Майбутнє належить молоді

Майбутнє належить молоді

 

Під таким гаслом відбувся масштабний всеукраїнський молодіжний форум.

4 вересня 2013 року в Центрі культури та мистецтв НАУ відбулося офіційне відкриття першого Всеукраїнського молодіжного форуму. Масштабний захід проходить з 4 по 6 вересня з ініціативи Міністерства молоді та спорту України на базі Національного авіаційного університету. Відкриття розпочалося з виступу Президента України Віктора Януковича. З привітанням до лідерів молодіжного руху, студентських та громадських організацій усіх регіонів України звернулися також віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко, міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, ректор НАУ Микола Кулик та ін.

Всеукраїнський фестиваль молоді – перший захід такого масштабу, на якому були порушені питання соціально-економічного становища молоді в Україні. Результатом цього своєрідного діалогу молоді з органами влади стали напрацювання пропозицій до Президента України та Кабінету Міністрів України стосовно внесення змін до нормативно-правових актів у визначеній сфері правового регулювання. Зі свого боку і Президент країни, і представники Кабміну України у своїх виступах пообіцяли підтримку всім новим продуктивним і реалістичним ідеям, яким дасть життя Всеукраїнський фестиваль молоді.

Під час проведення Фестивалю відбулися виставка-презентація кращих досягнень у галузі реалізації державної молодіжної політики в регіонах України, де Миколаївська делегація гідно представила своє місто. Також була організована робота 12 секцій за напрямами реалізації державної молодіжної політики, де кожен із учасників форуму міг запропонувати свою ідею. Члени студентського парламенту нашого інституту Анна Ганжул та Наталія Димова, які входили до складу Миколаївської делегації, представили наше місто, а також пропонували свої ідеї щодо покращення соціально-економічного становища молоді. Всі дуже серйозно віднеслися до поставлених завдань, адже наше майбутнє залежить від нас самих.

 

Прес-центр Студентського парламенту

видання: Прес-центр Студентського парламенту, час видання: 2013


26/09/2013