Анатомія одного паскудства

18 квітня 2017 року на сайті Rupor.info був видрукуваний пасквіль «На пути к банкротству: недвижимость Университета «Украина» выставлена на аукцион».

За 19 років існування Університету «Україна» було декілька спроб якщо не знищити, то загальмувати його розвиток.

Ця публікація із роду жовтої преси, і знаковим є те, що вона написана московською мовою: яка мова, то така й начинка.

Наразі фактаж – суцільна брехня, за винятком двох моментів, які приводжу мовою оригіналу: «Один из крупнейших частных вузов страны»… і «Организаторы аукциона, который назначен на 24 апреля 2017 года»… Але уточнимо, що насправді Університет «Україна» є найбільшим серед недержавних і входить у п’ятірку взагалі найбільших вузів України. Безумовною правдою є й те, що аукціон дійсно був призначений на 24 квітня 2017 року. Все решта є брехня, компіляції й фейки, і я скористаюся досвідом відомих особистостей, як вони реагували в подібних ситуаціях.

Неповторна Коко Шанель відома не тільки своїми фірмовими аксесуарами і парфумерією, але й цікавими фразами про життя. Одного разу репортери запитали її, що вона думає про своїх заздрісників і недоброзичливців. Відповідь була проста: «Мені наср… ти, що вони про мене говорять. Головне, що я про них взагалі не думаю». Ми зробили те ж саме, але дружно всім колективом університету.