Як Дід Мороз першу сесію складав

Як Дід Мороз першу сесію складав

(гумористична новорічна казка)

 

МІХЄЄВ Юрій,

студент 3 курсу

спеціальності «Видавнича справа та редагування»

Інституту філології та масових комунікацій

Університету «Україна», місто Київ

 

Дід Мороз добре попрацював у новорічну ніч. Він приліг відпочити і сам не помітив, як заснув. І наснився йому дивний сон, ніби він – студент першого курсу і вчиться за спеціальністю «Видавнича справа та редагування».

Дід подивився на календар і побачив, що до першого заліку залишилося два дні. Це був залік із дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням». Особливих проблем із цим предметом не було, адже Дід Мороз правила української граматики добре сприймав інтуїтивно. А ось наступний залік – «Вступ до фаху. Коректура» – примусив його похвилюватися. Старий до кінця семестру забув майже всі коректурні знаки. Але на практичній роботі (з якої, власне, і складався залік) він раптом їх усі згадав і одержав оцінку «добре». Потім він складав залік із англійської мови, яка від нього відскакує, як м’яч від стіни. Тут він отримав «трійку». Потім Дід Мороз склав ще кілька заліків. Але найстрашнішими були іспити.

Іспит з історії української культури він складав у день чергового місячного затемнення, до того ж, це був найкоротший день року… Вони чимось схожі: і місячне затемнення, і іспит. Іспит із поліграфії Дід успішно склав лише тому, що викладач дозволив йому поміняти білет. А на останньому іспиті – з історії України – йому поталанило, бо попався білет із запитанням про Помаранчеву революцію. Отже, Дід Мороз успішно склав усі іспити, полегшено зітхнув і… прокинувся.

Виявляється, це був тільки сон.

автор: МІХЄЄВ Юрій, студент 3 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», місто Київ

час видання: 2012


11/12/2012