«Київстар» презентував майстер-класи з профорієнтації для молоді з проблемами опорно-рухового апарату

 

Проблема працевлаштування людей з обмеженнями життєдіяльності є надзвичайно актуальною в країні. За статистикою, кожен 17 українець має особливі потреби та неминуче стикається з складностями при виборі професії. Новий проект «Київстар» та його соціального партнера – громадської організації «Інститут соціальної політики» реалізується з метою підтримки дітей та молоді з порушеннями опорно-рухового апарату у виборі затребуваної професії заради можливості самореалізації в сучасному суспільстві.

 

                     Майстер-клас "Повір у себе!" - ІТ-професії

 

У створенні майстер-класів із професійної орієнтації взяли участь психологи, експерти з питань соціальної реабілітації та рекрутингу, які відповіли на актуальні питання, зокрема: куди звернутися за допомогою, з чого починати, обираючи майбутню професію, де і як здобути необхідні професійні знання та навички. Історії своїх досягнень розказали і самі люди з проблемами опорно-рухового апарату, доводячи на власному прикладі, що успіх напряму залежить від бажання та сили волі. Відеозбірку майстер-класів створено для тих, хто стоїть перед обранням майбутньої професії. Це завжди складне рішення, адже правильно обрана професія здатна зробити людину успішною, реалізованою та врешті решт щасливою.

 

    Директор Інституту філології та масових комунікацій Університету "Україна"

                Н.В. Барна про творчі професії, які можна отримати в інституті

    

           Про співпрацю Університету "Україна" зі спеціалізованими школами,

     а також поради викладача інтегровної групи від Ніни Іванівни Головченко

 

Корпоративна благодійність – це важлива частина стратегії соціальної відповідальності «Київстар». Компанія вже майже 10 років реалізує загальнонаціональну благодійну ініціативу «Для людей, для країни!», у рамках якої надає інноваційні технології та засоби для покращення комунікацій, а також спеціалізоване обладнання навчальним та медичним закладам. Особливу увагу «Київстар» приділяє дітям та молоді з особливими потребами, допомагаючи їм інтегруватися в суспільне життя, сприяючи наданню більш широких можливостей для розвитку та соціалізації. У рамках програми компанія реалізує багато заходів, що надають дітям та молоді можливості для впевненого старту в самостійне життя і вселяють у них віру в свої сили. Наразі «Київстар» обладнав сучасні мультимедійні кімнати в 10 спеціальних школах-інтернатах по всій Україні та представив їх вихованцям серію профорієнтаційних майстер-класів, завдяки чому діти отримають нові можливості для навчання, спілкування та розвитку.

 


Профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід "Місто професій" (Хмельницький інститут соціальних технологій,  28 травня 2016 року)

Університет "Україна" провів профорієнтаційний захід у Маріїнському парку (21 травня 2016 року)

Учні Тернопільської школи-інтернату повчилися писанкарству у викладачів Університету «Україна» (Тернопільський коледж, 27 квітня 2016 року) 

Майстер-класи з надання першої психологічної допомоги бійцям АТО (Вінницький соціально-кономічний інститут, 14 квітня 2016 року)

Майстер-клас із творчою терапією (Тернопільський коледж, 20 квітня 2015 року)