Я вдячна Університету «Україна»

Я вдячна Університету «Україна»

(стаття)

 

БІЛОСЛУТЦЕВА Анастасія,

студентка 4 курсу Горлівського регіонального інституту

Університету «Україна»,

спеціальність «Правознавство», Донецька обл.

 

Серед усіх прийнятих людиною рішень найважливішу роль і вплив відіграє вибір життєвого шляху. Потреба у цьому виборі виникає тоді, коли людина починає усвідомлювати себе в суспільстві й міркувати про свої прагнення.

Після закінчення школи у мене почалося самостійне життя. Я постала перед питанням обрання майбутньої професії, а потім уже і вибором інституту. Усі пам’ятають, як важливо визначитися із майбутньою професією, адже рано чи пізно це стосується кожного. Хтось при виборі професії приділяє увагу заробітку, хтось − попиту. Але рідше всього, особливо нині, вибирають фах для душі. А я якраз таки вибрала професію, яка мені запала в душу. Це професія − юрист. Я про неї стала мріяти на початку 11 класу. І зараз я про цей вибір зовсім не шкодую. Інститут обирала не довго, тому що юридичний факультет є у Горлівському регіональному інституті (ГРІ) Університету «Україна», у моєму місті. Хоча у внз не найліпший зовнішній вигляд, і він не великий, але там працюють фахові викладачі, там є теплі аудиторії, дружній студентський колектив.

На початку першого курсу я мало що знала про Університет «Україна». Згодом я дізналася про Комітет студентського самоврядування, який багато чого дав мені у моєму житті. Я потрапила у цей комітет. Спочатку як учасниця, а на другому курсі я стала повноправним членом Комітету студентського самоврядування (КОСС), отримала посаду Голови Комітету студентського самоврядування, яку і досі обіймаю. З того часу, коли я очолила студентське самоврядування, почалися яскраві моменти мого життя.

Не можу не пригадати мою першу поїздку до міста Києва, на фестиваль «Університетське літо». Ця подія була немов казка у моєму житті.

Горлівський регіональній інститут дав мені багато можливостей для розвитку. Та й не тільки мені, він багато кому відкрив шлях до успішного життя, але тільки тим, хто цього жадав. Він дає змогу для саморозвитку особистості, розкриває в людині різні грані, на досвіді випускників може навчити, як стати успішним. І для цього багато не потрібно – тільки бажання.

На посаді голови студентського самоврядування я працюю вже 3-й рік. Саме там я досягла успіху як керівник. Ця посада дала мені неабиякий досвід роботи зі студентами, спілкування з адміністрацією, навчила працювати з різними документами, відкрила потяг до ініціативи й організаторські якості. Я дізналася про волонтерство, що це – добровільна діяльність, надання допомоги, взаємодія між людьми для спільного вироблення нових шляхів вирішення проблем, що виникають. Це добре, що в нашій країні є така діяльність, бо наше суспільство цього потребує.

Мабуть, у жодному інституті я не навчилася б працювати з людьми з особливими фізичними потребами. Ніколи раніше я не замислювалася про те, що у мене будуть такі друзі. Не могла навіть уявити собі, що так просто буду спілкуватися з іноземними громадянами.

У нас проводяться різноманітні заходи, які дають змогу виявити себе як творчу особистість. Багатий досвід мені дав такий такий захід, як Всеукраїнська конференція студентського самоврядування, де активісти різних регіонів спілкуються і обмінюються досвідом. Саме там почуваєш себе справжнім лідером. Завдяки цьому заходу ти розумієш, як багато у тебе друзів. І не просто друзів, а рідних, близьких по духу людей, із якими відчуваєш себе членом великої дружньої студентської родини. Два роки поспіль мій день народження випадав на цей захід. Неможливо передати словами, наскільки класно проводити цей день із чудовим колективом, із однодумцями, які влаштували тобі сюрприз і незвичайне привітання. Ти відчуваєш багато яскравих і щирих емоцій, любов, що аж переповнюєдушу.

Я вдячна Університету «Україна» за те, що він дав мені стільки перспективних можливостей. Завдяки йому я багато чого відкрила і побачила нового, відвідала багато прекрасних місць. Побувала неодноразово в Києві, в містах Рівному та Хмельницькому. Ніколи не забути поїздку, яка була цього року, – Всеукраїнська конференція лідерів студентського самоврядування у Міжгір’ї, базі відпочинку університету на Закарпатті, − за що окрема вдячність організаторам заходу. Це все неможливо забути.

Університет «Україна» зіграв у моїй долі велику роль. Бо саме цей заклад дав мені багато можливостей для досягнення мети, багато друзів, взаєморозуміння, самоповаги і зробив мене сильною і успішною.

І окрему подяку я хочу висловити Петру Михайловичу Таланчуку за цей чудовий навчальний заклад.

автор: Білослутцева Анастасія, студентка 4 курсу Горлівського регіонального інституту Університету «Україна», спеціальність «Правознавство», Донецька обл.

час видання: 2014


27/01/2014