Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна»: здобутки та досягнення

Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна»: здобутки та досягнення

 

 1. Участь викладачів інституту у проекті «Створення Інтернет-порталу партнерської мережі центрів працевлаштування ВНЗ Волині» сумісно з міським Центром кар’єри, метою діяльності якого є формування у студентів навичок планування кар’єри й активного пошуку роботи.
 2. У рамках «Днів науки» у Луцькому інституті розвитку людини проводиться низка заходів міського та обласного значення з метою рекламно-профорієнтаційної роботи:
 • Науково-практичний семінар «Сучасні технології зміцнення та відновлення здоров’я» (запрошені всі викладачі фізичного виховання загальноосвітніх закладів Волинської області та м. Луцька);
 • Студентський науковий семінар «Незалежність України: історія і сучасність» (друк збірника студентських наукових робіт);
 • Дайджест-гра «Лауреати Нобелівської премії з економіки» серед студентів старших курсів напрямів підготовки «Маркетинг» та «Фінанси і кредит»;
 • Науково-практичний семінар «Сучасні комп’ютерні технології. Актуальні проблеми» (запрошуються спеціалісти, фахівці та учні навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації відповідного напряму підготовки);
 • Науково-практичний семінар «Стан і перспективи документознавства й інформаційної діяльності та перекладознавства» (запрошуються учні навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації відповідного напряму підготовки).
 • 1 місце в І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики (м. Київ) (участь студентів напряму підготовки «Програмна інженерія» та призові місця у ІІ етапі (м. Харків, 12-13.05.2011 р.));
 • 1 місце зайняла студентка 3 курсу напряму підготовки «Правознавство» Наталія Карасюк у конкурсі студентських наукових робіт, проведеному в рамках VII Всеукраїнської наукової конференції студентів і молодих учених «Молодь: освіта, наука, духовність» (2010 р.)
 • участь студентів напряму підготовки «Програмна інженерія» в І етапі (м. Луцьк) – 5, 8 місця та ІІ етапі (м. Львів, 18-19.05.2011 р.) Всеукраїнської студентської олімпіади із програмування;
 • 1 і 3 місце в І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Комп’ютерні науки» (м. Київ) та участь студентів напряму підготовки «Програмна інженерія» у ІІ етапі (м. Харків);
 • ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «Фізичного виховання та спорту» (м. Івано-Франківськ) зайняла студентка напряму підготовки «Здоров’я людини» Ірина Дейна та стала призеркою ІІ туру;
 • участь студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності «Фізична реабілітація» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична реабілітація» (м. Луцьк);
 • студентка напряму підготовки «Документознавство та інформаційна діяльність» Ковальова Дар’я стала лауреатом І етапу конкурсу Стипендіальної Програми уряду Польщі для молодих науковців на 2011/2012 н.р. та учасницею ІІ етапу (м. Львів, 31.05.2011р.);
 • участь студентів напряму підготовки ««Документознавство та інформаційна діяльність» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови (м. Київ).
 • “Засвіти Свічку” на знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору;
 • “Почуйте всі” на підтримку хворих дітей, бездомних, малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, бідних та інвалідів;
 • “Голос віддамо природі” – проведення заходів щодо оздоровлення навколишнього середовища;
 • “Серце до серця” – збір коштів для допомоги новонародженим дітям із різними вадами;
 • «Свічкова хода» до Всесвітнього дня боротьби зі Снідом;
 • «Не дай Сніду шанс» – виховний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі Снідом;
 • Смолоскипна хода, приурочена пам’яті Романа Шухевича;
 • «Довкілля-2010» – міжнародний екологічний форум, де наші студенти нагороджені грамотами Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Волинській області;
 • «Разом до здоров’я» – українсько-американський проект;
 • брифінг по волонтерській роботі, організований Департаментом соціальної політики Волинської області;
 • семінар – навчання голів студентських рад, організований Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації та Волинським обласним центром зайнятості.
 1. Організація та проведення змагання між педагогічними працівниками навчальних закладів Волинської області із зимового підльодного лову риби.
 2. Організація виставки-ярмарку робіт клубу жінок-інвалідів із порушенням опорно-рухового апарату «Берегиня» при Нововолинському осередку суспільної служби України (м. Нововолинськ), де керівником є студентка інституту напряму підготовки «Соціальна робота», інвалід І групи Шиманська Лариса.
 3. Презентація фотовиставки «Світ очима студентів», організована студентами інституту напряму «Програмна інженерія».
 4. Проведення олімпіади з екстремального програмування, організованої кафедрами комп’ютерних технологій та комп’ютерної інженерії, із залученням учнів 9-11-их класів загальноосвітніх шкіл міста та області.
 5. Проведення щорічної інтелектуальної гри “Брейн-ринг” із командами інших навчальних закладів Волинської області (брали участь: студенти спеціальності “Переклад” ЛІРоЛ, команди Луцького педагогічного коледжу та Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю. Кримського).
 6. Впроваджуються інноваційні технології з профорієнтаційної роботи. Інститутом спільно з обласним управлінням освіти проводиться конкурс “Моя майбутня професія” серед випускників шкіл, гімназій, ліцеїв Волинської області. Мета конкурсу – сприяння профорієнтації та підвищення активності молоді в підготовці до навчання за фахом. Завдання конкурсу – виявлення активних творчих школярів та залучення їх до навчання у Луцькому інституті розвитку людини Університету “Україна” за напрямами підготовки (спеціальностями), що ліцензовані в інституті.
 7. Інститут спільно з обласним Управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації в рамках проекту «Освіта третього тисячоліття» провів Міжвузівський науково-методичний семінар «Новітні технології у вищій школі», де запрошені відповідальні за навчально-методичну роботу навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації. Учасникам семінару за підсумками роботи буде видано відповідний сертифікат та диск із науково-методичними розробками науковців інституту.
 8. Інститут досить велику увагу приділяє студентській науково-дослідній роботі: участь студентів у написанні наукових робіт, в олімпіадах і наукових проектах різного рівня:
 1. Участь у конкурсі «Студміс Волині», де студентка інституту зайняла ПЕРШЕ місце та делегована на Всеукраїнський конкурс краси «Студміс України».
 2. Участь у легкоатлетичній естафеті, присвяченій 66-річниці з Дня Перемоги на приз газети «Волинь нова» ( збірна команда інституту здобула перемогу серед вищих навчальних закладів).
 3. Урочисте вручення нагород за І місце у студенській Універсіаді, яка проходила в м.Києві, із залученням місцевих ЗМІ.
 4. Проведення науково-практичного семінару «Інклюзивна освіта» відділенням реабілітаційного супроводу навчання інституту, присвяченого Міжнародному дню інвалідів, із залученням провідних фахівців міста та області.
 5. Викладач кафедри «Фізична реабілітація» Сергійчук Іван призначений керівником Дитячого центру діагностики та лікування порушень постав і сколіозів (від міського Управління охорони здоров’я, якому підпорядковуються всі школи міста Луцька).
 6. При кафедрі права створена юридична клініка, де студенти ІІІ-ІV курсів та студенти, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» і «магістр», під керівництвом провідних фахівців кафедри надають безкоштовну юридичну консультацію малозабезпеченим верствам населення, інвалідам, сиротам та ін.
 7. Постійна участь студентів та викладачів інституту у міських та обласних благодійних акціях та заходах:

час видання: 2011


22/12/2011