І словом, і піснею

І словом, і піснею

 

Якщо 2007-2008 навчального року в нашому університеті помітно додасться студентів з Малина, на мій погляд, це не буде великим дивом. Цьому значною мірою сприятиме недавня презентація навчального закладу у давньому і славному місті. Викладачів, студентів, працівників окремих відділів і управлінь доповнили артисти - співаки, танцюристи і музиканти.

А почалося все дійство з перегляду і вручення буклетів, демонстрації відеофільмів. Найбільш упевнені у своїх знаннях школярі перевіряли їх за допомогою тестів. Увагу присутніх привернули виставка студентських робіт, стенд Брусилівського локального центру дистанційного навчання. Першокурсники Олександр Солодчук, Сергій Шкаралевич, Андрій Невод, які оволодівають спеціальністю «Побутова електронна апаратура», швидко роздавали школярам, їхнім батькам, а також учителям буклети-запрошення на навчання. А заступник декана факультету інженерних технологій Ю. М. Алексейчук устиг до початку концерту відвідати три загальноосвітні школи, щоб передати туди бук­лети.

А потім був концерт. Ведуча Ольга Борисенко розповідала не тільки про виконавців, а й про університет і студентів. Це й зрозуміло - адже вечір мав назву «Таланти твої, «Україно». Чи не найчастіше на сцену підіймалася старший викладач кафедри менеджменту, Заслужена артистка України Світлана Мирвода. І як співачка, і як бандуристка.

Гарно сприймали присутні - а вони вщент заповнили глядацьку залу районного Будинку культури - виступ Заслуженого артиста України, співака Віктора Кавуна. Щедрими оплесками оцінила вдячна аудиторія також виконавську майстерність зовсім юної композитора і співачки Станіслави Лясоти і більш досвідченого Олександра Ткаченка. Чимало пісенних номерів супроводжували танцюристи, лауреати кількох конкурсів Катерина Пішеніна і Владислав Василенко.

Окремо хочеться сказати про Тимка Мирводу. Хлопець відмінно грає на багатьох інструментах, та робить це і в дуеті зі своєю матір'ю - чудовою бандуристкою, і у складі інструментального ансамблю.

Загалом презентація вдалася. Тож зрозуміло, що завідувач кафедри менеджменту Т. І. Пішеніна висловила впевненість, що чимало випускників п'яти загальноосвітніх шкіл і ліцею м. Малина здобуватимуть вищу освіту саме в Університеті «Україна».

 

Газета «Університет «Україна», № 12-13, 2006

видання: Газета «Університет «Україна», № 12-13, 2006, час видання: 2006


27/02/2010