• 27/03/2016  Поетичне послання сучасникам і всім нащадкам

  Сьогодні знову копаємо землю, Цю ненависну донецьку землю, Цю черству закам’янілу землю. Тулимося до неї, ховаємося в ній Ще живі.

  автор: Ніна ГОЛОВЧЕНКО, доцент Університету “Україна”

  видання: Газета «Університет «Україна» №1-2, 2016, час видання: 2016

  Докладніше

 • 27/03/2016  Як і де борються з корупцією

  Практично в будь-якій країні світу корупція розглядається як одне з найнебезпечніших суспільних діянь, за яке передбачається кримінальне та адміністративне покарання. Справи про корумпованість чиновників і державних діячів набувають суспільного розголосу і завжди викликають широкий резонанс. А покарання – невідворотне і неминуче.

  автор: Анатолій Урбан

  видання: Газета «Університет «Україна» №1-2, 2016, час видання: 2016

  Докладніше

 • 02/07/2015  Повір у свою цінність!

  Багато людей, яких я знаю, мають досить низьку, іноді катастрофічно низьку самооцінку. Вочевидь, мене оточують такі люди, тому що я сама донедавна страждала від цієї проблеми. Мої батьки не мали звички мене хвалити – радше навпаки: всі мої здобутки усіляко применшувались, а помилки роздувалися до небес. Я виросла з переконанням, що успіх – це прерогатива якихось особливих, геніальних людей, до яких я, звісно ж, не належу.

  автор: Тала Пруткова

  час видання: 2015

  Докладніше

 • 25/06/2015  Люди! Не будьте байдужі до доль маленьких українців

  У Києві з'явилася група ініціативних молодих людей, які вирішили зробити ремонт палат інфекційного та хірургічного відділення центральної районної лікарні міста Боярка Києво-Святошинського району Київської області (адреса: вул. 40 років Жовтня, 51, м. Боярка), залишеного без фінансування та належної допомоги з боку уповноважених органів.

  автор: Інна Лозко, студентка 3 курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна»

  час видання: 2015

  Докладніше

 • 19/12/2014  Що означає бути культурним?

  Уявіть собі теплий весняний день. Припустимо, травень. Лісова галявина, як у дитячих казкових фільмах. Трави, квіти, пташенята. Здається, ось-ось має відбутись щось світле, хороше, чарівне. Але це лише ілюзія, бо тут уже були люди. Бачите? Онде пляшки, мішки, недопалки, залишки бурхливої людської "життєдіяльності". А ось і самі поціновувачі природи: п'яні, галасливі, навіть дещо небезпечні. І лунає над лісом, перебиваючи пташиний спів, така чорна лайка, що листя на деревах соромиться шелестіти у відповідь.

  автор: Аліса ЛЮБАРСЬКА, студентка І курсу Інституту комп'ютерних технологій

  видання: Газета «Університет «Україна» №7-8, 2014, час видання: 2014

  Докладніше

 • 10/04/2014  Казка про чесного чоловіка

  Жив-був на світі чесний чоловік. Безпросвітно, безстрашно правдивий. Змалку ввібрав він у себе закони честі і справедливості, чи народився з ними одразу, − та тільки стійко знав, що красти та обманювати − недобре. Після школи з'ясувалося, що часи настали інші...

  автор: Маціборська Тетяна, студентка 2 курсу Університету "Україна", спеціальність «Журналістики» (заочна форма навчання)

  час видання: 2014

  Докладніше

 • 03/04/2014  Що заважає бути щасливим у XXI сторіччі?..

  Для початку потрібно детально розглянути поняття «щастя». Щастя – це стан людини, при якому вона відчуває внутрішню гармонію та вдоволення своїм життям, із усіма його умовами, оточенням та внутрішніми почуттями. Простими словами, щастя – це коли людина залишається сама собою, вона має почуття внутрішньої свободи та самореалізацію.

  автор: Настя БОЛЬБУХ, студентський Медіа-центр Університету «Україна»

  час видання: 2014

  Докладніше

 • 27/01/2014  «Кобзар» − се друге Євангеліє»

  «Як в нації вождів нема, тоді вожді її − поети», − сказав колись Євген Маланюк. Ця думка не потребує спростовування чи підтвердження, бо ж стала тією беззаперечною істиною, яка злободенно кричить до всіх нас, українців, із різних регіонів нашої держави.

  автор: Долинська Крістіна, студентка 3 курсу Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжа

  час видання: 2014

  Докладніше

 • 27/01/2014  Мені неоднаково

  Хто такий Шевченко? Мабуть, на це питання кожен в українській родині може відповісти: «Тарас Шевченко – гордість нашої нації». Але яким буде відсоток людей, що дадуть іншу відповідь на це запитання: «Шевченко – це найкращий футболіст!?.» Адже у кожного свої асоціації із цим прізвищем.

  автор: Літвінова Тетяна, студентка 2 курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», м. Київ, спеціальність «Журналістика»

  час видання: 2014

  Докладніше

 • 27/01/2014  Твій шлях у житті

  Частіше за все людина починає замислюватися про те, чим є її життя, коли за плечима вже багато прожитих років. Усі важливі події, дорогі люди, мрії, що здійснилися, та такі, що вже ніколи не стануть реальністю, – усе це становить життєвий досвід людини. Із нього вона робить певні висновки та навчає своїх дітей. Я вважаю, насправді дуже важливо зрозуміти, що є людським життям, саме коли ти ще дуже молодий і можеш обирати, як жити. Бо світ сповнений безкінечних можливостей, і дуже важко правильно обрати свій шлях. Усі ми чули, як хтось, проживши півжиття й більше, із прикрістю констатує, що не зробив того, чого найбільше хотів, що життя його розчарувало, а часу на виправлення помилок уже немає.

  автор: Коверда Катерина, студентка 1 курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», м. Київ, спеціальність «Українська мова та література»

  час видання: 2014

  Докладніше

 • 27/01/2014  Зробімо крок до милосердя…

  Життя минає дуже швидко. Здається, що дитинство ніколи не закінчиться і ми не станемо дорослими... Але спливають дні, місяці, роки, непомітно відлітають у спогади дитячі літа, приходить юність, потім зрілість, а потому – і невблаганна старість.

  автор: Щербина Катерина, студентка 2-го курсу Коледжу «Освіта» Університету «Україна», м. Київ, спеціальність «Туристичне обслуговування»

  час видання: 2014

  Докладніше

 • 26/09/2013  Ботмерівська гімнастика у стінах Університету "Україна"

  2 і 3 вересня 2013 року в Університеті "Україна" відбулися початкові заняття з ботмерівської гімнастики. Їх люб’язно провели наші гості зі Швеції – панство Йоран Петерсон та Елена Альман (Стокгольм, Скандинавська вища школа ботмерівської гімнастики).

  автор: Надія ПАЗЯК, Медіа-центр Університету «Україна»

  час видання: 2013

  Докладніше

 • 26/09/2013  Життя неначе ліс

  Життя – складна річ. Кажуть же – життя прожити – не поле перейти. Так, життя не схоже на поле. Скоріше – на ліс. І так важливо у цьому лісі не заблукати…Для того, щоб вдало назбирати грибів і ягід, потрібно знати галявини, переповнені цими лісовими дарунками. Знання важливі. Та не лише у лісі, а й у житті.

  автор: Світлана Патра, випускниця Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», редактор

  видання: Освітній портал ПедПРЕСА, час видання: 2013

  адреса видання: http://pedpresa.com.ua/vote7/zhyttya-nenache-lis/

  Докладніше

 • 15/08/2013  Cучасний світ дає молодій людині більше шансів для самовираження. Тільки слід бути наполегливим і впевненим у собі

  В усі часи старше покоління нарікало на прийдешнє, мовляв, куди котиться світ, і що буде далі з такою молоддю, як оце тепер. Сучасна молодь – не виняток. Її теж усіляко критикують, і їй теж передрікають нещасне майбутнє. Адже саме перед молоддю найгостріше постали такі серйозні проблеми сучасності, як наркоманія, Інтернет-залежність та безробіття. Все це – на тлі економічних криз, пропаганди гіперспоживання та дезорієнтації у життєвих цінностях. А що думають самі молоді люди про свої проблеми?

  автор: Тала ПРУТКОВА, журналіст.

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2013

  Докладніше

 • 16/05/2013  Духовне життя - не бухгалтерія

  Ієромонах Макарій (Маркіш) відповідає на запитання студентів

  видання: "Одигітрія" № 4 (132), квітень 2013 р., час видання: 2013

  Докладніше

 • 11/12/2012  Межа між людиною і Людиною (есе)

  Надто вже тонка межа пролягає між розумінням і тлумаченням поняття «людина». Усі ми – люди, безперечно, й ніхто не намагається переконати у протилежному. Лише, на мою думку, є істотна різниця між людиною – суто біологічною істотою, і Людиною, яка є суспільною особистістю, носієм духовних і моральних цінностей.

  автор: АБАКУМОВА Аліна, студентка 4 курсу денної форми навчання спеціальності «Українська мова та література» Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», місто Київ

  час видання: 2012

  Докладніше

 • 11/12/2012  Рішення (новела)

  Кожного дня ми приймаємо низку рішень, що наближають нас до головної мети нашого життя – бути щасливими. Але що потрібно людині, аби прийняти вірне рішення!? Порада, самоаналіз. Можливо, цього і вистачить.

  автор: СТРОКАНЬ Наталія, студентка 1 курсу спеціальності «Журналістика» Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», місто Київ

  час видання: 2012

  Докладніше

 • 11/12/2012  Уроки життя або Сутність поняття кохання в наші дні (проблемна стаття)

  Іноді я застаю свою маму у сльозах перед екраном монітора. Я ставлю завжди одне й те ж питання: «Усе добре?», – а вона відповідає, що просто треба сьогодні поплакати. Тільки ж знаю, що в душі у неї накопичилося стільки болю, що передати словами це неможливо ніяк, не можна пояснити те, що відбувається у неї всередині. І в ці моменти життя своє тіло, саму себе я відчуваю не так, як зазвичай...

  автор: КРАВЧУК Олена, студентка 1 курсу денної форми навчання спеціальності «Журналістика» Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», місто Київ

  час видання: 2012

  Докладніше

 • 11/12/2012  Вічливість

  Здавна вважалося, що вічлива людина належить до вищого класу ерудованих та вихованих людей. Із вуст людей, які вміли читати, ніколи не можна було почути лайки, а ті, хто знали правила етикету, ніколи б не зганьбили іншу людину або, наприклад, не наступили б на ногу, не вибачившись при цьому. Хоча, з іншого боку, вічливою людиною може стати кожен, важливе лише бажання.

  автор: Смовженко Настя, студентка Групи ТСХ-21 Коледжу «Освіта» Університету «Україна»

  час видання: 2012

  Докладніше

 • 11/12/2012  Where is the smile? / Чому українці не посміхаються?! (проблемна стаття)

  Що взагалі коїться з людьми? Через що вони просто не можуть насолоджуватися життям? У чому ж справа? Чому майже кожен перехожий – «із кислим обличчям»?

  автор: МОРДАЛЕВИЧ Олена, студентка 5 курсу денної форми навчання спеціальності «Сходознавство» (арабська мова) Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», місто Київ

  час видання: 2012

  Докладніше

 • 19/07/2012  Що значить бути лідером?

  У кожному суспільстві існує об’єктивна потреба в лідерстві, яке властиве самій природі людини і є найдавнішою формою організації життєдіяльності людської спільноти, дієвим засобом вирішення суспільних проблем. Як зазначає відомий англійський науковець Р. Джойнер, «Влада – це здатність виявляти силу, щоб виконати поставлену мету. З усіх шляхів, через які цього можливо досягнути, найбільш ефективним є лідерство. Ті, хто розуміють принципи лідерства – формують світ… Ті, хто не розуміють лідерства і не використовують його, будуть перебувати у підпорядкуванні».

  автор: Ірина Ломачинська, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Університету «Україна»

  видання: Газета «Університет «Україна» №5-6, 2012, час видання: 2012

  Докладніше

 • 13/06/2012  Витоки вітчизняного християнства

  Едикт римського імператора Феодосія І Великого мав для Європи далекосяжні наслідки: цей маніфест про віру став основою для злиття іудейсько-християнської релігії з грецько-римською культурою.

  автор: Валерій Лисенко, викладач Інституту філології та масових комунікацій Університету "Україна"

  видання: 1000-ліття української культури, час видання: 2012

  адреса видання: http://1000years.uazone.net

  Докладніше

 • 13/06/2012  Сомнения об истоках христианства

  Всё, что Вы подозревали о священной истории, но стеснялись спросить

  автор: Валерий Лисенко, викладач Інституту філології та масових комунікацій Університету "Україна"

  видання: 1000-ліття української культури, час видання: 2010

  адреса видання: http://1000years.uazone.net

  Докладніше

 • 05/03/2012  Легко бути жінкою

  Перебиваючи одна одну, поспіхом намагаючись сказати щось про себе, кохану, або, вживши епатажне слово, впасти в око глядачеві хоч на 2-3 хвилини, сокотіли на екрані ведучі ранкового розважального шоу на першому національному телеканалі «Легко бути жінкою».

  автор: Ніна Головченко, доцент Університету "Україна"

  видання: Газета «Університет "Україна" №1-2, 2012, час видання: 2012

  Докладніше

 • 27/12/2011  Терни

  Мене вражає хворобливість сучасної молоді. Окрім захворювань на комп’ютерні ігри, соціальні мережі, дурненькі відео, картинки та пісеньки, ми маємо ще одну, страшнішу хворобу. Ознаки її – апатичність, безтурботність і лінощі.

  автор: Бєлоногова Ксенія

  видання: Студентський Інформаційний Часопис «СІЧ» №3, 2011, час видання: 2011

  Докладніше

 • 27/12/2011  Водоспади сліз або мерехтливі сонечка в очах

  Коли людина знаходиться під чиїмось захистом, вона відчуває опіку. Опіку, де їй тепло й затишно. Захист буває різним. Соціальним, юридичним, дружнім, батьківським, люблячим.

  автор: Третяк Юлія

  видання: Студентський Інформаційний Часопис «СІЧ» №3, 2011, час видання: 2011

  Докладніше

 • 05/12/2011  Еволюція студента (нарис)

  Будинок без архітектурних викрутасів із ошатною вивіскою «Горлівський регіональний інститут Університету «Україна», заклопотані викладачі, усміхнені та енергійні студенти – таким уперше побачила я цей навчальний заклад.

  автор: Кубанкова Лариса, студентка 1 курсу спеціальності «Фізична реабілітація», Горлівський регіональний інститут Університету «Україна» (заочна форма навчання, Донецька обл.)

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 05/12/2011  Что значит быть «белой вороной» (эссе)

  Как ни сложно и глубоко это понятие, ответ прост: быть «белой вороной» – значит быть не таким, как все. Принципиально и резко отличаться от окружающих. Это понятие включает в себя многое, охватывает разные аспекты жизни, поэтому у каждого из нас оно вызывает особые ассоциации и чувства.

  автор: Грігорян Гретта, студентка 4 курсу спеціальності «Соціальна робота», Горлівський регіональний інститут Університету «Україна» (денна форма навчання, Донецька обл.)

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 05/12/2011  Любов і байдужість (нарис)

  Люди починають цінувати, коли втрачають. А ще, коли людини немає поруч, то їм здається, що з нею було б ліпше. Свого часу я теж так вважала.

  автор: Зенкевич Марина, студентка 4-го курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Університету «Україна» (денне відділення, м. Київ)

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 05/12/2011  Наша сучасність (есе)

  Обрати професію для людини — серйозний крок, який є вирішальним у подальшому житті. Можна навіть сказати, що це – «квиток у життя». Та чи бачили ви коли-небудь людину, яка прагне стати Людиною? Озирніться навколо. Чи знаєте ви цінності тих людей, які вас оточують? Наші мрії стали зводитися до отримання певних матеріальних благ. Ви бачили, як ставляться до бідних людей? Про таких часто кажуть, що в них не вистачило розуму забезпечити родину. І невже цинічна, самозакохана особа, яка звикла до розкошів і комфорту, є зразком такої Людини?..

  автор: Зенкевич Марина, студентка 4-го курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Університету «Україна» (денне відділення, м. Київ)

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 05/12/2011  Размышления грустного клоуна (Эссе)

  Знаете, что меня всегда раздражало в людях? Это их высокомерие, наигранность, и когда они считают себя выше и лучше всех, не смотря на то, что по сравнению с этим человеком даже самый потерянный для общества индивид будет гораздо приятнее восприниматься обществом, чем он.

  автор: Столюк Ольга, студентка 4 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Університету «Україна» (денна форма навчання, м. Київ)

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 05/12/2011  Спогад про літо (нарис)

  Ось вона! Моя ріднесенька кохана земелька − Україна. Колись тут усе почалося... Уесь світ почався звідси, з берегів цього Дніпра, з цих безкрайніх полів, ярів та долин. Якось страшно, дивно осягнути, що зараз я − в колисці європейської цивілізації − на Трипіллі. За плечима тяжкий рюкзак, а в руках юне серце, що виривається, і з усім притаманим йому максималізмом голосить: «Країно моя, візьми ж мене, бо я твоє до останньої клітиночки!» І от я тут волонтером на екофестивалі «Трипільське коло», щоб влити хоч краплю в розвиток Батьківщини...

  автор: Гриценко Лілія, студентка 1 курсу спеціальності «Журналістика» Університету «Україна» (денне відділення, м. Київ)

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 05/12/2011  Трудно… (эссе)

  Как тяжело принять то, что всю жизнь отрицал. Как трудно смириться с тем, против чего всю свою жизнь боролся. Трудно согласиться с тем, что не прав. Взрослеем…Трудно забыть то, что больше всего ненавидим, а может и любим. Трудно переступить свою гордость и шагнуть навстречу людям.

  автор: Зуй Анастасія, студентка 4 курсу спеціальності «Фізична реабілітація», Горлівський регіональний інститут Університету «Україна» (денна форма навчання, Донецька обл.)

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 10/11/2011  Алгоритм життєвого шляху успішної творчої особистості

  Мета статті – проілюструвати запропоновану (раніше опубліковану) регулятивно-детерміністську парадигму теорії особистості, логічно обґрунтовану міркуваннями системного підходу до аналізу соціальних суб’єктів у ціннісному середовищі, частковим випадком яких є людина й особистість

  автор: Циба В.Т., доктор філософських наук, професор кафедри психології Університету "Україна"

  видання: Український центр політичного менеджменту, час видання: 2011

  Докладніше

 • 09/08/2011  Фільми для дорослих - причина наркоманії

  Тяга до перегляду «фільмів для дорослих» прямо пропорційна алкозалежності.

  автор: Галина Івкова

  видання: Студентський інформаційний часопис «СІЧ» №1, Експериментальний випуск студентів ІV курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», час видання: 2010

  Докладніше

 • 09/08/2011  «Надію потрібно з кимось поділяти»

  Як добре зустрічати зі спокійною душею все, що приносить день. Нове життя, яке починається зі сходу сонця і триває до самого заходу. Скільки у ньому приємних митей, скільки радості! Не поспішати і все встигати, помічаючи і небо, і перший цвіт дерев... Як добре вміти із простотою і мудрістю ставитися до всіх людей, розуміючи, що «ніхто тобі не Друг, ніхто тобі не ворог, але кожна людина тобі — учитель». Прислів'я, яке одного разу прозвучало із уст близької подруги і назавжди знищило упереджені образи щодо окремих людей.

  автор: Анна Шкільна

  видання: Студентський інформаційний часопис «СІЧ» №1, Експериментальний випуск студентів ІV курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», час видання: 2010

  Докладніше

 • 09/08/2011  Поні

  У кожного є своя мрія. У маленького поні вона була також. Щодня уві сні воно бачило зелений луг і свою матусю. Колись вони разом бігали полем і їли травичку. Світило сонечко і поні спостерігало за різнокольоровими метеликами, які безтурботно перелітали з однієї квітки на іншу.

  автор: Яна Чижанькова

  видання: Студентський інформаційний часопис «СІЧ» №1, Експериментальний випуск студентів ІV курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», час видання: 2010

  Докладніше

 • 09/08/2011  Перлини світу

  Мудреці Сходу говорили, що жінка – це скарб, це найдорожча перлина, яку треба ховати від стороннього погляду. Навіть зараз побутує приказка, що жінка має бути, як золото – таємничою, цінною і важкодоступною. Цікаво, а як сучасні «мудреці» думають про жінку? Чи є вона для когось скарбом? Чи відчуває сама жінка свою неоціненність у сучасному світі «оригіналів» і «копій»?

  автор: Ліна Швидка

  видання: Студентський інформаційний часопис «СІЧ» №1, Експериментальний випуск студентів ІV курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», час видання: 2010

  Докладніше

 • 15/07/2011  «Пастки віртуального світу»

  Сучасне суспільство недарма називають інформаційним. Винахід супутникового зв'язку, комп'ютера та Інтернету вирішив багато важливих питань. Стало легше та швидше спілкуватися із далекими друзями, вчитися та отримувати новини зі в сього світу. Інтернет може багато запропонувати своїм користувачам: це і знайомства, і доступ до книжок в електронному варіанті, і музика, і, звичайно, онлайн-ігри.

  автор: Вікторія Скрипник

  видання: Студентський інформаційний часопис «СІЧ», Експериментальний випуск студентів ІІ курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», час видання: 2011

  Докладніше

 • 15/07/2011  «Дітей лякає майбутнє»

  П'ятого лютого у центрі столиці України відбулася невелика молодіжна акція, учасниками якої були діти 14-19 років. Їхньою метою було привернути увагу громадськості, влади до найактуальніших питань виховання молоді.

  видання: Студентський інформаційний часопис «СІЧ», Експериментальний випуск студентів ІІ курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», час видання: 2011

  Докладніше

 • 05/07/2011  Пастушок Ілона: "Немає нікого гарніше вагітної жінки: в очах - щастя, у серці - любов, на щоках - рум'янець, а в середині - маленьке життя..."

  автор: Пастушок Ілона, cтудентка 4 курсу Університету "Україна"

  час видання: 2011

  адреса видання: http://day.ogo.ua/439/480.html

  Докладніше

 • 22/03/2011  Духовність і моральність сьогодні

  Повною мірою розкрити поняття духовності і моральності можливо, лише спираючись на сучасні досягнення філософії і багатьох природничих наук. Дійсно, ми не зможемо формувати власне уявлення про духовність, якщо не зрозуміємо сутність феномена людини, який можна пояснити лише за умови відходу від стереотипного, раціонально-фізичного погляду на нього. Означений крок може бути зроблений у зв’язку зі створенням теорії багатомірності, де зовсім навпаки мають бути сприйняті простір і час. Вони самі стають елементами Всесвіту, причинами структурності світу. Структура відображає якість матерії і пов’язана з такими її характеристиками, як інформація (міра складності матерії), ентропія (міра організації матерії, міра порядку), енергія (властивість матерії, що рухається).

  автор: І.М. Цимбалюк, професор Рівненського інституту Університету «Україна», канд. пед. наук

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 16/02/2011  Мало прочитати книжку про бога, важливо його знайти у своєму житті

  Був період у житті, коли, потребуючи суто людського розуміння і підтримки, натикалася на байдужість, злорадство, очікування на твоє повне фіаско. Біль від проблем примножувався через розчарування у людях, яких поважала, цінувала і на яких сподівалася. І саме в ці хвилини почула від хлопчини, студента (а перед аудиторією завжди, як учили, намагалася бути в доброму гуморі, фахово робити свою справу за будь-яких обставин) тихі співчутливі слова: «Чому у вас такі сумні очі?.. Скажіть мені ім’я вашої доньки. Я помолюся за її здоров’я…»

  автор: Ніна ГОЛОВЧЕНКО

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2011

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 26/01/2011  Запорука успіху (до 105-річчя з дня народження О. К. Антонова, 7.02.1906 p., громадянина, академіка, педагога, творця)

  Шляхетні стилі є важливим елементом індивідуального й колективного виховання, тому педагогам і керівникам потрібно їх розвивати самим у себе і дбайливо прищеплювати в середовищі свого впливу. Високодуховний, витончений стиль мав колишній Генеральний авіаконструктор, організатор проектування й будування літаків в Україні, творець найпотужніших літаків у світі, педагог, академік, художник, публіцист, О. К. Антонов – людина високої культури, наділена багатогранним талантом, широкою ерудицією, інтелігентністю, працьовитістю, патріотизмом і людяністю, - людина, яка, на рідкість для однієї особи, багато знала, вміла і розуміла. Стиль Антонова-керівника і вихователя завжди допомагав виявляти красу і духовність людей, з якими він працював, ненароком змушуючи співрозмовників самим виправляти свої помилки, якщо вони проявлялись. Це характерно відображено у спогадах тих, із ким він зустрічався, спілкувався, працював або вирішував наукові, економічні чи державні проблеми.

  автор: О. Шевчук, доцент кафедри комп'ютерної інженерії Університету "УКРАЇНА"

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 10/11/2010  Любов і голуби на Сумщині

  У кожної людини крім роботи та сімейних турбот існують особисті захоплення, які допомагають розвантажуватись від буденних проблем.

  час видання: 2005

  Докладніше

 • 03/11/2010  Почуй солов’я!

  Прокидаюся вранці. У дворі гуркоче сміттєзбиральна машина, голосно, намагаючись перекричати гуркіт автівки, щось командує двірник. Каркає ворона.

  автор: Ніна Головченко

  видання: Інтернет-видання «Трибуна України», час видання: 2010

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua/

  Докладніше

 • 07/07/2010  Соціокультурна компетентність молоді: приклад регіонального дослідження

  У статті акцентується увага на значущості соціокультурної компетентності молоді для її повноцінної життєдіяльності. В основній частині здійснюється аналіз результатів проведеного дослідження з проблеми сформованості соціокультурної компетентності молоді у таких аспектах: ставлення молоді до духовних цінностей; зміст і характер дозвілля молоді; етнічний компонент соціокультурної компетентності молоді, стан засвоєння нею цінностей національної культури. У висновках вказується на низьку сформованість соціокультурної компетентності, що потребує покращення соціально-педагогічної роботи у відповідному напрямку.

  автор: Шахрай Валентина Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи Білоцерківського інституту економіки та управління Університету "Україна"

  видання: Всеукраїнський науковий журнал „Освіта регіону: політологія, психологія, комунікації” №2, 2010, час видання: 2010

  адреса видання: http://www.social-science.com.ua/

  Докладніше

 • 15/03/2010  Училися на чужих помилках

  На яких прикладах виховувати, вчити дітей? У добрій нагоді стала популярна телепередача «Ключовий момент»

  автор: Таїсія Святенко

  видання: Газета "Вечірній Київ", час видання: 2006

  Докладніше

 • 24/02/2010  Бачити серцем

  Протягом усієї дороги до виставки я розмірковувала, чи правильно я зробила, що погодилась? Я незряча, і мало що там побачу. Тільки марно згаю час. А насолоджуватись красою квітів без зору майже неможливо. Та внутрішній голос нагадував мені про те, що я - людина, і що, крім зору, у мене є безліч інших відчуттів, які допомагають бачити мені світ. А головне - це очі серця, які допоможуть мені відчути невимовну красу рослинного світу.

  автор: Світлана Проніна, студентка II курсу (спеціальність "Українська мова і література")

  видання: Газета «Університет «Україна», №4-5, 2003, час видання: 2003

  Докладніше

 • 24/02/2010  Бо добром нагріте серце

  «Він вчинив милосердно», «милосердний вчинок» – кажемо ми, коли стикаємося з виявами великодушності, безкорисливості, беззавітної вірності своєму обов’язку. Милосердя – це здатність жертвувати особистими інтересами на користь інших, діяти чесно, відкрито, сміливо, але водночас і непомітно для тих, із ким спілкуємося. Як же сьогодні слід розуміти «милосердність»?

  автор: Інна Мілявічюс, студентка ІІ курсу (спеціальність «Видавнича справа та редагування»)

  видання: Газета «Університет «Україна», №1-2, 2006, час видання: 2006

  Докладніше

 • 24/02/2010  Духовність української нації

  Виступ на Міжнародній конференції "Актуальні проблеми навчання і виховання студентів із особливими потребами" 17 травня 2000 року

  автор: Лілія Завойська, студентка 1 курсу заочного відділення (спеціальність "Видавнича справа та редагування")

  видання: Газета «Університет «Україна», № 4, 2000, час видання: 2000

  Докладніше

 • 24/02/2010  Фінальні акорди гендерного проекту

  Нещодавно завершився гендерний проект "Створення української національної мережі жінок з обмеженими фізичними можливостями", що стартував у жовтні 2001 року і успішно реалізовувався протягом двох років. Проводив його жіночий інформаційно-реабілітаційний центр "Любомира" за підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку, Посольства Канади в Україні, Канадсько-українського гендерного фонду, фіналом проекту став Табір активного способу життя "Джерело -2003".

  видання: Газета «Університет «Україна», №12, 2003, час видання: 2003

  Докладніше

 • 24/02/2010  Християнство на Русі: перші кроки

  У своєму розвитку і поширенні на території України християнство пройшло декілька етапів. Для кожного з них були характерні свої особливості і ознаки.

  автор: Володимир Ярмоленко, студент ІІІ курсу (спеціальність "Переклад")

  видання: Газета «Університет «Україна», №10-11, 2003, час видання: 2003

  Докладніше

 • 24/02/2010  Індикатор суспільства – молодь

  Почнемо з пісні, бо вона - душа народу. Як Вам подобається пісня популярної американської групи "The offspring" із характерною назвою "The kids aren't all right". Отже, за піснею, як одна маленька вулиця може проковтнути стільки життів? У чому причина того, що такі пісні виникають у чудовій, благословенній, на наш погляд, Америці, економічно процвітаючій країні?

  автор: Надія Єфімова, студентка І курсу заочного відділення (спеціальність «Видавнича справа та редагування»)

  видання: Газета «Університет «Україна», №9, 2000, час видання: 2000

  Докладніше

 • 24/02/2010  На засадах толерантності

  16 листопада 1995 року на XXVIII сесії Генеральної конференції держав-членів ЮНЕСКО одностайно прийнято Декларацію принципів толерантності. Відтоді ця дата відзначається як Міжнародний день толерантності. Цим самим пропагуються й утверджуються ідеї ненасилля, взаєморозуміння, безконфліктних взаємин, злагоди, миру.

  автор: Лідія Завірюха, доцент кафедри психології

  видання: Газета «Університет «Україна», №6, 2002, час видання: 2002

  Докладніше

 • 24/02/2010  Наш дім

  Дім - це наша власність і нам її берегти. Здавалось би, гарне гасло. І чому не прислухатися? Але, на жаль, сьогоднішні життєві реалії вказують на те, що поки не всім це до вподоби.

  автор: Віталій Щур, студент II курсу (спеціальність «Видавнича справа та редагування»)

  видання: Газета «Університет «Україна», № 6, 2000, час видання: 2000

  Докладніше

 • 24/02/2010  Невичерпне джерело знань

  Наше суспільство переживає кризу майже в усіх сферах життя: політиці, економіці, культурі. Але, на мій погляд, головна криза сьогодення — криза людини. Вихований на задоволенні матеріальних потреб, байдужості до вищих цінностей буття наш сучасник заплутався у різноманітті ідей, пошуках істини.

  автор: Діана Букатова, студентка II курсу (спеціальність "Правознавство")

  видання: Газета «Університет «Україна», №10-11, 2003, час видання: 2003

  Докладніше

 • 24/02/2010  Педагогіка любові

  «СВІТЛО ЗАХОВАНЕ ВСЕРЕДИНІ ВАС», - казав Ісус Христос. Людина все земне життя покладає на те, аби розкрити власне світло назовні або ще глибше заховати його. Мабуть, душа сама обирає собі дорогу: примножувати свої таланти чи закопувати в землю. Але душа людська - це і є те світло, що всередині нас, а світло завжди тягнеться до світла. Тому так радісно тягнуться до сонечка дитячі руки, тому так щиро освітлює дитяче личко довірлива усмішка: дитина безпечно йде за променем любові.

  автор: Марія Чумарна, член Спілки письменників України, керівник Львівського представництва

  видання: Газета «Університет «Україна», №10, 2000, час видання: 2000

  Докладніше

 • 24/02/2010  Прометей очами студентів

  Автором статті було проведено соціологічне опитування на тему «Прометей очима студентів Відкритого міжнародного університету «Україна» на факультеті філології та масових комунікацій навчального закладу. Юнакам і Дівчатам було запропоновано відповісти на чотири запитання (на три питання було надано варіанти відповідей, на четверте люди відповідали згідно зі своїми переконаннями, вподобаннями).

  автор: Вікторія Біляк, студентка II курсу (спеціальність «Переклад»)

  видання: Газета «Університет «Україна», № 4-5, 2005, час видання: 2005

  Докладніше

 • 24/02/2010  Релігійний деструктивізм: як йому запобігти

  Про це йшлося на недавньому засіданні “круглого столу”, що відбувся в нашому університеті. Ініціаторами зібрання виступили Всеукраїнська профспілкова організація студентів-інвалідів “Гаудеамус”, міський центр сім’ї “Родинний центр”.

  видання: Газета «Університет «Україна», №1-2, 2006, час видання: 2006

  Докладніше

 • 24/02/2010  Що і як читає молодь?

  Мабуть, ніхто не заперечуватиме, що основним «читвом» студента є підручники, посібники, наукові праці та інші розумні книги. Але колись треба ж і відпочивати! Й ось тут, коли молода людина захоче відкласти підручник і почитати щось інше, вона може потрапити у дуже цікаве становище.

  автор: Марія Мар’єнко, студентка V курсу факультету філології та масових комунікацій (спеціальність «Видавнича справа та редагування»)

  видання: Газета «Університет «Україна», №5-6, 2009, час видання: 2009

  Докладніше

 • 24/02/2010  Шлях до Бога

  У вузькому значенні приводом, який примушує людину повірити в Бога, стає переважно якась драматична подія: смерть рідної людини змушує шукати розраду в молитві, звільнення з роботи теж може стати цьому причиною. Існує також низка інших проблем, однак варто пам'ятати універсальне правило медицини: хворобу краще попередити, ніж її потім лікувати.

  автор: Юрій Коляда, студент V курсу (спеціальність «Соціальна робота»)

  видання: Газета «Університет «Україна», № 12, 2008, час видання: 2008

  Докладніше

 • 24/02/2010  Складові виховання і самовиховання

  Проблеми самовизначення й самореалізації особи постали ще мільйон років тому перед первісною людиною з її міфологічним світоглядом. Із кожною новою епохою розвитку культури проблеми ці поглиблювалися, ставали актуальнішими. Поняття "культура", в перекладі з латинської, означає обробіток, вирощування, догляд, виховання. Тобто, термін "культура" пов'язаний із уявленнями про дію, певними зусиллями для досягнення чогось у матеріальній і духовній сферах. Людина діяла, і Природа через культуру виокремила Людину. Все, що мають людина, суспільство - не від природи, а від власної діяльності, розуму, волі, творчості в матеріальних і духовних сферах. Це і є культура.

  автор: Анатолій Невгодовський, науковець науково-дослідного інституту Міносвіти і науки України, старший викладач Університету Україна"

  видання: Газета «Університет «Україна», №9, 2002, час видання: 2002

  Докладніше

 • 24/02/2010  Слово є любов

  Протягом 2003-2004 навчального року неодноразово відбувалися зустрічі з обдарованими особистостями з числа студентів та викладачів Університету розвитку людини "Україна" у приміщенні школи № 168, де розмістилась кафедра журналістики, видавничої справи та редагування.

  автор: Лілія Завойська, студентка-заочниця 5-го курсу, спеціальність "Видавнича справа та редагування"

  видання: Газета «Університет «Україна», №8, 2004, час видання: 2004

  Докладніше

 • 24/02/2010  "Ти знаєш, що ти – людина"

  «Ти знаєш, що ти — людина? // Ти знаєш про це чи ні?» — запитує кожного з нас видатний український поет Василь Симоненко в одному зі своїх найперших та наймайстерніших віршів. То що ж означає бути людиною? На перший погляд, тема моєї статті може здатися трохи дивною, оскільки під подібним заголовком доцільніше було б розмістити твір-роздум звичайного школяра, а не студента. Проте, готуючись до написання цієї статті, я поставив собі за мету розглянути дане запитання в ширшому, історичному аспекті, проаналізувавши досвід наших предків, порівнявши його із сучасним розумінням природи людяності.

  автор: Юрій Коляда, студент V курсу (спеціальність «Соціальна робота”)

  видання: Газета «Університет «Україна», №5-6, 2009, час видання: 2009

  Докладніше

 • 24/02/2010  Вчитися на чужих помилках

  автор: Таїсія Святенко, співробітник управління соціальної адаптації та реабілітації Університету “Україна”, член НСЖУ

  час видання: 2006

  Докладніше

 • 24/02/2010  Я люблю історію

  Давно вже у мені, як і в багатьох інших, живе почуття. Живе не зливою, не грозою, не громом. Живе мовчанням невисловлених думок. Воно - невидимо - проникає у хліб, який ми їмо, у воду, яку ми п'ємо, в повітря, яким ми дихаємо. І я хочу вигукнути так, щоб почув увесь Всесвіт до останньої мумії фараона, що лежить у невідомому лабіринті пірамід, до останнього із чудес світу - гігантських хмарочосів, до останнього таргана, що здихає від голоду і холоду в науково-дослідному інституті (так як Україна все ще знаходиться в тунелі економічної реінкарнації, а він, бідолаха, належить до термофілів), скрикнути так, щоб весь світ здригнувся: "Я ЛЮБЛЮ ІСТОРІЮ!!!".

  автор: Тетяна Каряка, студентка II курсу (спеціальність "Переклад")

  видання: Газета «Університет «Україна», №8, 2004, час видання: 2004

  Докладніше

 • 24/02/2010  Як творити добро...

  Милосердя, благодійність і меценатство мають в Україні велике історичне коріння і сягають давнини. Вони виходять, насамперед, із засад християнської моралі та вчення про допомогу ближньому.

  автор: Олена Новожилова, Сергій Дембіцький, студенти І курсу (спеціальність "Соціальна робота")

  видання: Газета «Університет «Україна», № 7, 2001, час видання: 2001

  Докладніше

 • 24/02/2010  Життя - безцінний дар

  Людське життя – зазвичай, не якийсь прямий і рівний проспект. Усе в ньому трапляється. За радісними і світлими днями можуть наступати сумні і чорні, успіхи змінитися невдачами, а гіркі втрати – гарними надбаннями. Щоб не розгубитися, правильно зорієнтуватися, потрібно просто бути Людиною.

  видання: Газета "Університет "Україна", №5-6, 2006, час видання: 2006

  Докладніше