• 10/09/2015  Бути на рівні високих вимог сьогодення

  Доповідь проректора університету з навчально-виховної роботи на зборах трудового колективу 10 вересня 2015 року

  автор: Коротєєва А.В., проректор Університету "Україна" з навчально-виховної роботи

  видання: Газета «Університет «Україна» № 3-4 (168-169), час видання: 2015

  Докладніше

 • 10/07/2015  Чим живе Університет «Україна»…

  Про рідну альма-матер розповідає голова Студентської самоврядної колегії Дубенської філії Університету "Україна" Марія Оксенчук

  автор: Оксенчук Марія, голова Студентської самоврядної колегії Дубенської філії Університету "Україна"

  час видання: 2015

  Докладніше

 • 18/09/2014  Конференція трудового колективу

  Яким був минулий навчальний рік? Що потрібно зробити, щоб новий 2014-2015 рік став ще успішнішим? Про це і йшлося на недавній конференції трудового колективу нашого університету.

  автор: Анатолій Урбан

  видання: Газета «Університет «Україна» №5-6, 2014, час видання: 2014

  Докладніше

 • 28/05/2014  Участь наших студентів у виборах Президента України 25 травня 2014 року

  Наші студенти спеціальності «Правознавство» Мельниченко Вікторія та Коваленко Мирослава не могли стояти осторонь від такої важливої для нашої Батьківщини події, як вибори Президента України.

  видання: Cайт Полтавського інституту економіки і права, час видання: 2014

  Докладніше

 • 21/03/2014  Чому я хочу навчатись в Карпатському інституті підприємництва? (продовження)

  Хоча світ у цілому рухається вперед, молоді доводиться всякий раз починати спочатку. Іоган Вольфганг фон Гьоте

  автор: Бровдій Віталія Василівна, Сливка Ярослава Василівна, Карпатський інститут підприємництва

  час видання: 2014

  Докладніше

 • 22/11/2013  Візит Президента Університету «Україна»

  22 листопада 2013 року з офіційним візитом до Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» завітав Президент університету, перший міністр освіти і науки незалежної України П.М. Таланчук.

  видання: Сайт Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини, час видання: 2013

  Докладніше

 • 08/07/2013  Первый робот университета

  Впервые увидев перед собой коробку, полную разнообразной электроники, я вспомнил свое детство. Тогда у меня был период в жизни, тесно связавший меня с паяльником и электроникой. Меня окружали сотни резисторов, конденсаторов, микросхем и многого другого. Я привык к ним, и они стали моими игрушками. Листая отцовские подшивки журналов «Моделист-конструктор», я удивлялся необыкновенным устройствам. В фантазиях у меня они получались, причем намного лучшие, чем в описании. Нужно намотать 1000 витков провода? Зачем мелочиться, ведь мне не жалко намотать и 50000 и 100000, а если нужно, смогу и больше.

  автор: Максим Петренко, викладач Інституту комп'ютерних технологій

  час видання: 2013

  Докладніше

 • 24/06/2013  На півдні України молодь "ощасливлює" новоявлений освітянський Остап Бендер

  автор: Тимко Іван

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2013

  адреса видання: http://ukrtribune.com/

  Докладніше

 • 23/04/2013  Рада ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації Хмельницької області

  12 квітня 2013 року у залі засідань Вченої ради Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» під головуванням ректора Хмельницького національного університету Скиби Миколи Єгоровича відбулося чергове засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації Хмельницької області.

  час видання: 2013

  Докладніше

 • 26/01/2013  Есе тернопільських студентів перемогли на столичному конкурсі й увійшли до збірки

  У конкурсі, оголошеному Університетом «Україна», брали участь студенти ВНЗ та його філій із усієї країни. Переможці отримали грамоти та грошові винагороди, а найкращі твори увійшли до університетської збірки.

  видання: Веб-сайт Тернопільського коледжу Університету «Україна», час видання: 2013

  адреса видання: http://vmurol.te.ua/

  Докладніше

 • 16/01/2013  В Університеті "Україна" звернули увагу на схід – і створили кафедру сходознавства

  Східний напрям зовнішньої політики України є надзвичайно актуальним і перспективним як у політичному, так і в економічному вимірах. Важливість поглиблення співробітництва України з державами Близького Сходу, Центральної Азії та Далекого Сходу визначається низкою об’єктивних чинників: географічною близькістю і зручністю транспортних комунікацій, економічною і політичною вагою країн регіону, можливістю отримання Україною енергоносіїв з метою диверсифікації джерел енергопостачання, взаємодоповнюючим характером економічних комплексів України і держав регіону.

  автор: Ніна Головченко, доцент Університету “Україна”

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2013

  адреса видання: http://ukrtribune.com/

  Докладніше

 • 15/01/2013  Луцький інститут розвитку людини завершує рік із "відкритими дверима" і допомагає студентам із інвалідністю "не опускати руки"

  На початку грудня у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» пройшов традиційний День відкритих дверей, на який завітали випускники місцевих шкіл, коледжів і технікумів. Сьогодні цей ВНЗ – один із флагманів освіти на Волині, ініціатор багатьох цікавих починань. Про те, що вдалося зробити в цьому році та про плани на майбутнє з кореспондентом «Трибуни України» поділився ректор, доктор педагогічних наук Роман КАРПЮК

  автор: Влад ВАСИЛЬЄВ

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2012

  адреса видання: http://ukrtribune.com/2012/12/luckijj-institut-rozvitku-lyudini-zakinchueh-rik-z-vidkritimi-dverima-i-dopomagaeh-studentam-z-invalidnistyu-ne-opuskati-ruki/

  Докладніше

 • 28/12/2012  Голова КМДА Олександр Попов зацікавився дипломними роботами студентів Університету "Україна"

  Голова КМДА Олександр Попов відвідав Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна". Мета зустрічі – налагодження ефективної співпраці між освітньою установою та міською владою.

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2012

  адреса видання: http://ukrtribune.com/2012/12/golova-kmda-oleksandr-popov-zacikavivsya-diplomnimi-robotami-studentiv-universitetu-ukraina/

  Докладніше

 • 28/12/2012  "Полтавська команда" Університету "Україна" працює на конкурентоздатність своїх випускників

  У Полтаві місцевий інститут економіки і права Університету «Україна» користується чималою популярністю. Він має четвертий (найвищий) рівень акредитації. А ще в інституті сформувалася команда справжніх професіоналів, котрі націлені на результат – дати своїм вихованцям максимальний обсяг сучасних знань, зробити випускників ВНЗ конкурентоздатними на ринку праці. І тут багато залежить від «конкурентоздатності» людини, яка викладає той чи інший предмет. Адже недарма кажуть: скажи мені, хто твій викладач, і я скажу, який ти спеціаліст. Із двома викладачами з «полтавської команди» Університету «Україна» ми сьогодні й познайомимось.

  автор: Влад ВАСИЛЬЄВ

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2012

  адреса видання: http://ukrtribune.com/2012/12/poltavska-komanda-universitetu-ukraina-pracyueh-na-konkurentozdatnist-svoikh-vipusknikiv/

  Докладніше

 • 28/12/2012  У Коледжі "Освіта" Університету "Україна" прагнуть використати всі переваги середньої професійної освіти

  Під час святкування чергової річниці Університету "Україна", що припадає на грудень, у стінах ВНЗ відбувається чимало цікавих подій. Однією з них стала нещодавня презентація Коледжу «Освіта», організована студентами 1-х і 2-х курсів цього навчального закладу. Вчорашні дев’ятикласники розповіли присутнім про свої майбутні професії, продемонстрували власні таланти і мимохідь зачепили низку важливих суспільних питань, головне з яких: «Чи актуальна сьогодні середня спеціальна освіта?». Відповідь на це питання спробуємо дати спільно з директором Коледжу “Освіта”, Заслуженим працівником освіти України Світланою Смоляновою.

  автор: Тала ПРУТКОВА

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2012

  адреса видання: http://ukrtribune.com/2012/12/v-koledzhi-osvita-universitetu-ukraina-pragnut-vikoristati-usi-perevagi-serednoi-profesijjnoi-osviti/

  Докладніше

 • 21/11/2012  Валерій Грищук: "Поява критичної маси розумних людей – основа перетворення україни на справжню європейську державу"

  Цей захід в Університеті «Україна» був незвичний, але цікавий. Бо зустріч із кандидатом у народні депутати України Валерієм Грищуком була зовсім не типовою і студентів примусом заганяти на неї не довелося.

  автор: Тала Пруткова

  видання: Інтернет-іидання "Трибуна України", час видання: 2012

  адреса видання: http://ukrtribune.com/

  Докладніше

 • 28/09/2012  Хмельницький інститут соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

  Хмельницький інститут Університету «Україна» було створено як представництво у березні 1999 р., а в червні 2005 р. реорганізовано в інститут соціальних технологій.

  час видання: 2012

  Докладніше

 • 07/07/2012  Що робити, якщо ти не набрав необхідної кількості балів під час ЗНО? або «Одісея» Абітурієнта-2012

  Вступна кампанія-2012 року стартувала в Україні з 2 липня. У порівнянні з минулим роком кількість абітурієнтів суттєво зросла: якщо в 2011 році на тестування зареєструвалося 194 тисячі випускників, то в 2012 – 260 тисяч. Окрім збільшення кількості бажаючих вступити на навчання до ВНЗ, уведення системи ЄДЕБО (Єдиної державної електронної бази з питань освіти), деяких змін у Правилах прийому, черг та шаленої спеки, частина абітурієнтів, за твердженням експертів, не набирали бажаної кількості балів з обраних предметів. «Приблизно 8 відсотків тих, хто пройшов ЗНО, не набрали 124 балів і приблизно 27 відсотків не набрали 140 балів», – зауважує Алла Рибалко.

  автор: Ніна Головченко

  час видання: 2012

  Докладніше

 • 25/06/2012  Університет «Україна» заохочує студентів платити за власне навчання

  У період фінансової кризи здобути платну освіту може не кожен. Не всі навчальні заклади готові піти назустріч абітурієнтам та їхнім батькам і знизити вартість освітніх послуг. У цьому відношенні Університет «Україна» відрізняється демократичністю, оскільки тут діє гнучка система знижок, які можуть сягати 50% від річної вартості освіти.

  автор: Тала ПРУТКОВА, журналіст.

  видання: Трибуна України, Інформаційно-публіцистичне інтернет-видання, час видання: 2012

  адреса видання: http://ukrtribune.com/

  Докладніше

 • 19/06/2012  Тут навчають душею торкатись краси...

  В одному з двадцяти філій Відкритого міжнародного університету розвитку людини „Україна” – Тернопільському коледжі, який очолює досвідчений педагог Неля Сухорукова, уже кілька років здійснюють підготовку фахівців за популярною сьогодні спеціальністю „Дизайн обладнання та інтер’єру”. Примітно, що таких спеціалістів на Тернопільщині, окрім згаданого навчального закладу, більше ніхто не готує.

  автор: Богдан НОВОСЯДЛИЙ, м. Тернопіль («Свобода», № 41-42, 30 травня 2012 р.)

  видання: «Свобода», № 41-42, час видання: 2012

  Докладніше

 • 18/06/2012  Як мала «Україна» великій Україні рекорд встановлювати допомагала або Співачка та викладач Університету «Україна» Світлана Мирвода долучилася до встановлення світового музичного рекорду

  Нещодавно в ефірі Першого національного каналу пройшов пісенний марафон «Пісня об’єднує нас!». Марафон знаменитий тим, що потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найдовший у світі музичний телевізійний марафон.

  автор: Світлана Патра, студентський Медіа-центр Університету «Україна»

  час видання: 2012

  Докладніше

 • 01/06/2012  Інститут Комп’ютерних Технологій – діє!

  На засіданні ради Інститут комп’ютерних технологій (ІКТ) Університету «Україна» було розглянуто питання про сталий розвиток якості освітніх послуг та виконання комплексної програми «Абітурієнт – 2013».

  автор: Вячеслав Поліновський, директор Інституту комп’ютерних технологій

  час видання: 2012

  Докладніше

 • 26/05/2012  Скаути відсвяткували 100 років від дня першої української скаутської присяги

  Учасники урочистостей біля будівлі КМДА з нагоди святкування 100 років від дня першої української скаутської (пластової) присяги, Київ, 21 квітня 2012 року

  автор: Тарасов Володимир

  видання: УкрІнформ, час видання: 2012

  Докладніше

 • 26/05/2012  Студенти Університету „Україна” активно „захоплюють” соціальні інтернет-мережі

  Для початку вельми показова цифра: на сьогодні серед студентства і випускників Університету «Україна» – понад 22 тисячі користувачів соціальних мереж. Офіційна група університету на сайті «вКонтакті» налічує близько 4 тисяч учасників, серед яких – студенти й випускники з усієї України, а також викладачі.

  автор: Тала Пруткова

  видання: Інтернет-сайт «Трибуна України», час видання: 2012

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 20/04/2012  Екологічне виховання студентів у Новокаховському гуманітарному інституті Університету "Україна"

  Прийшов час, коли в сучасному світі постає питання не просто про екологію планети, а й про культуру людства. Французький географ Елізе Реклю сказав: «Людина створює навколишнє середовище за своїм образом і подобою».

  автор: Шкуткова Олена Валеріївна, к.х.н., викладач Новокаховського гуманітарного інституту Університету "Україна"

  час видання: 2012

  Докладніше

 • 20/04/2012  Прагнути, вірити, діяти...

  Керівництво Тернопільського коледжу Університету «Україна» ініціювало проведення зустрічей викладацького і студентського колективів коледжу та інших навчальних закладів із цікавими людьми краю. Зокрема, у нас побували місцевий талановитий бард Павло Доскоч, відомі в області та за її межами хірурги Іван Чонка та Юрій Футуйма. Завдяки великому ентузіазму й організаторським здібностям директора Тернопільського коледжу Нелі Сухорукової ці культурно-пізнавальні заходи проходили на високому рівні і перетворювались на справжнє свято спілкування, щирості, захоплення прекрасним.

  автор: Скільська Марія, Тернопільський коледж Університету "Україна"

  видання: Газета «Університет «Україна», №2, 2012, час видання: 2012

  Докладніше

 • 27/12/2011  Кав’ярня БЕЗ ГМО або студентська їдальня в Університеті «Україна»

  Чим ми харчуємося? Це питання турбує кожного, хто хоч трохи дбає про власне здоров'я. Mc Donalds і ще півсотні вуличного харчового достатку під назвою «Швидко і не ДОРОГО» переповнюють усі можливі закапелки міста Києва, особливої популярності серед такого «харчпрому» набула територія навколо навчальних закладів. Адже, як доводить практика, немає нічого більш прибуткового, ніж голодний школяр чи студент.

  автор: Оля Столюк, студентська прес-служба Університету «Україна»

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 22/12/2011  Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна»: здобутки та досягнення

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 30/11/2011  Нарада у Вознесенську

  11 листопада 2011 року місто Вознесенськ Миколаївської області за дорученням міністра відвідала комісія МОНМС України.

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 14/11/2011  Черговий тріумф театру-студії "Данко" Університету "Україна"

  Гран-прі ХІ Всеукраїнського фестивалю аматорських театрів та цирку «Театральний форум 2011» за представлену в конкурсній програмі виставу «Небесна геометрія» присуджено народному аматорському колективу театру-студії «Данко» та його режисерові Андрію Лелюху. За сумлінну працю та високий професіоналізм театр «Данко» Університету «Україна» було відзначено також Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України, ЦК профспілки працівників культури України.

  автор: Ніна Головченко

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 11/11/2011  "Школи скаутів" для школярів в Університеті "Україна": розвиток, відпочинок, хороший настрій і цікаве дозвілля

  Ні для кого не секрет, якою важливою проблемою є нині організація змістовного відпочинку для школярів, особливо під час канікул. Через відсутність чи фінансову недоступність спортивно-художніх гуртків гральні автомати, телевізор, комп’ютерні ігри стали основним заняттям для наших дітей під час дозвілля. Особливо для дітей із родин із обмеженими статками, неповних родин, чи сімей, де батьки працюють в інших містах чи країнах.

  автор: Оля Столюк, студентська прес-служба Університету "Україна"

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 10/11/2011  Іван Гамрецький: "Провідною рисою української вищої освіти має стати формування у студента аналітичного мислення та здатності творчо сприймати будь-які інновації"

  У контексті питань, порушених на ІІІ Всеукраїнському з'їзді працівників освіти, актуальними є роздуми ректора Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна», кандидата педагогічних наук, доцента, Заслуженого працівника освіти, Відмінника народної освіти Івана Гамрецького про шляхи та проблеми розвитку сучасної національної освіти.

  автор: Ніна Головченко

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 27/10/2011  Олена Дікова-Фаворська: "У жорстких умовах конкуренції виживає тільки підготовлений, компетентний, упевнений у собі суб’єкт нових економічних відносин"

  У жорстких умовах соціальної конкуренції виживає тільки підготовлений, компетентний, упевнений у собі фахівець. Отже, саме якісна освіта виступає основним каналом успішної соціальної інтеграції та фактором самореалізації. Для осіб із функціональними обмеженнями здоров’я отримання вищої освіти, престижної спеціальності, гідно оплачуваної праці – чи не єдина можливість подолати стан відчуження, соціальної ексклюзії, в якому вони опинилися за об’єктивних умов, пов’язаних зі станом здоров’я. На цю тему ми розмовляємо з екс-ректором Житомирського економіко-гуманітарного інституту Університету «Україна» Оленою Діковою-Фаворською.

  автор: Ігор Олександров

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 23/09/2011  Конференція трудового колективу

  16 вересня цього року відбулась конференція трудового колективу Університету «Україна». Її відкрив Президент П. М. Таланчук. Учасники зібрання обговорили підсумки роботи у 2010-2011 навчальному році та завдання на наступний навчальний рік. Із доповіддю виступив проректор з наукової роботи В. І. Олефір.

  видання: Газета «Університет «Україна» №8-9, 2011, час видання: 2011

  Докладніше

 • 21/09/2011  Професор Ігор Башкін: "Реабілітація інвалідів є стратегічною основою медико-соціальної політики щодо інвалідів в Університеті "Україна"

  Мистецтво жити сягає своїм корінням у мистецтво бути здоровим. Воно виникло задовго до появи медицини, більше 5 тисяч років до нашої ери, і називалося «аюрведи» («Айюс» – життя, «веди» – знання). Це вчення спирається на непорушні закони природи, які людина повинна знати, і яким людина повинна слідувати, щоб зберігати радість життя і необхідний її атрибут – здоров'я.

  автор: Ігор Олександров, журналіст

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 20/09/2011  Концепція механізму творчості професора Віктора Клименка

  Два світові корифеї в галузі психології – український учений, професор Віктор Клименко і всесвітньо відомий американський психолог Говард Гарднер, автор класичної теорії множинного інтелекту, практично одночасно розробили концепцію механізму творчості людини, значимість якої важко переоцінити.

  автор: Ігор Олександров, журналіст

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 12/08/2011  Людмила Сердюк: психологія – професія ХХІ століття

  Інститут соціальних технологій Університету «Україна» був створений у 2009 році шляхом трансформації з Факультету соціальних технологій, який розпочав своє існування у 1999 році.

  автор: Ігор Олександров, журналіст

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 10/08/2011  Гроші не пахнуть, або чому київська влада ігнорує пропозиції вчених Університету «Україна»

  Про те, що Бортницьку станцію аерації треба терміново реконструювати, київська влада говорить давно. Однак чомусь ігнорує пропозиції вчених Університету «Україна», втілення яких принесло Києву чималу вигоду.

  автор: Володимир ГАЛЕГА, журналіст

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 10/08/2011  Університет "Україна" готує працівників, без яких не може обійтися жодне видавництво

  Від першого дня заснування Університету «Україна» тут здійснюється підготовка фахівців видавничої справи, журналістів, літературних редакторів, працівників засобів масової комунікації. Нині кафедра видавничої справи та редагування діє у складі Інституту філології та масових комунікацій. Про її роботу, плани і проблеми розповідає директор інституту, доцент Наталія БАРНА.

  автор: Ігор ОЛЕКСАНДРОВ, журналіст

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 09/08/2011  Н.В. Барна: «Наші випускники мають бути професіоналами»

  Студенти нашого університету поважають і шанують Барну Наталію Віталіївну — директора Інституту філології та масових комунікацій. Завжди спокійна, врівноважена, доброзичлива, вона знаходить час поспілкуватися з нами — своїми студентами.

  автор: Надія Чумаченко, Марина Чуприна

  видання: Студентський інформаційний часопис «СІЧ» №1, Експериментальний випуск студентів ІV курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», час видання: 2010

  Докладніше

 • 14/07/2011  Микола Монастирьов: «Головне завдання Університету «Україна» полягає у формуванні нового типу вчених»

  Університет «Україна» приділяє велику увагу підготовці кваліфікованих кадрів у високотехнологічних галузях. З метою створення відповідних умов для набуття студентами необхідних знань і навичок у найперспективніших галузях науки і техніки та забезпечення безпосереднього зв'язку навчального процесу із практикою науково-дослідної та інноваційної діяльності при Університеті створено Центр високих технологій (ЦВТ). До складу Центру входить низка науково-дослідних установ, а саме: НДІ екології та альтернативної енергетики, НДІ нанотехнологічної індустрії, НДІ паралельних обчислень та збереження інформації, НДІ персоналізації технічних систем та захисту інформації.

  автор: Ніна Головченко

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 05/07/2011  Університет «Україна» запрошує!

  Проблема вибору ВНЗ має велике значення для абітурієнтів. У даний час на ринку освітніх послуг представлено чимало вищих навчальних закладів, які могли б задовольнити найрізноманітніші вимоги, тому зробити правильний і обґрунтований вибір досить складно.

  час видання: 2011

  адреса видання: http://moyagazeta.com/news/a-5445.html

  Докладніше

 • 16/06/2011  Пріоритети професора Малишева

  Одним із яскравих представників, творців і організаторів наукової школи Університету «Україна» є директор Інженерно-технологічного інституту, доктор технічних наук, професор Віктор Малишев. Йому трохи більше 50 років, а він вже відбувся як учений, проклав дорогу собі й учням своїми науковими дослідженнями, своєю працею, інтелектом, працьовитістю. Як кажуть, ця людина сама себе зробила.

  автор: Ігор ОЛЕКСАНДРОВ, журналіст

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 16/06/2011  Кафедра кримінального права та процесу: сучасний стан та перспективи розвитку

  Теперішній час визначає необхідність постановки юридичної науки в першу чергу на захист прав і свобод людини, честі, гідності і репутації добропорядних громадян. Без цього неможливо закласти духовну, моральну основу нашого майбутнього. Саме кримінальне право та процес належить до навчальних дисциплін, які посідають провідне місце у професійній підготовці юристів різної спеціалізації. У реальному житті практично кожному випускникові юридичного профілю Університету «Україна» так чи інакше доведеться зіткнутися з фактами злочинів.

  автор: Ігор Олександров, журналіст

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 16/06/2011  Успішний навчальний рік майбутніх програмістів

  Студенти напрямку «Програмна інженерія» Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» в цьому році активно брали участь у всеукраїнських та міжнародних олімпіадах із програмування. Зокрема, Максим Владимиров, Юрій Хомич, В’ячеслав Ющук стали переможцями олімпіади напряму «Комп’ютерні науки» серед усіх структурних підрозділів Університету «Україна» та 23-25 березня цього року були учасниками ІІ туру Всеукраїнської олімпіади, яка проходила у Харківському національному університеті радіоелектроніки. Студент третього курсу Максим Владимиров став призером олімпіади з інформатики в галузі «Краща програмна розробка», яка відбулась 11-13 травня на базі Харківського педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди.

  автор: Петро Грицан, ст. викладач кафедри комп’ютерних технологій ЛІРоЛ Університету "Україна"

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 03/06/2011  Університет «Україна» запрошує вступників на навчання

  «Бути чи не бути, ось у чім питання» — колись шекспірівський Гамлет страждав муками вибору, не знаючи, що йому все ж таки потрібно. Сучасних абітурієнтів хвилює не менш складне питання: «Куди піти навчатись? Який заклад дасть змогу реалізувати всі реальні, і навіть позахмарні професійні мрії та сподівання у майбутньому?» Саме таким юнакам та дівчатам, яким по ночах у кошмарних снах уже сняться університети, академії, інститути і не тільки, присвячується дана стаття.

  автор: Оксана ВОЛИНЧУК, відповідальний секретар приймальної комісії Університету "Україна", Наталія ШНИР, провідний фахівець приймальної комісії

  видання: Газета «Університет "Україна", №5 (132), 2011, час видання: 2011

  Докладніше

 • 05/04/2011  Університет «Україна»: Інформаційно-комунікаційні технології – це ще одна мова навчання, якою має оволодіти кожен викладач

  В Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України відбувся методологічний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології навчання: стратегія розвитку й досвід упровадження». Цей захід мав на меті узагальнити напрацьований досвід, визначити нагальні завдання, накреслити перспективи комплексного та системного впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальних закладах різного рівня і типу. В роботі семінару взяли участь також провідні вчені Університету «Україна».

  автор: Ніна Головченко

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua

  Докладніше

 • 05/04/2011  Наукова школа професора Віктора Малишева

  Як казав засновник наукового комунізму Карл Маркс, і з цим не погодитись я не можу, в науці немає широкої стовпової дороги, і лише той досягає її сяючих вершин, хто, не лякаючись втоми, дереться в гору її кам'янистими стежками

  автор: Ігор Олександров

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 16/03/2011  Цей конкурс був першим для студентів кафедри дизайну

  На виставці, що працювала з 1 по 19 грудня 2003 року у Будинку архітекторів України у рамках проведення Міжнародного конкурсу на кращий об'єкт з виробів ЗАТ «Слобожанська будівельна кераміка» (СБК), серед організаторів якого були Western NIS Enterprise Fund, Національна спілка архітекторів, відомий часопис «Архітектура і престиж» вперше була введена номінація студентських проектів під девізом «Мій перший проект». Викладачі і студенти кафедри дизайну нашого університету вирішили представити в даній номінації курсові роботи за тематикою «Котедж для моєї сім'ї».

  час видання: 2003

  Докладніше

 • 04/03/2011  Вища школа політичного лідера Університету «Україна»

  19 лютого 2011 року в Києві (вул. Львівська, 23) розпочала діяльність Вища школа політичного лідера Університету «Україна» для депутатів Київської обласної ради та депутатів місцевих рад Київської області. Перед початком занять в урочистій атмосфері відбулося підписання угоди про співробітництво між Університетом «Україна», який представляв Президент університету Петро Таланчук, та Київською обласною радою, репрезентованою її головою Олександром Качним.

  автор: Ніна Головченко

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 14/02/2011  Валерій Бебик: "Депутатський корпус - основа державності"

  Проблема політичного лідерства знаходиться в фокусі наукових і практичних інтересів голови Всеукраїнської асоціації політичних наук (ВАПН), проректора Університету "Україна", завідувача кафедри суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій, доктора політичних, кандидата психологічних наук ВАЛЕРІЯ БЕБИКА, який люб'язно погодився дати інтерв'ю нашому журналу.

  автор: Микола Власенко

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 14/02/2011  Університет «Україна» проводить «Дні відкритих дверей»

  Традиційно наприкінці кожного місяця у новому корпусі Університету «Україна» відбувається зустріч професорсько-викладацького складу, працівників цього вищого навчального закладу із учнями шкіл, які обирають своє майбутнє.

  автор: Ніна ГОЛОВЧЕНКО

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 28/01/2011  Особливості канікул, або немає найліпшої пори у житті, окрім пори студентської юності

  В Університеті «Україна» створена ціла система організації активного відпочинку для молоді. Узимку після успішного складання заліків та іспитів із числа найактивніших студентів, які постійно беруть участь в організації соціально-виховних акцій, формується група, що має снагу до гірськолижного спорту.

  автор: Ніна Головченко

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 26/01/2011  Співчуття багато не буває

  Напередодні новорічних свят студенти університету зазвичай готують акцію «Ялинка милосердя». Спершу кожен підрозділ навчального закладу організовує збір коштів, книг, іграшок тощо для вихованців дитячих будинків. Волонтери – добровольці з числа студентів університету, які здійснюють безкоштовну доброчинну діяльність на користь самотніх стареньких людей, інвалідів, хворих дітей, дітей-сиріт, громадян, які потерпіли від стихійного лиха чи катастроф тощо, − готують новорічну виставу, різні конкурси та забавки. У переддень святого Миколая святковий гурт у костюмах казкових героїв, придбавши купу «заморських ласощів», вирушає до дітлахів. Свято завжди вдається на славу, тому що його готує небайдужа та щира молодь Університету «Україна».

  автор: Ніна Головченко

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/2011/01/spivchuttya-bagato-ne-buvaye/#more-5119

  Докладніше

 • 10/01/2011  Розвиток кафедри психології Рівненського інституту Університету «Україна»

  Протягом усіх років роботи на кафедрі психології систематично вдосконалюється організація навчального процесу. Здійснено перехід на нові навчальні робочі плани, які розроблені на основі нових освітньо-кваліфікаційних характеристик і освітньо-професійних програм, впроваджено кредитно-модульну систему оцінки знань студентів.

  видання: Сайт Рівненського інституту, час видання: 2011

  адреса видання: http://www.univerua.rv.ua/

  Докладніше

 • 22/11/2010  Рада лідерів – рада друзів

  16-18 жовтня 2009 року в Кіровоградському інституті розвитку людини "Україна" відбулася ХІІ Рада Лідерів студентського самоврядування Університету "Україна". Участь у Раді приймали лідери студентського самоврядування з різних регіонів: Києва, Вінниці, Горлівки, Хмельницького, Хуста, Івано-Франківська, Миколаєва, Полтави, Рівного, Тернополя, Дубна.

  автор: Ніна Гаєвська

  час видання: 2009

  Докладніше

 • 10/11/2010  МИКОЛА МНИХ: «Держава повинна виконувати відповідні функції, які передбачаються Конституцією»

  З вересня цього року Інститутом економіки та менеджменту Університету «Україна» керує доктор економічних наук, професор, Заслужений економіст України Микола Володимирович Мних. Шлях він пройшов дуже великий і непростий. 56 років – це вже немало, а здається, що все відбулося вчора.

  автор: Ігор Олександров

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 08/11/2010  35 фактів із життя Кіровоградського інституту розвитку людини

  автор: Кіровоградський інститут розвитку людини

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 08/11/2010  Квітне малий Ботсад Університету

  В житті все повинно бути красивим. Другий рік малою красою в Університеті займається помічник Президента Олександр Кривоносов. У минулому році з Миколаївської області він привіз унікальну для Київщини рослину – гібіскус.

  автор: Фото Оксани Вахович, студентки ІІІ курсу Інституту економіки та менеджменту

  видання: Газета "Університет "Україна", час видання: 2010

  Докладніше

 • 03/11/2010  Вік живи - вік учись!

  Якось я, викладач-початківець Університету «Україна», фаховий філолог, перевіряла контрольні роботи студентів заочної форми навчання. Ретельно вичитувала 15-20 сторінок тексту, виправляла помилки, в рецензії обґрунтовувала оцінку. Раптом отетеріла: до рук потрапив один (!) листочок ? вірш на тему «Знедолені та зневажені» на сторінках роману Федора Достоєвського «Злочин і кара». Нестандартна робота: за обсягом, за формою, за змістом. Уже мала намір «вліпити» двійку, та зателефонувала староста групи, коректно порадила придивитися уважніше до автора цих поетичних рядків і не поспішати з висновками.

  автор: Ніна Головченко

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua

  Докладніше

 • 15/06/2010  Я — жінка — звучить гордо

  Прихід весни "Україна" відзначила справжнім святом краси. В Обласній державній філармонії відбувся літературний вечір, присвячений найзагадковішому створінню - жінці. Організатором заходу став Університет "Україна" в особі керівника-проректора Барно О.М.

  автор: Кіровоградський інститут розвитку людини

  видання: «Україна» в Кіровограді №3(46), час видання: 2006

  Докладніше

 • 14/06/2010  Бібліотека Кіровоградського інституту розвитку людини

  Розповідь про книгу можна небезпідставно назвати розповіддю про хліб для людини, про світло для її очей.

  автор: Кіровоградський інститут розвитку людини Університету "Україна"

  Докладніше

 • 11/06/2010  Осінній вернісаж

  Під таким гаслом нещодавно в інституті була проведена студентська конкурсно-розважальна програма, в якій взяли участь понад 279 студентів. Я не помиляюсь, а підкреслюю, що саме 279, адже вони прийшли не просто посидіти і подивитися. Методична особливість проведення заходу полягала в тому, що безпосередніх учасників заходу було 279 осіб, із них в основній програмі - 45 студентів, у допоміжній - 118. Окрім того 116 студентів готували осіннє вбрання, прикрашали сцену, брали участь у театралізованій виставі, різноманітних конкурсах на сцені.

  автор: Т.Ю. Степаненко, проректор з виховної роботи, Вінницький соціально-економічний інститут Університету «Україна»

  видання: Студентський вісник №2 (9-1), час видання: 2006

  Докладніше

 • 03/06/2010  Обличчям до обличчя

  У цьому році виповнюється 12 років Університету «Україна». У зв'язку з цим за взаємної зацікавленості і домовленості відбулася зустріч із помічником Президента «Україна» Кривоносовим Олександром Сергійовичем.

  автор: Ігор Олександров, журналіст

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 03/06/2010  Університет “Україна» на шляху до дослідницького університету

  Сучасна Європа, реагуючи на виклики ХХІ століття, реалізує концепцію розвитку так званого “трикутника знань”, а саме – освіти, досліджень та інновацій. Потужні, відомі університети Європи, власне, і є тими осередками нових знань, які здійснюють ці перетворення. Вони стали називатися дослідницькими. Інтерв'ю з Г.Ф. Нікуліною, начальником науково-дослідної частини Університету "Україна"

  автор: Ігор Олександров, журналіст

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 01/05/2010  Стратегія малої «України» визначається інтересами великої

  Бо ми зовемось гордо - "Україна". Ми з хлібом-сіллю, з вдачею, з добром. Завдання наше - розвиток людини І розвиток держави загалом. Олена Кравченко, викладач Кіровоградського інституту розвитку людини

  автор: Ніна Головченко

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 27/04/2010  Студенти з особливими потребами Білоцерківського інституту економіки та управління – активні учасники міської спартакіади «Здоров’я».

  Легкоатлетична міська спартакіада «Здоров’я» в нашому місті проводиться вже в п’яте. Організатором цього заходу виступив обласний центр інвалідного спорту «Інваспорт», керівник Герасименко Н.П.

  час видання: 2009

  адреса видання: http://www.bc-uu.com.ua/

  Докладніше

 • 21/04/2010  Сергій Безруков: "Ідеальний чоловік - це символ, а я жива людина"

  Минулої суботи студенти та викладачі Університету «Україна» зустрілися з «бандитом Сашком Білим», «генералом Володимиром Каппелем», «поетом Сергієм Єсеніним», «композитором Моцартом»… І все це в одній особі народного артиста Росії Сергія Безрукова.

  автор: Ігор ОЛЕКСАНДРОВ

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 13/04/2010  Нові напрями розвитку юнацького спортивного руху України

  Шість років тому в Києві з ініціативи Заслуженого діяча науки і техніки України, професора Петра ТАЛАНЧУКА і за підтримки Київської міської державної адміністрації було створено Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», метою якого є забезпечення рівного доступу до якісної освіти всім членам суспільства, зокрема людям з інвалідністю. Фізкультурно-спортивний супровід навчання — один із найважливіших напрямів діяльності університету.

  автор: Сослан АДИРХАЄВ, завідувач кафедри фізичного виховання

  видання: газета «Освіта України» № 50, час видання: 2005

  Докладніше

 • 27/03/2010  Науково-методичний семінар "Впровадження Болонської системи навчання у вищій школі"

  16 січня 2010 року у Карпатському інституті підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбувся науково-методичний семінар "Впровадження Болонської системи навчання у вищій школі"

  видання: За матеріалами сайту Карпатського інституту підприємництва, час видання: 2010

  адреса видання: http://kipi.uz.ua/

  Докладніше

 • 26/03/2010  Про нараду з відповідальними за виховну роботу в ТВСП Університету «Україна»

  В Університеті «Україна» велике значення приділяється соціальному, патріотичному, культурному вихованню молоді, розвитку студентської творчості та підтримки молодіжних ініціатив. Особливе місце в цьому процесі займає спільна, згуртована робота всієї великої «України» спільно з її ТВСП. Саме з метою оптимізації виховного процесу, планування спільних пріоритетних заходів та обміну досвіду 1-2 березня 2010 року в м. Києві, базовій структурі відбулась семінар-нарада із працівниками, що проводять виховну роботу в ТВПС університету.

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 26/03/2010  Круглий стіл "Педагогічні умови удосконалення підготовки фахівців за напрямом підготовки «Здоров’я людини», спеціальність «Фізична реабілітація»

  25 лютого 2010 р. в Хмельницькому інституті соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» проходило засідання круглого столу на тему: «Педагогічні умови вдосконалення підготовки фахівців напряму підготовки «Здоров’я людини», спеціальності «Фізична реабілітація».

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 15/03/2010  Пишаюся, що двічі українець

  Я пишаюсь тим, що двічі українець: за паспортом - тобто за народженням, і за студентським квитком, адже моя альма-матер - інститут «Україна». Тут можу добре проводити своє дозвілля і одночасно здобувати професію журналіста.

  автор: І. Жусєв, студент факультету журналістики Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 27/02/2010  Чому я обрала Університет «Україна» (Катерина Гаврик)

  Університет «Україна» – одна велика дружна сім’я!

  автор: Катерина Гаврик, студентка IV курсу Факультету філології та масових комунікацій

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 27/02/2010  Чому я обрала Університет «Україна» (І.В. Лановенко)

  Я не шкодую про свій вибір. Адже мені відкрилося безліч можливостей, перший професійний досвід я отримала саме в Університеті «Україна». Перші друковані матеріали в газетах, перші роботи в електронних засобах масової інформації, перший досвід роботи на телеканалах. Усього цього я змогла досягти завдяки університету. Велика роль належить викладачам, які роблять все для того, щоб ми могли реалізувати сповна себе у подарованому нам Богом єдиному житті.

  автор: І.В. Лановенко, студентка 4 курсу Факультету філології та масових комунікацій

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 27/02/2010  Етапи створення Університету «Україна»

  У червні 1999 р. міністри вищої освіти 29 європейських країн підписали Болонську декларацію, яка сформувала нові перспективи розвитку загальноєвропейської системи вищої освіти, відомої як Зона європейської вищої освіти. Згідно з нею, українська система вищої освіти має органічно влитися до європейського освітнього простору, в основі якого лежить якість вищої освіти, удосконалення графіка навчального процесу та системи контролю якості знань студентів, у систему вищої освіти Європейської кредитно-трансферної та акумулюючої системи (ECTS) і ступеневої освіти. Саме на тлі таких трансформаційних змін і створювався Вищий навчальний заклад «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Вирішальну роль у процесі становлення університету відіграв його Президент – перший міністр освіти незалежної України, відомий учений Петро Михайлович Таланчук.

  автор: Алла Сущенко, студентка III курсу (спеціальність «Видавнича справа та редагування»)

  видання: Газета «Університет «Україна», №5, 2008, час видання: 2008

  Докладніше

 • 27/02/2010  І словом, і піснею

  Якщо 2007-2008 навчального року в нашому університеті помітно додасться студентів з Малина, на мій погляд, це не буде великим дивом. Цьому значною мірою сприятиме недавня презентація навчального закладу у давньому і славному місті. Викладачів, студентів, працівників окремих відділів і управлінь доповнили артисти - співаки, танцюристи і музиканти.

  видання: Газета «Університет «Україна», № 12-13, 2006, час видання: 2006

  Докладніше

 • 27/02/2010  Маленький вогник великого майбутнього

  Чи могли б ми ще рік тому подумати, що наші зовсім молоді життєві шляхи перетнуться з "Україною"'? Ніхто з нас не мав і гадки, що так складеться життя у кожного. Здається, ще зовсім недавно ми ходили до школи, все розуміли, все було нам знайоме і рідне. Ми звикли так жити, як жили. Вважали себе дорослими і самостійними, були заклопотані якимись своїми проблемами і проблемками. Але ніколи не замислювались над тим, що попереду - одна з найскладніших, найгостріших проблем - вступ до вищого навчального закладу.

  автор: Людмила Ланецька, студентка ІІ курсу (спеціальність "Правознавство")

  видання: Газета «Університет «Україна», № 8, 2000, час видання: 2000

  Докладніше

 • 27/02/2010  Мій вибір — «Україна»

  Звичайно, передумовою успішної професійної самореалізації є здобуття вищої освіти. Проте, на жаль, не кожному абітурієнту вдається вступити до престижного державного чи приватного ВНЗ на обрану ним професію. А особливо тим, хто проживає в сільських місцевостях.

  автор: Юрій Коляда, Університет «Україна», ЗСР—42 (IV курс)

  видання: Газета «Університет «Україна», №5, 2008, час видання: 2008

  Докладніше

 • 27/02/2010  На шляху до всеукраїнського визнання

  День народження — не тільки свято. Це життєва віха, вагомий привід оцінити зроблене, зазирнути у майбутнє і спробувати побачити перспективи. Наш університет не дуже великий, а зроблено багато. В університеті успішно навчаються, здобувають сучасні професії десятки тисяч студентів, працюють тисячі викладачів. Наш вищий навчальний заклад проводить навчання за більше ніж тридцятьма спеціальностями (з більшості з них — за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр»). Завершується процес визнання відповідності Університету «Україна» найвищому, четвертому, рівню акредитації. Ростуть власні корпуси університету у Святошині.

  автор: Дмитро Пузіков, старший викладач кафедри соціальної роботи, випускник спеціальності «Соціальна робота»

  видання: Газета «Університет «Україна», 12 липня 2007 р., час видання: 2007

  Докладніше

 • 27/02/2010  Незабаром наш університет матиме свою оздоровницю

  Нашому університету лише ось-ось виповниться одинадцять років. Але зроблено і робиться чимало, щоб навчальний заклад став успішним. Невдовзі студентам, викладачам, загалом усім працівникам колективу буде де відпочити, поправити, за необхідності, здоров’я. Наша розповідь про оздоровницю, яка невдовзі стане до ладу.

  автор: Анатолій Урбан

  видання: Газета «Університет «Україна», №5-6, 2009, час видання: 2009

  Докладніше

 • 27/02/2010  Приклад, гідний наслідування

  Кияни звикли до ініціатив Київської міської Ради, що під керівництвом міського голови О.О. Омельченка часто першою у нашій державі приймає такі неординарні рішення, котрі з часом наслідують їхні колеги з інших місцевих рад. Так трапилося й 18 лютого минулого року, коли на III сесії ХХІІІ скликання було прийнято рішення "Про надання дозволу на створення вищого закладу освіти нового типу — "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна".

  видання: Газета «Університет «Україна», № 1-2, 2000, час видання: 2000

  Докладніше

 • 27/02/2010  «Сяйво надій» гартує інвалідів. Паралімпійський спорт

  „Сяйво надій” - так називаються Всеукраїнські спортивні ігри студентів-інвалідів, які щороку проходять у Національному центрі паралімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів у Євпаторії. У них беруть участь студенти з вадами зору, слуху та порушеннями опорно-рухомого апарату з 13-ти філій Університету “Україна” та інших навчальних закладів країни. Спортсмени змагаються за звання кращого в чотирьох видах спорту: легкій атлетиці, плаванні, настільному тенісі та шахах.

  автор: Анастасія Правдивець

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 27/02/2010  Це мій університет

  У першу чергу я хочу звернутися до першокурсників. Повірте, ви вступили до справді незвичайного навчального закладу, в якому панують любов та взаємодопомога.

  видання: Газета «Університет «Україна», №9, 2002, час видання: 2002

  Докладніше

 • 27/02/2010  Університет «Україна» у моїй долі

  Поїзд Хуст-Виноградово з кожною миттю наближав мене до рідного дому в с. Сасово. Після навчального тижня приємно було приїхати додому і «відзвітувати» батькам про оцінки, розповісти про наші студентські будні. Раптом за моїми плечима я почув якусь метушню. Оглянувся і мало не обмер. По проходу йшла жінка з малим хлопчиком, хворим на ДЦП (дитячий церебральний параліч). Я допоміг їй посадити його на сидіння, а сам поринув у спогади мого дитинства...

  автор: Іван Русінка, студент І курсу спеціальності «Соціальна робота», Хустська філія

  видання: Газета «Університет «Україна», №4-5, 2003, час видання: 2003

  Докладніше

 • 27/02/2010  З любов’ю до України Великої і малої

  Виріс я у багатодітній родині – із 14-ти осіб. Тож, закінчивши школу, не дуже сподівався отримати вищу освіту. Для моєї родини навчання у вищому навчальному закладі було дорогим, тому ніхто з моїх братів і сестер не здобув вищої освіти. Але мені пощастило вступити до Університету «Україна» на спеціальність «Українська мова та література».

  автор: Павло Пантелеєнко, студент VI курсу (спеціальність «Українська мова та література»)

  видання: Газета «Університет «Україна», №3-4, 2008 Газета «Університет «Україна», №3-4, 2008 Газета «Університет «Україна», №3-4, 2008 Газета «Університет «Україна», №3-4, 2008, час видання: 2008

  Докладніше

 • 27/02/2010  З вірою у майбутнє

  Липень 2006 року приніс у моє, дещо сіре і буденне, життя нову надію на втілення давньої, але ретельно прихованої мрії. Це не мала бути якась нова вишукана сукня від Кардена або двокімнатна квартира на Хрещатику. Адже все, чого мені хотілося, – лише навчатися, причому не просто навчатися, а здобувати улюблену спеціальність.

  автор: Лілія Данюк, студентка II курсу (спеціальність «Видавнича справа та редагування»)

  видання: Газета «Університет «Україна», №5, 2008, час видання: 2008

  Докладніше

 • 01/01/2009  Інститут філології та масових комунікацій, з Днем Нарождення!

  У 2009 році на базі факультету філології та масових комунікацій Університету «Україна» створений інститут із аналогічною назвою. Як і факультет, інститут очолила доцент Барна Наталія Віталіївна, яка керувала факультетом з 2003 року. Людина інтелігентна, розумна, комунікабельна, доброзичлива. За роки спільної роботи я не виявив у неї жодного недоліку. Втім, один «недолік» все ж є - її вік. Але, думаю, з часом вона від нього позбавитися.

  автор: Ігор Олександров, журналіст

  час видання: 2010

  Докладніше