Випуск - 2013. Дитяча наївність чи стереотипи?

Наталя Ткачова (фото),

Богдан Дроздовський,

журналісти

студентського Медіа-центру

Університету «Україна»

 

ВИПУСК - 2013. ДИТЯЧА НАЇВНІСТЬ ЧИ СТЕРЕОТИПИ?

 

 

  Ось він, такий довгоочікуваний для всіх школярів останній дзвоник! Які ж плани на майбутнє у випускників 2013 року? Для того, щоб дізнатися про це, ми завітали у школу №168 міста Києва на Оболоні, таку рідну для багатьох студентів Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», бо саме там протягом п’яти років навчалися студенти, очікуючи закінчення будівництва нового корпусу по вул. Львівській, 23.

 Саме тому, цього року, відповідно до традиції, що уклалася, приїхала привітати випускників цієї школи директор Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна» Наталя Барна. Вона поздоровила всіх одинадцятикласників із останнім дзвоником та «...як директор Інституту філології, саме в поетичній формі...» привітала їх віршами:

 

 

Летять роки, мов в небі журавлі,

Та на відміну їм, ніколи не вертають,

Але такі є люди на Землі,

Які з роками тільки розцвітають.

 

Про кого мова – зовсім не секрет,

Ці люди тут, вони завжди між вами,

Мужчина зняв би перед вами свій кашкет,

А я, що маю на душі, то висловлю рядками:

 

Хай світиться здоров’ям красота,

Нехай палає у душі кохання,

Тече невичерпною рікою доброта,

І б’ють здоровим джерелом бажання!..

 

Після всіх виступів та привітань одинадцятикласники обдаровували вчителів весняними квітами, танцювали свій останній вальс та журливо востаннє слухали шкільний дзвоник. Право калатати у дзвоник для випускників 168-ої школи було надано «...найшанованішим учням школи, одинадцятикласникам: Олександру Толкунову, Савчук Крістіні, а також учням 1-го класу: Колосовській Марії та Федько Назару...».

Але вам, мабуть, цікаво дізнатися про те, які ж плани у майбутніх абітурієнтів? Ну, тут і здогадуватися нема чого, в їхніх списках − насамперед університет імені Т.Г. Шевченка, Національний економічний університет, Національний авіаційний університет, Національний педагогічнийі університет…

Дивно, що більшість випускників цієї школи і не чули про Університет «Україна». Мабуть, усталені стереотипи щодо приватних ВНЗ зумовили байдужість школярів до університетів такого типу.

Нічого, я по собі знаю, що ця, ще трохи дитяча, наївність пройде після того, як вони наберуться досвіду вступної кампанії, поштовхаються в коридорах біля дверей приймальних комісій престижних вишів, переживуть низку стресів біля рейтингових списків, вивчать цінову політику щодо навчання на контракті…

Тому побажаємо випускникам виважено підійти до обрання університету і не помилитися з вибором.

 

автор: Наталя Ткачова (фото), Богдан Дроздовський, журналісти студентського Медіа-центру Університету «Україна»

час видання: 2013


03/06/2013