Молодь року

МОЛОДЬ РОКУ 2013

 

12 грудня, у міському Будинку культури відбулася церемонія нагородження конкурсу «Молодь року – 2013». Із 52 номінантів було обрано 12 найкращих.

Церемонія вручення зібрала весь полтавський бомонд. В одному місці можна було побачити і представників правоохоронних органів, і рятувальників, і владу, і звичайно ж студентство Полтави. Значна кількість жінок була одягнена в розкішні вечірні вбрання, а чоловіки – у ділові костюми. Зал почав заповнюватися глядачами за годину до початку дійства. Учасники та гості нагородження проходили через розкішну червону доріжку, яка вела до залу. Окрім цього полтавці залюбки фотографувалися біля фотоплакату з атрибутикою цьогорічного конкурсу. Розпочався святковий вечір із виступу танцювального колективу, виходу ведучих та імпровізованого феєрверку.

Полтава гучно привітала своїх молодих, успішних та талановитих. На церемонії нагородження конкурсу «Молодь року — 2013» у 12 номінаціях кращими стали:

1. Номінація «Гордість міста»

Український народний хор «Калина» Полтавського національного педагогічного університету імені В. Короленка, керівник — заслужений діяч мистецтв України, професор Григорій Левченко.

2. Номінація «Молодіжне відкриття року»

Олександр Кириченко – студент Полтавського базового медичного коледжу, чемпіон України зі східного єдиноборства.

3. Номінація «Кращий молодий працівник року в галузі культури»

Ярослава Кучерук – завідуюча відділом, викладач відділу декоративно-ужиткового мистецтва Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко.

4. Номінація «Наукове відкриття року»

Наталія Коновал – студентка 5-го курсу, студентський декан природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Дарія Петровська – учениця групи ОІФ-42 Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 імені І.П. Котляревського та Негребецький Євгеній Ігорович – учень групи П-43 Полтавського міського багато профільного ліцею № 1.

5. Номінація «Кращий молодий підприємець року»

Олексій Калюжний – приватний підприємець у сфері веб-дизайну та розробки сайтів, голова Молодіжного бізнес-клубу у місті Полтава.

6. Номінація «Кращий молодіжний лідер»

Сергій Гаврилюк – педагог-організатор Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання.

7. Відзнака «Сила духу»

Юрій Духно – член Полтавського фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Віра».

8. Номінація «Кращий молодий медичний працівник»

Наталія Артьомова – лікар-гематолог дитячого онкогематологічного відділення дитячої міської клінічної лікарні.

9. Номінація «Кращий молодий учитель»

Максим Якушев – вчитель інформатики Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28.

10. Номінація «Кращий молодіжний проект»

Молодіжний проект «Ти і я – щаслива молода сім’я» – проект, направлений на підготовку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейного життя

11. Номінація «Рекорд року»

Олександр Хижняк – майстер спорту України Міжнародного класу, чемпіон Світу з боксу серед молоді.

12. Номінація «Особистий приклад»

Олександр Гостило – сержант служби цивільного захисту, пожежник-рятувальник 2 державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної Служби Надзвичайних Ситуацій України у Полтавській області.

«Полтавщина» щиро вірить, що успішна молодь буде активно проявляти себе й надалі, не дивлячись на нагороди та відзнаки, а за покликом серця та розуму.

 

 

Джерело: веб-сайт Полтавського інституту економіки і права 

час видання: 2013

адреса видання: http://www.poltava.pl.ua/news/25586/ http://kolo.poltava.ua/2013/12/13/u-poltavi-viznachili-najkrashhu-molod-roku-fotooglyad/


19/12/2013