ВИСТАВКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

2016

Найкращі молоді науковці України навчаються в Університеті «Україна» (19 листопада 2016 року)

Про участь Інституту економіки та менеджменту в ярмарку професій Житомирського МЦЗ (15 листопада 2016 року)

Профорієнтаційний захід "Світ професій" (Вінницький коледж, 21 жовтня 2016 року)

Участь в осінньому Освітньому форумі 2016 (27 жовтня 2016 року)

Традиційний святковий ярмарок у День народження міста Мелітополя (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій,  25 вересня 2016 року)

Виставка провайдерів освітніх послуг міста Мелітополя і Запорізької області (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, 8 жовтня 2016 року)

Студенти та викладачі КІРоЛ – учасники виставки Agro Expo ( Кіровоградський інститут розвитку людини, 4 жовтня 2016 року)

Участь студентів і викладачів Кіровоградського інституту розвитку людини у фестивалі “Весняний книговир” (14 червня 2016 року)

Профорієнтаційна робота в Інституті соціальних технологій (27 квітня 2016 року)

Ярмарок професій у Вінницькій районній раді (Вінницький соціально-економічний інститут, 21 квітня 2016 року)

Профорієнтаційна робота Університету "Україна" вдруге відзначена на освітянському просторі (16 квітня 2016 року)

Щорічна міжрегіональна виставка-презентація "Полтавський абітурієнт – 2016" (Полтавський інститут економіки і права, 12 квітня 2016 року)

Університет "Україна" відзначений золотою медаллю за якісне використання позанавчального часу студентів (19 березня 2016 року)

 

 

2015

Участь у виставці "Освіта-2016" (Полтавський інститут економіки і права, 1 грудня 2015 року)

XIV спеціалізована виставка «Освіта у 2016 році» (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 13 листопада 2015 року)

У Полтавській науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського відбувся "Абітурієнт - 2016" (Полтавський інститут економіки і права, 13 листопада 2015 року)

Участь Васильківського коледжу в інформаційному заході (11 листопада 2015 року)

Ярмарок професій (Вінницький соціально-економічний інститут,  6 листопада 2015 року)

Участь в осінньому освітньому форумі – 2015 (22 жовтня 2015 року)

 

2014

Студентське самоврядування Університету «Україна» відзначене на виставці "Освіта та кар’єра – День студента 2014" (13-15 листопада 2014 року)

Участь Університету «Україна» у масштабному заході галузі української освіти (22-23 жовтня 2014 року)

Виставка робіт студентів-дизайнерів «подорожує» школами Тернополя (Тернопільський коледж, 23 березня 2014 року) 

"Третє свято – святе Водохреща" (Полтавський інститут економіки і права, 24 січня 2014 року)

 

2013

Виставка "Освіта у 2014 році" (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 2013)

Виставка-презенація навчальних закладів "Освіта-2014" (Полтавський інститут економіки і права, 12 листопада 2013 року)

Ярмарок професій у Старокостянтинові (Хмельницького інституту соціальних технологій, 15 жовтня 2013 року)

Алея вузів - 2013 (Мелітопольський інститут соціальних технологій, 28 вересня 2013 року)

Ярмарок професій (Кіровоградський інститут розвитку людини, 2013)

Університет "Україна" планує побудувати на Кінбурзькій косі спортивно-оздоровчий табір для студентів, а у Світловодську – спортивно-оздоровчу базу (Виставка "Освіта та кар'єра" - весна 2013)

Виставка "майбутній студент" (Вінницький соціально-економічний інститут, 2013)

 

2012

"На робітничі професії є попит" (Тернопільский коледж, 2012)

Традиційний ярмарок професій у Гощі (Рівненський інститут, 2012)

Профорієнтаційний проект Івано-Франківської філії "Школа саморозвитку" - 2012

Інформаційно-просвітницький профорієнтаційний захід "Обирай майбутнє" (Тернопільский коледж, 2012)

Ярмарок інтелектуального капіталу (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологійи, 2012)

Підсумки з ярмарку професій (Рівненський інститут, 2012)

На інших подивилися і себе показали: Університет "Україна" відзначився на виставці "Освіта та кар’єра – 2012"

Презентація Вінницького інституту Університету "Україна" в рамках святкування Дня Європи - 2012

Ярмарок професій (Хмельницький інститут соціальних технологій, 2012)

3 листопада 2011 р. викладачі та студенти Полтавського інституту економіки і права Університету "Україна" взяли участь у щорічній виставці-презентації "Освіта – 2012"

 

2011

Інтеграція освіти і науки у вищих навчальних закладах Білої Церкви - 2011

Виставкові новини (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 2011)

"Освіта та карєра - 2011": родзинки від Університету "Україна"

16-17 квітня 2011 року в Будинку офіцерів відбулася виставка-презентація вищих навчальних закладів "Майбутній студент", організована за сприяння та підтримки громадської організації "Лотос" (Вінницький соціально-економічний інститут)

 

2007

Спеціалізована виставка "Освіта - 2007" у Миколаєві (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини)

 

Від перших днів Університет «Україна» бере активну участь у роботі міжнародних, національних і регіональних освітянських виставок. Участь у виставках дає можливість представити свої досягнення, порівняти себе з колегами, а також є одним із шляхів залучення потенційних вступників. Для ефективної роботи виставок виготовляються виставкові експозиції за допомогою стендів, банерів, плакатів, великої кількості рекламно-інформаційних матеріалів, що відображають усі напрямки діяльності Університету. В роботі виставок беруть участь викладачі і студенти усіх інститутів і факультетів. На виставках демонструються електронні презентації, відеофільми про Університет, проводяться презентації системи дистанційного навчання, відбуваються виставки-продажі навчально-методичної літератури.

 

Загалом за роки діяльності університету ми взяли участь приблизно у 400 виставках і ярмарків, присвячених проблемам освіти і працевлаштування, серед яких хочеться згадати виставки «Освіта та кар’єра» товариства «Знання», «Сучасна освіта в Україні», «Освіта України. Інноваційні технології навчання», муніципальні виставки «Освіта. Робота. Бізнес», виставки, присвячені Міжнародному дню студентів і Дню учителя, виставки «Світ освіти», які проводяться Міністерством освіти і науки України,

виставки-презентації «Освіта України», «Школа ХХІ століття», шкільні базари, виставки «Знайдемо роботу разом», загальноміські ярмарки вакансій і ярмарки вакансій, що проводяться Центрами зайнятості по районних центрах Києва та Київської області (Васильків, Фастів, Обухів, Оболонський район Києва тощо), виставки, присвячені дням міст.

Ось як описувались враження лише від однієї виставки у газеті «Університет «Україна»: «На початку квітня в Українському домі відбулась уже традиційна виставка «Освіта та кар’єра». Та цього разу її, на відміну від попередніх, доповнила Перша міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «Ukrainian International Educational Fair». Загалом на ній було презентовано понад 200 навчальних програм із 37 країн світу.

Що ж сприяло такому широкому представництву? В основі важливої освітянської події чимало чинників. Чи не головний із них – ті зміни, що відбулися останнім часом у нашій країні. Динамічна модернізація національної системи освіти є запорукою соціально-економічних і науково-технічних досягнень і головною передумовою інтеграції України в європейський освітній простір. Вітчизняна вища освіта активно готується до вступу в Болонський процес. Тому й цілями зазначених виставок є встановлення тісніших зв’язків між українськими і закордонними навчальними закладами та розширення обсягу студентських обмінів.

Учасники представницького заходу отримали хорошу нагоду ознайомитись із кращим міжнародним досвідом організації навчально-виховного процесу, сучасними науково-методичними розробками, інноваційними та інформаційними технологіями навчання, авторськими проектами, новим поколінням навчальної літератури.

Ті, хто 8-10 квітня побував в Українському домі (а це педагогічні, науково-педагогічні та наукові працівники), на презентаціях, семінарах, «круглих столах», отримали чудову можливість обговорити та обмінятись думками з актуальних проблем розвитку національної освіти в умовах ринкової економіки, завдань, визначених Програмою діяльності уряду «Назустріч людям».

Наш університет не загубився у досить широкому представництві своїх родичів. До стенду «України» підходили багато відвідувачів, а також працівників інших навчальних закладів.

Багатолюдним став День кар’єри, що відбувся 8 квітня. Під час його проведення студенти, школярі та молоді фахівці міста отримали нагоду ознайомитись із нинішнім становищем ринку праці, визначити спеціальності, на які сьогодні є найбільший попит, отримали інформацію про заклади освіти – як вітчизняні, так і закордонні».

Університет щороку бере участь у виставках «Діабет» (листопад), «Інваекспо» і «Милосердя», які традиційно проводяться до Міжнародного дня інвалідів у грудні та навесні одночасно з ярмарком вакансій. Біля виставкової експозиції завжди натхненно працюють співробітники управління соціальної адаптації і реабілітації.

Активну участь як в освітянських, так і у спеціалізованих галузевих виставках бере видавничо-друкарський комплекс Університету «Україна». Він був неодноразовим учасником таких спеціалізованих виставок, як Всеукраїнська книжкова виставка – ярмарок «Буквиця» (м. Дніпропетровськ); Міжнародна виставка «Єврокон» (м. Київ); «Форум Видавців» (м. Львів); Київський міжнародний книжковий ярмарок «Книжковий світ» (м. Київ), Міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні» (м. Київ); Спеціалізована виставка – ярмарок «Світ книги» (м. Чернігів); Міжнародний Фестиваль «Світ книги» (м. Харків); Міжрегіональна спеціалізована виставка – ярмарок «Книжковий салон» (м. Херсон); Спеціалізована виставка – ярмарок «Книжковий калейдоскоп» (м. Київ); Київська міжнародна книжкова виставка – ярмарок «Книжкові контракти» (м. Київ).

Зазвичай на виставках відбувається підведення підсумків діяльності вищих навчальних закладів за рік і вручення відзнак кращим із них. За період існування Університет «Україна» був відзначений дипломами за вагомий внесок у розвиток національної системи освіти, за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу, за розвиток і впровадження у навчальний процес інноваційних освітніх технологій, за вагомий внесок в інноваційний розвиток національної системи освіти, за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти, за активну профорієнтаційну роботу серед молоді, за досягнення у профорієнтаційній роботі, за розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу, за видання підручників та навчальних посібників нового покоління, за високу якість спеціалізованих підручників для системи дистанційного навчання, за підготовку висококваліфікованих фахівців.