Автострада під назвою "Життя"

АВТОСТРАДА ПІД НАЗВОЮ "ЖИТТЯ"

 

Ось і прийшов той самий час, коли ми з гордістю ставили у бібліотечному формулярі запис "студент". Не встигнеш отямитись і - звідки вони беруться: оті відчуття повної самостійності, незалежності і постійні спроби вирватися з-під батьківської опіки.

Постає єдина мета - випробувати на собі усі принади дорослого життя. І що маєш у результаті? Повну відсутність часу, щоб обдумати доцільність, не кажучи вже про відверту дурість своїх вчинків, і продовжуєш мчати вперед. Але зачекай! Хіба просто так на шляху водія з'являються один за одним дорожні знаки?

Щиро раджу тобі пригальмувати і роздивитись уважно навколо себе. Хоча пані Доля із заздрісною швидкістю підкидає нові проблеми, проте ніколи не забуває дарувати і їх вирішення. Звичайно, це не буде несподіванкою, якщо ти навчишся блискавично орієнтуватися серед усіх "подарунків" Долі. До речі, таке вміння доцільно було б вважати чи не найпершим серед дорослої досвідченої людини. Однак, як виявляється, цього замало, щоб вижити на швидкісній автостраді під назвою Життя. Необхідно вміти вправно, віртуозно використовувати свої навички, що повинно стати другим пунктом у переліку твоїх умінь.

І останнє - щоб не казали, а для сучасної людини все ж недостатньо просто брати участь, вона прагне отримати результат і неабиякий! Він повинен компенсувати усі затрачені сили, нести в собі повне досягнення мети, надалі - розширювати можливості, заохочувати до подальшої роботи.

Якщо усі твої дії згідно цієї триєдності (орієнтація у життєвому просторі, застосування вмінь на практиці, гарний результат) будуть спрямовані у позитивному напрямі, можеш сміливо тиснути на педаль газу - ти досвідчений водій, що обрав вірний маршрут.

Щоб цього досягти, раджу спершу старанно підготуватися і впевненіше увійти в доросле життя.

Отже, не втрачай хвилини у навчанні, бо втратиш роки в житті.

 

Тетяна ДОЛГУШИНА,

студентка I курсу

(спеціальність "Видавнича справа та редагування"),

Газета «Університет «Україна», №11, 2001

автор: Тетяна Долгушина, студентка I курсу (спеціальність "Видавнича справа та редагування")

видання: Газета «Університет «Україна», №11, 2001, час видання: 2001


25/02/2010