Приходь до нас на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

 в останню суботу місяца – ми допоможемо з правильним вибором!

З Університетом «Україна» ти зможеш:

 • зорієнтуватися у розмаїтті спеціальностей;
 • вибрати найбільш актуальну професію;
 • безкоштовно пройти психологічний тест на визначення твоїх природних здібностей;
 • отримати поради та консультації фахових викладачів-практиків;
 • побувати на цікавих профорієнтаційних тренінгах та майстер-класах;
 • зануритися у справжнє студентське життя!

 

На тебе чекають: цікава програма, захопливі зустрічі, багато корисної інформації.


Графік Днів відкритих дверей на рік

28.01.17 - Профорієнтаційна гра "Крок до майбутнього"
25.02.17 - Зустріч весни "Масляна"
25.03.17 - "Студентська каша"
29.04.17 - "Здоровим бути здорово"
27.05.17 - "Університетське літо - 2017"
24.06.17 - Профорієнтаційна гра "Крок до майбутнього"
29.07.17 - Літній студентський квест
31.08.17 - Посвята у студенти
30.09.17 - "Юнь Києва запрошує"
28.10.17 - "Halloween"
25.11.17 - Профорієнтаційна гра "Крок до майбутнього"
30.12.17 - Новорічний серпантин


Наші двері відкриті для тебе за адресою:

м. Київ, вул. Львівська, 23 (ст. м. «Житомирська»). Початок реєстрації о 10:30!

Зрозумій уже ЗАРАЗ, ким ти хочеш стати, і твоє ЗАВТРА буде щасливим!

 


Останньої суботи кожного місяця в Університеті «Україна» проходять дні відкритих дверей

 

16 квітня 2015 року 

Ніна Головченко

 

Метою цих заходів є профорієнтаційна робота, під час якої школярам розповідають про спеціальності, які вони б хотіли обрати.

У приймальній комісії університету учні, за бажанням, можуть пройти спеціальні тести на виявлення природних здібностей щодо обраної професії. Абітурієнтам розповідають про особливості вступної кампанії 2015 року, про перелік дисциплін, із яких вони мають складати ЗНО згідно обраного фаху, про специфіку проведення творчого конкурсу з окремих спеціальностей (в Університеті «Україна це: «Здоров’я людини», «Дизайн», «Журналістика»).

Відповідальний секретар Приймальної комісії Ольга ВЕДЕНЄЄВА презентує абітурієнтам Університет «Україна», розповідає про переваги навчання саме у цьому ВНЗ, а їх немало:

− В Університеті «Україна» майбутні студенти зможуть опанувати одну із 118 сучасних конкурентоспроможних спеціальностей, у Києві чи у 32-х регіональних філіях Університету «Україна», а також:

 • пройти профорієнтаційне тестування перед вступом, чіткіше усвідомити свої природні здібності та обрати ту професію, що дасть у майбутньому і моральне, і матеріальне задоволення;
 • успішно скласти ЗНО і отримати переваги при зарахуванні на інженерно-технічні та природничо-математичні напрями підготовки, якщо готуватимуться до вступу на курсах підготовки до ЗНО чи навчатимуться на відділенні доуніверситетської підготовки в Університеті «Україна»;
 • здобути 2 спеціальності одночасно, навчаючись на стаціонарі і заочно;
 • обрати зручну форму навчання – денну, заочну або дистанційну;
 • вступити одразу на 3-й курс університету, якщо розпочнуть навчання в Коледжі «Освіта» на базі 9 або 11 класів;
 • продовжити навчання в аспірантурі і докторантурі;
 • отримати європейський диплом в університетах Польщі, Литви, Чехії чи Німеччини відповідно до європейських програм обміну студентами;
 • набиратися фахових знань від потужного професорсько-викладацького складу університету в сучасних аудиторіях, науково-навчальних лабораторіях, фундаментальній бібліотеці, центрі інформаційного доступу з безкоштовним доступом до Internet;
 • розпочати працювати вже на 3-му курсі, обравши індивідуальний графік навчання;
 • скористатися низкою пільг в оплаті за навчання: як відмінник, переможець або призер олімпіади чи конкурсів Малої академії наук України (МАНУ), як активний учасник студентського самоврядування тощо;
 • пізнати справжні європейські цінності: в Університеті «Україна» нарівні з усіма навчаються і студенти з інвалідністю;
 • поцінувати переваги безбар’єрного архітектурного дизайну: усі нові навчальні корпуси Університету «Україна» поєднано переходами, обладнано ліфтами, пандусами та виходами у внутрішній парк;
 • безкоштовно опанувати основи волонтерської, скаутської, туристичної діяльності у студентському самоврядуванні; розвинути творчі навички у театральному, хореографічному чи вокальному гуртках; реалізуватися у наукових, творчих чи спортивних конкурсах/змаганнях.

Більш завзятого студентського самоврядування та більш розлогого спектру його діяльності ти не знайдеш у жодному іншому ВНЗ України!

Отримані в Університеті «Україна» глибокі фахові знання дозволять нашим майбутнім студентам досягти успіху у житті!

Під час проведення Днів відкритих дверей для абітурієнтів проводяться екскурсії: школярі оглядають аудиторний фонд, у тому числі ком’ютерні класи, лінгафонні кабінети; знайомляться з бібліотечним фондом навчального закладу, діяльністю студентських навчально-виробничих підрозділів, лабораторною та виробничою базою, зокрема, лабораторією прототипування, видавничо-друкарським комплексом,  медико-реабілітаційним центром, лабораторією мікробіології, банківським центром, лабораторіями сучасних хімічних нанотехнологій та харчових технологій, теле, фото та радіостудіями. Школярам пояснюють також можливості навчання за дистанційною технологією тощо.

Родзинкою кожного Дня відкритих дверей є заходи студентського самоврядування: під час профорієнтаційних ігор, спортивних змагань, пікніка на Площі знань чи участі у благодійній акції на свято Масляної діти у безпосередньому неформальному спілкуванні більше дізнаються про реальне студентське життя.

Традиційними в університеті стали Дні відкритих дверей для цільової аудиторії, школярів із Чернігівської, Київської, Черкаської та інших областей України. Абітурієнти з регіонів, куди, у свою чергу, з профорієнтаційною метою виїжджають представники Університету «Україна» та студентські агітбригади, із великою зацікавленістю вивчають спектр освітніх послуг і потенціал нових університетів, аби виважено і свідомо обрати ВНЗ для подальшого навчання.

Університет тісно співпрацює з Центрами зайнятості України, зокрема, за Програмою 45+ (навчання за ваучерами), відповідно до положень якої коштом держави (за отриманим ваучером) здійснюються перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, підготовка на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні. Університет провів велику роз’яснювальну роботу і під час зимового набору набрав на навчання більше 60 осіб (за спеціальностями: «Соціальна робота», «Комп’ютерні системи та мережі», «Програмне забезпечення систем»,  «Автомобілі та автомобільне господарство»). За цією програмою особи, віком від 45 років, можуть вступати на навчання і під час літньої чи осінньої вступної кампанії 2015 року.

Програма «Твій шанс» Університету «Україна» може привабити тих абітурієнтів, котрі не змогли належним чином із якихось причин скласти ЗНО або зацікавилися можливістю навчання за програмою подвійних дипломів в університетах Європи.

У віртуальній мережі створено декілька ресурсів для поширення відомостей про Університет «Україна» загалом, про програми для абітурієнтів зокрема. На сайті університету, у соціальних мережах Вконтакте і Facebook діють спеціальні сторінки, а на відеоканалі університету на YouTube щороку для абітурієнтів створюються тематичні плей-листи.

В університеті розгорнуто роботу щодо навчання іноземних студентів, організацією цього проекту опікується управління міжнародної діяльності.

В умовах конкуренції та доволі складних перспектив діяльності ВНЗ недержавного типу Університет «Україна» популяризує свій бренд університету з потужною матеріально-технічною базою, розлогим спектром сучасних спеціальностей, висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом, амбітними цілями. До того ж, Університет «Україна» − єдиний ВНЗ в Україні, де в умовах безбар’єрного простору на принципах гуманізму і толерантності із застосуванням інклюзивних технологій навчаються і студенти з інвалідністю. 

 

Фото:

http://vnz.org.ua/novyny/podiyi/7727-ostannoyi-suboty-kozhnogo-misjatsja-v-universyteti-ukrayina-prohodjat-dni-vidkrytyh-dverej


ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

навіщо вони і про що на них можна дізнатися


Значну роль у профорієнтаційній діяльності відіграють Дні відкритих дверей. Традиційно загальноуніверситетські дні відкритих дверей проводяться останньої суботи кожного місяця. Вступники, які подають заяви в ці дні, отримують долаткову знижку в оплаті за навчання в розмірі 5%.

 На Днях відкритих дверей старшокласники та їх батьки мають можливість зануритися в атмосферу вищого навчального закладу. Інтер’єр адміністративних приміщень відіграє не останню роль у створенні образу ВНЗ, відображає стан розвитку окремих напрямів його діяльності, дозволяє познайомити відвідувачів із ключовими принципами, звичаями, традиціями.

Перше, куди потрапляє відвідувач, переступаючи поріг установи, це – вестибюль. Стіни адміністративних приміщень прикрашають різноманітні стенди іміджевого та рекламно-інформаційного характеру.

Узагальнюючі іміджеві стенди у наочній і максимально образній формі відображають загальні відомості про ВНЗ та його керівництво, стратегію і динаміку розвитку, організаційну структуру, мережу територіально відокремлених підрозділів тощо. Яскраво оформлений студентами у Броварському коледжі стенд «Літопис ВНЗ» розширює уявлення абітурієнтів про навчальний заклад. Крім стендів для оформлення приміщень використовуються також великі плакати, наприклад, карта «України» у фотографіях.

Тематичні іміджеві стенди відображають досягнення Університету в різних напрямках діяльності. На стендах факультетів і кафедр можна побачити історію створення, структуру, кадровий склад, студентів під час навчання, перелік наукових праць тощо; на факультетах вивішуються стенди відмінників; стенди спеціальностей,  що відтворюють фрагменти ОПП і ОКХ; стенди випускників і роботодавців.

Стенди підрозділів, які займаються виховною діяльністю, та стенди студентського самоврядування відображають студентське позанавчальне життя у всій його різноманітності, дають уявлення про популярні університетські заходи соціального, культурного, спортивного, дозвільневого спрямування (стенди Всеукраїнських спортивних ігор студентів із інвалідністю «Сяйво надій», «Зима. Лижі. Бескид», «Літо на Витоках», «Козацькими шляхами», «Славетними містами України», «Говерла», «Рада міністрів студентського самоврядування», стенди фестивалів творчості «Сяйво надій» та «Університетське літо», «Шевченківські свята», «Вечорниці», «Наші рекорди і досягнення», «Спортивні досягнення», «Клуб «КВК», «Клуб інтелектуальних ігор» тощо).

Підрозділи, відповідальні за науково-дослідну діяльність, відтворюють на іміджевих стендах підсумки наукових конференцій, переліки наукових праць професорсько-викладацького складу, переможців конкурсів наукових робіт, діяльність студентських навчально-науково-виробничих підрозділів, інші наукові досягнення.

Практично всі адміністративні підрозділи (Спортивний клуб, Центр студентської творчості, профспілковий комітет тощо) потребують принаймні одного інформаційного стенду, на якому розміщуються плани заходів, графіки занять, інформація щодо контактних осіб, оголошення, новини, цікава свіжа інформація, якою варто поділитися.

Інформаційні стенди кафедри містять навчальний план спеціальності (робочі навчальні плани по курсах); план роботи кафедри на поточний навчальний рік; план засідань кафедри на навчальний рік; план роботи науково-методичного семінару кафедри; план роботи наукового семінару кафедри; план роботи студентів у системі СНВП; графік навчального процесу; розклад навчальних занять; розклад консультацій викладачів; розклад консультацій по курсових проектах (роботах); графік захисту курсових проектів (робіт), дипломних проектів (робіт); перелік комплексних контрольних робіт (завдання, критерії оцінок, перелік рекомендованої літератури, перелік методичної літератури та технічних засобів, якими можна користуватися під час виконання ККР); рейтинг студентів за результатами сесії; графік завантаження навчальних лабораторій та комп’ютерних класів навчальними заняттями тощо.

Інформаційні стенди Приймальної комісії містять ліцензію, перелік спеціальностей, адреси інститутів і факультетів, правила прийому вступників, перелік дисциплін вступного тестування, склад Приймальної комісії, графік прийому членів Приймальної комісії, умови вступу, перелік документів для вступу, інформацію про пільги і знижки тощо.

 Форми проведення Днів відкритих дверей – найрізноманітніші. Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Університету «Україна» готує неповторні концертні програми. На фото: Дні відкритих дверей, мюзикли «Кадети», «Ромео і Джульєтта», «Вечори на хуторі близь Диканьки», «Роттердам де Парі». На сцені студенти університету.

  Старшокласникам Миколаєва дуже сподобалися «кадети» з Університету «Україна».

У базовій структурі Університету «Україна» травневий День відкритих дверей проводиться одночасно з іншим заходом. Головною подією у культурному житті Університету “Україна” з 2004 року виступає щорічний конкурс-огляд художньої самодіяльності інститутів, філій, факультетів базової структури і центрів дистанційного навчання Всеукраїнський фестиваль творчості “Університетське літо”, на якому презентуються кращі з кращих номерів, підготовлених талановитою молоддю з усієї “України”.

За окремим графіком проводяться Дні відкритих дверей на факультетах. Презентації спеціальностей викликають жвавий інтерес глядачів до професій і спеціальностей та щире захоплення.

Ось як описує студентка факультету інженерних технологій свої враження від кулінарної виставки спеціальності «Технологія харчування»:

 «22 листопада о 16 годині розпочалася виставка кулінарних шедеврів, виготовлених ручками студентів-харчовиків від першого до четвертого курсів. Можна було простежити поступові вміння та навички, які приходять з роками їх навчання.

Центровим витвором ТХ-52 був тортик із назвою «Сльоза Слона», якого покуштували всі. Да, в такі моменти розумієш, що сльози бувають солодкі, бо вони від щастя.

Старші групи створили справжнє «Солодке життя!» Їхнім витвором була «Вежа», яка складалася з трьох поверхів. Навіть під тиском вафель, змащених начинкою та поїдаючими поглядами, вона встояла до кінця.

Як ви гадаєте, півні живуть тільки у селі? Ні, вони мешкають також у містах, емігруюючи з теплих країн, тимпаче, якщо півень зроблений з ананасів та нашої вітчизняної моркви.

Не можна уявити українське село не тільки без півня, але й пісні, горілки та сала... Вгодований свин завітав на виставку, зроблений умілими руками кулінарів. Цей свин, який лежить на листках салату, немов так і тягнеться до розташованої неподалік кукурудзи. Здається, ще декілька хвилин – і він її з’їсть.

Перші курси представили «романтичну вечерю», вино, свічки, пелюстки троянди на столі... Невистачало тільки пари закоханих.

Усе було вражаючим, смачним та вишукано творчим!»

 І, звичайно, на Дні відкритих дверей ви почуєте вичерпні відповіді на запитання, які Вас цікавлять, познайомитесь із керівництвом Університету, деканами і завідувачами кафедр, отримаєте можливість поспілкуватися у неформальній обстановці зі студентами, побачити на власні очі матеріальну базу, пройти психологічне тестування, побувати в музеї Університету, отримаєте рекламно-інформаційні матеріали про університет та конкретні спеціальності.

Зразки рекламно-інформаційних матеріалів, газета «Університет «Україна», фрагмент експозиції музею в базовій структурі Університету «Україна»

 


Статті

Новорічна інтерактивна казка в Університеті "Україна" (24 грудня 2016 року)

День св. Миколая у Крупівському навчально-реабілітаційному центрі для дітей із вадами зору (Луцький інститут розвитку людини, 15 грудня 2016 року)

Університет "Україна" запрошує на феєричне святкування Нового року! (17 грудня 2016 року)

Гості з Чернігівського кооперативного технікуму (14 грудня 2016 року)

Відвідування Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (Вінницький соціально-економічний інститут,  9 грудня 2016 року)

День відкритих дверей в Університеті «Україна»: листопад 2016 (27 листопада 2016 року)

Профорієнтація в Бердичівських медичному та педагогічному коледжі (Вінницький соціально-економічний інститут, 25 листопада 2016 року)

Естафету приймають економісти (Новокаховський гуманітарний інститут,  23 листопада 2016 року)

Один із головних життєвих виборів (Вінницький соціально-економічний інститут, 23 листопада 2016 року)

Раді бачити! (Новокаховський гуманітарний інститут, 5 листопада 2016 року)

Профорієнтація в режимі non-stop (Новокаховський гуманітарний інститут, 17 жовтня 2016 року)

Профорієнтаційна робота серед учнів 9 і 10 класів ЗОШ № 14 м. Вінниця (Вінницький соціально-економічний інститут, 4 жовтня 2016 року)

Профорієнтаційний візит у Закарпаття (Вінницький соціально-економічний інститут, 23 вересня 2016 року)

Поїздка до майбутніх абітурієнтів (Васильківський коледж, 22 вересня 2016 року)

Фестиваль "Дружба" в День відкритих дверей (25 червня 2016 року)

Профорієнтація Карпатського інституту підприємництва на фестивалі (18 червня 2016 року)

День відкритих дверей. Майстер клас "Великоднє писанкарство" (26 квітня 2016 року) 

Прийшли, побачили, захотіли (Тернопільський коледж, 20 квітня 2016 року) 

Участь у нараді обласного центру соціальних служб для дітей, сімї та молоді (Івано-Франківська філія, 1 квітня 2016 року)

Університет запрошує на навчання (28 березня 2016 року)

День відкритих дверей в Університеті "Україна": березень 2016 (26 березня 2016 року)

День відкритих дверей "Студентська каша" 2016 (26 березня 2016 року)

Березневий День відкритих дверей (Вінницький соціально-економічний інститут, 19 березня 2016 року)

Учні міських та районних шкіл разом із батьками та учителями в гостях у Вінницького інституту і коледжу Університету "Україна" (12 березня 2016 року)

Запрошення на День відкритих дверей 12 березня 2016 року (Вінницький соціально-економічний інститут)

Турбуючись про нове поповнення (28 лютого 2016 року)

Університет "УКРАЇНА": День відкритих дверей на Масницю або Зимо, бувай, до побачення! (27 лютого 2016 року)

Презентація спеціальності «Психологія» у Погребищенському медичному коледжі (Вінницький соціально-економічний інститут, 10 лютого 2016 року)

Хочеш здобути вищу освіту, матимеш такі можливості (25 січня 2016 року)

Останній День відкритих дверей у 2015 році (26 грудня 2015 року)

Профорієнтаційний марафон (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 22 грудня 2015 року)

19 грудня – День відкритих дверей у Вінницькому інституті та коледжі Університету "Україна" (2015 рік)

День відкритих дверей (Білоцерківський інститут економіки та управління, 8 грудня 2015 року)

Грудневий День відкритих дверей (Вінницький соціально-економічний інститут, 5 грудня 2015 року)

День відкритих дверей "Здорово бути здоровим" (28 листопада 2015 року)

Зустріч із учнями Вищого професійного училища № 21 (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 18 листопада 2015 року)

ІV щорічний "найстрашніший" День відкритих дверей! (31 жовтня 2015 року)

Щоб стати студентами (31 жовтня 2015 року)

День відкритих дверей 31 жовтня 2015 року (31 жовтня 2015 року)

31 жовтня 2015 року Університет «Україна» запрошує на День відкритих дверей!

Гості з Чернігова (24 вересня 2015 року)

26 вересня 2015 року Університет «Україна» запрошує на День відкритих дверей!

Черговий День відкритих дверей 27 червня 2015 року

Травень: День відкритих дверей в Університеті «Україна»

Мета – повноцінна вища освіта (30 квітня 2016 року)

День відкритих дверей (Кіровоградський інститут розвитку людини, 28 квітня 2015 року)

Пікнік для абітурієнтів (28 березня 2015 року)

На навчання запрошує університет (28 березня 2015 року)

День відкритих дверей у Вінницькому соціально-економічному інституті (14 березня 2015 року)

Cвято Масляної у стилі слов’янських традицій (28 лютого 2015 року)

День відкритих дверей в Університеті "Україна" на Масляну (28 лютого 2015 року)

День відкритих дверей 17 лютого

ЗНО 2015: БЕЗКОШТОВНЕ тренування з української мови та літератури (Вінницький соціально-економічний інститут, 8 лютого 2015 року)

Виїзний День відкритих дверей у ПТНЗ (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини)

Січневий День відкритих дверей (31 січня 2015 року)

МИ ОБИРАЄМО УНІВЕРСИТЕТ "УКРАЇНА"! А ТИ?.. (27 грудня 2014 року)

День відкритих дверей для школярів Святошинського району міста Києва (24 грудня 2014 року)

Боїшся ЗНО 2015 - приходь! БЕЗКОШТОВНА ДОПОМОГА!!! (Вінницький соціально-економічний інститут, 20 грудня 2015 року)

День відкритих дверей в Університеті "Україна" (12 грудня 2014 року)

День відкритих дверей "Здорово бути здоровим". Запрошення (29 листопада 2014 року)

Здорово бути здоровим! (29 листопада 2014 року)


День гарного настрою (Новокаховський гуманітарний інститут, 27 листопада 2014 року)

 

Здорово бути здоровим! Запрошення скаутів (20 листопада 2014 року)

День відкритих дверей "Здорово бути здоровим". Звіт (29 листопада 2014 року)

День усіх святих!!! (25 жовтня 2014 року)

День мов в Університеті «Україна» (Вінницький соціально-економічний інститут,  28 жовтня 2014 року)

Зірки "України" – 2014 (Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини, 2014 року)

День відкритих дверей відбувся (Карпатський інститут підприємництва, 2014 року)

Незабутні враження про День відкритих дверей (Дубненська філія, 2014 року)

Зустріч з абітурієнтами пройшла за філіжанкою чаю (квітень 2014 року)

3-го квітня, у стінах Університету «Україна», відбулась зустріч із журналістським колективом інформаційно-творчого агентства «Юн-прес». Гостям Університету була проведена ознайомча екскурсія, відбувся обмін знаннями та враженнями, здобутими в ході візиту. Знайомство між університетом та агентством «Юн-прес» триває вже не один рік. Так, вони виступають партнерами в організації міжнародного конкурсу «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Інститут та коледж відкрили двері для майбутніх абутурієнтів (Полтавський інститут економіки і права та Полтавський коледж, 2014)

Дні відкритих дверей для абітурієнтів-2014 в Університеті "Україна"

Жовтневий день відкритих дверей, присвячений страшному святу "Halloween"! 

Школярів знайомили з університетом у стилі "Хеллоуін" (2013)

Анонс Дня відкритих дверей (Вінницький соціально-економічний інститут, 2013)

Представники Вінницького соціально-економічного інституту відвідали Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів "Поділля" - 2013

День відкритих дверей напередодні Великодня - 2013

День відкритих дверей у Кіровоградському інституті розвитку людини - 2013

Університет "Україна" запрошує на дні відкритих дверей - березень 2013

Проводи зими в День відкритих дверей - 2013

День відкритих дверей – січень 2013 в Університеті "Україна": "Студенти – головні особи"

Новорічні свята - 2013

"На робітничі професії є попит" (Тернопільский коледж, 2012)

1 грудня в Луцькому інституті розвитку людини Університету "Україна" відбувся День відкритих дверей - 2012

В Університеті "Україна" влаштували Хеллоуїн - 2012

День відкритих дверей, присвячений святу Хелловін - 2012

День відкритих дверей для світлих "темних" сил? - 2012

Університет "Україна": вступна кампанія на фініші - 2012

День відкритих дверей – березень 2012

Університет "Україна" готує фахівців із найперспективніших спеціальностей ХХІ століття - 2012

Виїзний День відкритих дверей Університету "Україна" в оздоровчому таборі "Славутич" (17 лютого 2012 року)

День відкритих дверей (Тернопільський коледж, 2012)

В одному зі столичних університетів відзначили Масляну - 2011

Запрошує університет - 2011

Університет "Україна" проводить Дні відкритих дверей - 2011

Сьогодні - учень, завтра студент - 2011

Презентація спеціальності "Соціальна робота" (Рівненський інститут, 2011)

Навчаємось разом (Горлівський регіональний інститут, 2011)

Координаційною радою молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Полтавській області проведено правоосвітній захід (Полтавський інститут економіки і права, 2011)

Щоб стати студентами - 2011

Традиційний День відкритих дверей провів Університет "Україна" - 2011

В Університеті "Україна" відбувся День відкритих дверей - 2011

Університет "Україна": Масляна для абітурієнтів - 2011 

День відкритих дверей у Луцькому інституті розвитку людини Університету "Україна" - 2011

І юнь покликав інститут до себе - 2011

День відкритих дверей в Кіровоградському інституті Університету "Україна" - 2011

У миколаївському Університеті "Україна" провели "День Відкритих Дверей" - 2007

Горлівський регіональний інститут. День відкритих дверей. Артемівськ - 2006

Горлівський регіональний інститут. День відкритих дверей. Дзержинськ - 2006