Російська література – без роssіян: Пушкін(д) любив «пошарити» в паперах Гоголя?..

 

Тоталітарний політичний режим Росії, який розв’язав війну проти України, ідеологічно обґрунтовує свій міжнародний тероризм прагненням захисту інтересів так званого «руSSкого міра».

Але своєю окупацією тисячолітнього українського Криму та війною проти українців на Донбасі путлерівський політичний режим лише довів, що росіяни для українців – ніякі не «брати», а смертельні вороги.

«Звідки ж ця ненависть, – питають деякі з українців, – чому роSSіяни так ненавидять українців, масово підтримують убивства своїх сусідів, які для них, начебто, «брати»? – Все за догматом психоаналітичного вчення видатного єврея Зігмунда Фрейда.

РоSSіян просто бісить, що українська цивілізація має тисячолітню історію, а так званий «русскій мір» суцільна пропагандистська брехня і плагіат. І це стосується не тільки вкраденої в українців назви держави «Русь».

Напевно, не всі знають, що так званої «російської літератури» теж не існує, Так само, як немає і роSSійського «русского міра». Точніше, руська література, безперечно, існує, але … без росіян!

Бо насправді, руську літературу створили українці (М. Гоголь, А. Чехов, А. Ахматова, П. Гребінка (романс «Очі чорні»), В. Маяковський), татари (Г. Державін, А. Радіщєв, Д. Давидов, І. Тургенєв) і євреї (О. Пушкін(д), Л. Толстой, О. Блок, О. Мандельштам, Б. Пастернак) і т.д.

Росіян, фігурально виражаючись, у російській літературі практично немає. Про який же такий «русскій мір» так наполегливо проголошує з амвона генерал ФСБ «товариш Гундяєв»? Про «русскій мір» онука петербурзького рабина Дмітрія Медведєва та роSSійського фюрера Адольфа Путлєра?..

До речі, не ортодоксальні євреї вдячні мені за Олександра Пушкін(д)а. Я отримав чимало посилань на передрук ізраїльськими сайтами статті «Кінець російського міфу: О.С. Пушкін – єврей» («ForUm», 14.02.2011). Це зрозуміло і справедливо, оскільки, насправді, Олександр Пушкін(д) є етнічним євреєм, який примудрився стати «вєликім русскім поетом».

Але рашистам це не до вподоби. Великодержавні рашисти, зриваючись на крик і традиційний російський мат, із цим категорично не згодні: «Як же так, засновник сучасної російської мови і літератури просто не може і не має бути якимось-там євреєм!»

Заспокойтеся, не шановні, може. Якщо вас не переконали мої розслідування єврейського коріння О. Пушкіна, порівняйте зображення великого «російського» поета (фото 1) і сучасного африканського єврея-фалаша (фото 2).

А якщо і це вас не переконає, погляньте на підпис О. Пушкіна – «Пушкін(д)» (фото 3) та на пам’ятник на його могилі (фото 4). У класичному овальному вінку там змальована зірка ізраїльського царя Давида. А над нею – православний хрест.

І це теж зрозуміло для хрещеного африканського єврея-фалаша, сім'я якого хотіла на пам'ятнику покійного поета відобразити його етнічне коріння й одночасно – приналежність до православної церкви московського, точніше – Золото-ординського патріархату.

Того самого Золото-ординського патріархату, який відлучив від церкви ще одного видатного єврея Леві Толстого. Того самого Леві Толстого, що пригадав на старості років своє єврейське походження і почав відвідувати синагогу (див.: «Толстой – український єврей», «ForUm», 28.02.2011).

До речі, в усіх західних літературних словниках видатного россійського (читай – єврейського російськомовного) письменника «Льва Толстого» іменують «Леві Толстой» (фото 5). Саме так він і підписував свої літературні твори. Судячи з імені, Леві Толстой походить з єврейського роду священників – левітів…

Російський літературознавець К. Тангалічєв у своїй роботі «Пекельна ноша Гоголя» (Москва, 2010) наводить дуже цікаву цитату: «…Потім православний священик Матвій вимагатиме, щоб Гоголь відрікся від Пушкіна: «Він був грішник і язичник». Гоголь мовчав, але знав, що Пушкін – хоч і «язичник», у Росії від нього відректися неможливо».

Таке ось цікаве свідоцтво представника золото-ординського православного патріархату, що О. Пушкін(д) був – «язичник» (насправді – іудей). Як бачимо з цієї цитати, знав про це і видатний українець Микола Гоголь.

У паперах М. Гоголя, за свідченням уже згаданого К. Тангалічєва, любив «пошарити» великий «російський» поет О. Пушкін(д), який свого часу надавав притулок у своєму домі видатному українському письменнику.

Російсько-єврейська літературна міфологія стверджує, що О. Пушкін(д), начебто, подарував М. Гоголю сюжет «Мертвих душ», щоб розвінчати «велич великоруської душі» населення московського улусу (мусульманської) Золотої Орди.

Ця версія, на нашу думку, має право на існування. Вона, зокрема, пояснює, чому М. Гоголя так ненавидів (етнічний єврей) В. Бєлінський, який з піною у рота кричав, що М. Гоголь навмисно виписав росіян у своїх творах такими придурками і казнокрадами. – Піарив антироSSійську ідею?..

Поміркуйте, шановне товариство, що це, традиційна іудейська конспірологія чи перекручення реального плагіату О. Пушкін(д)ом літературних сюжетів М. Гоголя?..

 

Валерій Бебик

автор: Валерій Бебик

час видання: 2014


17/10/2014