Жінка

ЖІНКА

(есе)

 

Хто така жінка? Хто це за особа? Що за Боже створіння?

Жінка з давних-давен була охоронницею, годувальницею, коханою, матір’ю. Вона захищала свій дім та дітей. Годувала та розмірковувала про майбутнє. Дбала про все необхідне для життя. Навіть світ почався з матріархату, тобто життя почалося з жінки.

Для усіх чоловіків жінка – це муза, натхнення, пристрасть, сенс життя. Жінкам присвячували вірші, пісні, романси, поеми… Нашу честь відвойовували на дуелях, за нас билися та саме нам як берегиням чоловічої долі присвячували перемоги.

Жінка завжди надихала та була поруч із чоловіком при вирішенні складних питань, підбадьорювала його та надавала сили.

Жінка – охоронниця родини та дому. Вона не тільки слідкує, а й контролює усе навкруги. Щоб чоловік не зробив, за цим буде стояти жінка. Жінка приймає рішення, а чоловікові радить та натякає на це.

Жіноча доля дуже складна. Ми – чуттєві та емоційні особи, які ніколи не будуть приховувати свої переживання. Ми водночас відкриті, як книжки, та таємничі, як Всесвіт.

Можна зробити висновок, що жінка контролює усе, що відбувається на землі. Але це не означає, що все погане зроблене руками жінки. Існує баланс між добром та злом. Жінка знаходиться на кордоні між цими стихіями. 

Для чоловіків жінка – це берегиня домашнього вогнища. Це дуже примітивна думка, тому що нині сучасна жінка тримає на своїх плечах абсолютно все: дім, дітей, господарство, роботу та чоловіка, котрого також часом можна вважати за дитину.

Сучасна жінка перетворилася з «крила для чоловіка» у вільну пташку, яка може розправити обидва крила та злетіти у небо. Тому що більше не можна знаходитися на другому місці та поступатися  чоловікові!

Ми завжди прикрашали цей світ, можливо, ми його і створили до панування чоловіка. Але жінка завжди буде кращою стороною усього прекрасного на цій планеті!

 

ЧЕРНЯЄВА Валерія,

студентка 3 курсу Університету «Україна», спеціальність «Журналістика»

автор: ЧЕРНЯЄВА Валерія, студентка 3 курсу Університету «Україна», спеціальність «Журналістика»

видання: Літературний альманах "Горлиця" №2, 2014, час видання: 2015


01/02/2015