ЗВЕРНЕННЯ ДО ВСТУПНИКІВ

 

Щось закінчується, щось починається. Закінчилися шкільні будні і продзвенів останній дзвоник. Фініш?! Ні! Відпочинок — і знову старт! Ще важливіший і напруженіший, адже саме він відкриває дорогу в новий, незнайомий, захоплюючий і хвилюючий світ дорослого життя. Попереду нове і незвідане. Те, що треба розгадати і підкорити. А допоможуть Вам у цьому наші викладачі і старші друзі, які вже стали частинкою нашої “України”. Приєднуйтесь до нашого дружнього товариства — і Вам відкриються глибини наук і потаємні закутки знань. Разом із нами легше перебороти життєві бурі, а найскладніші віражі долі стануть шовковим шляхом. Тож разом через терни до зірок...

 

111

АБІТУРІЄНТЕ, ДЛЯ НАС ВАЖЛИВА ТВОЯ ДУМКА!

 

Ольга КАЛЕНСЬКА,

журналіст студентського Медіа-центру

Університету «Україна»

 

«Що посієш, те й пожнеш», – кажуть у народі не випадково. Університет «Україна» щомісяця організовував Дні відкритих дверей (профорієнтаційній роботі в цьому навчальному закладі завжди відводилося важливе місце), і це принесло свої плоди. Проте кожного року вступна кампанія має свої тенденції та особливості. Які саме – про це скажуть насамперед АБІТУРІЄНТИ.

 

Юрій, випускник Міжрегіонального вищого професійного училища зв’язку м. Києва (МВПУ):

− Я вступаю в ІНСТИТУТ КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, на спеціальність «Комп'ютерні системи та мережі: технічне та експлуатаційне системне обслуговування» (напрям підготовки «Комп'ютерна інженерія») відразу на 3 курс. Це дуже класно, бо ж не втрачаю часу взагалі і буду мати 2 дипломи замість одного.

Університет «Україна», можна сказати, сам прийшов до мене. Просто одного дня працівники цього ВНЗ завітали до нашого технікуму і розповіли про всі принади навчання в університеті з такою рідною назвою. Мені сподобалось усе, про що вони говорили. Очі відразу загорілися.

Вдома зайшов на сайт Університету «Україна» й ще раз усе перечитав, остаточно переконавшись у тому, що буду вступати саме до цього вищого навчального закладу. Тут уже сьогодні для реалізації студента є величезні можливості, залишається лише додати власного бажання.

 

Якщо раніше всюди чулися історії про те, що батьки вирішують за своїх дітей, куди їм краще вступати, то зараз спостерігаємо іншу тенденцію, особливо це стосується хлопців. Вони не вірять словам, а самі йдуть, аби побачити все на власні очі й переконатися у тому, що обрано правильний шлях.

 

Владислав, випускник Вищого професійного училища №33:

Я сам прийшов до Університету «Україна», аби провести для себе особисто профорієнтаційну роботу. Сьогодні подав документи в ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ, на спеціальність «Технологія харчування». Те, що я побачив і почув тоді, у лютому, коли приїжджав до цього ВНЗ на День відкритих дверей, мені сподобалося. Я вимоглива людина: як до себе, так і до інших, і точно знаю, що мені потрібно.

Думаю, що цей університет зможе задовольнити мої потреби і дати мені додаткові знання та гарну практику. Зокрема, привабила можливість участі у конференціях, що організовуються як на базі Університету «Україна», так і в інших наукових та навчальних закладах, а також поза межами України. Сподіваюся, що випаде нагода «блиснути» своїми знаннями.

Маю намір після здобуття вищої освіти в Університеті «Україна» вступати ще й у Київський національний торговельно-економічний університет, аби отримати другу вищу освіту.

 

Найавторитетнішими ж були й залишаються думки друзів. Саме їхній безпосередній досвід найчастіше стає поштовхом до вибору, часом не самої спеціальності, а ВНЗ.

 

Вікторія, абітурієнтка, закінчила 11 клас:

− Я хочу здобувати освіту в ІНСТИТУТІ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ Університету «Україна» за спеціальністю «Облік і аудит».

Звичайно, у Києві дуже багато ВНЗ, що готують фахівців саме за цим напрямом. Очі розбігаються. Проте, після прочитання в інтернет величезної кількості відгуків про той чи інший вищий навчальний заклад, волосся на голові стало дибки… Найбільше запаморочення викликали ті суми грошей, які «креативні» викладачі/посадовці окремих вишів беруть за оцінку «5». На жаль, ніяка безкоштовна освіта не рятує в нашій країні від хабарництва.

Університет «Україна» рекомендувала мені подруга, їй я довіряю цілковито. Саме вона сказала мені про те, що тут немає корупції. Тому прийшла й подала документи сюди.

Перше, що побачила: привітних людей, які доброзичливо все пояснюють, розказують про всі деталі. Встигла збігати до їдальні – вона така гарна. Та й палатку з водою/кавою/пиріжками на вулиці, біля входу в університет поставили. Це для нас, для абітурієнтів. Приємно!

Сам університет справляє гарне враження. Такий великий і просторий. Новенькі меблі, чисто. Думаю, тут узимку тепло буде навчатися.

 

Цікаво, що найбільш затребуваними виявилися спеціальності ІНСТИТУТУ ФІЛОЛОГІЇ ТА МАСОВИХ КОМУНІКАЦІЙ, а саме «Іноземна філологія та переклад» (зокрема, екзотичні східні мови), «Журналістика»; величезною популярністю (як і в минулі роки) у абітурієнтів користується ІНСТИТУТ ПРАВА ТА СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН, спеціальність «Правознавство». Не відстає й ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ зі своєю найцікавішою спеціальністю «Психологія».

Варто згадати і про ФАКУЛЬТЕТ БІОМЕДИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, який, здається, зовсім несправедливо поки що пасе задніх. Не дивлячись на такий рейтинг, у цілому світі все більше й більше науковців, соціологів приходять до думки, що спеціалісти в галузях «Мікробіологія», «Екологія та охорона навколишнього середовища» є найнеобхіднішими працівниками. Вступити сьогодні сюди − означає вже завтра опинитися у «Топ 10» найпотрібніших професій світу.

 

Спостерігаємо ще одну тенденцію – все більше школярів не бажають продовжувати навчання у школі і вже після 9 класу вступають до технікумів та коледжів, аби не марнувати такого дорогоцінного часу і здобувати бажаний фах уже з ранньої юності.

Цього року в КОЛЕДЖІ «ОСВІТА» Університету «Україна» найпопулярнішими спеціальностями серед молоді виявилися: «Організація туристичного обслуговування», «Розробка програмного забезпечення», «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж», «Видавнича справа та редагування», «Соціальна робота», «Правознавство»

 

Не марнуй часу! Вступай на навчання в Університет «Україна»!

 

Детальніша інформація про УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА» та КОЛЕДЖ «ОСВІТА» тут:

https://www.youtube.com/user/ImageCentr