Студенти Університету «Україна» не залишаються осторонь дійств та спортивних змагань, в основу яких покладено збереження українських народних традицій. У програмі свята студенти весело і гамірно беруть участь у конкурсах, іграх, забавах та вікторинах на тему давніх обрядів.

Які ми патріоти

 

Студентські роки – це найкращі роки у житті. Саме так стверджує більшість тих, хто вже закінчив вищий навчальний заклад. Ці роки потім усі згадують як кращі в житті, тому немає сенсу витрачати їх на пляшку пива.

Здоровий спосіб життя. Це - не гасло, це - життєве кредо тих студентів, хто регулярно бере участь у спортивних змаганнях, які проходять у Кременчуці. Кожне таке «бере» додає здоров’я їх учасникам. Саме тому студентське самоврядування Кременчуцького навчально-консультаційного центру ПІЕП відгукнулось на запрошення з м. Світловодська взяти участь у турнірі «Ігри українських патріотів». Цей турнір протягом уже пів року проводять Муніципальний центр стратегічного планування і маркетингових досліджень разом із Клубом любителів бігу з цього міста.

Головною метою турніру є залучення населення міста і району до здорового способу життя за допомогою спортивних змагань, що мають у своїй основі народні традиції. Турнір видався цікавим.