Фрагменти дипломних робіт

 

Презентація дипломної роботи студентки 6-го курсу спеціальності "Видавнича справа та редагування" Патри С.М. "Особлива" книга й "особлива" преса в Україні: історія та сучасність у фактах, подіях, постатях" - 2013

 

Презентація дипломної роботи студентки 6-го курсу Бобренко А.В. за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища" на тему: "Екологічна оцінка вуличних зелених насаджень м. Києва та перспективи їх оптимізації"

 

Презентація дипломної роботи студентки 6-го курсу Ісакової І.С. за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища" на тему: "Етичні аспекти енергопостачання"


Презентація дипломної роботи студентки 6-го курсу Коваленко Х.М. за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища" на тему: "Реконструкція рекреаційної зони території Університету "Україна"

 

Презентація дипломної роботи студентки 5-го курсу Єсаулової І.М. за спеціальністю "Екологія та озорона навколишнього середовища" на тему: "Нетрадиційні способи використання видів роду Parthenocissus Planch. в озелененні"

 

Презентація дипломної роботи студентки Борух Ю.Е. за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища" на тему: "Мініаквасистеми в екотерапії"