Сон весняної ночі

СОН ВЕСНЯНОЇ НОЧІ

 

Сонце... Трава... Чисте небо... Свіже повітря, що наповнює всю тебе... Свобода! Така незбагненна і недосяжна! Яку ти так довго чекала, шукала і про яку мріяла щосекунди... Ти лежиш на траві й дивишся на небо — чисте, голубе, рідне і водночас таке для тебе загадкове. Воно манить своєю блакиттю і пробуджує усі світлі почуття, бажання стати кращою, збагатити свій духовний світ, поки не пізно, поки я живу; зробити якнайбільше чогось корисного, доброго, щоб змінити хоч трішечки цей світ.

Твоїх очей торкаються теплі та ніжні промінчики сонця, і від цього стає так спокійно, як ніколи... Зникають усі думки – не важливо, погані чи хороші; ти просто живеш цією миттю і насолоджуєшся нею. Тебе немов огортає якась невидима енергія, що здатна творити чудеса.

Легенький вітерець ніжить твоє волосся і виникає чомусь дивне бажання вмить зірватися і бігти. Бігти десь там — у небокрай, услід за недосяжним вітром, щоб бути в гармонії з ним, стати такою ж, як і він — вільною, сміливою, непередбачуваною, тією, для якої поняття «недосяжність» не існує. Підкоряти все нові вершини і не боятися змін. Саме це і є свободою, без якої не варто жити.

...Тиша..., яку обриває дзвін будильника. Ти розплющуєш очі, яких торкаються ніжні промінчики сонця, але вже з вікна. Замість неба над тобою стеля, а вітер колихає дерева за вікном. Замість трави — тепле, м'якеньке ліжко... «Невже це був сон?» — перше, про що ти подумаєш. «Насниться ж таке!». Але все було настільки правдиво і природно. Шкода все ж... Проте цей сон у весняну ніч дуже змінив мене і немов відкрив друге життя. Адже я вже не боюся змін, які на мене чекають, не боюсь ризикувати, відстоювати свою думку, не боюся бути собою і бути просто вільною, як той вітер зі сну. Я ніколи не опускатиму рук, а просто йтиму вперед, підкоряти нові вершини, долаючи всі перешкоди, бо живу лише раз... Допоки ще живу... А ще – я зрозуміла, як же хочу літа!!! А Ви? Ну нічого, залишилося ще трішечки!

 

Марія Виклюк, студентка спеціальності "Діловодство"

Тернопільського коледжу Університету «Україна»

автор: Марія Виклюк, студентка спеціальності "Діловодство" Тернопільського коледжу Університету "Україна"

час видання: 2011


27/04/2011