ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ

 

2017

Вінницький інститут Університету "Україна" та його директор Ганна Давиденко – лауреати конкурсу "Благодійна Вінниччина 2016" (Вінницький соціально-економічний інститут, 24 березня 2017 року)

 

2016

 

 

2014

Студентське самоврядування Університету «Україна» відзначене на виставці "Освіта та кар’єра – День студента 2014" срібною медаллю (13-15 листопада 2014 року)

 

2013

 

 

 

 

Кіровоградському інституту розвитку людини Університету "Україна" оголошено Подяку "За  допомогу в організації та проведенні ХХІІІ Збору-походу "Козацькими шляхами"

 

 

 

 

 

2012

 

У міському будинку культури відбулася друга церемонія нагородження переможців конкурсу "Молодь року 2012" (Полтавський інститут економіки і права) 

 

 


Університет "Україна" отримав подяку за підтримку молодіжних ініціатив та допомогу в проведенні Школи особистісних навичок - 2012 (13-14 жовтня 2012 року)

 

 

 

 

 


Київському обласному осередку "Національної організпції скаутів України", Студентській організації скаутів України, Відкритому міжнародному університету розвитку людини "Україна" за допомогу та проведення загальноміського свята «Юнь Києва запрошує» - 2012 Організаційним комітетом свята винесено подяку.

 

 

 

 

 

 

 

Підведення підсумків конкурсу "Військово-патріотичне виховання молоді", в якому Новокаховський гуманітарний інститут зайняв 1 місце серед усіх навчальних закладів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011


Висловлюється подяка Університету "Україна" та Молодіжній громадській організації "СОУС" за допомогу в організації та проведенні загальноміської соціокультурної акції "Юнь Києва запрошує".

 

 

 

 

 

 

 

Народний аматорський колектив театру-студії "Данко" нагороджений Почесною грамотою Центрального комітету профспілки працівників культури України за сумлінну працю та високий професіоналізм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Студентські проекти ГІС природно-заповідних фондів Запорізької області

 

 

 

МГО "СОУС" нагороджений подякою Національної організації скаутів України за допомогу в організації та проведенні XXI збору-походу "Козацькими шляхами"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Скаутська організація українських студентів (СОУС) нагороджена подякою Благодійного Фонду розвитку учнівського краєзнавства і туризму за організацію та проведення свята "Масляна туристська"

 

 

 

 

2010

 

 

Журі конкурсу "Волонтер року" вирішило у номінації "Волонтерський загін у сфері роботи з людьми з особливими потребами" визнати переможцем команду Полтавського інституту економіки і права "Волонтер-STUDIO"

 

 

 

 


2009

 


 

 Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" нагороджено подякою ВБО "Всеукраїнська Мережа ЛЖВ" за внесок у справу протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні, а саме за активну участь волонтерів від Університету "Україна" у заходах акції "ЗУПИНИ ВІДЛІК!" 17 травня 2009 року в м. Києві, присвяченої Всесвітньому Дню пам’яті людей, які померли від СНІДу.

 

 

 

 

 

 

Голова Київського осередку "НОСУ" висловлює подяку Університету "Україна" за допомогу в організації та проведенні літнього оздоровлення скаутських організацій та сприяння розвитку скаутського руху в місті Києві (2009).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Дитячий фонд ООН, Національна організація скаутів України висловлює подяку Університету "Україна" за організацію та проведення свята "Юнь Києва Запрошує" (2009).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Команда Кіровоградського інституту розвитку людини "Ideas for life" нагороджена грамотою Кіровоградської молодіжної обласної громадської організації "Південна ліга" за активну участь у молодіжному інтелектуальному русі Кіровоградської області та за успішне представлення регіону на всеукраїнських змаганнях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2008


Полтавський інститут економіки і права Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" став першим у номінації "Моя родина – мій скарб"

 

 

2007

 

 

 

Студентське самоврядування Університету "Україна" нагороджене подякою за вагомий внесок у вирішення проблем соціального захисту інвалідів, щиру, благодійну допомогу людям із функціональними обмеженнями – членам "Спілки громадських організацій інвалідів Києва" (2007).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2006


 

 

Горлівський  регіональний інститут Університету "Україна" нагороджений грамотою за розвиток молодіжного руху, створення сприятливих умов для творчої самореалізації студентів та з нагоди Дня студента.