Моя земля - земля моїх батьків

МОЯ ЗЕМЛЯ - ЗЕМЛЯ МОЇХ БАТЬКІВ

 

Україна! Як багато почуттів вкладено в це слово. Чарівна і велична наша держава, квітучий край, солов'їні гаї, безмежні степи, синьоокі ріки та озера, оспівані багатьма поетами. Важка і багатостраждальна історія України.

Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі. Тут, у нашій славній Україні, жили наші прадіди, діди, тут живуть наша батьки - тут корінь роду, українського, що сягає сивої давнини. І де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося аж до сліз, почувши рідне слово.

Скільки ніжних, поетичних слів придумали люди, щоб висловити свою палку любов до рідного краю, де народилися і живуть.

Українська земля щедро обдарована природою. Праліси Полісся і зелених Карпат, діброви Поділля і субтропічна рослинність Криму, різнотрав'я дніпровських лук, безкраї лани золотої пшениці, квітучі сади, квітники навколо біленьких хат - усе це мальовнича Україна, її неповторна краса.

У глибину століть сягає історія нашого народу. І чим більше минає часу, тим яскравіше ми її уявляємо. Пізнати історію рідної сторони нам допомагають книги і самобутня творчість нашого народу: мелодійні пісні, думи, барвисті коломийки, чарівний, фантастичний світ казок.

Рідний край, Україна, Батьківщина... Які це прості і разом із тим прекрасні слова! Велика, священна і світла любов до рідної землі жила, живе і житиме в усіх чесних і щирих серцях.

 

Інна КОЛІСНИЧЕНКО,

студентка 1-го курсу

(спеціальність "Видавнича справа та редагування")

Газета «Університет «Україна», № 5, 2001

автор: Інна Колісниченко, студентка І курсу (спеціальність "Видавнича справа та редагування")

видання: Газета «Університет «Україна», № 5, 2001, час видання: 2001


27/02/2010