На порядку денному — інноваційні технології

На порядку денному — інноваційні технології

 

Відбувся черговий навчально-практичний семінар «Інноваційні технології в освіті». Як відомо, він започаткований Інститутом економіки та менеджменту нашого університету. Мета семінару — інтегрувати зусилля вчених, освітян та громадських діячів на обговорення і розв’язання широкого кола проблем навчання та впровадження новітніх технологій.

Зазначимо також, що до проведення такого, на наш погляд, дуже потрібного й актуального заходу залучаються також працівники посольств ряду держав в Україні та міжнародних організацій. Зокрема, посольство США в нашій країні активно ініціювало кілька своїх проектів, спрямованих на глибше оволодіння столичними школярами і їхніми наставниками англійської мови.

Останній у нинішньому році міжнародний семінар відкрила директор Інституту економіки та менеджменту професор А.В. Коротєєва. Потім із доповіддю виступив директор Центру медико-соціальних і комп’ютерних технологій Університету "Україна", кандидат медичних наук А.І. Голунов. Він розповів про те, що робиться і що має робитись у загальноосвітніх закладах та загалом в Україні для зміцнення здоров’я учнівської і студентської молоді.

Проректор зі стратегії формування контингенту студентів університету, професор Т.І. Пішеніна глибоко і на прикладах нашого навчального закладу проаналізувала проблеми, пов’язані зі впровадженням новітніх технологій у навчальному процесі, наголосила на тому, що необхідно зробити для зміцнення зв’язків загальноосвітніх шкіл і вишів.

Директор Центру апаратного і програмного забезпечення університету В.І. Подиряко і його заступник О.М. Калмиков розповіли про впровадження новітніх технологій у навчальному закладі. Причому зробили це переконливо, на конкретних прикладах.

А на завершення семінару кілька пісень виконала старший викладач університету, Заслужена артистка України Світлана Мирвода.

 

Газета «Університет «Україна», №12, 2009

видання: Газета «Університет «Україна», №12, 2009, час видання: 2009


25/02/2010