ВІДЕОЛЕКЦІЇ. Університет «Україна»


В Університеті УКРАЇНА започатковано пілотний проект відеолекції он-лайн.

Спільними зусиллями викладачів і працівників Інституту відкритої освіти, управління навчально-виховної роботи, методистів і Центру інформаційних технологій та технічного забезпечення окремі дисципліни читаються одночасно для студентів декількох спеціальностей базової структури, а також для студентів територіально відокремлених підрозділів університету у Вінниці, Хмельницькому, Білій Церкві, Житомирі, Мелітополі та інших містах України.

Сучасні інформаційно-комунікаційні технології дають змогу поєднувати класичні і дистанційні форми навчання.

  


Онлайн-лекція доцента Поліновського В.В.

 

1 березня 2016 року

 

1.03.2016 на кафедрі комп’ютерної інженерії Університету «Україна» (м. Київ) проведено відкриту онлайн-лекцію провідного українського вченого, директора інституту комп’ютерних технологій, к.т.н., доцента Поліновського В.В. на тему «Управління в ІТ-галузі». Розглянуто питання особливостей сучасного стану та перспективи розвитку ІТ-технологій.

Студенти Новокаховського гуманітарного інституту взяли активну участь в обговоренні проблемних моментів доповіді. В наступній зустрічі буде запропоновано тренінг.

У циклі онлайн-лекцій візьмуть участь проф. Забара С.С. та доцент Тимошенко А.Г. Можливість спілкування із провідними вченими нашого університету дає змогу студентам підвищити рівень знань та оволодіти елементами дистанційного навчання.

 

 


МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо  підготовки  та трансляції відеолекцій  

у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна"

 

Використання відеоконференцзв’язку APPEAR.IN