НАГОРОДИ УНІВЕРСИТЕТУ

 

2017

 

2016

2015

 

 

 


 

 

2014

 

 

 

Відкритому міжнародному університету розвитку людини "Україна" Ірпінським центром зайнятості оголошено подяку за активну участь у профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді випускних класів.

 

 

 

 

 

2012

  

Університет "Україна" нагороджений золотою медаллю та дипломом на виставці "Освіта та кар’єра - 2012" у номінації «Кращий дизайн виставкового стенду та реклами досягнень навчального закладу» (15-17 листопада 2012 року).

       

 

 

 

 

 

Університет "Україна" отримав сертифікат учасника XIX всеукраїнської виставці «Освіта. Робота. Підприємництво» (19-20 жовтня 2012 року)

 

 

 

 

 

 

 

 

Подяка ВМУРОЛ «Україна» оголошена Київським обласним центром зайнятості за плідну співпрацю та ділові стосунки з, пов’язані з реалізацією державної політики зайнятості і регіоні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет "Україна" нагороджений дипломом на виставці "Освіта та кар’єра - 2012" за активну профорієнтаційну роботу серед молоді (29-31 березня 2012 року).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011

 

 

Університет "Україна" отримав подяку Ірпінського міського центру зайнятості за активну участь у профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді (2011 рік).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет "Україна" нагороджений дипломом на міжнародній виставці "Освіта та кар’єра - 2011" за активну профорієнтаційну роботу серед молоді (7-9 квітня 2011 року).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2009

 

У 2009 році проректор Університету "Україна" П.В. Фесюк нагороджений почесним дипломом на виставці «Інноватика в освіті України» за особистий внесок у розвиток освітніх інновацій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет "Україна" нагороджений дипломом на виставці «Інноватика в освіті України» за розробку й упровадження інноваційних освітніх технологій (2-4 грудня 2009).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Чернігівська регіональна торгово-промислова палата нагородила ВДК «Університет «Україна» дипломом учасника виставки «Світ книги -2009».

 

 

 

 

 

 

 

 

2008

 

 

Чернігівська регіональна торгово-промислова палата нагородила ВДК «Університет «Україна» дипломом учасника виставки «Світ книги -2008».

 

 

 

 

 

 

 

 

2007

 

 

 

Чернігівська регіональна торгово-промислова палата нагородила ВДК «Університет «Україна» дипломом учасника Виставки «Світ книги -2007».

 

 

 

 

 

 

 

 

Херсонська торгово-промислова палата нагородила ВДК «Університет «Україна» дипломом учасника конкурсу «Видавництво року» на VII Міжнародній спеціалізованій виставці-ярмарку «Книжковий салон-2007» (Херсон, жовтень 2007 року).

 

 

 

 

 

 

 

 

Херсонська торгово-промислова палата нагородила ВДК «Університет «Україна» дипломом учасника VII-ої Міжнародної спеціалізованої виставки-ярмарку «Книжковий салон-2007» (Херсон, жовтень 2007 року).

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

Університет «Україна» став асоційованим членом Асоціації України міст і громад і отримав Свідоцтво учасника загальнонаціонального альманаху «Міста України: діловий потенціал» за формування сучасної культури і філософії управління.

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет «Україна» став членом Київської торгово-промислової палати і Торгово-промислової палати України.

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет «Україна» нагороджено Дипломом Виставки «Освіта та карєра – 2007» за активну профорієнтаційну роботу серед молоді (20-22 квітня 2007 року).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет «Україна» нагороджено Дипломом ІV Виставки-презентації «Освіта України: Інноваційні технології навчання» за розробку і упровадження у навчально-виховний процес інноваційних освітніх технологій.]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет «Україна» нагороджено Дипломом Виставки «Освіта та кар’єра – 2007» за активну профорієнтаційну роботу серед молоді (7-9 вересня 2007 року).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет «Україна» нагороджено Дипломом Виставки «Освіта та карєра – 2007» за розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2006

 

 

Університет «Україна» нагороджено Дипломом ІІІ Виставки-презентації «Освіта України: Інноваційні технології навчання» за розробку і упровадження у навчально-виховний процес інноваційних освітніх технологій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет «Україна» нагороджено дипломом ІІІ Всеукраїнської виставки-ярмарку «Буквиця» за високу якість спеціалізованих підручників для системи дистанційного навчання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет «Україна» нагороджено Дипломом Виставки «Освіта та карєра – 2006» за активну профорієнтаційну роботу серед молоді.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На виставці «Освіта та кар’єра - 2006» Університет «Україна» нагороджено Дипломом за видання підручників та навчальних посібників нового покоління.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет «Україна» нагороджено Дипломом Виставки «Освіта та карєра – 2006» за розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу.

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

2005

 

 

 

Університет «Україна» нагороджено Дипломом Виставки «Освіта та карєра – 2005» за активну профорієнтаційну роботу серед молоді.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет «Україна» нагороджено Дипломом Виставки «Освіта та карєра – 2005» за інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2004

 

 

22 квітня 2004 року Український фонд науково-економічного та юридичного співробітництва нагородив колектив Університету "Україна" Почесною стелою «Закон. Честь. Мужність» - за вагомий внесок в інтеграцію молоді з особливими потребами у студентське середовище.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет «Україна» нагороджено Дипломом Виставки «Освіта та кар’єра-2004» за підготовку висококваліфікованих фахівців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет «Україна» нагороджено Дипломом Виставки «Освіта та карєра – 2004» за розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2003


 

22 вересня 2003 року Український фонд науково-економічного та юридичного співробітництва нагородив колектив Університету "Україна" дипломом за підготовку висококваліфікованих кадрів до почесної відзнаки Хрест пошани «Закон. Честь. Мужність», врученої Президенту університету.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет «Україна» нагороджено Дипломом Виставки «Освіта та карєра – 2003» за інноваційний розвиток освіти та впровадження сучасних освітніх технологій (17-19 квітня 2003 року).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Університет «Україна» нагороджено Дипломом Виставки «Освіта та карєра – 2003» за інноваційний розвиток освіти та впровадження сучасних освітніх технологій (13-15 листопада 2003 року).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» нагороджено дипломом Товариства «Знання» за інноваційний розвиток освіти та впровадження сучасних освітніх технологій (13-15 листопада 2003 року).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2002


 

На виставці «Освіта та кар’єра-2002» колектив Університету «Україна» нагороджений Дипломом за вагомі досягнення у вирішенні освітніх і виховних проблем інвалідів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Український видавничий консорціум нагородив колектив університету та його Президента Почесною відзнакою як учасника проекту «Україна в ІІІ тисячолітті. Традиції. Інновації. Інвестиції».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» нагороджено дипломом за вагомі досягнення у вирішенні освітніх і виховних проблем інвалідів на Виставці «Освіта та кар’єра –2002» (16-17 листопада 2002 року).