Засідання Ради Асоціації випускників ГРІ

 

Згідно до порядку денного спочатку присутні визначилися з секретарем та головуючим конференції, шляхом голосування були обрані Сергєєнко Дмитро та Олександр Петров відповідно.

Першим доповідачем виступила Кубанкова Лариса з доповіддю про вже виконану Асоціацією роботу та участь випускників в організації та проведенні інститутських заходів, таких як: «Віват, відмінники!», «Міс та Містер ГРІ», «Зустріч випускників», святкуванні Нового року, поїздці до бази «Альтаїр», презентації досвіду роботи КОСС членам європейської делегації тощо.

Найактивніших членів Асоціації, які беруть участь у житті та діяльності інституту і студентського самоврядування, було нагороджено почесними грамотами. Церемонію нагородження провела голова КОСС 2011-2012 рр. Білослутцева Анастасія.

Далі пройшло обговорення структури Ради АВ ГРІ, визначення та створення потрібних організації відділів і служб, вибір осіб із числа членів Асоціації, які будуть відповідати за їхнє функціонування. За результатами голосування, у складі АВ ГРІ визначені особи, які будуть з 2012 року обіймати посади та очолювати сектори:

Голова АВ ГРІ – Абдулаєв Олександр;

Заступник голови – Суліга Валерія;

Сектор ІT-технологій – Лутонін Артур;

Відповідальна за зовнішні зв'язки – Мєдвєдева Олеся;

Відповідальна за внутрішні зв'язки – Кубанкова Лариса;

Відповідальні за юридичну допомогу – Сирко Дмитро;

Сектор організації заходів – Марина Бодунова, Маргарита Львович, Ольга Пелипенко;

Відповідальний за сектор сприяння працевлаштуванню – Мяделко Михайло;

Сектор соціальної підтримки – Кулаковська Катерина, Мініх Юлія.

Далі, згідно порядку денного, був презентований сайт асоціації (avgri.pp.ua). Презентацію проводили його розробники Рудь-Медвєдєва Оксана та Лутонін Артур. Усі присутні мали змогу побачити структуру сайту, ознайомилися з контентом, обговорили перспективи розвитку та наповнення та строки викладення усіх нових матеріалів, включаючи фото та відео заходів на каналі youtube і у групі на vk.com.

Також визначилися із групою підтримки сайту асоціації:

технічна підтримка буде забезпечуватись Добрянським Іллею;

інформаційна підтримка – Горєла Дар'я,

дизайнерська підтримка – Івашечкіна Юлія;

адміністрування – Лутонін Артур, Рудь-Медвєдєва Оксана.

Після офіційної частини на випускників чекав сюрприз – слайд шоу зі зворушливих фотографій студентського життя усіх поколінь самоврядування, яке відбулося під коментарі учасників сучасних подій та подій минулих років та оплески. В ході заходу учасники насолодилися вогняним шоу та східними танцями, почули у виконанні студентів пісню-відповідь на напуття випускників.