СОЦІАЛЬНІ АКЦІЇ

 

 СПІВЧУТТЯ БАГАТО НЕ БУВАЄ

 

Напередодні новорічних свят студенти університету зазвичай готують акцію «Ялинка милосердя». Спершу кожен підрозділ навчального закладу організовує збір коштів, книг, іграшок тощо для вихованців дитячих будинків. Волонтери – добровольці з числа студентів університету, які здійснюють безкоштовну доброчинну діяльність на користь самотніх стареньких людей, інвалідів, хворих дітей, дітей-сиріт, громадян, які потерпіли від стихійного лиха чи катастроф тощо, − готують новорічну виставу, різні конкурси та забавки. У переддень святого Миколая святковий гурт у костюмах казкових героїв, придбавши купу «заморських ласощів», вирушає до дітлахів. Свято завжди вдається на славу, тому що його готує небайдужа та щира молодь Університету «Україна».

Ось уже два роки поспіль щирі дружні стосунки пов’язують студентів-волонтерів університету з працівниками та пацієнтами відділення для ВІЛ-інфікованих дітей Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охмадит». ВІЛ-інфіковані діти є маргінальними особами у нашому суспільстві, майже ніхто з рідних людей їх не відвідує. Від деяких із таких діток відмовляються батьки. Пересічні українці майже нічого не знають про специфіку цього захворювання та шляхи його лікування, і тому побоюються інфікованих людей та обмежують своє спілкування з ними. У числі волонтерів Університету «Україна» – студенти факультету біомедичних технологій, Інституту соціальних технологій, Інституту філології та масових комунікацій та інших. Студенти вибудовують свої стосунки з такими дітьми не лише на засадах співчуття, а і як майбутні фахівці з психології, соціальної та фізичної реабілітації, екології, мікробіології, журналістики. Десь підтримують цих обділених любов’ю діток, десь опосередковано поглиблюють свої фахові знання і навички, десь є небайдужими комунікаторами в царині проблем хворих дітей, бо, пізнавши цей бік життя і вибудувавши стійке гуманне ставлення до нього, поширюватимуть таку позицію у суспільстві.

Своїми враженнями від здійсненої новорічної акції поділився активіст студентського самоврядування, студент 4 курсу Університету «Україна» Володимир КИСЛИЦЬКИЙ:

− Уже декілька років ми, студенти Університету «Україна», навідуємо ВІЛ-інфікованих дітей лікарні «Охмадит». Ми − не перші та не єдині, хто проводить періодичні акції із цими дітьми. Але, як показує досвід, хворим дітям завжди бракує добра та любові. Нам дуже подобається спілкування з цими дітьми, оскільки це приємно − дарувати комусь радість. Загальною метою цих поїздок є бажання створити святковий настрій, розповісти історію формування традиції святкування, наприклад, дня Миколая та Різдва Христового, навчити чомусь корисному. І ось нещодавно відбулася ще одна поїздка з новорічною програмою. Ми хотіли подарувати не тільки веселий новорічний настрій, а ще й спонукати дітей до взаєморозуміння, взаємоповаги з оточуючими людьми, з батьками зокрема, що є дуже актуальним у наш час. У святковій програмі були задіяні кіт Леопольд та Снігуронька, мишки, Кролик та Дід Мороз. Ми провели багато веселих ігор на тему вміння спілкуватися. Шкода, що не можна зафіксувати це на світлинах: з етичних міркувань фото та відеозйомка під час здійснення таких заходів не бажана.

Взагалі, було багато веселощів, і ця поїздка сподобалась усім її учасникам: як організаторам, так і дітям. Усі були приємно вражені та задоволені, що й дає нам сили та натхнення приїздити до цих дітей наступного разу.

Скаути всього світу сповідують такі основні моральні заповіді: бути чесним і правдивим, веселим і скромним, бути лицарем, захисником бідних і слабких, боротися зі злом у світі, жити для інших, бути завтра ліпшим, аніж учора. Завдяки підтримці СОУСу було зібрано 2,5 тис. гривень, а сама організація виділила 1 тис. гривень для підтримки Київського міського пологового будинку № 3 (відділення для новонароджених діток, яких залишили батьки).

А починалося все ще в листопаді місяці, коли ініціативна група студентів із Києва вирішила запозичити чудову ідею у своїх львівських колег-скаутів. Суть акції полягає в тому, що у соціальних мережах створюється інтернет-група і два альбоми − «хлопці» та «дівчата», в яких потім усі бажаючі розміщують свої фото. Ці фото є своєрідними лотами. А далі все проходить за стандартами аукціонів: остання ставка є вирішальною, і та людина, яка купує лот, іде з ним на побачення.

Перша акція закінчилась до дня Святого Миколая, і на ній було зібрано 6 тис. гривень. На ці кошти організація скаутів закупили дитяче харчування, підгузки, одяг, соски, ковдри для пологових будинків № 2 та № 3. Також ми відвідали клініку «Охматдит», де поздоровили ВІЛ-інфікованих діток зі святом Святого Миколая фруктами та іграшками, а також влаштували цілий спектакль. Та це ще не все. Скаути нашого університету перерахували 600 гривень на лікування дівчинки, в якої було виявлено лейкемію.

Про систему соціального виховання, формування активної громадянської позиції серед студентів Університету «Україна» розповіла начальник відділу виховної роботи Вікторія ДИКА:

− Прагнення творити добрі справи притаманне всім студентам нашого великого Університету. Перелік доброчинних заходів об’ємний, ми приділяємо багато часу обміну досвідом в організації та проведенні їх у кожному регіоні України, де здійснюють свою діяльність територіально відокремлені структурні підрозділи (ТВСП) Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Студентські активи постійно організовують благодійні акції, опікуються дитячими будинками, лікарнями, спеціалізованими школами, притулками для неповнолітніх, беруть участь у місцевих благодійних акціях. Варто відзначити наступні акції: «Добра справа – запорука життєвого успіху», «Казковий автобус» (Івано-Франківськ); «Співчуття не буває багато» (Горлівка); «День матері особливої дитини», «Країна дитинства – країна мрій» (Житомир); «Ялинка дітям», «Від серця до серця» та «Не будь байдужим» (Луцьк); «Зимове тепло – жар наших сердець» (Хмельницький); «Ялинка янголів», «Світло Надії» та «Намалюємо посмішку разом» (Полтава); «Подаруй надію», святкова казка у реабілітаційному центрі та акція донорів крові (Біла Церква); «Подаруємо дітям свято!», «Ти не один» (Нова Каховка) тощо. Майже кожен ТВСП підтримує організацію акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця». Кожна людина, яка хоча б один раз узяла участь у подібних акціях, більше ніколи в житті не пройде осторонь чужої біди!

 

Ніна ГОЛОВЧЕНКО, для "Трибуни України"

Євромайдан і Війна

2016

Концерт у в/ч Ярмолинецького гарнізону (23 грудня 2016 року)

Концерт у Старокостянтинівському шпиталі у День Миколая (19 грудня 2016 року)

Концерт в АТО (12 грудня 2016 року)

Концерт в "Айдарі" (11 грудня 2016 року)

Концерт в АТО для спецроти "Богдан" (10 грудня 2016 року)

Вітаємо магістра-психолога Вінницького інституту Університету "Україна" Гончарук Тетяну Остапівну з нагородою! Слава Україні! Героям Слава!

Професія "волонтер" (5 грудня 2016 року)

Урочисті збори з нагоди Дня Волонтера у 42-му Гарнізонному будинку офіцерів (2 грудня 2016 року)

До річниці Революції Гідності (Вінницький соціально-економічний інститут, 30 листопада 2016 року)

Наша громадянська еліта – волонтерська група "ВБережу" – у Щасті (26 листопада 2016 року)

Концерт в Авдіївській ЗОШ №7 (21 листопада 2016 року) 

Річниця Революції Гідності (Вінницький соціально-економічний інститут, 21 листопада 2016 року)

День гідності і свободи (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 21 листопада 2016 року)

Про колектив Творчої сотні "Рух до перемоги" (20 листопада 2016 року)

Ми повернулися з АТО! (18 листопада 2016 року)

“Арт-десант” у Вінниці збирав кошти на глушники для автоматів (14 листопада 2016 року)

Психологічна допомога воїнам АТО можлива і потрібна! (Новокаховський гуманітарний інститут, 9 листопада 2016 року)

Територіальна цілісність України – запорука її єдності (Луцький інститут розвитку людини, 8 листопада 2016 року)

Рік Творчій сотні "Рух до перемоги" (30 жовтня 2016 року)

У Хмельницькому пройшла Всеукраїнська конференція щодо реабілітації учасників АТО (Хмельницький інститут соціальних технологій, 27 жовтня 2016 року) 

Відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція "Підтримка та реабілітація учасників АТО в Україні: досвід та перспективи"(Хмельницький інститут соціальних технологій, 27 жовтня 2016 року) 

Хмельницький інститут Університету «Україна» ініціював наукову конференцію з проблем учасників АТО в Україні (27 жовтня 2016 року)

Науково-практична конференція у ХІСТ (Хмельницький інститут соціальних технологій, 27 жовтня 2016 року)

Річниця Творчої сотні "Рух до перемоги" (23 жовтня 2016 року)


Мультимедійний фотопроект «Переможці» (Хмельницький коледж, 20 жовтня 2016 року)

Найбільший прапор України в Мелітополі (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій,  19 жовтня 2016 року)

Донорство з Полтавським Червоним Хрестом (Полтавський інститут економіки і права, 19 жовтня 2016 року)

Зустріч студентів Університету "Україна" з учасником АТО (18 жовтня 2016 року)

Підводимо підсумки акції "Подаруй солдату тепло свого серця" (Вінницький соціально-економічний інститут,  14 жовтня 2016 року)

З Україною в серці (Новокаховський гуманітарний інститут,  13 жовтня 2016 року)

Зустріч студентів Вінницького інституту Університету «Україна» з бійцями АТО (Вінницький соціально-економічний інститут,  12 жовтня 2016 року)

Зустріч зі студентом ХІСТу – Народним героєм України Олександром Абаєвим (Хмельницький інститут соціальних технологій, 12 жовтня 2016 року)

Концерт у Грузинському національному легіоні (8 жовтня 2016 року)

Вітаємо Оксану Радушинську з нагородою "За вірність національній ідеї"! (7 жовтня 2016 року)

Акція до Дня захисника України! (Вінницький соціально-економічний інститут, 7 жовтня 2016 року)

Туди, де сходить сонце (4 жовтня 2016 року)

Благодійний концерт до Всеукраїнського дня працівників бібліотек (30 вересня 2016 року)

[Максим Володимирович Ляшук (позивний «Яр»)]. До 2-ої річниці з Дня загибелі (29 серпня 2016 року)

24 серпня у Києві – "Червона доріжка Гідності – Воля Громади"

Благодійний концерт до 25-річниці Незалежності України у місті Українка (20 серпня 2016 року)

Творча сотня вітала десантників в АТО

Концерт у 58 бригаді (5 серпня 2016 року)

Ми повернулися з АТО! (4 серпня 2016 року)

Первая съемка пилотного выпуска проекта "Живые истории" (29 червня 2016 року)

Сумський тур Артдесанту (10 червня 2016 року)

Волонтери та артисти будинків офіцерів ЗС України повернулися зі спільних гастролей на передовій (8 червня 2016 року)

Творчий десант порадував бійців закарпатської бригади на передовій (7 червня 2016 року)

Творча сотня "Рух до перемоги" вчергове повернулася з фронтових гастролей (7 червня 2016 року)

Студенти Вінницького Університету "Україна" передали на доброчинність 3100 грн (2 червня 2016 року)

До Бердичева завітали творча сотня "Рух до перемоги" і 42-й Гарнізонний будинок офіцерів (30 травня 2016 року)

Концерт у Бердичівському гарнізоні (30 травня 2016 року)

Участь в обласному проекті з військово-патріотичного виховання молоді "Жіночий батальйон-IV" (Полтавський інститут економіки і права,  24 травня 2016 року)

Творча сотня побувала у військових на Львівщині (11 травня 2016 року)

Співпраця з Благодійною організацію «Полтавський батальйон небайдужих» та Центром соціально-психологічної реабілітації учасників АТО (Полтавський інститут економіки і права,  10 травня 2016 року)

Ми повернулися з АТО! (10 травня 2016 року)

З піснею на вустах – до перемоги над ворогом (9 травня 2016 року)

Тільки в єднанні наша сила (8 травня 2016 року)

Понад 700 листів-трикутників отримають бійці в АТО від дітей Старокостянтинівщини (7 травня 2016 року)

Майстер-клас для атовців із розписування Великодніх пряників (4 травня 2016 року)

Подарунки воїнам до Великодня (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 26 квітня 2016 року)

...І з сиром пироги. Волонтерка з особливими потребами не втомлюється возити бійцям на передову домашні смаколики, подушки й концерти

Концерт у Попасній (23 квітня 2016 року)

Чуючи назви населених пунктів: Авдіївка, Горлівка, Зайцево, Попасна...  (20 квітня 2016 року)

Гостинці бійцям (19 квітня 2016 року)

Волонтери "Творчої сотні" повернулися з чергової поїздки в АТО. Бійцям на передову завезли сім тонн продукції (19 квітня 2016 року)

Благодійний концерт у м. Попасна (19 квітня 2016 року)

Майстер-класи з надання першої психологічної допомоги бійцям АТО (Вінницький соціально-кономічний інститут, 14 квітня 2016 року)

Борис ГУМЕНЮК "Саперна лопатка" (Рецензії студентів Університету «Україна». Викладач Ніна Головченко) (12 квітня 2016 року)

Село Волиця-Керекешина допомагає бійцям АТО (8 квітня 2016 року)

Візит вінничан до Марії Савченко (6 квітня 2016 року)

Столичні студенти створили "ланцюг єднання" України з Нідерландами (5 квітня 2016 року)

Українські студенти напередодні референдуму в Нідерландах створили ланцюг єднання з ЄС (5 квітня 2016 року)

Участь уушників у флешмобі "Ланцюг єднання" (5 квітня 2016 року)


Концерт бійцям перед поїздкою в АТО (5 квітня 2016 року)

Оксана Радушинська та ‪Хмельницький інститут ‪Університету "Україна" допомагають бійцям АТО (Хмельницький інститут соціальних технологій,  31 березня 2016 року)

Вінничани з вадами слуху допомагатимуть атовцям із реабілітацією (Вінницький соціально-економічний інститут, 31 березня 2016 року)

Особливі реабілітологи (31 березня 2016 року) 

Вони не чують, не говорять, але відчувають краще за інших. У Вінниці група особливих студентів-медиків допомагає бійцям АТО відновити сили, а саме – роблять масажі безкоштовно. Про особливе зцілення дивіться у сюжеті.

Магістрантка Університету «Україна» Оксана Радушинська – лауреат Національної премії "Благодійна Україна" (24 березня 2016 року)

Оксана РАДУШИНСЬКА – лауреат Національного конкурсу "Благодійна Україна" (24 березня 2016 року) 

ВСТИГНУТИ ВСЕ ВАЖЛИВЕ (24 березня 2016 року)

Концерти на пошану загиблих у Революції Гідності на Волині-Рівненщині (18-20 березня 2016 року)

Семінар "Миротворення в Україні: роль жінок" (14-15 березня 2016 року)

Акція "Надіє, живи!" (Вінницький соціально-економічний інститут,  9 березня 2016 року)

Березнева акція "Свободу Савченко" у Вінниці  (Вінницький соціально-економічний інститут,  9 березня 2016 року)

Війна. Військова авіація. Жінка (4 березня 2016 року)

Повний текст промови Надії САВЧЕНКО на суді (3 березня 2016 року)

На Вінниччині колишні АТОвці реабілітуватимуть своїх побратимів (Вінницький соціально-економічний інститут,  3 березня 2016 року)

Ми об'єдналися, щоб допомагати людям (Вінницький соціально-економічний інститут,  3 березня 2016 року)

"Комітет майбутнього" подякував за активну громадянську позицію (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 2 березня 2016 року)

Весну студенти Карпатського інституту підприємництва зустріли відкриттям міжнародної фотовиставки "ВІЙНА ЗА МИР" (1 березня 2016 року)

Я – ДОНОР КРОВІ (1 березня 2016 року)

Благодійний вечір "Незгасаючі свічі пам’яті" (Вінницький соціально-економічний інститут,  25 лютого 2016 року)

23 і 25 лютого в передачі "Та не однаково мені... Митці - воїнам АТО" інтерв’ю зі Світланою Мирводою, українською бандуристкою, співачкою, солісткою оркестру народної та популярної музики Українського радіо, заслуженою артисткою України.

Посилання тут: http://schedule.nrcu.gov.ua/…/period/item-listen-popup.html…


Арт-десант - концертний тур містами Західної України (23 лютого 2016 року)

До другої річниці розстрілів на Майдані та в підтримку українських військових артисти арт-десанту виступили з концертами у Хмельницькому, Івано-Франківську, Тернополі та Вінниці (18-20 лютого 2016 року).

Сюжет з новин на телеканалі Еспресо-ТВ.

Благодійний тур Арт-десанту 18-21.02.16 (Хмельницький-Івано-Франківськ-Тернопіль-Вінниця. Арт-десант у Вінниці.  21 лютого 2016 року)

Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна» вшанував пам'ять Героїв Небесної Сотні (21 лютого 2016 року)

Героям майдану

Тихесенько стіка свічковий віск… (20 лютого 2016 року)

Загін Небесної сотні (20 лютого 2016 року)

Лекції учням на відзначення днів пам'яті Небесної Сотні (19 лютого 2016 року)

Випускниця Університету «Україна» Лілія ЗАВОЙСЬКА: «Моя Революція Гідності розпочалася задовго до першого Майдану» (19 лютого 2016 року)

Дні ушанування мужніх учасників Революції гідності та загиблих у зоні Антитерористичної операції (19 лютого 2016 року)

Благодійний вечір на пошану полеглих під час Революції Гідності у Хмельницькому (18 лютого 2016 року)

День пам'яті Героїв Небесної сотні! (Житомирський економіко-гуманітарний інститут,  18 лютого 2016 року)

Нам Україна – вище над усе! (Луцький інститут розвитку людини,  12 лютого 2016 року)

Боєць "Музикант" отримав скрипку в подарунок!!!... (11 лютого 2016 року)

Презентація проекту "РАНИ" у Вінницькому інституті Університету "Україна" (Вінницький соціально-економічний інститут, 11 лютого 2016 року)

Творча сотня «Рух до перемоги» подарувала концерт хмельницьким військовим (9 лютого 2016 року)

Янголи добра (3 лютого 2016 року)

На виховній годині вшановували пам`ять Героїв Крут (Вінницький коледж,  1 лютого 2016 року)

"Морські котики" вітали Творчу сотню "Рух до перемоги" (1 лютого 2016 року)

Форум АТОвців (Вінницький соціально-економічний інститут, 31 січня 2016 року)

Волонтер Оксана Радушинська: "Якби не сиділа у візку, стояла б поруч із бійцями з автоматом у руках..." (30 січня 2016 року)

Хмельницька творча сотня "Рух до перемоги" побувала на півдні України (30 січня 2016 року)

Проект проведення благодійних вечорів у містах України на пошану полеглих у Революції Гідності, у війні на Сході та на підтримку добробатів (30 січня 2016 року)

У місті Старокостянтинові Хмельницької області започаткована безстрокова патріотична акція "НАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦВІТ" (27 січня 2016 року)

Артисти побували у кам’янецьких військових (27 січня 2016 року)

"Ви – наша "важка артилерія". Разом ми переможемо!" (21 січня 2016 року)

"Родинне коло" для родин загиблих бійців АТО (12 січня 2016 року)

На Хмельниччині Творча сотня організувала благодійний різдвяний вечір (11 січня 2016 року)

На Хмельниччині для дітей атошників організували майстер-клас із розпису різдвяних пряників (5 січня 2016 року)


 

 

2015

Польова пошта Діда Мороза, або Вісточки на передову від рідних, близьких і мільйонів українців (31 грудня 2015 року)

Герої не вмирають. Презентація Кіровоградського інституту розвитку людини

Голуби на українській хаті (22 грудня 2015 року)

Капличка-бліндаж Лісових ельфів (21 грудня 2015 року)


Збір кришок для виготовлення протезів (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 20 грудня 2015 року) 

Доброчинна акція "Подаруй тепло бійцю" (Вінницький соціально-економічний інститут, 18 грудня 2015 року)

ГОРЬКИЙ ОСАДОК (Горлівський регіональний інститут, 18 грудня 2015 року)

Двічі за тиждень – в АТО (18 грудня 2015 року)

Доброчинна акція "Подаруй тепло бійцю" (Вінницький соціально-економічний інститут, 18 грудня 2015 року)

Концерт телефоном для бійців АТО (14 грудня 2015 року)

Вечорниці у переддень свята Андрія у Лісових ельфів (14 грудня 2015 року)

Ми повернулися з АТО! (14 грудня 2015 року)

Вітаємо наших хлопців! (Полтавський інститут економіки і права, 12-13 грудня 2015 року)

Світлана Мирвода: "Тільки люди з великою душею могли врятувати бандуру з попелища в Пісках" (12 грудня 2015 року)

Обпалена війною (11 грудня 2015 року)

"Поранена бандура" (11 грудня 2015 року)

Пам’яті загиблих будьмо гідні! (Полтавський інститут економіки і права, 7 грудня 2015 року)

Митці Хмельниччини – захисникам України (7 грудня 2015 року)

Сашко Цвинтар: "Намагайся нікого не ображати і не давай нікому ображати тебе" (5 грудня 2015 року)

Річниця в Краматорському аеропорту (4 грудня 2015 року)

"Революція Гідності" Лілії Завойської (6 грудня 2015 року)

Воїне рідний мій! (7 грудня 2015 року)

Робота волонтерського центру (Полтавський інститут економіки і права, 3 грудня 2015 року)

Урок мужності у Луцькому інституті розвитку людини Університету "Україна" (30 листопада 2015 року)

День скорботи (28 листопада 2015 року)

Акція "Поділися теплом" (Вінницький соціально-економічний інститут, 27 листопада 2015 року)

Творча сотня «Рух до перемоги» вкотре навідалась до бійців у шпиталі (26 листопада 2015 року)

Вірш, написаний бійцем після виступу Світлани Мирводи (25 листопада 2015 року)

Краплинка тепла для бійців АТО (25 листопада 2015 року)

У госпіталь з концертом (25 листопада 2015 року)

Відбулася восьма церемонія нагородження Всеукраїнської Премії «Жінка III тисячоліття» (22 листопада 2015 року)

Університет “Україна” святкує День гідності та свободи (Житомирський економіко-гуманітарний інститут, 20 листопада 2015 року)

Допомога дуже важлива (Полтавський інститут економіки і права, 20 листопада 2015 року)

Проект «Шлях єднання» (20 листопада 2015 року)

Концерт у старокостянтинівському шпиталі. Листопад (18 листопада 2015 року)Вечір солідарності і скорботи на підтримку французького народу (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 15 листопада 2015 року)

Політик Юрій Костенко презентував книгу «Історія ядерного роззброєння України» (14 листопада 2015 року)

Доба у слові (13 листопада 2015 року)

Хто сіє щедро (9 листопада 2015 року)

Привітали артилеристів зі святом у зоні АТО (8 листопада 2015 року)

Там розумієш: тебе бережуть, тебе не зрадять (8 листопада 2015 року)

"Мистецька подільська сотня" у Києві (8 жовтня 2015 року)

Шоста поїздка в зону АТО (5 жовтня 2015 року)

Перший законопроект Надії Савченко (8 листопада 2015 року)

Революція на граніті (Новокаховський гуманітарний інститут, 2 листопада 2015 року)

Осінні польові замітки з АТО (20 жовтня 2015 року)

З теплом і вдячністю до захисників України (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 14 жовтня 2015 року)

Конференція і фестиваль у Польщі (Луцький інститут розвитку людини,  15 жовтня 2015 року)

Колектив Університету «Україна» привітав бійців АТО з Днем захисника України (14 жовтня 2015 року)

Свято захисника України (Світлана Мирвода в АТО)

Студенти Університету «Україна» аплодували героям АТО, стоячи (13 жовтня 2015 року)

Фотовиставка, присвячена АТО (Карпатський інститут підприємництва, 5 жовтня 2015 року)

Презентація проекту психологічної та юридичної підтримки військовослужбовців (Вінницький соціально-економічний інститут, 5 жовтня 2015 року)

54-та благодійна акція на Проскурівській (24 вересня 2015 року)

Концерт у Хмельницькому шпиталі (15 вересня 2015 року) 

Річниця акції на Проскурівській (13 вересня 2015 року)

Хмельницька, Рівненська, Волинська області – географія чергових поїздок «Мистецької подільської сотні» (6 вересня 2015 року)

Міжнародний день благодійності (5 вересня 2015 року)

51-ий етап безстрокової акції на Проскурівській (4 вересня 2015 року)

Неймовірні старокостянтинівці! (3 вересня 2015 року)

Мистецька подільська сотня на Рівненському полігоні (3 вересня 2015 року)

Концерт у Луцькому шпиталі (3 вересня 2015 року)

Рік тому загинув лейтенант «Світязя» Максим Ляшук (29 серпня 2015 року)

Мистецька акція у Хмельницькому зібрала для бійців більше 300 тисяч гривень (28 серпня 2015 року)

Ювілейна п'ятдесята акція на Проскурівській (28 серпня 2015 року)

Олександр Горобець: "Що для нас дорожче: шматок розгромленого Донбасу чи Україна?" (27 серпня 2015 року)

Екскурсія атошників до самчиківського маєтку (25 серпня 2015 року)

День незалежності України на Луганщині у Сєвєродонецьку (24 серпня 2015 року)

Благодійний мистецький марафон по збору коштів на лікування земляка-атошника Василя Михайлюка (23 серпня 2015 року)

Привітання з Днем незалежності для Донецького телебачення (22 серпня 2015 року)

Урочистості з нагоди прийдешнього Дня Незалежності у Чемеровцях (22 серпня 2015 року)

Круглий стіл, присвячений обговоренню питання надання соціальних послуг учасникам антитерористичної операції (Вінницький соціально-економічний інститут, 20 серпня 2015 року)

“Ви ті артисти з Хмельницького, що їздять по АТО з концертами?” — запитували на блокпостах у “Мистецької подільської сотні” (13 серпня 2015 року)

Концерти у зоні АТО (30 липня 2015 року)

Концерт у Сєвєродонецьку (26 липня 2015 року)

Концерт у Сватівському госпіталі (26 липня 2015 року)

Концерт у Рубіжному (25 липня 2015 року)

Два військові полігони і два шпиталі відвідала з концертами «Мистецька подільська сотня» упродовж чотирьох днів (20 липня 2015 року)

Викладач Університету «Україна» полковник Сергій РУДЮК про військово-патріотичне виховання:

Звернення до громадян Російської Федерації, які проживають на території України та поза її межами (Хмельницький інститут соціальних технологій, 14 липня 2015 року)

42-а акція на Проскурівській (3 липня 2015 року)

Два боки одного (2015)

Вишиванкова хода (28 червня 2015 року)

У Краматорську відбулась церемонія нагородження «Молода людина року». Спеціальну нагороду від народного депутата України Максима Єфимова отримав молодий краматорчанин Олександр Петров.

Бій на першому блокпосту Словянська. ДО ПЕРШОЇ РІЧНИЦІ БОЮ під СЛОВЯНСЬКОМ. Викладач Університету УКРАЇНА – учасник АТО – створив власний блог і розмістив на ньому спогади про бій під Словянськом (26 червня 2015 року)

Артисти завітали до бійців у хмельницький госпіталь (24 червня 2015 року)

Подільська мистецька сотня не припиняє допомагати людям (23 червня 2015 року)

«Мистецька подільська сотня» в чергове повернулася зі Сходу (15 червня 2015 року)

Кравчук Віталій – наша гордість!  (Полтавський інститут економіки і права, 5 червня 2015 року)

Людяність як головна риса характеру (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 3 червня 2015 року)

39-ий етап безстрокової акції на підтримку армійців

38-ий етап безстрокової акції на підтримку армійців (29 травня 2015 року)

Зустріч студентів із добровольцями 3-го ЗБАТ ДУК ПС (Луцький інститут розвитку людини, 28 травня 2015 року)

Відвідування Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону  (Вінницький соціально-економічний інститут, 20 травня 2015 року)

Пам’ятаємо волинян, які загинули під час Революції гідності. Герої не вмирають! (Луцький інститут розвитку людини, 14 травня 2015 року)

Перемога починаєтся з тебе (рецензія на кліп гурту Океан Ельзи «Не твоя війна» (2015)

Відкриття виставки "ART спротив окупації" (18 травня 2015 року)

Благодійний захід на підтримку наших захисників "Cушка" - новий формат виставки фото, присвячений темі "Війна, як вона є" (травень 2015 року)

Екскурсія до Волинського краєзнавчого музею (Луцький інститут розвитку людини, 12 травня 2015 року)  

Випускниця Університету «Україна» Оксана Радушинська: «Ми переживаємо такий історичний час, коли і мистецтво, і митці повинні чітко визначитися і задекларувати свою позицію» (13 травня 2015 року)

Випускник Університету «Україна» допомагає вимушеним переселенцям у Краматорську

Урочиста зустріч студентів і викладачів з воїнами АТО (Васильківський коледж, 9 травня 2015 року)

Акція «Студентський УКРОП» (Полтавський інститут економіки і права,  8 травня 2015 року)

70-а річниця Великої Перемоги у Другій світовій війні (Кіровоградський інститут розвитку людини, 7 травня 2015 року)

Майстер-клас "Маківка – символ українського героїзму" (Вінницький соціально-економічний інститут, 5 травня 2015 року)

Передача автомобіля в зону АТО (Хмельницький інститут соціальних технологій, 30 квітня 2015 року)

З концертом – у Рівне до бійців (27 квітня 2015 року)

Якщо є у нас такі дівчата - ми приречені на перемогу! (Вінницький соціально-економічний інститут, 17 квітня 2015 року)

Рік “Мистецької подільської сотні” (23 квітня 2015 року)

Мистецька подільська сотня і Оксана Радушинська. Відеозвіт:


31-ий етап безстрокової акції на підтримку армійців (19 квітня 2015 року)

Оксана Радушинська і Мистецька подільська сотня з концертом у прифронтовому Старобельську (5 квітня 2015 року)

Пишаємося нашими Волонтерами!

Петров і його команда:

Відеосюжет можна переглянути за посиланням:

http://sobytiya.tv/ua/episode/36275/

Відкриття анотаційної дошки на честь Василя МОЙСЕЯ (Луцький інститут розвитку людини, 24 березня 2015 року)

Мистецька подільська сотня і родина Радушинських на Яворівському полігоні (23 березня 2015 року)

Благодійний концерт в Палаці культури "Більшовик" (21 березня 2015 року)

Двадцять шоста акція на Проскурівській

Олександр Горобець. Борис Нємцов загинув за мир в Україні: докази (14 березня 2015 року)

Заспівали гімн (Кіровоградський інститут розвитку людини)

Благодійний творчий вечір "Кохання, Вірність та АТО"

Круглий стіл "Сучасна жінка-воїн" (Полтавський інститут економіки і права)

Это случилось в Москве сегодня

Неприлично принимать юбилейную медаль из нечистых рук Путина

Грошей багато не буває, а генералів – буває

Семінар (Новокаховський гуманітарний інститут, 10 лютого 2015 року)

ЖИВИ, НАДІЄ!

Мистецькі гості у старокостянтинівському шпиталі

Проростає трава

День героїв Небесної сотні

Річниця майданівської бійніНЕБЕСНА СОТНЯ. РОКОВИНИ

"Пісня водія АТО" дісталася Першого національного

Я - Волноваха! (Вінницький соціально-економічний інститут, 18 січня 2015 року)

У "Десну" привезли "Зброю культури": воїни співали, танцювали, слухали філософів

Майстер-класи з виготовлення валентинок для солдат в АТО (Вінницький соціально-економічний інститут)

Юлія Качула: "Мрію, щоб Крим повернувся до України"

Олександр Горобець: "Скільки ще українців має знищити рашівський окупант, щоб Україна нарешті відмовилась від його ненависного нарєчія?" (10 січня 2015 року)


2014

Які ж вони мужні і прекрасні!

Митці на лінії вогню

Черговий етап безстрокової акції, спрямованої на підтримку окремих підрозділів Збройних Сил України, Національної Гвардії та добровольчих формувань

Благодійний концерт "Охрипшая душа"

Передноворічний "вечір на передовій" "Останні дні війни"

"Брат" біля воріт

Торкає небо віри білий птах

Урочисте відкриття експозиції пам’яті Героїв Небесної Сотні: студентів Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» Сергія Байдовського, Василя Мойсея та викладача кафедри права Сергія Климчука, який загинув у зоні АТО (Луцький інститут розвитку людини, 9 грудня 2014 року)

Творчий вечір Юрія Тітова з особливою енергетикою і теплом  (5 грудня 2014 року)

День відкритих дверей "Здорово бути здоровим". Запрошення (29 листопада 2014 року)

"Молюсь за тебе, Україно" (Кіровоградський інститут розвитку людини, 12 листопада 2014 року)

Слово і пісня у храмі

Після відвідин ОАЕ

Зіновій Медюх – гість Луцького інституту розвитку людини (25 жовтня 2014 року)

Братерство АТО. Благодійний кінопоказ

Молитва Украины

Центр художньої творчості Університету "Україна" на благодійному концерті "Повертайся живим"

"Мистецька подільська сотня" навідалася до поранених бійців у Білій Церкві

Молитва за Україну

Понад землею болю вітер віє...

Воины Света

До Криму

Холоди

Ми – українці

Майстер-класи і благодійна виставка-продаж кондитерських виробів у рамках ХІV Міжнародної конференції "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" (19-20 листопада 2014 року, м. Київ)

МАЙДАН 2.0. Точка неповернення (Фотовиставка газети "День" до річниці Євромайдану)

Патріот - не лише той, хто на фронті

Благодійний концерт "Повертайтесь живими і непереможеними" у Тернополі

Вечір "Єднаймося" (6 листопада)

Герої серед нас! (Полтавський інститут економіки і права, 10.11.2014 року)

Ярмарок "Козацька кухня" (Білоцерківський інститут економіки і права, 15.10.2014 року)

XVІ Міжнародна фотовиставка "Дня" (23.10.2014 року)

Без назви

Безіменні могили

Візит до СІЗО м. Старобільск (Луганська область) (Полтавський інститут економіки і права,  23.10.2014 року)

Наша мета – волонтерство: допомога у навчально-мобілізаційному центрі «Полтавщина» батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Азов" (Полтавський інститут економіки і права)

Волонтерство: співпраця з координатором уповноваженого з дотримання прав людини в Полтавській області та Харківським інститутом соціальних досліджень (Полтавський інститут економіки і права)

Господи! Спини усі гріхи

Повертайся живим!

Оксана Радушинська: "Живучи у світі людей, треба намагатися не перестати бути людиною"

Оксана Радушинська відвідала старокостянтинівський Центр раннього розвитку дитини

Оксана Радушинська і невтомна "Подільська музична сотня" у Вінницькому госпіталі

Наші на параді "Полтава вишивана" (Полтавський інститут економіки і права)

Університет "Україна" долучився до видання "Кобзаря" Т. Шевченка для воїнів АТО

"Кобзар" для українських воїнів 

Презентація книги Олександра ГОРОБЦЯ "Свічка на вітрі"

Одинадцять благодійних концертів за місяць – заради українських армійців


 

Директор Луцького інституту розвитку людини Університету "Україна" Чижик В.В. долучився до благодійної акції ICE BUCKET CHALLENGE... По правилах цієї акції він облився водою і перекинув на рахунок української армії кошти (10.09.2014).


 

Студенти Університету «Україна» долучилися до збору коштів для бійців АТО (Вінницький соціально-економічний інститут)

Університет "Україна" підтримав МАРШ МИРУ громадян з інвалідністю у Києві

Конкурс на кращу ескіз-ідею пам’ятного знака та вшанування подій і учасників Майдану (Полтавський інститут економіки і права)

Допомога АТО від "Папи" Андрія

Говорили про все... і про війну

Оксана РАДУШИНСЬКА – учасниця чергової благодійної акції на підтримку Збройних сил України:День Незалежності України у... Москві

Коли маєш любов у серці, допомагати іншим легко...

Що треба змінити в чинній конституції України

Невимушений героїзм (1 серпня 2014 року)

Крокують наші батальони

Реальность сама

Правда

Патріотизм: мода чи почуття?

Патріотична молодь в сучасній Україні

Крим мого дитинства, або декілька слів про причини анексії

Одеса-мама

Ничего не бойся

ЛІРоЛ на Дні молоді (Луцький інститут розвитку людини)

Украинский майдан как народный протест против глобального капитализма и российского фашизма

Меморіальна дошка Сергія Байдовського

Збір коштів для нашої армії (Полтавський інститут економіки і права)

ОДНІ З БАГАТЬОХ (студенти Університету "Україна" і Євромайдан)

"Небесна музика" на музику Івана Пустового та слова Зої Кучерявої. Виконує заслужена артистка України Світлана Мирвода:


Світлана Мирвода про книгу "Материнська молитва" і портал "Жінка--УКРАЇНКА":

16 березня 2014 з 9 до10 ранку на Радіо Культура Національної телерадіокомпанії України гостею передачі "Знакова постать" була заслужена артистка України Світлана Мирвода

Пані Світлана, зокрема, поділилася спогадами про презентацію збірки "Материнська молитва. Українки — героям Майдану", що відбулася в рамках Відкритого університету Майдану 9 березня 2014 в Українському домі.
Вони – патріоти – з Небесної сотні

Відеопрезентація подій на Майдані у Києві на межі 2013-2014 рр.
Автор: І.О. Конвісер (творчий псевдонім Ігор АЛЕКСАНДРОВ), професор кафедри журналістики Університету «Україна»

Моё письмо Сергею Безрукову (автор: Юлія Козлюк)

"Україна - Єдина" (Луцький інститут розвитку людини)

Одумайтесь, братья! (автор: Юрій Тітов)

Крізь острахи та болі (автор: Юрій Тітов)

Коли опускається зброя... (автор: Тала Пруткова)

Випускниця Університету "Україна" організувала благодійну акцію для військових авіаторів

НЕБО ПАДАЄ… (після перегляду фільму "Небесна сотня. Зима, що нас змінила")

Праздник на костях

40 днів НЕБЕСНІЙ СОТНІ. Крах чи відродження

...Реквіємом для загиблих на Євромайдані стала народна лемківська пісня «Гей, пливе кача...». А новітні технології дали змогу не лише сформувати інформаційну хвилю, організувати координацію акцій, а й створили своєрідний літопис неймовірних подій із очищення України від скверни. Журналісти з фотоапаратами, відеокамерами, мобільними телефонами й іншими ґаджетами, всі небайдужі учасники подій створили унікальний відеоконтент/відеодокумент про Революцію в Україні...
На прохання людей, які на молебнях хочуть вшанувати пам'ять загиблих Героїв України народною лемківською піснею «Гей, пливе кача ...», вокальна формація «Піккардійська терція» опублікувала партитуру цього твору.

ГЕЙ, ПЛИВЕ КАЧА...

Гей, пливе кача по Тисині,
Пливе кача по Тисині.
Мамко ж моя, не лай мені,
Мамко ж моя, не лай мені.

Гей, залаєш ми в злу годину,
Залаєш ми в злу годину.
Сам не знаю, де погину,
Сам не знаю, де погину.

Гей, погину я в чужім краю,
Погину я в чужім краю.
Хто ж ми буде брати яму?
Хто ж ми буде брати яму?

Гей, виберут ми чужі люди,
Виберут ми чужі люди.
Ци не жаль ти, мамко, буде?
Ци не жаль ти, мамко, буде?

Гей, якби ж мені, синку, не жаль?
Якби ж мені, синку, не жаль?
Ти ж на моїм серцю лежав,
Ти ж на моїм серцю лежав.

Гей, пливе кача по Тисині,
Пливе кача по Тисині...

Партитуру (переклад на ноти: І. Шульга) див.: http://tercia.com.ua
Джерело:
https://www.youtube.com/user/Official...

 

Музично-поетичний дарунок від Світлани Мирводи

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ (відео)

Університет "Україна" у жалобі за загиблими героями (.jpeg)

Байдовський Сергій Романович (.doc)

Байдовський Сергій Романович (.jpeg)

Прощання з Сергієм Байдовським (відео)

Мойсей Василь Михайлович (.doc)

Мойсей Василь Михайлович (.jpeg)

Прощання з Василем Мойсеєм (відео)

Зачаровано-прокляте коло

Пам’яті Небесної сотні

Євромайдан: листи з-за кордону

Вічна пам'ять героям (Тернопільський коледж)

Виховна година, присвячена вшануванню пам’яті загиблих (Полтавський інститут економіки і права)

Дружественное послание тем, кто считает украинцев своими братьями

Круглий стіл на тему «Держава і я. Сепаратизм: актуальність проблеми»

Молебень за мир (Новокаховський гуманітарний інститут)

Життя і смерть

І знов у мене серце заболіло…

Звернення органів студентського самоврядування ВНЗ Миколаївської області до молоді (28.01.14)

Райдуга над Євромайданом 

Братовбивство today або Як Україна дійшла до громадянської війни?

Університет «Україна» в жалобі за загиблими героями

"У нас ви також стрілятимете"?

 

2013

Слава Україні (Тернопільський коледж)

Йоги не ходять на Майдан

Як студенти запрошували на круглий стіл ректорів рівненських університетів (Рівненський інститут)

Подяка Університету "Україна" за надану допомогу!  

Українське дежавю

Молодь нації за Євроінтеграцію! Студенти України за ЄС!

Слава Україні!  Героям слава!

Велика справа маленьких людей

Заява колективу університету від 9 грудня 2013 року

Заява кафедри журналістики університету від 5 грудня 2013 року

 

Amnesty International

Участь у міжнародній акції "AMNESTY INTERNATIONAL" (Полтавський інститут економіки і права, 2013)

 

До Дня перемоги

Круглий стіл до 75-річчя початку Великої Вітчизняної війни «Волинь на початку Другої світової і Великої Вітчизняної війни 1939-1941 років» (Луцький інститут розвитку людини, 21 червня 2016 року)

70-а річниця Великої Перемоги у Другій світовій війні (Кіровоградський інститут розвитку людини, 7 травня 2015 року)

Зустріч із ветеранами УПА, присвячена 70-ій річниці звільнення Європи від нацистських окупантів (Луцький інститут розвитку людини, 22 квітня 2015 року)

Присвячується Дню звільнення міста Мелітополя (відеоролик, знятий студентами Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій)

Мітинг пам'яті в’язнів концтабору "Stalag 364 Nikolajew" (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 2012)

Георгій Севрюков: "Газету "Нова Каховка" - ветеранам", 2012

Відзначення Дня партизанської слави (Вінницький соціально-економічний інститут, 2012)

Збірна команда Луцького інституту розвитку людини Університету "Україна" в черговий раз перемогла у легкоатлетичній естафеті, присвяченій 67-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!!! (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2012)   

Міжнародна акція вшанування полеглих у ІІ Світовій в ійні  (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2011)  

Ювілейна 50-та естафета Волині, присвячена Дню перемоги у Великій Вітчизняній війні (Луцький інститут розвитку людини)

Пробіг до Дня перемоги (Дубенська філія, 2010)

Похід до музею Великої Вітчизняної війни (Рівненський інститут, 2010)

 

Аукціон побачень  

Про акцію

Аукціон побачень (28 грудня 2015 року)

 

Юнь Києва запрошує

Юнь Києва запрошує - 2016 (24 вересня 2016 року)

Юнь Києва запрошує (24 вересня 2016 року)

"Юнь Києва" запрошує. Місто відкритих людей (2015)

"Юнь Києва" єднає! (2014)

На щорічному святі "Юнь Києва запрошує" Скаутське об'єдннання "СОУС" презентувало свято "Хеллоувін", а також організовувало станційну гру "Козацькі розваги".

"Юнь Києва" влаштувала у столиці свято - 2013


Університет "Україна" представив свої навчальні та соціальні послуги на святі "Юнь Києва запрошує!" - 2012

У столиці відбулося свято "Юнь Києва запрошує" - 2012

У столиці відбулося свято "Юнь Києва запрошує" - 2010

Традиційне свято "Юнь Києва запрошує" зібрало понад 3000 мешканців столиці - 2009


Загальноміський культурний захід "Юнь Києва запрошує" - 2009

Вісімнадцяту осінь поспіль "Юнь Києва запрошує" до свята! - 2008

Загальноміський соціально-культурний захід "Юнь Києва запрошує" - 2008

                                                      

Екологічні акції  

Акція "Сумісний простір" (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 28 жовтня 2016 року)

Акція з озеленення рідного міста (Кіровоградський інститут розвитку людини, 23 жовтня 2016 року)

Місяць благоустрою (Білоцерківський інститут економіки та управління, 19 червня 2016 року)

МІЕСТ приймав гостей (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 8 червня 2016 року)

Суботник у КІРоЛ (Кіровоградський інститут розвитку людини, 30 квітня 2016 року)

Разом із "Том Сойєр Fest" (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 9 квітня 2016 року)

Всесвітня акція "Дерево миру" в Мелітополі (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 1 квітня 2016 року)

Відкриття "МЕГА" (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 1 березня 2016 року)

Майстерня екологічного громадського активіста буде і в Мелітополі (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 14 лютого 2016 року)

Впровадження цивілізованих методів гуманного поводження з тваринами (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 26 січня 2016 року)

Прибирання лісової смуги (Вінницький соціально-економічний інститут,  5 квітня 2016 року)

Презентація осередку Фонду (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 15 грудня 2015 року)

Урочисте нагородження еко-активістів міста (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 15 грудня 2015 року)

Фестиваль «Eсо-LIFE» у Миколаєві (Миколаївський міжргіональний інститут розвитку людини, 2015)

Допомога Старо-Бердянському лісництву (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 2015)

Нехай Україна буде чистою, а небо мирним! (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 2015)

Всеукраїнська акція "Дерево миру" (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 2015)

Креативне інформування населення міста про екологічну акцію (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 2015)

Студенти та викладачі Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» – активні учасники екологічної акції «Зробимо Луцьк чистим» (24 квітня 2015 року)

Подяка за молодіжну екологічну акцію (Білоцерківський інститут економіки та управління, 8 квітня 2015 року)

Водогорай - 2014

Суботник (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 2014)

Робоча нарада з організації міжнародної Всеукраїнської громадської соціально-екологічної ініціативи "Зробимо Україну чистою - 2014" (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини)

Оберігайте природу, шануйте її! (Луцький інститут розвитку людини, 2014)

Акція "Ми – за чисте довкілля!" (Луцький інститут розвитку людини, 2014)Еко-марафон "Друге життя: подвійна добра справа!" (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 2013)

Нереальний суботник (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 2013)

Зробимо Україну чистою! (Хмельницький інститут соціальних технологій, 2013)

Екологічний скаутський сплав по річці Рось, 2013

Водограй (Казкова Рось - десятиденний водний похід), 2013

А у нас – чистота та порядок (Сторожинецький коледж, 2013)

Тернопільська толока  "За чисте місто" (2013)

Всеукраїнська акція "За чисте довкілля" (Луцький інститут розвитку людини, 2013)

Біле море Хімпрому - 2012

Акція "Чисте місто" в Кіровоградському інституті розвитку людини - 2012

Зробімо Україну чистою (Тернопільский  коледж, 2011)  

Екологічна акція "Краса врятує світ і очистить місто" (Івано-Франківська філія, 2010)

Екологічна акція "Творець, природа, людина" (Васильківська філія, 2010)

Студенти прибирають Полтаву — результат вражаючий (Полтавський інститут економіки і права, 2010)

Перемога Білоцерківського інституту економіки та управління у конкурсі на День довкілля - 2009

 

Ліси для планети                                       

У Хмельницькому в парку імені Григорія Сковороди висаджено дуби із селища на Полтавщині, де народився просвітник - 2011

Про акцію (Карпатський інститут підприємництва, 2008)


Молодь за здоровий спосіб життя


Тижневик «Студентська молодь – за здорове майбутнє» (Луцький інститут розвитку людини, 2013)

Програма проведення тижневика "Студентська молодь – за здорове майбутнє!" (Луцький інститут розвитку людини, 2013)

Студенти Університету "Україна" кидають курити, щоб забезпечити собі щасливе життя, у майбутньому… - 2012

Програма проведення тижневика "Студентська молодь – за здорове майбутнє!" (Луцький інститут розвитку людини, 2012)

Програма проведення тижневика "Студентська молодь – за здорове майбутнє!" (Луцький інститут розвитку людини, 2011)

Краще тверезе життя, щоб сила і слава була (Луцький інститут розвитку людини, 2011)   

Валеологічний проект "Щоб Ви були здорові" (Полтавський інститут економіки і права, 2011)

З нами не понудьгуєш! - 2002

Про акцію (Горлівський регіональний інститут, 2002)

 

Серце до серця                                       

ХІ благодійна акція "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ" "ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ДИТИНІ" (Луцький інститут розвитку людини, 4 квітня 2016 року)

Набір хірургічних інструментів для Київського дитячого кардіоцентру завдяки відкритим серцям (2 березня 2016 року)

"Дива таки трапляються" (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 28 грудня 2015 року)

"Ти здатен на диво" (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 25 грудня 2015 року)

Партнерство "Відкритих сердець" та "Відкритого Університету" (Вінницький соціально-економічній інститут, 2013)

Про акцію

Всеукраїнська благодійна акція "Серце до Серця" (Рівненський інститут, 2012)

Українські співаки долучилися до благодійної акції "Серце до серця" - 2010 

Фінал Польської акції "Серце до серця" - 2010

"Серце до серця" (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 2010)

 

День доброго серця

Закон гідних – творити добро (30 жовтня 2015 року)

Дерево добра (30 жовтня 2015 року)

День Доброго серця – свято любові, милосердя, віри та надії (Вінницький соціально-економічний інститут, 30 вересня 2015 року)

У Вінниці з'явилася ще одна ГО, яка буде займатися справами людей з інвалідністю (Вінницький соціально-економічний інститут, 30 вересня 2015 року)

Відбулась презентація громадської організації "Соціальна перспектива". Радіоефір (Вінницький соціально-економічний інститут, 30 вересня 2015 року)

День Доброго серця (Вінницький соціально-економічний інститут, 30 вересня 2015 року)

Безоплатні юридичні консультації (Вінницький соціально-економічний інститут, 21 вересня 2015 року)

 

День миру

Полтава вишивана: хода єдності та миру (Полтавський інститут економіки і права, 24 вересня 2016 року)

У Вінниці на честь Міжнародного дня миру виконали національний гімн мовою жестів (Вінницький соціально-економічний інститут,  21 вересня 2016 року)

На День миру вінничанам показали, як «чують» гімн України люди, що позбавлені слуху (Вінницький соціально-економічний інститут,  21 вересня 2016 року)

Міжнародний День Миру – 2016 відбувся (Вінницький соціально-економічний інститут,  21 вересня 2016 року)

У Вінниці на День миру виконають гімн України жестами (Вінницький соціально-економічний інститут,  20 вересня 2016 року)

Університет "Україна" підтримав МАРШ МИРУ громадян з інвалідністю у Києві

Марш за мир людей із інвалідністю "Право на життя" в Києві 27 вересня 2014 року (відеорепортаж)

Про акцію (2009)

Запалимо свічу миру, бо якщо не ми, то хто? (Луцький інститут розвитку людини, 2004)

 

Всесвітній день здоров’я                   

Рівненський інститут провів міжвузівську акцію "Соціальний експрес" до Всесвітнього дня здоров’я

7 квітня - Всесвітний День здоров'я.  Міжвузівська акція "Соціальний експрес" (Рівненський інститут, 2011)

  

Дні визволення України, Києва та інших міст від німецько-фашистських  загарбників

28 жовтня – День визволення України (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 28 жовтня 2016 року)

23 вересня — День визволення Полтави від фашистських загарбників (Полтавський інститут економіки і права, 23 вересня 2016 року)

Студенти нашого інституту вшанували пам’ять визволителів міста Хмельницького (Хмельницький інститут соціальних технологій, 25 березня 2016 року)

77-ма річниця Карпатської України (Карпатський інститут підприємництва,  15 березня 2016 року)

"Ніхто не забутий, ніщо не забуте" (18 листопада 2015 року)

Участь у літературно-музичному вечорі «Пам'ять серця» у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського (Полтавський інститут економіки і права, 28 жовтня 2014 року)

Звільнення території України від німецько-фашистських військ: кіровоградський вимір (Кіровоградський інститут розвитку людини, 28 жовтня 2014 року )

День визволення України від німецько-фашистських загарбників (Кіровоградський інститут розвитку людини, 28 жовтня 2014 року )

Вшанування пам’яті визволителів Вінниці (Вінницький соціально-економічний інститут, 2014)

Соціальна акція "Лист у минуле" (Мелітопорльський інститут екології та соціальних технологій, 2013)

Бучанські скаути вшанували пам'ять загиблих (2013)

Урочисте покладення квітів до Вічного вогню з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників (Полтавський інститут економіки і права, 2013) 

Скаути взяли участь у заходах, присвячених Дню визволення Києва (2013)

Вічна пам'ять і низький уклін (2009)

До річниці визволення Києва (2001)

 

Голодомор 1932-1933 років в Україні

26 листопада – День пам’яті жертв голодоморів в Україні (Луцький інститут розвитку людини, 25 листопада 2016 року)

День пам'яті жертв голодомору (Карпатський інститут підприємництва, 26 листопада 2016 року)

Вшанування пам'яті жертв голодоморів (Вінницький соціально-економічний інститут, 25 листопада 2016 року)

Син у матері хліба просив… (22 листопада 2016 року)

В Університеті «Україна» вшанували жертв Голодомору (26 листопада 2015 року) 

"Отак тоді вмирала вся Вкраїна…" (26 листопада 2015 року)
Голодомор в Україні 1932-1933 років (презентація) (Житомирський економіко-гуманітарний інститут)

Миготіла свіча… (29 листопада 2015 року)

Запали свічку (29 листопада 2015 року)

День пам'яті: 82-гі роковини Голодомору в Україні (Житомирський економіко-гуманітарний інститут, 27 листопада 2015 року)

Заходи до Дня пам’яті жертв голодомору 1923-1933 рр. у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» (25 листопада 2015 року)

Круглий стіл "Жнива скорботи" пам'яті жертв Голодомору (Полтавський інститут економіки і права, 24 листопада 2015 року)

Скаути запалили свічки пам'яті (22 листопада 2014 року)

"5 колосків – ціна життя" (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2014)

Вшанування жертв голодомору (Тернопільський коледж, 2014)

Вечір-реквієм "Скорботна свічка пам'яті" (Карпатський інститут підприємництва, 2013)

Голодомор, 2013 

Миготіла свіча, 2013 

Вогняний хрест (Тернопільский коледж, 2013)

Участь у заходах щодо вшанування пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в Україні 1932-33 років (Полтавський інститут економіки і права, 2013)

"Ми завжди пам'ятаємо про них" (Карпатський інститут підприємництва, 2013)

День пам’яті жертв Голодомору (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2012)

Вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років (Вінницький соціально-економічний інститут, 2012)

Заходи по голодомору 1932-1933 років в Україні (Кіровоградський інститут розвитку людини) 

У часи голодомору селяни вимирали 17 чол. за хвилину... (Хмельницький інститут соціальних технологій)

Ми пам’ятаємо... 27 листопада – день скорботи за жертвами голодомору (Полтавський інститут економіки і права, 2010)

Український голокост 1932 – 1933 років і Полтавщина

 

Зігрій ближнього (спілкування з дітками у притулках  і лікарнях)     

Про акцію

Акція «Доброта» (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 20 листопада 2016 року)

Книгу з теплими побажаннями – дитині (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 27 жовтня 2016 року)

Посмішка дитини варта зусиль (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 22 жовтня 2016 року)

Масляна разом із дітьми з інвалідністю  (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 12 березня 2016 року)

У гості до українських дітей у День Європи (Вінницький коледж,16 травня 2016 року) 

Візит до "Родинного затишку" (Хмельницький інститут соціальних технологій, 15 квітня 2016 року)

Поділись своєю добротою… (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини,  31 березня 2016 року)

Звичайне диво, створене власноруч. Для інших… (3 січня 2016 року)

Всеукраїнська акція " Чужих дітей не буває" (Луцький інститут розвитку людини, 4 червня 2015 року)

Перше червня – свято для дітей (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини)

Благодійний концерт дітям інтернату (Новокаховський гуманітарний інститут, 5 квітня 2015 року)


Подарунки для вихованців дитячого будинку "Сонечко" (лютий 2015 року)

Зустріч на тему "Соціальна робота та адаптація людей з особливими потребами у суспільство" (Вінницький соціально-економічний інститут,  20 січня 2015 року)

26 листопада відвідали вихованців Полтавського обласного притулку «Любисток» (Полтавський інститут економіки і права, 2014)

"День білих пелюсток" (Рівненський інститут, 17 листопада 2014 року)

Відвідування дитячого будинку (Вінницький соціально-економічний інститут, 2014)

День дитячої книги (Полтавський інститут економіки і права, 2014)

Нон-стоп від студентського активу Університету "Україна"! 

Благодійна акція "Подаруй дитині радість!" (Луцький інститут розвитку людини, 2012)

Благодійна акція "Чужих дітей не буває" (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 2012) 

Благодійна акція "Подаруй дитині іграшку" (Хмельницький інститут соціальних технологій, 2011)  

Допомога онкохворим дітям Рівненщини - 2011

Зернинка доброти (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2011)

Відкриваємо серця для онкохворих дітей! (Рівненський інститут, 2011)

Об’єднання заради дітей (Хмельницький інститут соціальних технологій, 2011)

"Озеро надії" — нужденним дітям (Хмельницький інститут соціальних технологій, 2011)

Студенти Хмельницького допомагатимуть онкохворим дітям - 2011

Студенти Кіровоградського інституту Університету "Україна" в гостях у спеціалізованому садочку "Краплинка" - 2011

Нам не байдуже (Карпатський інститут підприємництва, 2010)

Подаруй казку дітям (Луцький інститут розвитку людини "Україна", 2010)

Волонтерський рух (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2008)

Подарували частку тепла - 2002   

 

Міжнародний день серця

"День серця" (28 вересня 2014 року)

 

Акція боротьби з ВІЛ/СНІДом         

Акція з експрес-тестування на ВІЛ в Університеті «Україна» (2 грудня 2016 року)

Всесвітній день боротьби зі СНІДом (Новокаховський гуманітарний інститут, 1 грудня 2016 року)

Всесвітній день боротьби зі СНІДом (Карпатський інститут підприємництва, 1 грудня 2016 року)

Захід-попередження "Зупинимо СНІД!" (Вінницький соціально-економічний інститут, 1 грудня 2016 року)

День боротьби зі СНІДом (Вінницький соціально-економічний інститут, 1 грудня 2016 року)

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом (Полтавський інститут економіки і права, 30 листопада 2016 року)

Круглий стіл за результатами проекту "Українська мережа блогерів з питань інвалідності та ВІЛ/СНІД"  (Вінницький соціально-економічний інститут, 24 лютого 2016 року)

До Дня Презерватива (13 лютого 2016 року)

Молодь Вінниці за життя без СНІД! (Вінницький соціально-економічний інститут, 30 листопада 2015 року)

Участь у Європейському тижні тестування на ВІЛ (23 листопада 2015 року)

Захід до Всесвітнього дня контрацепції у Вінницькому інституті Університету «Україна» (23 вересня 2015 року)

Участь у вшануванні пам'яті померлих від ВІЛ (Вінницький соціально-економічний інститут, 2015)

Міжнародний день презервативу (13 лютого 2015 року)

Презентація проекту Українського фонду "Благополуччя дітей" (Луцький інститут розвитку людини "Україна", 28 січня 2015 року)

У Луцькому інституті розвитку людини Університету "Україна" відбулися заходи в рамках акції "Захисти себе від СНІДУ" (26 листопада 2014 року)

СНІД – це проблема, яка стосується кожного (Вінницький соціально-економічний інститут, 2014)

«Є воля − є шанс» (2014)

Я маю силу! Силу жити! (Тернопільский коледж, 2013)

Акція до Дня пам’яті померлих від СНІДу (Вінницький соціально-економічний інститут, 2013)

Акція "Молодь проти СНІДУ" (Полтавський інститут економіки і права, 2012)

Участь у проведенні доброчинної та просвітницької акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2012)

Всесвітній день боротьби зі СНІДом (Карпатський інститут підприємництва, 2012)

Подолаємо СНІД разом (Полтавський інститут економіки і права, 2012)

Акція "Зупинимо СНІД разом" (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 2011)

Допомога є, якщо ти в неї віриш!!! (Новокаховський гуманітарний інститут, 2011)

Акція "Не відфутболюй" (Рівненський інститут, 2011)

1 грудня – день боротьби зі СНІДом (Карпатський інститут підприємництва - 2011)

Твоє життя в твоїх руках, не відпускай його!!! (Рівненський інститут, 2010)

111

Столичні студенти мали змогу обміняти цигарки на презервативи - 2009 

1 грудня - Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми (Хмельницький інститут соціальних технологій, 2006) 

 

Боротьба з наркоманією     

Урочиста церемонія нагородження переможців (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 6 грудня 2016 року)


Відеоролик переможець конкурсу "Стоп наркотик"


Відеосюжет ТНМ про церемонію нагородження переможців конкурсу відеороликів "Стоп наркотик. Ми за здоров'я"


Студенти та викладачі ЛІРоЛу – активні учасники загальноміської програми "МИ#SVIDOMI" (Луцький інститут розвитку людини, 21 жовтня 2016 року)

Молодь проти наркотиків (Рівненський інститут, 2013)

Наркоманія – шлях у безодню (Луцький інститут розвитку людини, 2010)

Обери життя (Полтавський інститут економіки і права, 2010) 

 

Боротьба з тютюнопалінням

"Поміняй цигарку на цукерку" (Хмельницький інститут соціальних технологій, 31 травня 2016 року)

Акція "Обміняй цигарку на цукерку"  (Полтавський інститут економіки і права, 4 травня 2015 року)

 

День Святого Миколая

Святий Миколай у кожному серці (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 18 грудня 2016 року)

Святий Миколай у кожному серці (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 19 грудня 2015 року)

Святий Миколай і Артдесант завітали у дитячий будинок "Малятко" у Сєвєродонецьку (19 грудня 2015 року)

Подаруй свято дітям (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 18 грудня 2015 року)

Благодійна акція “Святий Миколай дарує радість!” (Житомирський економіко-гуманітарний інститут, 17 грудня 2015 року)

Студенти-волонтери Луцького інституту розвитку людини Університету "Україна" завітали до Крупівського навчально-реабілітаційного центру для дітей з вадами зору (16 грудня 2015 року)

Благодійна акція "Щедрий Миколай" (Новокаховський гуманітарний інститут, 8 грудня 2015 року) 

Святий Миколай у кожному серці (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 2014)

"Подаруй дитині вишиванку" (Луцький інститут розвитку людини, 2014)

"Подаруй свято Миколая всім дітям" (Луцький інститут розвитку людини, 2014)

Сюрприз до Дня Святого Миколая від студентів Вінницького інституту Університету "Україна" (Вінницький соціально-економічний інститут, 2014)

Ще один привід для доброти (Тернопільский коледж, 2013) 

Святий Миколай – 2013 (Сторожинецький коледж, 2013)

До "Горлиці" завітав Святий Миколай (2013)

Благодійна акція до Дня Святого Миколая (Житомирський економіко-гуманітарний інститут, 2013)

День Святого Миколая в Оршівському дитячому будинку (Сторожинецький коледж, 2012)

Волонтерська робота студентів Карпатського інституту підприємництва Університету "Україна": День св. Миколая (Карпатський інститут підприємництва, 2012)

Студенти та викладачі Житомирського економіко-гуманітарного інституту стали помічниками Святого Миколая - 2012

Подарунки від Миколая (Тернопільский коледж, 2012)

Акція "Святий Миколай в кожному серці" (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини,  2011)

Відбулася Благодійна акція до Дня "Святого Миколая" (Житомирський економіко-гуманітарний інститут, 2011)

Любий Отче Миколаю, ти прийди до нас!  (Луцький інститут розвитку людини, 2011)

Не черствіти душею (Дніпропетровська філія, 2011)

День Святого Миколая для дітей із інвалідністю (Горлівський регіональний інститут, 2011)

Поділися теплом свого серця (Тернопільський коледж, 2010) 

Для Святого Миколая чужих дітей не буває!!! (Рівненський інститут, 2010)

Акція до Дня Святого Миколая (Рівненський інститут, 2010)

Святий Миколай крокує з "України" (Житомирський економіко-гуманітарний інститут - 2010)

І тепло сердець (2005) 

 

Ялинка милосердя    

"Снігова королева" (Луцький інститут розвитку людини, 2014)

Благодійна акція "Новорічні ангели надії" (Луцький інститут розвитку людини, 2014)

Дарунок мамі власними руками - 2013

"Не забудь привітати!" - 2013

Бригантина серед бурі перешкод - 2012

Діти отримали довгоочікувані подарунки від "Ялинки Янголів" (Полтавський інститут економіки і права, 2012)

"Ялинка Янголів" втілює мрії у життя (Полтавський інститут економіки і права, 2012)

Кожен полтавець може допомогти дітям-сиротам, виконавши їхнє бажання  (Полтавський інститут економіки і права, 2011)

Ялинка янголів (Полтавський інститут економіки і права, 2011)   

"З долоньки в долоньку " (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2011)

Різдвяний ангел (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2011) 

Акція "Ялинка янголів" (Полтавський інститут економіки і права, 2010)

"З долоньки в долоньку " (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2010)

На святі ялинки у столичній адміністрації дітей із вадами здоров'я зустрічали волонтери - 2009

Студенти у столиці допомагали дітям із обмеженими можливостями - 2009 

Запрошення до співпраці (2008)

Ялинка милосердя (2006/07)

 

Новорічні та різдвяні свята        

Один раз на рік! (Новорічний вогник для людей із інвалідністю) (Сторожинецький коледж, 2012)

24 грудня 2011 року ми вітали дітей БФ "Погляд" (Рівненський інститут, 2011)    

Студенти Університету "Україна" влаштували новорічне свято для дітей - 2011    

Благодійний проект "Від Миколая до Різдва" (Житомирський економіко-гуманітарний інститут, 2010)

Новорічна казка       (Вінницький соціально-економічний інститут, 2010)

Новорічна казка дарує радість! (Луцький інститут розвитку людини, 2010)

Потрібні були однодумці. І вони знайшлися (Тернопільський коледж, 2009)

Заради посмішки дитини (2005)       

        

Міжнародний День інвалідів    

Акція "Дві години на колесах", присвячена Міжнародному Дню боротьби за права людей з обмеженими можливостями (Полтавський інститут економіки і права,  10 травня 2016 року)

Міжнародний день інваліда (Рівненський інститут, 2012)

Подаруй малюнок другу (Рівненський інститут, 2011)   

Надання реабілітаційної допомоги дітям-інвалідам студентами-реабілітологами Кіровоградського інституту розвитку людини, 2011 

Ми не байдужі до чужого горя! (Рівненський інститут, 2010)    

Допомогли талановитому хлопцю

Інвалідність як соціальна проблема 

Конкурс творчих робіт для молоді з обмеженими фізичними можливостями (Тернопільский коледж, 2009)

У Миколаєві губернатор пообіцяв допомогу в працевлаштуванні студентам після закінчення вузів, 2007

 

Благодійний бал. Благодійний аукціон                  

Осінній благодійний аукціон. Hilton Kyiv

На благодійному балу студентська молодь Полтави зібрала понад 16 тисяч гривень на допомогу хворій на ДЦП дівчинці (Полтавський інститут економіки і права, 19 листопада 2015 року)

Участь у Благодійному студентському балі "Допомогти так легко" (Полтавський інститут економіки і права, 2014)

VІІ  щорічний благодійний студентський бал (Полтавський інститут економіки і права, 2013)

Університет "Україна" став співорганізатором проекту "Зустрічаємо весну з друзями"  - 2012          

Благодійний студентський бал, кошти від якого передано на допомогу чотирьом діткам, що потребують негайного лікування (Полтавський інститут економіки і права, 2010)       

                                        

Червоний хрест

Студенти інституту підтримали акцію, приурочену до Всесвітнього та Всеукраїнського Дня боротьби з туберкульозом (Луцький інститут, 2014)

Акція "5 картоплин" (Горлівський регіональний інститут, 2011)                               

Акція "5 картоплин" (Полтавський інститут економіки і права, 2010)

Чужого горя не буває

                                        

Пробіг заради життя    

Участь у благодійній акції "Я біжу заради життя" (Вінницький соціально-економічний інститут, 24 квітня 2016 року)

Чергова перемога Луцького інституту розвитку людини Університету "Україна" в легкоатлетичній естафеті на честь Дня Перемоги, 2011 

Про акцію (2003)

Заради життя і здоров'я (2002)

Перший вихідний (2001)

 

Сходинки, які ведуть тільки вгору

Школа для дітей-інвалідів "Сходинки" на базі Полтавського інституту економіки і права

 

Акції "Бачити барвистий світ", свято "Білої квітки", присвячені людям із проблемами зору

У Кіровограді розцвіли білі лілії - 2012

Акція "Бачити барвистий світ"- 2 (Вінницький соціально-економічний інститут, 2006)

Свято "Білої Квітки" в Кіровограді

 

Акція МНС України

Чергова акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти" (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2005)


Річниця Чорнобильської катастрофи

Земний вам уклін, ліквідатори (28 квітня 2016 року)

Катастрофа на Чорнобильській АЕС 1986 р.: 30 років потому (Полтавський інститут економіки і права, 27 квітня 2016 року)

Вшанування пам'яті жертв жахливої Чорнобильської трагедії (Житомирський економіко-гуманітарний інститут, 26 квітня 2016 року) 

 День пам'яті жертв радіаційної аварії в Університеті «Україна» (26 квітня 2016 року)

Круглий стіл на тему "Чорнобиль: ніщо не забуто, ніхто не забутий…" (Луцький інститут розвитку людини, 21 квітня 2016 року)

Подвиг ціною життя (4 квітня 2016 року)

Вічно пам’ятаймо великий подвиг ліквідаторів! (4 квітня 2016 року)

Зустріч студентів із ліквідатором Чорнобильської трагедії Гудовим Володимиром Анатолійовичем (4 квітня 2016 року)

До Дня ліквідатора у Музеї Чорнобиля (10 грудня 2015 року)

Участь у заході до річниці Чорнобильської катастрофи (Полтавський інститут економіки і права, 26 квітня 2015 року)

Круглий стіл до 28-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС (Полтавський інститут економіки і права, 2014)

Відкрита лекція Тамари Гундорової "Від Чорнобиля до постмодерну і навпаки: долання травми"

Чорнобиль (есе)

Чорний біль - 2013

День ушанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС - 2012

Вічна пам'ять (Оповідання на вільну тему) - 2012

Чорнобиль не має минулого часу -  до 25-річчя Чорнобильської трагедії (Кіровоградський інститут розвитку людини , 2011)

Ми повинні пам'ятати трагічне минуле, щоб  вберегти наше майбутнє від ядерних катастроф - 2011

 

Видавничі проекти  

Спільний проект обласного краєзнавчого музею та Кіровоградського інституту розвитку людини "Україна" – видання дослідження П. Рибалка "Колекція писанок В. Ястребова" (2011)

 

День міста   

Cвяткова хода на День міста Мелітополя (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій,  25 вересня 2016 року)

Традиційний святковий ярмарок у День народження міста Мелітополя (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій,  25 вересня 2016 року)

Флешмоб з нагоди 450-ліття Магдебурзькому праву (Хмельницький інститут соціальних технологій, 6 жовтня 2016 року)

Інтелектуальний квест до Дня міста (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 27 вересня 2015 року)

Студенти Хмельницького коледжу на виставці "Плоскирів-Проскурів-Хмельницький" (26 вересня 2016 року)

День міста Нова Каховка (26 вересня 2015 року)

Полтава вишивана: хода єдності та миру (Полтавський інститут економіки і права, 24 вересня 2016 року)

23 вересня — День визволення Полтави від фашистських загарбників (Полтавський інститут економіки і права, 23 вересня 2016 року)

262-а річниця від дня заснування рідного міста Кропивницький (Кіровоградський інститут розвитку людини, 17 вересня 2016 року)

Студенти групи ПС-11 відсвяткували День міста разом (Білоцерківський інститут економіки та управління, 14 вересня 2015 року)

Університет «Україна» привітав рідне місто з 226 річчям! (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 12 вересня 2015 року)

Сторінками історії міста Миколаєва (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 11 вересня 2015 року)

Наші на параді "Полтава вишивана" (Полтавський інститут економіки і права, 2014)

День міста – 2014 (Новокаховський гуманітарний інститут,  27 вересня 2014 року)

Університет "Україна" вітав з Днем народження рідне місто  (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 2014)

Проведення Історичного квесту в Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Університету "Україна" (2014)

Квіти є краса, а краса врятує світ... (Білоцерківський інститут економіки та управління, 2013)

Наші на параді вишиванок (Полтавський інститут економіки і права та Полтавський коледж, 2013)

КІРоЛ святкує 259-річчя Кіровограда (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2013)

Алея вузів - 2013 (Мелітопольський інститут соціальних технологій, 28 вересня 2013 року)

З Днем народження, Тернопіль! (Тернопільский коледж Університету "Україна", 28 серпня 2013 року)

Святкування Дня міста (Житомирський економіко-гуманітарний інститут, 7 вересня 2013 року)

Кіровоград святкує свій День міста в 3-ю суботу вересня (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2012)

Премія за любов (Новокаховський гуманітарний інститут, 2012)

1128 річниця від Дня заснування міста Житомира (Житомирський економіко-гуманітарний інститут Університету "Україна", 2012)

23 вересня 2011 р. студенти Полтавського інституту економіки і права привітали ветерана Великої вітчизняної війни Кресанова Миколу Матвійовича

Кіровоградський інститут Університету "Україна" на виставці до "Дня міста"! (2011)

Урочиста хода Хмельницького інституту соціальних технологій до Дня міста (2010)

 

День розповсюдження інформації про аутизм    

Аутизм – хвороба ХХІ сторіччя!

 

Проблема абортів

Виставка-експозиція "Безмовний крик" (проблема абортів) в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.М. Бойченка (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2011)

 

День захисту дітей

День захисту дітей (Житомирський економіко-гуманітарний інститут, 1 червня 2016 року)

До Дня захисту дітей (Кіровоградський інститут розвитку людини, 1 червня 2015 року)

2-й Благодійний фестиваль "ЖИТИ здорово!" (Дніпропетровська філія, 7 червня 2015 року)

Міжнародний день захисту дітей (Рівненський інститут, 2013)

День захисту дітей (Житомирський економіко-гуманітарний інститут, 2013)

День захисту дітей (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2013)

10 грудня - міжнародний день захисту прав дитини (Рівненський інститут, 2012)

Квест з нагоди Міжнародного дня захисту дітей (Горлівський регіональний інститут, 2012)

1 червня – Міжнародний день захисту дітей (Луцький інститут розвитку людини, 2012)

Батьки і діти (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2011)

1 червня - День захисту дітей (Житомирський економіко-гуманітарний інститут, 2011)

Благодійна акція Університету "Україна" до Дня захисту дітей  "Дитячі мрії збуваються!" (Житомирський економіко-гуманітарний інститут, 1 червня 2011 р.)

День захисту дітей (Горлівський регіональний інститут, 2010)

 

Міжнародний День спонтанного прояву доброти  

День добра (Вінницький соціально-економічний інститут, 30 вересня 2015 року)

Флешмоб під назвою "Поділись радістю з ближніми" (Вінницький соціально-економічний інститут, 2013)

Хмельничан заражали вірусом доброти через обійми та посмішки - 2011

 Епідемія доброти (Вінницький соціально-економічний інститут, 2011)

 

Всесвітній день посмішки

Всесвітній День посмішки (Вінницький соціально-економічний інститут, 7 жовтня 2016 року)

 

Річниця незалежності України

100 малюнків дітей про Україну

 

Фестиваль соціальної реклами

Just doмай! - проект "Соціальна реклама за 24 години" у Хмельницькому - 2011

 

Проект "Соціальна допомога" 

25 липня розпочнеться марафон збирання коштів для інвалідів праці - перший проект "Соціальної допомоги" - 2007

У столиці відбулася прес-конференція, присвячена старту благодійної акції "Ти можеш їм допомогти" - 2007

 

Проблеми гендерного насильства

Медійна кампанія EVAW інформує про права жінок (Полтавський інститут економіки і права, 2011)

 

Правовий захист молоді

"Як я захищаю свої права" Полтавський конкурс творчих робіт та малюнків для молоді та дітей - 2005

 

До річниці війни в Афганістані

Афганістан болить через роки (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2013)

Війна в Афганістані (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2013)

Дорогами Афганської війни (Луцький інститут розвитку людини, 2013)

Олександр Кривоносов: "Ми повинні дякувати богу, що на нас ніхто не нападає…" - 2013 

 

Місто соціальних ініціатив

Рекорд доброти (Житомирський економіко-гуманітарний інститут,  14 квітня 2016 року)

Осінній Тиждень Добра (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 2012)

 

Міжнародний день людей похилого віку та спілкування з людьми похилого віку 

Зустріч поколінь (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 10 жовтня 2015 року)

День людини похилого віку (Вінницький соціально-економічний інститут,  1 жовтня 2015 року)

День пенсіонера (Рівненський інститут, 1 жовтня 2014 року)

Говорили про все... і про війну

Добрі справи завжди з нами (Сторожинецький коледж, 2013)

1 жовтня в Україні відзначається міжнародний день людей похилого віку (Рівненський інститут розвитку людини, 2013)

Немає меж милосердю (Миколаївський міжрегіональний  інститут розвитку людини, 2013)
Свято весни від студентських сердець (Карпатський інститут підприємництва, 2013)

Добро та милосердя кожній людині (Сторожинецький коледж, 2013)

В гостях у мешканців Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці  (Полтавський інститут економіки і права, 2012)


Будинок добра, або соціальна робота на практиці (Полтавський інститут економіки і права, 2012)

Культурний центр у будинку для людей похилого віку (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 2012)

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2012)

 

Всесвітній день підтримки людей з епілепсією

26 березня – Фіолетовий день, Всесвітній день підтримки людей з епілепсією (Вінницький соціально-економічний інститут,  26 березня 2016 року)

26 березня – Фіолетовий день, Всесвітній день підтримки людей з епілепсією (Вінницький соціально-економічний інститут,  26 березня 2015 року)

 

Проти торгівлі людьми

Молодіжна ігротека (Квест) у рамках проекту «Спільно – проти торгівлі людьми» (Тернопільський коледж,  2 червня 2015 року)