки?

- Не знаю, якось пішло з дитинства. Мабуть тому, що дуже люблю дощ і мені краще йти „мокрому, мов хлющ”, ніж тягнути у руці парасольку. Іноді це все ж вимагають робити якісь обставини, але, коли ніхто не тисне на мене, – гуляю без неї. Ніби спілкуюсь із дощем. Тому – парасолькам ні, даєш вільне спілкування.

- Ти амбітна взагалі людина?

- Дуже. Але про це мало хто знає;)...

- Твоя улюблена пісня зі свого репертуару..?

- Дуже складно, я їх люблю майже всі, а деякі переживаю по-новому кожен раз. Бо є пісні, які написані просто так, а є під якимось впливом. Якісь спогади, відчуття. Більше люблю свою лірику. Я хочу вірити, що улюблена пісня у мене і у наших шанувальників ще попереду.

- Запах чого тобі найбільше подобається..?

- Дуже багатогранне питання. Дуже багато запахів, які мені до вподоби. Це може бути і запах морського вітру, і запах дощу, і палого листя, і свіжоскошеної трави, ранковий запах кави, свіжого хлібу, ну і так далі. Легше сказати, що мені не подобається...наприклад, іноді не подобається те, як пахне повітря Запоріжжя, все ж заводи дають про себе знати.

- У що віриш?

- В те, що Він є. І Він все бачить. Вірю, що гарній людині, не дивлячись на всі перешкоди, пощастить. Вірю, що думки – матеріальні, тому будьте обережні з думками. Вірю, що любов є. Вірю, що все це не дарма. І що все буде…

- Свобода у твоєму розумінні..?

- Це свобода творчості. Коли людина може робити те, що їй подобається, і не думає, а який завтра буде курс долара, чи скільки буде коштувати шмат м’яса. Свобода – це коли ти в мирі з собою. І ніяких компромісів.

- Сім’я для тебе – це..?

- Це дуже важливо. Це коріння, а без нього життя не буде. Я не „перекатиполе”.

- Читати полюбляєш?

- Дуже.

- Що саме?

- Можу читати все. Від публіцистики до спеціалізованої літератури по рекламі чи маркетингу(не дарма ж учився ). Зараз більшість книг, правда, слухаю. Тобто поглинаю гигабайтами аудіокниги. Дуже стають у пригоді, в дорозі. І очі зберігаю, і не нудьгую. Зараз слухаю „Дєнс.Дєнс.Дєнс” Муракамі, все ніяк не міг до нього добратись, і ось нарешті. А далі скоріш за все буде мій улюблений Ремарк „Земля обетованная”.

- «Зозуля ні в чому не винна», а хто в усьому винен?

- Та ми, мабуть, самі в усьому винні. І коли люди скінчать звалювати свої недоробки на інших – тоді вони це зрозуміють. Якщо у тебе чогось немає, це мабуть не від того – що той дядька поганий, а тому, що ти нічого не зробив для того, що б у тебе це було.

- Яку рослину поважає Андрій Лобода..?

- По гороскопу друїдів я – верба. Тому скажу, що вона мені дуже подобається:). Знову ж про рослини можна говорити багато.

- На яке питання ти б хотів ще відповісти?

- На питання, чому так мало відповідав? Все тому, що я люблю спілкуватись, а не писати. Наступного разу, як тільки буде така можливість, я обов’язково виправлюсь.

- Дякую приємно.

- Мені теж. Дякую дуже.

«Molodzi pazany sho ukrainskoyu tvoryat i vzagali trymayut ruku na pulsi adekvatnoi kultury. Chym bilshe aktyvnyh urainodumnyh lyudey, tym shvydshe z ziei krainy znykne rabstvo», - письменниця Ірена Карпа.

 

 

Фото люб'язно надано Андрієм Лободою

Джерело: http://h.ua/story/217192/#ixzz1p2Iio5aH

автор: Галина Заремба

час видання: 2009

адреса видання: http://h.ua/story/217192/#ixzz1p2Iio5aH


20/03/2012