Мистецтво завжди неповторне

 

Важливих справ завжди вдосталь, а особливо у студентів під кінець навчального року. Та для мистецтва вони зажди знаходять вільний час, аби насолодитися приємною атмосферою театрального залу, поринути у світ акторської гри та відпочити від навчання. Саме тому всі бажаючі студенти нашого коледжу в середу, 13 травня, із-задоволенням відвідали оновлену музичну комедію Йогана Штрауса «Летюча миша», яку вже другий місяць поспіль дарують глядачам актори Тернопільського обласного драматичного театру імені Т.Г. Шевченка.

Режисером-постановником оперети є заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Жила. Він хоче, щоб люди, дивлячись його виставу, змогли відволіктися від життєвих труднощів та негараздів. Вона пронизана мелодіями чарівного вальсу і дихає атмосферою справжнього карнавалу. Сюжет оперети такий: на карнавалі, влаштованому князем Орловським, ловелас Генрiх Айзенштайн зустрічає прекрасну жінку в костюмі летючої миші та закохується в неї. Він докладає багато зусиль, щоб спокусити красуню, не підозрюючи, що чарівна незнайомка у масці – його дружина Розалiнда. Ображена і спантеличена жінка вирішує провчити невірного чоловіка…Вийде їй це чи ні, кожен може дізнатися, відвідавши цю музичну комедію.

Я можу сказати лише одне, що мені, моїм одногрупникам і однокурсникам оперета сподобалася. Ми вийшли з театру у піднесеному настрої та переконалися, що гра акторів, їхня міміка, жести, подання своєї ролі є дійсно цікавими та неповторними.

 

Ганна Дець,

спеціальність«Видавнича справа і редагування»,

Тернопільський коледж  Університету  "Україна"

автор: Ганна Дець, спеціальність«Видавнича справа і редагування»

видання: Тернопільський коледж, час видання: 2015


13/05/2015