Вечір «на всі сто»

Тернопільський драматичний театр імені Т.Г. Шевченка порадував глядачів прем`єрною виставою «Медовий місяць на всі сто». Комедія з нотками детективу актуальна, тому що, як зазначив режисер В’ячислав Жила, сьогодні людям вкрай необхідно трохи посмішок та оптимізму.

Я відвідала один із прим’єрних вечорів вистави. Не дивлячись на те, що у четвер, 23 жовтня, погода «розігралась» не на жарт, глядацька зала була переповнена любителями прекрасного.

З перших хвилин вистави увагу глядачів привернув чоловік, якому на спину впала віконна рама, і він втратив усі ознаки життя. Прем`єр-міністр зі своєю коханкою, знайшовши його, вирішує відвернути від себе увагу, і всілякими способами намагається позбутися тіла. Але не так сталося, як гадалося, його одна за одною чекали невдачі, з яких він ефектно знаходив вихід. Прем’єру допомагав у цій справі секретар, який лишався крайнім у будь-якій ситуації. Проте, завдяки підступній грі, він влаштував особисте життя, а що стало причиною цього — потрібно побачити на власні очі, тому раджу всім охочим подивитися виставу «Медовий місяць на всі сто».

Я отримала велике задоволення від гри артистів і «море» позитивних вражень, які надовго залишаться у моїй пам`яті. Мені дуже сподобався вечір у театрі, тому я обов’язково відвідаю його ще не раз.

видання: Тернопільський коледж Університету «Україна», час видання: 2014


23/10/2014