Культурна хроніка

Культурна хроніка

У березні, в Музеї книги і друкарства відбулося відкриття виставки «АРТкнига», а за тиждень по тому Спілка художників презентувала виставку «Графіка 1991-2010». Ці дві події об'єднали заслужених художників, таких як Сергій Якутович, Віталій Мітченко, Bacиль Перевальський із молодими талантами, які лише знайомляться зі світом книжкової ілюстрації.

У рамках фестивалю «РУТЕНІЯ» регулярно відбуваються зустрічі і презентації вітчизняних та іноземних каліграфів. Важливість майстерності письма для книготворення довгі роки ігнорувалась, а тепер, нарешті, майстри надають друге життя цьому виду мистецтва.

Весняний «МЕДВІН» відзначився неймовірно щільним графіком. Окрім презентацій, було безліч майстер-класів, лекцій, спілкування з творчими особистостями в імпровізованій кухні. Хотілося усюди встигнути, з усім ознайомитись, усіх побачити, про все дізнатись.

 

Олександра Савченко

Студентський інформаційний часопис «СІЧ» №1,

Експериментальний випуск студентів ІV курсу

Інституту філології та масових комунікацій

Університету «Україна»,

травень 2010

автор: Олександра Савченко

видання: Студентський інформаційний часопис «СІЧ» №1, Експериментальний випуск студентів ІV курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», час видання: 2010


09/08/2011