Ми на порозі нового життя! Вибір за нами!

 

Сьогодні Україна переносить важкі часи. Втрачає безліч хороших людей-героїв, які боряться за майбутнє своєї держави. 26 жовтня ми всі готувалися до народних виборів. Саме в цей день ми мали зробити вибір, хто буде вести нашу країну лише у світле майбутнє. Перед тим студенти Тернопільського коледжу Університету «Україна» мали змогу поспілкуватися з Ігорем Проциком – керівником регіонального Центру політичних студій та аналітики в Тернопільській області. З ним ми розглянули програму, що аналізує програми кандидатів, які балатуються в народні депутати України. Зрозуміли, які повинні бути головні критерії партії, тобто: конкретні механізми програми, фінансове обслуговування, конкретні закони, які пропонує кандидат, та закони, що відображають інтереси округу, регіону, країни. Найпопулярнішими законами визначили:

  • Закон про люстрацію;
  • Закон про імпічмент президента;
  • Закон про відкликання народних депутатів;
  • Закон про націоналізацію;
  • Закон про обов’язкове працевлаштування випускників;
  • Закон про створення антикорупційного бюро.

Ми хочемо, щоб наші депутати та президент чесно виконували свій обов’язок. Підтримували людей, а не відправляли на війну. Були відповідальними та справедливими у своїй роботі, а також добрими та рішучими до своїх громадян. Сподіваємось, що ми зробимо правильний вибір, нехай переможе найкращий!

 

Віра Дзюба, студентка ІІІ курсу, 

спеціальність «Видавнича справа та редагування»

Тернопільського коледжу Університету «Україна»

автор: Віра Дзюба, студентка ІІІ курсу, спеціальність «Видавнича справа та редагування» Тернопільського коледжу Університету «Україна»

видання: Тернопільський коледж Університету "Україна", час видання: 2014


26/10/2014