Нагороди територіально відокремлених підрозділів та їх керівників

 

2017

Вінницький інститут Університету "Україна" та його директор Ганна Давиденко – лауреати конкурсу "Благодійна Вінниччина 2016" (Вінницький соціально-економічний інститут, 24 березня 2017 року)

"Жінка Вінничини". Ганна Давиденко (Вінницький соціально-економічний інститут, 18 березня 2016 року)

Містам потрібні сильні жінки: в Україні створено Комітет жіночої демократичної мережі "Жіночий вибір" (Вінницький соціально-економічний інститут, 10 лютого 2017 року)

 

2016

Вітаємо ректора Г.І. Севрюкова з визнанням та високою нагородою (Новокаховський гуманітарний інститут,  11 листопада 2016 року)

Восьма школа вітає свого мецената! (Новокаховський гуманітарний інститут,  3 листопада 2016 року)

Вітаємо ректора Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» Георгія Івановича Севрюкова з високою нагородою – знаком «Відмінник освіти».

 

2015


 

2014

 

 

 

 

Карпатський інститут підприємництва нагороджений Подякою Хустської міської ради за підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науку та педагогічну діяльність та з нагоди Дня юриста.

 

 

 

 

 

2013

 

Новокаховський гуманітарний інститут київського Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" (ректор Севрюков Георгій Іванович) – переможець щорічного регіонального рейтингу популярності та якості "Дніпровська перлина"  у номінації "Меценат року"

 

Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини нагороджений Дипломом за участь у ХІІ спеціалізованій виставці "Освіта у 2014 році".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011


Колектив Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» і його ректор Юхименко Петро Іванович нагороджений почесною нагородою Інституту інноваційних технологій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України – ДИПЛОМом учасника Всеукраїнського видавничого проекту «НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ».

 

 

 

2008


  Севрюкову Георгію Івановичу, ректору Новокаховського гуманітарного інституту, у 2008 році присвоєно звання Заслуженого діяча освіти і науки України.

 

 

2006


Матвієнко Людмила Павлівна, ректор Миколаївського міжрегіонального інституту, нагороджена званням "Ім’я в освіті" іміджевої програми "Імена року – 2006".

 

 

 

 

 

     Севрюков Георгій Іванович, ректор Новокаховського гуманітарного інституту, нагороджений орденом Св. Софії і визнаний лауреатом у номінації "Особистість року - 2006". 

 

 

2005


     Полтавський інститут економіки і права нагороджено дипломом Головного управління з питань діяльності та розвитку гуманітарної сфери Полтавського міськвиконкому за розвиток освітянської галузі в м. Полтаві.

 

 

2004


          Матвієнко Людмила Павлівна – керівник Миколаївської філії нагороджена Почесною відзнакою "Хрест пошани" за духовне відродження (2004).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини ВНЗ "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" нагороджений дипломом за вагомий внесок у розвиток освіти України Виставки-презентації «Освіта України» (м. Київ) 6-9 жовтня 2004 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

Матвієнко Людмила Павлівна - керівник Миколаївської філії нагороджена Почесною грамотою Виконкому Миколаївської міської Ради за творчу працю, професіоналізм, педагогічну майстерність, вагомий внесок у систему вищої освіти міста та з нагоди 5 річниці створення Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" (2004 рік)

 

 

 

 

 

 

 

 

Матвієнко Людмила Павлівна - керівник Миколаївської філії нагороджена дипломом кращого керівника за професіоналізм, мудрість та блискучі організаторські здібності й перемогу в акції газети "Все про бухгалтерський облік" - "Мій керівник - кращий!" (2004)

 

 

 

 

 

 

 

 

Миколаївська філія Університету "Україна" й особисто її проректор-керівник Матвієнко Людмила Павлівна нагороджені Подякою Української Асоціації «Жінки в науці та освіті» за підтримку в організації та проведенні 5-ї Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасні проблеми науки та освіти" 29 квітня - 9 травня 2004 року, м. Алушта

 

 

 

 

 

 

 

  Матвієнко Людмила Павлівна - директор Миколаївської філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" нагороджена Почесною грамотою МОН України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих фахівців, плідну науково-педагогічну діяльність №90142 (м. Київ) - 2004  

 

 

 

 

 

 

 

 

 У 2004 році Український фонд співробітництва нагородив ректора Луцького інституту розвитку людини Університету "Україна" Романа Петровича КАРПЮКА Знаком Пошани «За сумлінну службу» II ступеня.

 

 

 

 

 

 

 

 

Полтавський інститут економіки і права нагороджено дипломом Головного управління з питань діяльності та розвитку гуманітарної сфери Полтавського міськвиконкому за розвиток освіти в м. Полтаві, активну участь у проведенні виставки-презентації навчальних закладів „Освіта - 2004”.

 

Полтавський інститут економіки і права нагороджено дипломом Управління у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної держадміністрації за актуальність впровадження соціальних програм і оформлення експозиції на виставці – презентації „Полтавщина соціальна: нові рішення”.

 

Полтавський інститут економіки і права нагороджено грамотою Заступника голови Полтавської облдержадміністрації за участь в обласному ярмарку соціальних технологій та актуальність теми і професійний підхід до впровадження соціальних програм.

 

Полтавський інститут економіки і права нагороджено дипломом Управління у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації за розвиток молодіжного волонтерського руху на Полтавщині.

 

Горлівська філія нагороджена подякою Відділу у справах сім'ї та молоді Горлівської міської ради 25.02.2004 р.

 

 

2003 

 

     Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини - Лауреат Всеукраїнського рейтингу "Вища проба" Конкурсу "Кращі підприємства України" (номінація "Освіта") – 2003, диплом за вагомий внесок у розвиток освіти, впровадження новітніх освітніх технологій

 

Матвієнко Людмила Павлівна - директор Миколаївської філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" нагороджена грамотою управління у справах сім’ї та молоді Миколаївської облдержадміністрації за сприяння розвитку інтелектуального потенціалу молоді Миколаєва (м. Миколаїв, 2003 р.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Миколаївська філія Університету "Україна" нагороджена дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу "Вища проба" (2003)

 

 

 

 

 

 

 

 

Матвієнко Людмила Павлівна – керівник Миколаївської філії нагороджена дипломом учасника загальноукраїнського видання "Україна, рік 2003"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Миколаївська філія Університету "Україна" й особисто її проректор-керівник Матвієнко Людмила Павлівна нагороджені Подякою Української Асоціації «Жінки в науці та освіті» за підтримку в організації та проведенні 4-ї Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасні проблеми науки та освіти" 1-9 травня 2003 року, м. Ялта

 

 

 

 

 

 

 

 

      Полтавський інститут економіки і права нагороджено дипломом Головного управління з питань розвитку та діяльності гуманітарної сфери Полтавського міськвиконкому за розвиток освіти у м. Полтаві та активну участь у проведенні виставки-презентації навчальних закладів міста.

 

      Полтавський інститут економіки і права нагороджено дипломом Управління освіти та науки Полтавської обласної держадміністрації за вагомий внесок у розвиток освіти та науки Полтавщини та ефективне формування позитивного іміджу свого навчального закладу.

 

      Полтавський інститут економіки і права нагороджено Почесною грамотою Державної податкової інспекції у м. Полтаві за організацію участі волонтерів із числа студентів у проведенні компанії декларування доходів громадянами та виявлену громадську свідомість, високу податкову культуру, сприяння розбудові економіки України та м. Полтави.

 

      Полтавський інститут економіки і права нагороджено подякою Жовтневої районної у м. Полтаві Ради та виконкому за активну співпрацю з районною службою у справах неповнолітніх у вирішенні питань профілактики правопорушень.

 

      Полтавський інститут економіки і права нагороджено Почесною грамотою Полтавського обласного центру соціальних служб для молоді за ІІ місце в обласному конкурсі "Волонтер року".

 

 

2002

 

      Полтавський інститут економіки і права нагороджено дипломом Відділу освіти Полтавського міськвиконкому за вагомий внесок у розвиток національної системи освіти й участь у виставці-презентації "Полтавський абітурієнт – 2002".