ПІДГОТОВКА ДО ЗНО ТА ВСТУПУ

З УНІВЕРСИТЕТОМ «УКРАЇНА»!

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» пропонує поглибити знання з улюблених та необхідних для складання ЗНО навчальних дисциплін на курсах.

В Університеті «Україна» для забезпечення функціонування курсів підготовки до ЗНО сформовано потужну навчально-методичну базу. Підготовлено посібники з базових дисциплін – української мови та літератури, історії України, математики. Напрацьовано опорні конспекти та завдання, які коригуються відповідно до змін у навчальних програмах загальноосвітніх закладів та з урахуванням щорічного досвіду ЗНО. Слухачі курсів підготовки мають можливість користуватися електронною бібліотекою Університету «Україна».

 

Вибір дисциплін здійснюється слухачем курсів підготовки до ЗНО самостійно з поданого нижче переліку:

Математика

Англійська мова

Географія

Українська мов та література

Історія України

Живопис

Малюнок

Композиція

Біологія

Фізика

Хімія

 

Витяги з робочих програм дисциплін, за якими проводиться навчання на курсах підготовки до ЗНО, представлені на сайті vmurol.com.ua.

Формування груп стаціонарної форми навчання здійснюється за надходженням заяв у 2 етапи: 7 місяців (з жовтня по квітень); 3 місяці (з лютого по квітень).

Проведенню занять з підготовки до ЗНО передує контрольне тестування. Заняття проходяться щотижня з 16:10 до 18:50 по дві пари з обраних дисциплін. Наприкінці вивчення кожної теми визначається рівень успішності слухачів за допомогою опрацювання тестових завдань різної форми.

До роботи на підготовчих курсах до ЗНО залучені висококваліфіковані досвідчені викладачі Університету «Україна». Наприклад, математику викладає завідувач кафедри вищої математики, професор, кандидат фізико-математичних наук О.А. Єрмакова; до творчого конкурсу готує завідувач кафедри дизайну, заслужений діяч мистецтв України А.І. Ломовський.

Слухачі курсів, які мають бажання і можливості (комп'ютер із доступом до Інтернет) здійснювати підготовку до ЗНО за дистанційною формою, самостійно опановують навчальний матеріал і регулярно проводять перевірку рівня його засвоєння, отримують консультації викладачів електронною поштою abiturient@vmurol.com.ua.

Вступники курсів підготовки до ЗНО подають заяву, до якої додається:

 • довідка із загальноосвітнього навчального закладу про результати навчання або ксерокопія документа державного зразка про отриману середню освіту, паспорт або свідоцтво про народження, ксерокопії яких засвідчуються в Університеті або в установленому порядку;
 • 4 фотокартки 3х4 см.

Випускникам курсів підготовки до ЗНО видаються посвідчення з оцінками поточного контролю знань. Ті, хто успішно виконують навчальний план, забезпечуються максимальним сприянням у вступі до Університету «Україна».

Вступники курсів підготовки до ЗНО мають можливість визначити свій інтелектуальний потенціал і професійні схильності за допомогою спеціальних психологічних тестів, а також пройти незалежне тестування із загальноосвітніх дисциплін для визначення рівня знань.

Відділення курсів підготовки до ЗНО та вступу до Університету «Україна» знаходиться у м. Києві за адресою: метро Житомирська, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104.

Тел. 423-08-27.

 

 АБІТУРІЄНТАМ 2016: КУРСИ ПІДГОТОВКИ до ЗНО

в УНІВЕРСИТЕТІ «УКРАЇНА» (відео)

 

Відділення доуніверситетської підготовки

 

Довузівська підготовка в Університеті «Україна»: Що? Де? Коли?

Маріанна Пещанська

(студентська прес-служба Університету «Україна»)

2011 

 

Ти ще в роздумах, куди піти навчатися? Не можеш визначитися, якій професії присвятити своє життя? Хвилюєшся, як встигнути «підтягнути» предмети, з яких доведеться складати ЗНО?

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» пропонує унікальну можливість: у зручний для тебе час поглибити та систематизувати знання з улюблених та необхідних дисциплін на курсах доуніверситетської підготовки.

Звичайно ж, вибір курсів довузівської підготовки обумовлює багато запитань. І найліпша інформація – це «живе» спілкування з тими, хто безпосередньо дотичний до навчання майбутніх абітурієнтів.

Олена Гладун, методист вищої категорії відділу курсового навчання Університету «Україна», прокоментувала найпопулярніші запитання:

Олено Антонівно, скажіть, будь-ласка, скільки років працюють курси та які є терміни навчання?

− Наші курси готують абітурієнтів, починаючи з 2000 року. Навчатися у цьому році будемо в 2 етапи: 7 місяців (почалися 3 жовтня 2011 року); 3 місяці (лютий, березень, квітень 2012 року).

Під час занять на курсах абітурієнти мають змогу детальніше вивчити не лише обрані навчальні дисципліни, а й спектр спеціальностей, які пропонує наш університет, осягнути умови навчання у вищій школі загалом, інфраструктуру нашого університетського містечка на вул. Львівській, 23 зокрема тощо. Це полегшує вибір майбутньої професії, який можна ще скоригувати за допомогою спеціальних психологічних тестів, що проводяться для всіх бажаючих фахівцями з Приймальної комісії нашого університету.

Чи забезпечуються абітурієнти підручниками та навчальними посібниками?

−  Так, за більше ніж десять років діяльності на курсах напрацьовано потужну навчально-методичну база. Викладачі з кожної дисципліни готують опорні конспекти, тести, завдання, коригують їх у відповідності до змін у навчальних програмах школи та з урахуванням щорічного досвіду ЗНО. Вивчення іноземних мов забезпечується книгами з бібліотеки нашого університету. Викладачі Зоя Гайова, Світлана Рубашова, Олена Єрмакова підготували навчальні посібники з окремих базових дисциплін (українська мова, українська література, історія України, математика) для полегшення навчання майбутніх студентів. Абітурієнти користуються послугами електронної бібліотеки Університету «Україна», застосовують ІКТ під час занять у комп’ютерних класах.

А чи у зручний час проходять заняття, адже більшість молодих людей – учні загальноосвітніх шкіл?

− Заняття проходять щотижня у другій половині дня (з 16:10 до 18:50 год.), по дві пари з обраних предметів.

Як здійснюється контроль за успішністю слухачів курсів?

− Наприкінці кожної вивченої теми проводиться тестування та визначається рівень успішності «курсантів». Викладачі скеровують учнів щодо певних «лакун» у їхніх знаннях, формують навички опрацювання тестових завдань різної форми: навчальних, контрольних, відкритих (тестові завдання з пропусками, на доповнення, тестові завдання з короткою/розгорнутою відповіддю), закритих, на встановлення відповідності тощо.

Чи можна ще приєднатися до навчання?

− Так, звичайно. Набір на курси триває. Але потрібно поспішати, адже потім багато доведеться надолужувати. Додаткова інформація за тел.: (044) 423-08-27 (Олена Антонівна Гладун) або на офіційному сайті університету: vmurol.com.ua (доуніверситетська підготовка)

Філії відділення доуніверситетської підготовки знаходяться у м. Києві за такими адресами Києва: вул. Львівська, 23, тел. 409-27-62;

вул. Закревського, 65а (ЗОШ № 282), тел. 532-96-20.

Дисципліни, які ви бажаєте вивчати та опрацьовувати, – вибираєте самостійно, за власним бажанням. Їх перелік чималий, тож вибрати є з чого. Це :

 

 1. Історія України
 2. Українська мова
 3. Українська література
 4. Живопис
 5. Малюнок
 6. Композиція
 7. Біологія
 8. Фізика
 9. Математика
 10. Англійська мова
 11. Хімія
 12. Географія

 

Заняття з усіх зазначених дисциплін проводять висококваліфіковані досвідчені викладачі Університету «Україна». Наприклад, з математики − завідувач кафедри вищої математики, професор, кандидат фізико-математичних наук Олена Анатоліївна Єрмакова. А майбутніх дизайнерів до творчого конкурсу готує завідувач кафедри дизайну, заслужений діяч мистецтв України Анатолій Іванович Ломовський. Ними напрацьовано своєрідні методики викладання, які допомагають якнайліпше запам’ятовувати матеріал та системно опановувати окремі теми самостійно.

 

Своїми враженнями про навчання на курсах поділилися випускники курсів доуніверситетської підготовки Університету «Україна».

Олександр, студент 4 курсу, спеціальність «Маркетинг»:

Не можу сказати, що вступив до університету тільки завдяки курсам. Багато працював самостійно, допомагали вчителі зі школи. Але відвідування курсів доуніверситетської підготовки трохи заспокоювало, підсилювало намір вступити саме до цього навчального закладу, та й повторення матеріалу нікому ще ніколи не заважало. Водночас відчував своєрідний «пульс» процесу, порівнюючи знання, одержані в класі, під час занять із репетитором та на університетських курсах. Це дозволяло не панікувати, вчасно коригувати знання, дізнаватися про нові фахові навчальні видання для абітурієнтів.

Оля, студентка 4 курсу, спеціальність «Видавнича справа та редагування»:

− Дізнавшись про Університет «Україна», вирішила спробувати вступити до цього навчального закладу. Але хвилювалася: чи достатньо балів наберу на тестах, чи встигну самостійно «підтягнути» як слід українську мову та літературу, історію України, як бути із творчим конкурсом?.. Зацікавилася курсами доуніверситетської підготовки. Вирішила спробувати. І не пошкодувала. Мене добряче «піднатаскали» з необхідних предметів. Особливо сподобалося, як викладали українську літературу. Заняття нерідко проходили у формі підготовлених нами, абітурієнтами, виступів. Ми обирали собі письменника, того, який найбільше припав до душі, і розповідали про його творчість та життєвий шлях. Було надзвичайно цікаво вправлятися в майстерності триматися перед аудиторією. Це неодноразово згодилося мені й під час навчання в університеті. А все завдяки нашому викладачеві – Гайовій Зої Олегівні, − яка цікаво та доступно пояснювала й уміло організувала наш навчальний процес.

Аліна, студентка 4 курсу, спеціальність «Журналістика»:

− Обравши університет, я подумала, що найтяжче позаду. Вибір зробила. Але не так здійснилося, як подумалося. На якомусь етапі мені стало моторошно, бо вже минув рік, як я закінчила школу (не вдалося в тому ж році вступити до вишу), цілими днями товклася на роботі, інколи й у нічні зміни (до речі, й донині працюю на телеканалі СТБ). Коли ж тут виділиш час на максимальну підготовку до тестування? Врятувало те, що курси доуніверситетської підготовки можна було відвідувати у зручний для мене час. Тому, не відриваючись від трудового процесу, я змогла добре підготуватися, скласти тестування та вступити до Університету «Україна».

Наталя, випускниця університету 2008 року, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»:

До вступу в Університет «Україна» я навчалася вдома за індивідуальним графіком і не мала досвіду навчання у класі чи групі. Через те ми з мамою вирішили відвідувати курси, аби набратися хоч якогось досвіду навчання у колективі. На заняттях панувала доброзичлива атмосфера, викладачі доступно та докладно викладали матеріал, вдома ми закріплювали це за виданими підручниками. Особливо мені подобалися заняття з історії, викладач Світлана Олексіївна Рубашова використовувала багато таблиць, портретів, схем, до суто навчального матеріалу додавала якісь біографічні чи історичні родзинки, коротенькі гумористичні резюме, − усе це поліпшувало процес запам’ятовування. Усно мені вдавалося відповідати, хоч я і хвилювалася через присутність інших учнів. Поступово це хвилювання ставало меншим. Але з тестами спершу були проблеми: я майже не виконувала таких завдань зі своїми учителями, завдання у тестах були різнотипними, треба було «сходу» реагувати на це з урахуванням часу. Я спішила, плуталася, хвилювалася й одержувала «2»… Мама спершу гнівалася, а потім вдома ми починали плакати вже вдвох. Мрія про навчання у ВНЗ нам почала видаватися химерною.

І тут нам допомогла Зоя Олегівна, викладач української мови і літератури. Спершу вона запросила мене разом із мамою на співбесіду, де з’ясувала, за якою формою я навчалася у школі. Потім надала нам зразки типових тестів для самостійного виконання їх удома. Потім дозволила мамі бути присутньою в аудиторії під час написання тесту, − це применшувало мій градус хвилювання. Аж потім я знову приступила до написання тестів разом із групою в однаковому для всіх темпі. І вступні випробування склала успішно, без мами. А університет закінчила із відзнакою.

Бажаю усім майбутнім студентам Університету «Україна» здолати шлях до вищої освіти без емоційних стресів та будь-яких утрат!